Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fast-adv.com- Płaci! Dowód! » Wypłaty w 1-24h!!!

Autor Wiadomość
nocnica Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
Sprawdź:
Nawet bez poleconych nie widzę w swoich zakładkach żadnego buxa który by mi dał tylko $1 na miesiąc.
100 reklam obecnie po 0.001 daje 0.10, ale powinno zeżreć całe 50 minut bezmyślnego gapienia się w monitor bez możliwości oderwania się na inną zakładkę. Bux gdzie za około 100 reklam dostanę 0.07, ale tylko na kilka reklam muszę się popatrzeć wydaje mi się jednak bardziej opłacalny w przeliczeniu na poświęcony czas.

I jak napisałam - da się to obejść. Za słabo sie postaraliście, na dobre by wam wyszło korzystanie z doświadczenia starszych stron. Wasze zabezpieczenia są tak słabe jak i sam wygląd strony. Obecnie nie mam problemów z niepatrzeniem na stronę przez 30 sekund. Dwie strony oglądane na raz? Też problemu nie widzę. Chce ktoś wiedzieć jak? Big Grin

Bux nie musi wyglądać tak samo jak inny, ale bux powinien jakoś wyglądać. Tak beznadziejnej szaty graficznej to powinno sie tylko wstydzić niestety. Poza tym zdecydowana większość buxów opiera się na bieli, zieleni i niebieskim, więc o czym mowa? Wyście po prostu źle użyli tych kolorów.

A chociaż logo wchodzi w skład tej monstrualnej ceny? |D Fajnie dajecie komuś zarobić, to nawet miłe. A za wyłapanie błędów w systemie płacicie? Big Grin



Nie jestem konkurencją tylko leniwą artystką, której szkoda zarobionych na rysunkach pieniędzy wydawać na głupoty, więc postanowiła sobie na nie przeznaczać te pieniądze z internetu. 3 posty bo dopiero zaczynam się kręcić po interesie ( ˆᴗˆ )

Przymus siedzenia pół minut na stronie za 0.001 to strzał w kolano lub ostra zachęta do użytkowania botów. Nawet ja z minimalną wiedzą o automatyzacjach wiem jak można by użyć czegoś w tym przypadku, więc ci doświadczeni tym bardziej.

nocnica, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 09:43 przez nocnica.)
07-04-2014 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Rafiks1992 Offline
cwaniak i kombinator
*

Liczba postów: 1,003
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 113 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.00
Post: #52
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
@up dobrze gada polać jej ^^

co do waszej strony jeśli chodzi o grafikę to ja jakoś zbytnio uwagi na to nie poświęcam ale co z tymi refami? mieli być wymieniani co 3 dni a tu chyba nic w tym kierunku nie poszło bo wciąż jest lipa... kupiłem paczkę 5 refow za 2 dolce które wpłacilem przez pp minęło 10 dni a refy zarobiły tylko 0,38 może będzie 1 dolar do końca miesiąca? pragnę dodać że refow z tej paczki dostałem nie 5 a 7 Undecided
07-04-2014 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Androoo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 130 +

Forum Gold: 5.00
Post: #53
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
(07-04-2014 07:58)fast-adv napisał(a):  Kto chce mieć 20 reklam dziennie i zbierać $1 usd przez miesiąc . Proszę bardzo.
Teraz zegar włącza się tylko wtedy gdy użytkownik ogląda stronę. Włączenie 20 zakładek nie mnoży punktów! Tak więc boty nic nie zdziałają. To nie autosurf nabijający odsłony.

U nas jest teraz 110 reklam a będzie 500 na dzień. Wasz wybór. Mamy użytkowników którzy korzystają i są zadowoleni z naszego serwisu.

I od kiedy bux musi zawsze wyglądać tak samo? Każdy ma inne koncepcje.

Takiego serwisu jak ten nie znajdziecie w sieci. To nie kopia kupiona za 20 zł! Serwis tworzony od podstaw.
Stworzenie całego serwisu, systemu, kosztować może nawet 40.000 zł. Szablon. Startowa: 700 zł + 20 zakładek po 300 zł. To cena za sam szablon. Myślicie że to takie proste.

Co do domeny. Serwis arisell.com jest naszą domeną. Tak jak przypnij.com.

Konkurencja w tym temacie. Popatrzcie na 3 dodane postów.

Sami wybierzcie lepszą platformę do zarabiania.
Nikt nikogo na zmusza do korzystania.

Pozdrawia moderator.
Miłego dnia.

W pełni się zgadzam z fast-adv. Strona jest jedną z najlepszych w swojej dziedzinie.
500 reklam? To byłoby świetne ! Smile

Strona jest super, sam z niej korzystam i jestem zadowolony. Szkoda tylko, że zrobiliście ten limit że zegar się odlicza tylko wtedy gdy ogląda się daną reklamę. Wcześniej zarabiałem na buxach ale stwierdziłem że są one nieopłacalne więc przeniosłem się na fast-adv.
Mam dużo znajomych którym poleciłem tą stronkę (z refa oczywiście Smile ) i wiem że oni też korzystają bo coś tam od nich mam na konto.


Zastanawiam się teraz nad kupnem konta VIP. Wie ktoś czy już je naprawili? Zalicza poprawnie kliki poleconych po 0.002$? Można konwentrowac pkt na kasę?

Aktualnie zleciłem pierwszą wypłatę, i czekam aż dojdzie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 09:38 przez Androoo.)
07-04-2014 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafiks1992 Offline
cwaniak i kombinator
*

Liczba postów: 1,003
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 113 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.00
Post: #54
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
dla mnie też to jest bez sensu że czas liczy się tylko jak oglądamy reklamę ;-) 500 reklam tak? razy 30 sekund to wychodzi 15000 podzielić na 3600 to co żeby obejrzeć wszystkie reklamy warte pół dolara może będę musiał spędzić przed komputerem ponad 4 godziny dziennie tylko klikając?
07-04-2014 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

badom Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 135 +

Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
Dlatego warto zapraszać znajomych, bo z refów jest sporo zarobków.

http://goo.gl/eNgbwr - Polecaj gry internetowe i dostawaj nawet 4zł za rejestracje!
badom, członek http://zarabiam.com od Jun 2010.
Glosy: Androoo (+1)
07-04-2014 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nocnica Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
Zachwyca cię perspektywa spędzania ponad 4 godzin dziennie dla 50 centów, czy większe zyski z poleconych? Obawiam się, że przy takich warunkach mogą zwyczajnie wkrótce zacząć uciekać.
Ciekawa jestem co niby czyni tę stronę jedną z najlepszych?

nocnica, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
07-04-2014 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Androoo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 130 +

Forum Gold: 5.00
Post: #57
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
@up
Zbieranie punktów nie jest problemem. Fakt, że trzeba siedzieć długo przy reklamach... jednak można włączyć dwa okna w przeglądarce - jedno obok drugiego, to drugie z włączoną stroną fast-adv może być zmniejszone do najmniejszych rozmiarów i klikać tam co 30 sekund na nową reklamę a na drugim oknie przeglądać internet normalnie Wink

Użytkownicy nie bedą uciekać, zwłaszcza jak będzie coraz więcej reklam i możliwości serwisu.

Ja jestem zadowolony z systemu poleconych, akurat mam ich dużo bo znam wiele osób, które zarabiają na klikaniu w reklamy i coś tam od nich mam.
A jak mi się uzbiera dużo punktów to wymienię na kase i po sprawie Wink
nocnica - zaproś aktywnych znajomych (z refa), niech klikają, zobacz jak działa system i wtedy sie wypowiadaj
Pozdro

EDIT
Jeszcze jedno - jest tak jak napisał badom:
im więcej zapraszasz tym więcej zarobków, a dodatkowo więcej reklam bo część z tych osób zapewne będzie chciała promować swoje reklamy/strony/fanpage itp - (więcej reklamodawców)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 10:46 przez Androoo.)
07-04-2014 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nocnica Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
Ale chyba nie sądzisz, że o to chodziło administracji tej strony? Big Grin Owszem da się tak. Tym sposobem możesz włączyć też reklamy w kilku oknach. Ale ponieważ stronie zależy na tym, byś paczył te pół minuty na stronę, to można się spodziewać, że skoro już wiedzą co jest nie tak to spróbują coś z tym zrobić, tak, żeby wymagana była obecność, a jakakolwiek aktywność na boczku zatrzymywała licznik. Jak u innych.

Chyba nie ma buxa, który by nie działał tak ಠ_ಠ Tyle że fajnie jest jak oprócz za pomocą poleconych można samemu sobie podnieść ilość centów na koncie nie poświęcając zbyt wiele czasu. Bez tego zawęża się krąg potencjalnych odbiorców, bo nie wszyscy chcą się bawić w szukanie sobie niewolników.
Nie zaproszę raczej nikogo, moi znajomi wolą ładniejsze strony.

nocnica, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
07-04-2014 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patryk6176 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,389
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 21.00
Post: #59
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
wyplacil ktos ostatnio ??
23-04-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nocnica Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Fast-adv.com- Płaci! Dowód!
Ostatnio to wypłaty były wstrzymane, a użytkownicy banowani, więc prawdopodobnie nie.

nocnica, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
23-04-2014 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OffersBux płaci bez limitu płatności.Wiele procesorów do wypłaty miron830 2 4,516 06-02-2023 22:22
Ostatni post: miron830
  [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień draco 3,583 329,684 05-01-2023 01:43
Ostatni post: kirby
  [PŁACI] neobux.com marcin950 2,087 252,792 19-06-2022 10:47
Ostatni post: CiroDM
Exclamation vuexybux - zarabiaj oglądając reklamy 0.02$ min wypłata + dowód vikeang 2 3,461 26-07-2020 02:36
Ostatni post: rafirobirap
  [PŁACI] Centrumreklamy.com flaku09 20 12,135 07-08-2017 15:10
Ostatni post: marlenaszat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości