Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jakie jest Twoje zdanie dotyczące zerowania GP.
Ankieta jest zamknięta.
Jak najbardziej, serwis ożyje. 43.53% 74 43.53%
Jest mi to obojętne. 8.82% 15 8.82%
Nie chcę zerowania GP 47.65% 81 47.65%
Razem 170 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja punktów - ankieta

Autor Wiadomość
Nortix Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 764
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #21
RE: Kasacja punktów - ankieta
Sprawdź:
(29-06-2014 23:30)haha40027 napisał(a):  @nortix
Rozumiem frustrację, ale temat jest po to, żeby wyrazić własne zdanie, więc myślę, że od takich komentarzey można się jednak powstrzymać
Każdy ma własne zdanie i powinniśmy wszyscy to szanować Smile

Na pewno doceniamy, że admin nie robi tego za plecami
Oczywiście temat służy do wyrażenia swojego swojej opinii na ten temat i ja to jak najbardziej szanuje. Lecz denerwują mnie niektóre wypowiedzi które naprawdę nic nie wnoszą do wątku a robią zamęt swym ewidentnym płaczem cytat z głowy żeby nikogo nie urazić "Nie róbcie resetu GP bo ucierpią na tym użytkownicy" Oczywiście ucierpi na tym każdy użytkownik serwisu który poświęcił swój czasu i swoje lub swoich rodziców pieniądze na Fire Premium lub Premium ale czasem trzeba poświęcić się dla sprawy żeby wiodło się lepiej... Żeby nie było może i mnie trochę poniosło z tym co napisałem wcześniej ale kierowałem to do osób które nic nie wnoszą do wątku poza płaczem i nie mam nic do osób które są negatywnie nastawione do tego pomysłu i myślą że tylko ten sposób uśmierci portal. Są tutaj osoby takie jak ja czyli pozytywnie nastawione to tego pomysłu i takie jak np: matheo które jest negatywnie nastawiony do tego pomysłu i szanuje ich zdanie a oni szanują nasze (chyba Jerk2).
Cytat:Na pewno doceniamy, że admin nie robi tego za plecami
Nie pisz za wszystkich Smile bo ja co do tego mam inne odczucie gdyż czuje że nie wszyscy to doceniają.

[Obrazek: sygnatura.php?zl=9875&nick=Norti...mp;amp;10=]
Vide cui fide
Glosy: majeros (+1), biger (+1), TheKkok2 (+1)
30-06-2014 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
majeros Offline
Przyjaciel zarabiam.com
*

Liczba postów: 2,406
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 705 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 158.00
Post: #22
RE: Kasacja punktów - ankieta
Jak najbardziej,serwis ożyje!!!!!!Jestem na TAK,dzięki temu będą lepsze nagrody i większe szanse na ich wygranie Smile Jak najbardziej trafiony pomysł i oby tak dalej Smile Do tego jak jeszcze dojdzie 2 filar i gry to będzie idealnie Smile
Glosy: rayden (+1), Hybrid1990 (+1), biger (+1)
30-06-2014 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MoniaiKrzys Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 169
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Kasacja punktów - ankieta
A kasacja pkt będzie po każdym restocku jak to było planowane?
30-06-2014 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kuszelas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 13 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Kasacja punktów - ankieta
(29-06-2014 15:12)FireGifts.pl napisał(a):  Jako że serwis odwiedza coraz mniej ludzi, zadań też Wam się nie chce robić, GP nie posiadają wartości. Wpadacie tylko na restocki. Wszystkie te sprawy zahamowały rozwój firegifts.
Autor obwinia użytkowników serwisu, że to z ich winy serwis się "zwija".
A tymczasem powinien zastanowić się, dlaczego wcześniejsi entuzjaści popełniają ten grzech zaniechania.
Podam kilka powodów:
-zakładka facebook jest prawie od "urodzenia" nieaktywna, więc zdobycie dodatkowych punktów jest niemożliwe
-mało kto pamięta, kiedy ostatnio dostępne były nagrody w aukcjach; nie za wiele nas interesuje, że są one od bardzo dawna w trakcie uzupełniania...
-II Filar: nikt nie wie o co chodzi i od dawna nie może się dowiedzieć. Informacja widoczna od kilku miesięcy, że strona jest w budowie , jest lekceważąca
-częste skargi na czacie osób, którym udało się coś wygrać, a miesiącami oczekują na przesyłkę
To cztery podstawowe powody, dla których spora część użytkowników uznała ten serwis za scam i wycofała swoją aktywność.
Taki stan rzeczy jest winą lekceważącego stosunku administracji serwisu do zgłaszanych przez userów uwag.
Natomiast zrzucanie odpowiedzialności na użytkowników, za postępujący zanik frekwencji jest dowodem na lenistwo i brak kompetencji tejże administracji.
Życzę Adminowi dobrego samopoczucia i bardziej krytycznego spojrzenia na swoje grzechy zaniechania.
Pozdrawiam
mk
Glosy: Roxi5017 (+1), MaXimuS007 (+1), D.ave (+1), xavi512 (+1), Matheo249 (+1), haha40027 (+1)
30-06-2014 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TheKkok2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,295
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 271 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.01
Post: #25
RE: Kasacja punktów - ankieta
(30-06-2014 12:46)kuszelas napisał(a):  
(29-06-2014 15:12)FireGifts.pl napisał(a):  Jako że serwis odwiedza coraz mniej ludzi, zadań też Wam się nie chce robić, GP nie posiadają wartości. Wpadacie tylko na restocki. Wszystkie te sprawy zahamowały rozwój firegifts.
-mało kto pamięta, kiedy ostatnio dostępne były nagrody w aukcjach; nie za wiele nas interesuje, że są one od bardzo dawna w trakcie uzupełniania...
-II Filar: nikt nie wie o co chodzi i od dawna nie może się dowiedzieć. Informacja widoczna od kilku miesięcy, że strona jest w budowie , jest lekceważąca
-częste skargi na czacie osób, którym udało się coś wygrać, a miesiącami oczekują na przesyłkę
To cztery podstawowe powody, dla których spora część użytkowników uznała ten serwis za scam i wycofała swoją aktywność.
Taki stan rzeczy jest winą lekceważącego stosunku administracji serwisu do zgłaszanych przez userów uwag.
Natomiast zrzucanie odpowiedzialności na użytkowników, za postępujący zanik frekwencji jest dowodem na lenistwo i brak kompetencji tejże administracji.
Życzę Adminowi dobrego samopoczucia i bardziej krytycznego spojrzenia na swoje grzechy zaniechania.
Pozdrawiam
mk

-Ja aukcje jakos doskonale pamietam w lutym Smile
Pozatym przecież będą w sierpniu wiec skończcie zgredzić

-Oj tam nie przesadzaj... Jak nie bylo II Filaru to żyłeś.

-To że im paczka nie doszła to wina poczty że ukradła (Sam doświadczyłem to na własnej skórze i nie zgredze tak jak wy...)
Zuhsm pisał że od czerwca bedzie wysylal priorytetowym wiec już nie powinno być kradzieży


Jak tacy wielcy ludzie jestescie to zróbcie strone z nagrodami...
Nie dość że rozdają za darmo to jeszcze sie rzucają... Typowi polacy...
30-06-2014 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Situation Offline
multikonta
*

Liczba postów: 346
Dołączył: Sep 2013
Forum Gold: 3.00
Post: #26
RE: Kasacja punktów - ankieta
jest mi to obojętne jak ma to pomóc to można skasować Smile
30-06-2014 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
haha40027 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 527
Dołączył: May 2014
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #27
RE: Kasacja punktów - ankieta
Wiele o tym jeszcze myślałem i kasacja wydaje się być w miarę dobrym wyjściem(w ostateczności), ale...

Ale tutaj powinniśmy zadać inne pytanie, które mi się nasunęło:
Czy admin próbował jakichkolwiek innych kroków zanim wpadł na pomysł kasacji?
Bo moim zdaniem ten pomysł pokazuje słabość admina. Wydaje mi się, że nie zostały poczynione(może się mylę? jeśli tak to powiedzcie co zrobił) żadne kroki w kierunku poprawy sytuacji serwisu tylko po prostu pójście na łatwiznę - kasacja GP(tak według mnie to jest pójście na łatwiznę). Może tylko ja mam takie wrażenie, ale to się samo nasuwa poprzez niedziałające zadanie FB albo "dziury" na stronie typu "podstrona w budowie" etc.

Ludzie w tym temacie dzielą się swoimi przemyśleniami i propozycjami, no ale oczywiście dla wielu(niekoniecznie zwolenników kasacji) jest to od razu płacz i "typowy Polak", bo przecież on tylko narzeka!

Naprawdę czasem strach zabierać głos w takich dyskusjach, bo zaraz wszyscy Cię zmieszają z błotem(pot. hejt)...
---------------
Domyślam się co się teraz stanie, zaraz uruchomiony zostanie jakiś autorytet, napisze posta i dostanie +5 od swoich zwolenników Smile
Ale wolę napisać i próbować, mieć poniekąd jakiś wkład w to, co ma się stać w przyszłości z serwisem
Glosy: kuszelas (+1), MaXimuS007 (+1), Matheo249 (+1)
30-06-2014 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patryk6176 Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,389
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 21.00
Post: #28
RE: Kasacja punktów - ankieta
No a kiedy miały by być te aukcje?
30-06-2014 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
glodoosie Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 298
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 77 +

Forum Gold: 27.60
Post: #29
RE: Kasacja punktów - ankieta
Od kwietnia czekam na pendrive'a, który nawet nie został wysłany.
Wszystkie dane mam wypełnione. Ile jeszcze mam czekać?

(30-06-2014 14:23)TheKkok2 napisał(a):  -Ja aukcje jakos doskonale pamietam w lutym Smile
Pozatym przecież będą w sierpniu wiec skończcie zgredzić
Aukcje raz na pół roku Ci wystarczą? Gdyby były częściej to nie potrzebne było by zerowanie punktów.

(30-06-2014 14:23)TheKkok2 napisał(a):  Nie dość że rozdają za darmo to jeszcze sie rzucają...
Po wyzerowaniu punktów żeby zdobyć lepszą nagrodą niż jakiś laser z biedronki za 2 zł będę musiał wykupić firepremium, które kosztuje teraz ponad 17 zł SMS-em bądź premium które też nie jest tanie. Poza tym szanse w zdobyciu nagrody na restocku są małe, a po każdym restocku miało by być zerowanie GP i kasa wyrzucona w błoto.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2014 15:41 przez glodoosie.)
Glosy: kuszelas (+1), xavi512 (+1)
30-06-2014 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Orneusz Offline
Banned
*

Liczba postów: 78
Dołączył: Mar 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #30
RE: Kasacja punktów - ankieta
Gladosie żal ci 17 zł sms ja daje po 17 co miech a po za tym ktos ci każe kupowac fire premke mozesz przed resem kupic i git ale nie oczywiście problemy macie wielkie
30-06-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szybka ankieta dla studentki - 30 PLN Mauryc_y 9 772 26-01-2022 20:48
Ostatni post: Hybrid1990
  [Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty Cromiell 1 1,693 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Nabijanie punktów szybkakasa i wyreklamuj maniek19 2 1,163 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Kasacja afeks 6 1,665 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Krótka ankieta dla wydawców marlena90 4 1,451 14-06-2021 11:51
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości