Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” » oparty na podstawie regulaminu współpracy Wydawców z programem partnerskim „Fires” z dnia 01.09.2013 roku

Autor Wiadomość
yewryk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 124
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 180.00
Post: #91
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Sprawdź:
Przed chwilą dzwoniła do mnie babka z US, że zarejestrowałem się do podatku ryczałtowego i stwierdziła że najem powierzchni reklamowych jest czynnością stałą przynoszącą ciągły dochód więc muszę założyć działalność gospodarczą, powiedziała że muszę jeszcze zadzwonić do krajowej informacji podatkowej.... VEX POMOCY T_T

yewryk, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
25-02-2014 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
michal86ole Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 773
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 267 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 65.00
Post: #92
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
No to żeś się wpie#dolił... Daj znać jak wyjaśnisz o co z tym chodzi...
25-02-2014 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yewryk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 124
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 180.00
Post: #93
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Złożyłem oświadczenie poprawnie a teraz takie rzeczy.... Dzwoniłem do krajowej informacji podatkowej i babka mi powiedziała, że dochody z dzierżawy stron internetowych wg. coś tam ministra finansów z 2010 r zaliczają się jako "inne dochody"
Wszystko pięknie, muszę wycofać oświadczenie o ryczałcie i jakoś wytłumaczyć o co kaman w US a to niełatwe zadanie bo przecież oni wszystko wiedzą lepiej. Xpokerface
A jak dalej nie będą ogarniać mimo informacji od KIP to najwyżej będe walił hajs na lewo Lol
----------------------------------------------------------------------

Dziś byłem w US prawie godzinę, latałem z pokoju do pokoju uzbrojony w wiedzę z KIP oraz wydrukowane artykuły min. z gazety prawnej Jerk2
Jak się okazało sami dzwonili do KIP bo nie wiedzieli o co chodzi Lol
Potem gadka, że pit 36 "inne źródło" i będzie ok, mimo że wcześniej ta sama osoba stwierdziła, że w żadnym wypadku nie zalicza się to do innych źródeł facepalm
A co do opodatkowania ryczałtowego to nie było bata by uznali taką formę...
Mając dosyć tego cyrku napisałem 2 podania:
1. unieważnienie oświadczenia o formie ryczałtowej
2. o zwrot zaliczki wpłaconej za styczeń ( w tym wypadku nawet nie musiałem nic pisać bo zrobiła to na szybko miła pani z okienka Lol)

Podsumowując: Pit 36 "inne źródła" lub nie zaczepiać g*wna bo śmierdzi impreza

PEACE!

yewryk, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 12:39 przez yewryk.)
25-02-2014 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy0001 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,908
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 95.00
Post: #94
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
to jakiś dziwny urząd masz.generalnie nie mają prawa Ci nie uznać tego ryczałtowo.Chcą po prostu żebyś za mało podatku nie płacił Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 20:14 przez suchy0001.)
26-02-2014 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yewryk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 124
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 180.00
Post: #95
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
W tym wypadku chodzi o "ciemnotę umysłową" Smile

yewryk, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
26-02-2014 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kukukukurydza Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 55.00
Post: #96
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Jeśli jestem na ryczałcie 8,5% płatne co miesiąc to jeśli w danym miesiącu nie wygeneruję przychodu (np. nie mam rachunku za miesiąc luty) to podatku do 20 marca po prostu nie płace i tyle? Nikt się nie doczepi że zapłaciłem w styczniu i np. potem dopiero w marcu a w lutym nic?

kukukukurydza, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.

http://goo.gl/dnR56I <--- Polecam
02-03-2014 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LastSeason Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 196
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Witam Big Grin A co jeśli ktoś jest zarejestrowany jako bezrobotny w urzędzie pracy? Da radę jakoś się rozliczać żeby nie stracić ubezpieczenia?
03-03-2014 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabolopivolo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 137
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #98
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
(03-03-2014 21:22)LastSeason napisał(a):  Witam Big Grin A co jeśli ktoś jest zarejestrowany jako bezrobotny w urzędzie pracy? Da radę jakoś się rozliczać żeby nie stracić ubezpieczenia?

....podobno jeżeli osiągasz przychód miesięczny w wysokości 500 złotych to nie możesz mieć statusu osoby bezrobotnej

jabolopivolo, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2013.
04-03-2014 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LastSeason Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 196
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 0.00
Post: #99
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Dziś 5 marca tak? Big Grin Czyli że do 20 marca mam już zanieść gotowe papiery i pity czy co tam jeszcze do US w celu opłacenia podatku? Czy idę dopiero w kwietniu z tym wszystkim i wtedy rozliczam się za marzec? Big Grin Bo już się pogubiłem Tongue
05-03-2014 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

sucha Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #100
RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires”
Witam,
Z tego, co wyczytałam, niektórzy z was posiadają regulamin Fires za ubiegłej kadencji. Mógłby ktoś podesłać kopię? Bo teraz na stronie widnieje regulamin zawarty 03.03.2014r., natomiast interesuje mnie ten poprzedni. Z góry dzięki Smile
18-03-2014 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fires dziś wyplata kwalczyk002 3 2,382 13-03-2014 20:39
Ostatni post: kwalczyk002
  Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći Arekxxl 42 9,152 10-03-2014 21:09
Ostatni post: lorkos
  Problem z Fires Faffik 8 2,976 07-03-2014 22:41
Ostatni post: bolo9797
  Nowe Programy Fires - Propozycje Zarobiony_Koles 121 18,566 05-03-2014 22:10
Ostatni post: themate0
  Wypłata fires VEX zobacz On2000 17 4,256 05-03-2014 14:36
Ostatni post: xDesinx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości