Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka. » program do kopania

Autor Wiadomość
KerPwn Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 971
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 433 +

Forum Gold: 42.00
Post: #61
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
Sprawdź:
Żartujesz chyba co 4 miesiące mniej niż 30 % ?
Proszę oto wykres http://bitcoindifficulty.com/ Przez jeden miesiąc z 415 do 610 do mniej niż 30 % ? Po za tym już za 2 dni kolejny skok o około 19 % Smile
Powodzenia w traceniu kaski Smile Na dowód tego co mówię tutaj historia zmian trudności w niektórych miesiącach grubo ponad 100% Smile http://scr.hu/1ri8/bc42p

Btw. Ryback nie wiem ile masz lat, ale jeśli myślisz nadal że na nic możesz mieć miliony to śmieszny jesteś. Według tego co piszesz dając im 1 BTC po kilku miesiącach będę miał ich tysiące, a tak nie jest. Nie odrobisz tego co włożyłeś. Przeczytaj moje poprzednie posty jeszcze raz jak nie zrozumiałeś Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 15:11 przez KerPwn.)
27-11-2013 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
TastemanPL Offline
Banned
*

Liczba postów: 999
Dołączył: Jan 2013
Forum Gold: 12.74
Post: #62
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
Jestem zarejestrowany na cex.io i chciałbym zainwestować bitcoiny które mam w moc bo i tak ich nie będę sprzedawał a może akurat coś. Ale nie wiem ile dać bo oferty które wyskakują tak szybko przeskakują że nie idzie stwierdzić. Jest jakiś licznik?
27-11-2013 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KerPwn Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 971
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 433 +

Forum Gold: 42.00
Post: #63
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
Tasteman polecam przeczytać to co napisałem na poprzedniej stronie, jeżeli chcesz inwestować, to tylko $ ewentualnie w coś innego. W to już wchodzić się nie opłaca.
@edit
Z tego co tak myślę oni nawet tych koparek nie muszą posiadać, wystarczy że wam będą systematycznie oddawać część waszej kasy, tak do około 50-60% reszta dla nich ponieważ trudność tak urośnie że dziennie nawet będziecie dostawali 0,000000001 BTC co może być warte wtedy nawet 2000 zł ale co z tego skoro więcej im daliście ? Pomyślcie trochę za nim coś wpłacicie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 15:32 przez KerPwn.)
27-11-2013 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ryback Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 632
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 385 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 31.00
Post: #64
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
nie wiem skad bierzesz te wykresy ale sa o kant dupy a to ile mam lat nie ma nic do rzeczy
nikt nie mowi o milionach a o zwrocie inwestycji
i nie bierzesz jednego pod uwage
zmiany wartosci btc dzis wzrosla o 20% i normalna tendencja bedzie ze jesli wzratsa trudnosc wzrasta tez wartosc i suma sumarum bilans bedzie oscylowal kolo 0
wiec skoncz te swoje glupie wywody bo na samej teorii dlugo nie pociagniesz

testament napisz pw albo na gg to ci wszystko wytlumacze

[Obrazek: a404f4e946e11b7df9fa0b415a1d9d77]
http://zarabiam.com/Temat-wymiana-PP-BANK-BANK-PP-78378
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 15:56 przez ryback.)
27-11-2013 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KerPwn Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 971
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 433 +

Forum Gold: 42.00
Post: #65
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
To też uwzględniłem, ponieważ płacisz im BTC a nie $ czyli przedstawię to tak :
1) Dajesz im to 0,8 BTC za 10 GH to Ci daje na ten czas 2400 zł.
2) Przez ten rok sobie pracuje to 10 GH i najlepszym ustawieniu (prawie nie możliwe 30%/miesięcznie trudność) da Ci to całe 0.28 BTC
Tutaj screen http://scr.hu/1ri8/pruuq
3) Wypłacasz sobie 0.28 BTC liczmy na to że po roku kurs BTC jest wysoki (BTC = 5000$, 15000 PLN) otrzymujesz 4200 PLN - BRAWO JESTEŚ NA PLUS (4200-2400=1800 na czysto yay) , a czekaj zaraz ... hmm dałeś im 0,8 BTC nie 2400 PLN - Czyli jesteś na MINUS całe 10200 (15000/0,8-1800) !

Mam nadzieje że rozwiałem twoje wątpliwości, jeżeli nie to zapraszam do dyskusji ale przedstaw jakieś argumenty a nie tylko puste słowa Smile
@up
Wieku nawet nie musisz podawać, twoja argumentacja i składnia daje max 1 gimnazjum, chociaż sam nie wiem, w tym wieku aż tak słabo nie pisałem Wink
@edit
(27-11-2013 15:41)ryback napisał(a):  wiec skoncz te swoje glupie wywody bo na samej teorii dlugo nie pociagniesz
Do tego chciałem się odnieść, skąd wiesz czy ja tylko teorie stosuję ? Może gdzieś inwestuję swoje pieniążki Smile Ale na pewno nie w tą stronkę.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 15:58 przez KerPwn.)
Glosy: Eminey (+1)
27-11-2013 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryback Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 632
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 385 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 31.00
Post: #66
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
ale twoj tok jest 1wszej gimnazjum to ze luzno pisze nie znaczy ze nie mam wyksztalcenia wiec nie obrazaj !!!
rozumiem jakbym wydobyl to 0,8btc
ale ja to btc kupilem za zywa gotowke czyli 2400 zl i to jest moja inwestycja!!!!!!! a po roku wedlug niby twoich super obliczen wyciagam 10200 i nie zapomnij ze w kazdej chwili sprzedaje swoja moc obliczeniowa warta po roku wedlug twoich obliczen 4000 zielonych
wez sie czlowieku zastanow to raz a dwa to i tak kazdy zrobi jak uwaza
ja zainwestowalem juz troche i zamierzam jeszcze wiecej a ty dalej sobie teoretyzuj na karteczce i swoje kompleksy zostaw dla siebie

[Obrazek: a404f4e946e11b7df9fa0b415a1d9d77]
http://zarabiam.com/Temat-wymiana-PP-BANK-BANK-PP-78378
27-11-2013 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KerPwn Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 971
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 433 +

Forum Gold: 42.00
Post: #67
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
Nie muszę mieć ani karteczki ani 10 wykrzykników po zdaniu, akurat dla Ciebie to najmniej tutaj piszę, wolę ostrzec innych bo widzę że upartość gimnazjalisty nadal u Ciebie siedzi (w końcu się nie dziwię).
Co do "sprzedaję swoją moc obliczeniową wartą to roku 4000 $" oj nie nie, ja napisałem może być BTC wart a moc obliczeniowa w ten czas będzie warta pewnie o wiele mniej, nowa technologia która wkroczy (kiedyś na pewno) będzie oferowała więcej mocy za mniej $ co za tym idzie twoje 10 GH będą nic nie warte. (Na poziomie trudności która w ten czas będzie ogromna nic nie wydobędą).
W którym miejscu Cie obraziłem ? Wyraziłem tylko swoją opinie na temat twojej osoby. Skoro umiesz normalnie pisać to tak pisz, bo twoich "zdań" nie da się czytać, bez spójności i sensu.
A i bym zapomniał, nadal żadnymi argumentami nie poparłeś swoich przemyśleń.
Po za tym to moje wypowiedzi nazywasz teoriami ? Ja to argumentuje wykresami i analizami, to są fakty. A to co ty przedstawiasz (Bez żadnego sensu i argumentów) to są teorie Smile
@edit
(27-11-2013 15:41)ryback napisał(a):  wzratsa trudnosc wzrasta tez wartosc i suma sumarum bilans bedzie oscylowal kolo 0
Tutaj również się mylisz, biorą pod uwagę wykres ceny BTC (https://blockchain.info/pl/charts/market-price) i trudności kopania (https://blockchain.info/pl/charts/difficulty) Widać dokładnie że trudność przegania cenę, jest to wiadomo, technologia idzie do przodu.
Pozdrawiam

PS. Wyciągajcie jak najszybciej z tego pieniążki jeszcze mi podziękujecie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 16:54 przez KerPwn.)
Glosy: Eminey (+1)
27-11-2013 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryback Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 632
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 385 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 31.00
Post: #68
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
ehh szkoda klawiatury na to pisanie
przyklad z dzisiaj
btc podskoczylo o 25% wartosc g#/btc zmalala z 0,085 na 0,078 czyli ok 10 %
czyli ci co kupili wczoraj hashe i sprzedadza dzis zarobia na czysto 15% w ciagu w sumie pol dnia
i odkad sledze cexa nigdy wartosc hashow nie zmalala, co najwyzej zmienial sie tylko stosunek btc do g#
teraz czekam na wzrost trudnosci i ok niech bedzie to 30% . . . daje sobie glowe uciac ze nie idzie to wykladniczo i wydobycie nie zmaleje o 30%
ale na to poczekam
to tyle odemnie a cala reszta niech robi jak uwaza

[Obrazek: a404f4e946e11b7df9fa0b415a1d9d77]
http://zarabiam.com/Temat-wymiana-PP-BANK-BANK-PP-78378
27-11-2013 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #69
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
A jak jest z dvc, ixc , itp wykopywane na cex . Skupuje to ktos jeszcze?
27-11-2013 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KerPwn Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 971
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 433 +

Forum Gold: 42.00
Post: #70
RE: Nasza indywidualna kopareczka na blaszaka.
@2up popatrz na historie zmian diff którą podesłałem nigdy nie było mniej niż 50% miesięcznie, a nawet było do około 130%. (http://scr.hu/1ri8/bc42p)
Co do twojego czystego zysku z twoich elo obliczeń to jest to na mały czas inwestycja, a kupując moc obliczeniową inwestuje się na long time w większości przypadków (z kontekstu twoich wypowiedzi widzę że też to samo chcesz zrobić). Wracając do tego co przedstawiłeś to po co mam kupować tą twoją moc ? Wystarczyło by że wczoraj kupiłem BTC i dzisiaj je sprzedałem, większy zysk i bez bawienia się w cex. Takie gadanie o dziennych inwestycjach jest bez sensu bo może dziś się udało ale np jutro się nie uda. Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie które zadałem i odbiegasz od tematu naszej rozmowy Smile

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 23:55 przez KerPwn.)
27-11-2013 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości