Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClixTers - siostra PTCSolution! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClixTers - siostra PTCSolution! (/Temat-ClixTers-siostra-PTCSolution-91116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


ClixTers - siostra PTCSolution! - danides - 15-05-2014 21:02

[Obrazek: clixters.jpg]
[Obrazek: clixters2.jpg]

Clixters.net is running under established and legal company called NetAdSolution.com With our new site we want to achieve two main goals:

- Short term goal - is to establish this site, get stable deposits to make sure all payments will be done on a daily basis. We want to attract as much advertisers as it possible as sites from NetAdSolution.com are one of the best on the market in regards of good quality advertisements.

- Long term goal - is to start profiting from Clixters and help our sister site, PTCSolution.com. It means that all future profits won't go to our pockets, they will go to Clixters and PTCSolution users. We are also starting working on our unique PTC script as current products on the market are not good enough to meet our long term requirements.

klik $0.01
klik dir. ref. $0.0005
klik rent. ref. $0.005
Minimum do wypłaty $4.00
Kliów do wypłaty 0
Sposób wypłaty manually


Zapraszam do skorzystania z mojego polecenia

http://clixters.net/?ref=darwin

czysty link

http://clixters.net


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 15-05-2014 23:55

Dziękuję bardzo za informację! Już jestem zapisany i zaczynam promować Smile


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - adrianos - 16-05-2014 08:43

Zapisany Smile


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 16-05-2014 11:38

Już 658 zapisanych użytkowników, nieźle jak na drugi dzień istnienia Big Grin


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - danides - 16-05-2014 17:05

Dziękuję!


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - Workis - 16-05-2014 17:26

Chcialem dodac temat, ale widze ze autor mial reakcje na powstanie serwisu blyskawiczna. Wink
Wczoraj powstal i od razu temat. Wink
No ciekawe jak z tym buxem bedzie, wartosc klikow calkiem w porzadku. Wink

pozdrawiam


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 17-05-2014 08:07

mnie ciekawi jedna rzecz

w PTCSolution problem z wypłatami, czeka się bardzo długo i teraz jaki cel nowej strony ?

czy z nowej pozbierać ewentualne zastrzyki $ by podratować PTCSolution, czy też PTCSolution będzie death a pozostanie nowa strona do czasu takiej samej sytuacji jak z PTCSolution


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - danides - 17-05-2014 10:14

(17-05-2014 08:07)xardas1020 napisał(a):  mnie ciekawi jedna rzecz

w PTCSolution problem z wypłatami, czeka się bardzo długo i teraz jaki cel nowej strony ?

czy z nowej pozbierać ewentualne zastrzyki $ by podratować PTCSolution, czy też PTCSolution będzie death a pozostanie nowa strona do czasu takiej samej sytuacji jak z PTCSolution

http://clixters.net/forum.php?topic=41


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - sbgorka - 17-05-2014 12:19

Sam sie zastanawiam czy z tym dzialac, tak jak pisal xardas moze.to byc stworzone tylko na potrzeby ratowania ptcsolutionUndecided pytanie czy warto ryzykowac. Wiadomo standard nic nie kosztuje.wiec mozna na nim podzialac...

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 17-05-2014 12:41

(17-05-2014 12:19)sbgorka napisał(a):  Sam sie zastanawiam czy z tym dzialac, tak jak pisal xardas moze.to byc stworzone tylko na potrzeby ratowania ptcsolutionUndecided pytanie czy warto ryzykowac. Wiadomo standard nic nie kosztuje.wiec mozna na nim podzialac...

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

tylko na standard wiele nie zarobisz ....
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, ale gdy wiadomo jaka jest sytuacja z wyplatami w klonie to szkoda nawet konto u nich zakładać