Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby

Autor Wiadomość
LMKY Offline
nie wywiązuje się z umów
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 145 +

Forum Gold: 49.78
Post: #341
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby!
Sprawdź:
Taki sam cel jak mój, powodzenia i wytrwałości 😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
14-06-2015 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #342
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
Ojej, minęło już chyba ponad dwa i pół roku od założenia tego dziennika.
I co? Powracam! Na pełnych obrotach!

Myślę, że się wam teraz też to spodoba. Oczywiście robię w PPA gdyż jest to moja ulubiona metoda zarobku, a PPI dojdzie z czasem gdy się rozkręci zarobek na FireCashu. Lol

Przedstawię się też jeśli ktoś mnie nie zna. Wink
Mam na imię Paweł, interesuję się naprawianiem telefonów, jazdą na BMXie, wycieczkami po opuszczonych blokach/pustostanach i innych tego typu budowlach, zarabianiem w internecie, dużo też mentorowałem podczas mojego pierwszego zarabiania i lubię bardzo grać w gry, aktualnie gram na telefonie w Darkness Reborn - jest tu może ktoś kto w to gra? Wink

No to tak:

Dziś zarobiłem 0,77$ i wczoraj 1,61$.
Celu na ten miesiąc jako tako nie mam gdyż nie wiem jak to się wszystko potoczy i ile uda mi się zarobić tego miesiąca - wtedy będę miał jak dopasowywać cele. Wink
Robię na fake contencie, strona FireCash.org

Dziś tylko dodałem posta na bloga i zrobiłem fp właśnie też pod bloga. Zdobyłem kilka punktów na kingdomlikes by promować kolejne filmy, ale tak mi się już nic nie chciało i zrezygnowałem.
Jakby miał ktoś jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć i pozdrawiam wszystkich czytelników mojego dziennika, a tych co czytali go kiedyś i będą teraz to podwójne pozdrowienia!

Ciao! Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2016 20:42 przez ErgePL.)
09-10-2016 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #343
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
Hejka!
Wczoraj nie pisałem i nie zrobiłem nic gdyż odwiedził mnie przyjaciel i trochę za mocno się upił i nie było za ciekawie, a potem po 22:30 jakoś rozmawiałem ze swoim wujkiem z Anglii bo dzwonił i skończyliśmy jakoś po północy.

Zna ktoś może jakiegoś bota do KingdomLikes? Najlepiej za darmo albo w przystępnej cenie do jakoś 25 zł. Bardzo by mi się przydał! Idea

No więc tak:

Dzień 1

PPA:

Liczba postów na blogu: 7
Liczba filmów na YouTube: 3
Co zrobiłem? Nabijam punkty na KingdomLikes, jak starczy mi czasu to dodam posta.

Zarobki:

Dziś: 0.00$
Wczoraj: 4.83$
Miesiąc: 7.21$

---

Mam też 20.80$ na saldzie w FireCashu bo jak już przestałem pracować to tam jakieś grosze wpadały przez ten czas. Wink
Także do jutra!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2016 19:53 przez ErgePL.)
11-10-2016 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #344
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
(11-10-2016 19:33)ErgePL napisał(a):  Zna ktoś może jakiegoś bota do KingdomLikes? Najlepiej za darmo albo w przystępnej cenie do jakoś 25 zł. Bardzo by mi się przydał! Idea

http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Addme...ke3-129484
Glosy: ErgePL (+1)
11-10-2016 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vasaki Online
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #345
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
I zmień FireCash'a -.- przeciez ilosc ofert w tym programie to porażka Tongue
CPAgrip + e-mail do johna Big Grin

Glosy: twardy (+1)
12-10-2016 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #346
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
Chodzi o oferty te co jak się już włączy gateway?
Ja pod Polske robię, na stronie klikają w gateway i zarabiam normalnie, tak jak zawsze na początku miałem - może trochę więcej. Lol
Bo nie za bardzo rozumiem też o co chodzi konkretnie, jak możesz to powiedz. Wink
12-10-2016 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #347
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
To nie lepiej przejsc na suby jak masz traffic z polski? PPA na polske jest troche bez sensu.
12-10-2016 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #348
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
@up
No jak dla mnie nie jest bez sensu, ok. 95% zarobków z mojej sygnatury jest z Polski i mi jest najłatwiej. Zawsze się więcej wkurzałem jak robiłem pod cały świat gdy mi banowali konta itp. ale też to lubiłem bo było to fajne robić coś pod cały świat i jeszcze nie jest powiedziane, że nie będę robił tego za jakiś czas. Lol
Na początku PPA rozkręcam pod Polskę i zawsze mi to szło najlepiej, w między czasie PPI dojdzie jak i też strona PPA pod cały świat i może coś jeszcze dojdzie gdyż suby to nie moje klimaty - nie umiem sobie z tym poradzić. Nie miałem nigdy do tego głowy ani też chęci. Undecided

Ale co do sedna sprawy, czyli jak dziś było...

Dzień 2

PPA:

Liczba postów na blogu: 7
Liczba filmów na YouTube: 3
Co zrobiłem? Nagrałem film, ale na YouTube go nie wrzucę bo nie mam jak go wypromować - czekam na bota do KingdomLikes gdyż go dziś kupiłem. I tyle, mało zrobiłem bo spędziłem trochę czasu z dziewczyną i potem miałem złe samopoczucie przez sprawy rodzinne i jakoś około 19:00 zacząłem cokolwiek dziś robić. Bo lepiej to niż nic. Idea

Zarobki:

Dziś: 0.00$
Wczoraj: 0.00$
Miesiąc: 7.21$

Krucho jakoś ostatnio, ale mi się wydaje, że to przez tylko trzy filmy na YouTubie. Miałbym ich więcej gdyby AddMeFast działało jak należy bo tak to miałem 2,5k punktów i nie lajkowało nic to dałem na wyświetlenia. Zabrało wszystkie punkty, niby miałem tych wyświetleń po 130+ przez AddMeFast, ale nie nabiło ani jednego więc odpuściłem sobie ten serwis. Sad

---

Więc to tyle, papa! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2016 19:59 przez ErgePL.)
12-10-2016 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #349
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
Zobacz jakie oferty Ci wpadaja na firecashu. Odkryjesz, ze wiekszosc to wlasnie PIN submity. Na serwisach subsmsowych dostaniesz wieksze stawki + odnowienia. Dlatego ppa troche ssie na Polske.
12-10-2016 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #350
RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI
Dziękuję za otworzenie mi oczu!
Bo ja sobie jakiś czas temu tak myślałem nad eforsą i ja właśnie nawet mam tam konto i stawki są bardzo dobre, a byłem zaślepiony dolarami i tym legendarnym pobraniem 2.50$ z Polski. Bo tak kiedyś miałem i teraz to się zmieniło widzę, głównie 1.61$, a te bardziej płatne to nie działają w większości. Stronke swoją wyłączyłem i napisałem co i jak i czemu jest wyłączona. Jerk2
I startuje z nią znowu w niedzielę, będę miał czas na ogarnięcie "tego i owego" na stronie. Wink

Jutro opiszę co i jak. Lol
12-10-2016 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,488 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,336 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,778 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,564 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości