Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC » Można sprawdzić wypłacalność nawet na następny dzień po wpłacie!

Autor Wiadomość
kamylo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Sprawdź:
Opłaca się zainwestować 15$? Zdążyłbym coś zarobić zanim strona by upadła? Big Grin

kamylo, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
25-05-2014 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
(25-05-2014 20:17)kamylo napisał(a):  Opłaca się zainwestować 15$? Zdążyłbym coś zarobić zanim strona by upadła? Big Grin


Nigdy nie wiadomo kiedy jaka strona upadnie. Może to być jutro a może za rok lub 2. Moim zdaniem i wielu innych spokojnie pociągnie jeszcze tyle co już istnieje - rok Wink Załóż konto pozbieraj daily bonusy zobacz od środka jak to wygląda, policz i sam zdecyduj, czy chcesz wpłacić Wink Jak jesteś cierpliwy to z 15$ w końcu zarobisz Wink[/align]

[Obrazek: 320x50.png]
26-05-2014 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tidid Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 764
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 152 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 129.00
Post: #43
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Strona będzie jeszcze długo. Wypłacili do tej pory 221837.8 $, a rezerwy jakimi dysponują to 633707.63. Tak więc przy obecnym tempie wypłacania, strona będzie istnieć ponad 2 lata Smile

Teraz działam na probux. Gdy skończę inwestować tam to zabieram się od razu za tą stronę
26-05-2014 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Dziś wypłacony 1$ - instant.
Wszystko nadal działa.

Co do płatności kartą na Payeer ma się pojawić na dniach - taką odpowiedź dostałem od supportu Payeer.

[Obrazek: 320x50.png]
27-05-2014 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamylo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Według Was, lepiej na bieżąco będzie kupować nowych krasnali za całą uzbieraną kasę, czy lepiej ciułać i np kupować co kilka dni trochę droższego?

kamylo, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
27-05-2014 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MrReynevan2 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Pierwszych dwóch na pewno nie ma po co kupować za dużo.
Trzeciego też już się po jakimś czasie średnio opłaca.
Reszta zależy od ciebie, co wolisz.
Będzie to skutkowało czasem wypłaty, ale to wszystko sobie możesz ładnie wyliczyć:
https://www.dropbox.com/s/k1sbdjlxwd8fgv...thers.xlsx

Jak chcesz szybko pieniądze, to ładuj dużo w droższe dwarf'y, a jak tylko uznasz, że takie tępo zarabiania Ci pasuje, kup sobie dwarfa dająceg o1PP.
Wtedy już będziesz miał na cashout spokojnie ponad 40 tys co pozwoli Ci codziennie wypłacać 1$ aż do czasu zakupu kolejnego PP.
27-05-2014 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
(27-05-2014 15:53)kamylo napisał(a):  Według Was, lepiej na bieżąco będzie kupować nowych krasnali za całą uzbieraną kasę, czy lepiej ciułać i np kupować co kilka dni trochę droższego?

Moim zdaniem bez większej różnicy. Koszt kupna krasnali jest adekwatny do ich produkcji, te droższe dają nieco więcej golda. Ja osobiście kupuję na bieżąco takich na jakich mnie stać. Przykładowo jeśli mam 5 godzin czekać na krasnala za 1000, który produkuje 105 kryształów na godzinę to w ciągu tych 5 godzin stopniowo kupię 10 i każdy produkuje po 10, z tym, że te pierwsze przez te 5 , 4, 3 czy 2 godziny już coś naprodukują zanim bym kupił tego za 1000 Wink

[Obrazek: 320x50.png]
27-05-2014 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamylo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
Macie rację Smile Jak wejdzie możliwość płacenia kartą, to zaczynam produkować Tongue

MrReynevan2
Fajny kalkulatorek, ale jest błąd w dziennym zarobku $, bo nie uwzględniłeś 30% z całego dochodu tylko 100 Big Grin

kamylo, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2014 18:07 przez kamylo.)
27-05-2014 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MrReynevan2 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
(27-05-2014 18:02)kamylo napisał(a):  MrReynevan2
Fajny kalkulatorek, ale jest błąd w dziennym zarobku $, bo nie uwzględniłeś 30% z całego dochodu tylko 100 Big Grin
Sorry pal
Jeszcze dziś poprawię Big Grin
Wiedziałem, ze gdzieś coś zrobiłem nie tak.
27-05-2014 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase
(27-05-2014 18:02)kamylo napisał(a):  Macie rację Smile Jak wejdzie możliwość płacenia kartą, to zaczynam produkować Tongue

Myślę, że jeszcze w tym tygodniu uruchomią płatności kartą Wink


Wiele osób zastanawia się i pyta mnie na czym zarabia admin goldenchase.
Nie mam pojęcia, czy inwestuje nasze pieniądze w coś. Na pewno ta rezerwa, która widnieje na stronie pochodzi z wpłat użytkowników. Myślę, że wynosi raczej 100% wpłat.
jest duże prawdopodobieństwo, że te pieniądze są reinwestowane w jakiejś części ale wypłaty instant pokazują, że admin ma na koncie na wypłaty cały czas pieniądze.
Jeśli nie inwestuje to na czym zarabia?
Otóż zaryzykuję stwierdzenie, że 80% użytkowników zakładało konto payeer specjalnie dla goldenchase. Większość z nich na pewno zrobiła to przez goldenchase a tam widnieje REFLINK do payeer Wink W payeer jest jakiś program partnerski, wydaje mi się, że admin dostaje dodatkowo na konto jakąś część transakcji jego poleconych, których pewnie ma ponad 200.000 Wink Więc nawet spokojnie jest w stanie dokładać trochę kasy do goldenchase.
Najważniejsze jest to, że wypłaca i nie robi tego on tylko system. Kaska wpływa w momencie kliknięcia na konto. Moim zdaniem jest to długoterminowy projekt Wink
Gdyby działo się coś złego - myślę, że to zauważymy kiedy znikną bonusy, które rzekomo są tymczasowe. Potem pewnie zostanie zmniejszona produkcja niektórych krasnali (można zauważyć, że aktualnie jest tak jakby podniesiona produkcja) To będą znaki, że potencjalne kolejne wpłaty już będą bardzo ryzykowne. Aktualnie spokojnie można wpłacać. Być może goldenchase najlepszy moment będzie miało dopiero za rok czy dwa lata kiedy osiągnie te pół miliona użytkowników.

Gdzieś przeczytałem opinię, że to piramida finansowa - to bzdura. Piramidy mają to do siebie, że bez polecania tylko stracimy a zarobić możemy tyle co wpłaca ludzie pod nami. Tutaj inwestujemy i nikomu nie musimy niczego polecać ale to robimy jak w każdym serwisie, który posiada system poleconych co jest najlepszą i najskuteczniejszą tanią reklamą dla właścicieli serwisu.

Dobrym porównaniem może być marketglory - tam też tak naprawdę kasa na wypłaty pochodzi nie z innego źródła jak z wpłat. Żadnych reklam, nic..
Tutaj wiadomo, że admin dodatkowo zarabia na naszych transakcjach payeer nawet nie związanych z goldenchase, jeśli ktoś założył konto z jego polecenia i ma zamiar używać go do innych celów Wink

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2014 22:10 przez kolorpurpury.)
Glosy: Mafesto (+1)
27-05-2014 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Supermatrix - Supermatrix.org, 2x4 btc matrix 0.06 btc start kanibal54d 2 2,089 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie HerossiK 41 8,641 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
Heart The-Vip-Team Nowość 2016 Waldes93 30 5,814 01-12-2023 10:26
Ostatni post: Hybrid1990
  Lympid 10€ za polecenie [Nowość] jurekkps 1 212 15-11-2023 10:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Nowość od gieldy binance losowy crypto box do 1.000.000 BUSD aron-baron 2 1,452 28-07-2023 13:33
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości