Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszustwo ze strony moderatora

Autor Wiadomość
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #31
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Sprawdź:
(15-03-2014 13:56)marcel_kk napisał(a):  Trzeba powiadomić CBŚ, wygląda na przestępczość zorganizowaną...
afera rozwojowa Wink

Już się z nimi skontaktowałem, już jadą na zarabiam.com

A na poważnie to albo konkurencja której nie idzie chwyta się brzytwy próbując tanich zagrywek albo faktycznie autor tematu utracił dostęp do swojego konta. Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, jednak gdy dostanę maila zwrotnego od fires podeślę wyniki.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: Geru (+1), marcel_kk (+2), Sloniasek (+5)
15-03-2014 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #32
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Chciałbym poruszyć jeszcze jedną dostatecznie chyba niewyjaśnioną kwestie, która się tu kilkukrotnie przewinęła i jest pożywką dla różnego rodzaju hejterów.
Kwestia pana lejtokole, który poczuł się skrzywdzony banem i usunięciem jego reflinka z tematu hotcash.
Pan lejtokole i historia jego ip:
[Obrazek: gEEMrqp.jpg]
Nie wiem jak Wy myślicie, ALE osobom które rozmawiają same ze sobą i polecają w tematach własne multikonta
http://zarabiam.com/Temat-Pewny-zarobek-78384

... podszywają się pod moderatorów tego forum:
http://s8.postimg.org/64cexcdbp/supermod.jpg
jak widać we wcześniejszych temach - obsługa firebuga na najwyższym poziomie:
http://zarabiam.com/Temat-Moderator-oszalal-80769
Gratuluje, to takie niesamowite narzędzie.

Promujące konkurencyjne fora:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-...aniu-78322

I jeszcze liczące na ulgowe traktowanie i pomoc w zarobku z refów, należy się ona? smutny
Rozumiem że najeżona emocjami atmosfera siania fermentu i obsrywania każdego w koło jest fajna i wogole fajnie kogos pocisnąć, ale uprzednio wypada zapoznać się z sytuacją. Ktoś tu chyba upadł na głowe.

Uciekł więc skrzywdzony wypłakać się w ramie, robiąc z nas okrutnych diabłów którzy nie pomogli mu nabijać refów z kolejnego nastego juz multikonta Sad Przy okazji robiąc zamieszanie wokół swego biednego ego - biedaczyna... rzeczywiście Xpokerface.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2014 15:44 przez daniel42na.)
Glosy: swobi (+1), poczmail (+1), Traw3k (+1), Sloniasek (+5), Madroxx (+1), Qwik (+1), Admin (+10), Majka (+2)
15-03-2014 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #33
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Otrzymałem właśnie maila od fires z loginem i mailem osoby, która podmieniła refa , w bazie zarabiam.com jej nie ma.

Użytkownik referujący: lukaszagal
Email: [email protected]

W google nic o delikwencie nie znalazłem, szerlokowanie pozostawiam Wam, informacje możecie potwierdzić u fires.

Mail ani konto nie dotyczy nikogo z Nas, równie dobrze może być to konto sylwu, kiljana czy twojego sąsiada, na przyszłość polecam ostrożniej dobierać słowa nim bezpodstawnie kogoś zaczniesz obwiniać.Undecided

Teorie spiskowe pozostawiam niedorozwiniętym, administracja która inwestuje pieniążki w rozwój serwisu czy na organizowanie takich eventów jak forumowe restocki nie potrzebuje marnej jałmużny z czyjegoś reflinka na reinwestowanie ich we własne projekty, od tego mamy zaufanych partnerów z którymi ściśle współpracujemy. UndecidedUndecided

Również zgodnie z tym o czym już wcześniej pisałem, wszelkie edycje Twoich postów były dokonywane wyłącznie z Twojego konta. Polecam zmianę hasła, gdyż logowania masz z różnych adresów, chociaż to może dlatego że masz dynamiczny adres IP.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: Sloniasek (+5)
15-03-2014 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sloniasek Offline
Keep'N High
*

Liczba postów: 3,139
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 1349 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 626.02
Post: #34
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Oskarżenia jakie padły w naszą stronę to nie szanowanie nas i naszej pracy a my chcemy dla was jak najlepiej i przy tym rozwijamy nasze forum. Smile

[Obrazek: 5va9aa.jpg]
Glosy: Babcia_Irenka (+1)
15-03-2014 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #35
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Szkoda że naprawianie szkód i korygowanie błędów nie przychodzi tak szybko jak rzucanie bezpodstawnych oskarżeń. Szkoda że nie przychodzi w ogóle.. bo po co to komu, - ważne namieszać, a co potem... phi!
Glosy: Zły_Szeląg (+1), CMRR (+1)
15-03-2014 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duxone00 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 687
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 191.00
Post: #36
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Do autora tego tematu.

Sprawdź czy aby czasem Twój email do którego jest przypisane konto na zarabiam.com

nie pojawił się na tej stronie http://pastebin.com
w szukaj-ce wystarczy wpisać tylko swój email bądź także w google go wpisz

być może gdzieś tam jest wpisany wraz z hasłem Wink a Ty o tym nie wiesz....
może wyda się to śmieszne ale niestety wszystko co się rejestrowało na takich portalach jak sexfotka czy gay coś tam coś tam
nawet w celu by sobie po spamować to wasze dane tj emaile i hasła są w sieci na 100%
Glosy: Mafesto (+1), Qwik (+1)
16-03-2014 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #37
RE: Oszustwo ze strony moderatora
(15-03-2014 17:46)Admin napisał(a):  Otrzymałem właśnie maila od fires z loginem i mailem osoby, która podmieniła refa , w bazie zarabiam.com jej nie ma.

Użytkownik referujący: lukaszagal
Email: [email protected]

W google nic o delikwencie nie znalazłem, szerlokowanie pozostawiam Wam, informacje możecie potwierdzić u fires.

Mail ani konto nie dotyczy nikogo z Nas, równie dobrze może być to konto sylwu, kiljana czy twojego sąsiada, na przyszłość polecam ostrożniej dobierać słowa nim bezpodstawnie kogoś zaczniesz obwiniać.Undecided

Teorie spiskowe pozostawiam niedorozwiniętym, administracja która inwestuje pieniążki w rozwój serwisu czy na organizowanie takich eventów jak forumowe restocki nie potrzebuje marnej jałmużny z czyjegoś reflinka na reinwestowanie ich we własne projekty, od tego mamy zaufanych partnerów z którymi ściśle współpracujemy. UndecidedUndecided

Również zgodnie z tym o czym już wcześniej pisałem, wszelkie edycje Twoich postów były dokonywane wyłącznie z Twojego konta. Polecam zmianę hasła, gdyż logowania masz z różnych adresów, chociaż to może dlatego że masz dynamiczny adres IP.

Damian podmienił reflinka? a to materialistyczna świnia Smile powiem matce, to odłączy mu internet za karę Smile

A tak już całkowicie poważnie to wątpię aby którykolwiek moderator z zc postąpił w tak głupi sposób. Tu moderatorów macie "normalnych".
Taka mała ciekawostka niedawno na próbie oszustwa-ingerowanie w nasz konkurs w celu oszustwa na 150zl złapaliśmy moderatora konkurencyjnego forum i ustawilismy go do pionu, więc patrzenie na ręce administracji też jest niegłupie.
Glosy: swobi (+1), sheko12 (+1), Admin (+10), yazir (+5)
16-03-2014 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #38
RE: Oszustwo ze strony moderatora
(16-03-2014 11:33)FireMedia napisał(a):  
(15-03-2014 17:46)Admin napisał(a):  Otrzymałem właśnie maila od fires z loginem i mailem osoby, która podmieniła refa , w bazie zarabiam.com jej nie ma.

Użytkownik referujący: lukaszagal
Email: [email protected]

W google nic o delikwencie nie znalazłem, szerlokowanie pozostawiam Wam, informacje możecie potwierdzić u fires.

Mail ani konto nie dotyczy nikogo z Nas, równie dobrze może być to konto sylwu, kiljana czy twojego sąsiada, na przyszłość polecam ostrożniej dobierać słowa nim bezpodstawnie kogoś zaczniesz obwiniać.Undecided

Teorie spiskowe pozostawiam niedorozwiniętym, administracja która inwestuje pieniążki w rozwój serwisu czy na organizowanie takich eventów jak forumowe restocki nie potrzebuje marnej jałmużny z czyjegoś reflinka na reinwestowanie ich we własne projekty, od tego mamy zaufanych partnerów z którymi ściśle współpracujemy. UndecidedUndecided

Również zgodnie z tym o czym już wcześniej pisałem, wszelkie edycje Twoich postów były dokonywane wyłącznie z Twojego konta. Polecam zmianę hasła, gdyż logowania masz z różnych adresów, chociaż to może dlatego że masz dynamiczny adres IP.

Damian podmienił reflinka? a to materialistyczna świnia Smile powiem matce, to odłączy mu internet za karę Smile

A tak już całkowicie poważnie to wątpię aby którykolwiek moderator z zc postąpił w tak głupi sposób. Tu moderatorów macie "normalnych".
Taka mała ciekawostka niedawno na próbie oszustwa-ingerowanie w nasz konkurs w celu oszustwa na 150zl złapaliśmy moderatora konkurencyjnego forum i ustawilismy go do pionu, więc patrzenie na ręce administracji też jest niegłupie.

Też się dużo nasłuchałem o konkurencyjnych lewakach sprzedających nie swoje poradniki lub pobierających opłaty za dobrą recenzje.
U nas takich osób na szczęście nigdy nie było, forum prowadzimy od ponad 4 lat i w tym czasie żaden z członków moderacji nie odstawił takich akcji, a za obecny skład jestem w stanie sobie dać palec uciąć.
Obecnie organizujemy rozdanie nagród gdzie łączna pula nagród wyniesie kilka tysięcy złotych i myślę, że nikomu ze sponsorów nawet przez myśl nie przeszło byśmy chcieli na tym ugrać chociażby złotówkę, o czym zapewne świadczy hojności firemedia, astrocash czy highcash...

[Obrazek: zarabiam.com.png]
16-03-2014 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
exxthc Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 695
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 178 +

Forum Gold: 1.00
Post: #39
RE: Oszustwo ze strony moderatora
A ja znowu zamiast wskazówek do zarabiania to czytam jakieś głupoty :/
16-03-2014 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
waldomir Offline
Banned
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #40
RE: Oszustwo ze strony moderatora
Nie mam nick wspolnego z zadna podmiana reffów
http://zarabiam.com/Temat-Ban-za-nic-101239
Nie wiem o co wam chodzi.
Nie rozumiem tego serwisu, caly czas dostaje bana za multikonta to niby jak mam normalnie korzystac z tego forum?
Nigdy nikogo nie oszukalem.
09-11-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie do moderatora grzesiek8305 1 243 02-06-2022 17:10
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Rapidu.net - wielkie oszustwo / SCAM FX58 6 5,260 19-09-2021 14:18
Ostatni post: Hybrid1990
  Szybkośc strony, ładowanie strony problem CreepyUploader 1 3,372 23-04-2021 19:54
Ostatni post: Hybrid1990
  ListaKonkursow.pl - Poszukujemy moderatora ListaKonkursow 1 782 01-10-2020 13:45
Ostatni post: Hybrid1990
  [oszustwo] linktogame.pl PaulPB 3 1,945 07-01-2020 12:10
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości