Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ClixTers - siostra PTCSolution!

Autor Wiadomość
sbgorka Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 965
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 30 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Sprawdź:
I to jest najwiekszy bol. Ewentualnie cos z poleconych pozbierac. Tak jak pidales, pytanie czy dochod nie pojdzie na 'od korkowanie' Solution.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
17-05-2014 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #12
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Teorytycznie ma to dzialac tak - clixters jest buxem, ktory zarabia, tak jest wszystko policzone, zeby sie nie zadluzac a robic zysk. I ten zysk ma "odbić" PTCSL. Z tego co ja wiem o buxach, to pierwszy ~rok prowadzenia PTC to jest po prostu strata. A w zasadzie taka strate nazywa sie inwestycja. Ktos inwestuje 10.000$ w zalozenie buxa, tworzy schemat piramidkowy z np. rented referralami, zeby ludziom sie oplacalo ich kupowac i zapraszac kolejnych ludzi. W pewnym momencie ilosc uzytkownikow jest na tyle duza, ze taka piramidke zaczynaja sponsorowac reklamy, a nie admin i wtedy bux zaczyna zarabiac i mozna juz ustawic oplacalnosc wynajmowania RR zalezna od profitu z wykupowanych reklam.
I z tego powodu, wszystkie buxy ktore powstaja, zeby odbic inny od dna wg mnie sa z gory skazane na porazke. No chyba, ze admin PTCSL ma pieniadze na stworzenie nowego buxa, ktorych nie chce wydac na wyplaty dla PTCSL tylko wlasnie zainwestowac. W tym wypadku - ma to sens. Wink

pozdrawiam
17-05-2014 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xardas1020 Offline
multikonto - tomazzi
*

Liczba postów: 1,559
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
skoro jeden leży to i drugi padnie z wypłatami, to tylko kwestia czasu moim zdaniem
gdyby w ptc sytuacja była normalna z wypłatami to w nowy sam bym wszedł z $ a pierwszy leży to nie wiem nigdy kiedy drugi znajdzie się w tej sytuacji co pierwszy bo efekty prowadzenia przez tego admina bux-a widzimy po ptc
17-05-2014 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w RR, przedstawiam staty z ostatnich 3 dni, w których jak widać zarobiłem z nich już 21 centów Smile Dzisiaj już naliczyło 10 klików od rana, a co najważniejsze klikają wszyscy bez wyjątku Smile

Mam od wczoraj konto Premium. Na Standard wypożyczanie RR jest na granicy opłacalności.

[Obrazek: clix.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 13:59 przez mks22.)
30-05-2014 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
xardas1020 Offline
multikonto - tomazzi
*

Liczba postów: 1,559
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
tylko czy zdązysz wypłacić nim nastąpi sytuacja jak u siostry, ze na wyplatę czekasz kilka miesięcy

ja w biznesy pampersa nie inwestuje po sytuacji w ptcsolutions czekam już kawał czasu na grube pieniądze
30-05-2014 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Ryzyko oczywicie istnieje, ale mam nadzieje, ze moi 131 DR pozwola mi zalapac sie na kilka szybkich wyplat Wink
30-05-2014 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
xardas1020 Offline
multikonto - tomazzi
*

Liczba postów: 1,559
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
(30-05-2014 16:37)mks22 napisał(a):  Ryzyko oczywicie istnieje, ale mam nadzieje, ze moi 131 DR pozwola mi zalapac sie na kilka szybkich wyplat Wink

może zdążysz, a może i nie
siostra przestała płacić w terminie i tutaj też do tego dojdzie tak jak w każdym biznesie który jest pod zarządami pampers
01-06-2014 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Jak do tej pory wyplaty ida bardzo szybko, wynajmowanie RR na Premium bardzo oplacalne Smile Mam juz prawie 150 RR i wszyscy bez wyjatku sa aktywni Smile

Wyplaty w PTCSolution tez powoli ida do przodu, kazdego dnia pieniadze sa wyplacane, dlatego chyba warto inwestowac w nowa strone Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2014 11:50 przez mks22.)
11-06-2014 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

xardas1020 Offline
multikonto - tomazzi
*

Liczba postów: 1,559
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
(11-06-2014 11:47)mks22 napisał(a):  Jak do tej pory wyplaty ida bardzo szybko, wynajmowanie RR na Premium bardzo oplacalne Smile Mam juz prawie 150 RR i wszyscy bez wyjatku sa aktywni Smile

Wyplaty w PTCSolution tez powoli ida do przodu, kazdego dnia pieniadze sa wyplacane, dlatego chyba warto inwestowac w nowa strone Smile

półroczne czekanie na pieniądze z ptcsolutions nie przekonuje mnie na wpłatę chodź by centa w kolejne dzieło pampers
tym bardziej, że na tych $ na które nie wiem ile jeszcze poczekam straciłem całą masę pln bo w chwili zlecenia wypłaty $ na pp był po 3.09 pln a na dzień dzisiejszy 2.91 i spada ciągle w dół bo ktoś ma interes w sztucznym umacnianiu się złotego
kilkuset złotych strat pampers mi nie odda, pieniądze są ale ich nie ma, tracą na wartości, nie zarabiają nigdzie na siebie - same straty inwestycja w interes należący do pampers, nie ma żadnego plusa, same minusy
niech wypłaci tylko to co zlecone i w żadną jego stronę ja na pewno już z pieniędzmi nie wejdę
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2014 13:43 przez xardas1020.)
11-06-2014 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: ClixTers - siostra PTCSolution!
Twój wybór Smile Ja akurat w PTCSolution za wszystkie zarobione pieniądze kupiłem reklamy, więc pieniądze się nie marnowały Wink A dolar pewnie wiecznie nie będzie tracił na wartości Big Grin
11-06-2014 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  YouGetProfit - siostra Twickerz !!! mojbiznes 1 938 02-06-2021 19:52
Ostatni post: Hybrid1990
  Adethereum - Siostra BitVertiser, AdLitecoin danides 1 1,077 14-02-2021 20:10
Ostatni post: Hybrid1990
  Firebitco - Siostra HDCLIX! danides 1 1,046 14-02-2021 20:10
Ostatni post: Hybrid1990
  DifBtc - Siostra Difbux! danides 1 1,081 14-02-2021 20:10
Ostatni post: Hybrid1990
  Buxort - Siostra Buxony! danides 1 968 12-02-2021 22:38
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości