Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł

Autor Wiadomość
duzypawel Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2012
Reputacja: 132 +

Forum Gold: 3.00
Post: #71
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Sprawdź:
ktoś pytał: z UK chyba nie można skorzystać z tej promocji - sprawdź w regulaminie.

@up - strona przeciążona albo coś poprawiają, albo coś nie działa - standard. We wtorek np nie można było obstawić piłki nożnej Smile


a ja mam mieszane uczucia co do tego buka, wręcz coraz gorsze. najpierw 3 stopniowa weryfikacja konta, gdzie chcą numer buta i zdjęcie matki a teraz już ponad 3 dni czekam na wypłatę, którą musiałem zlecić drugi raz bo przy pierwszym razie została ona cofnięta bóg wie czemu - o czym nawet nie zostałem poinformowany, w historii również nie mam tej pierwszej wypłaty Smile po prostu jakby jej nie było Smile a dostałem maila, że została ona zlecona.

także o ile kasę na konto w grze zwracają w ciągu kilku minut tak wypłaty trwają wieczność Smile

duzypawel, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
03-10-2013 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mypy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
Odp: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Tez mam mieszane uczucia i nie będę tam grać. Brat spytal się na czacie czy może skorzystać z cashbacku to odpisali mu po sprawdzeniu ze nie, natomiast po zapytaniu o to samo na maila odpisali ze nie mozna tego sprawdzic dopoki nie zagra. Ktos klamieBig Grin
03-10-2013 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

duzypawel Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2012
Reputacja: 132 +

Forum Gold: 3.00
Post: #73
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
moj kolega za to, założył konto korzystając z telefonu będąc u mnie w chacie. Potem nie był pewien czy nie korzystał w tym czasie z wi fi, czyli poniekąd mojego internetu a co za tym idzie mojego adresu IP.

Więc przed skorzystaniem z oferty napisał do supportu czy mogą to sprawdzić.

odpisali:
- NIE przysługuje Panu cashback jeśli założył Pan konto na tym samym IP co kolega.
- ale czy możecie Państwo sprawdzić z jakiego IP zakładałem konto?
- nie mamy takiej możliwości.
- to skąd będziecie wiedzieć, że jest takie samo i nie przysługuje mi cashback? pokerface

duzypawel, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
Glosy: Traw3k (+1), Mafesto (+1)
04-10-2013 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Traw3k Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 101.00
Post: #74
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Ciągle kręcą przy tej promocji. Niestety. smutny

Choć z drugiej strony, jak kolega pisał maila o zwrot stawki po przegranym zakładzie to sprawdzili, że punkt regulaminowy o graniu z jednego IP został złamany (tak rzeczywiście było). Wobec tego, duzypawel, gadaliście z wyjątkowo niekompetentnym supportem. Swoją drogą ciężko trafić tam na kompetentny.
04-10-2013 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukasz36016 Offline
CWANIACZEK
*

Liczba postów: 374
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 120.00
Post: #75
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Ludzie, Nie ma nic za darmo. Za darmo to można wp.... dostać. Na pewno haczyków jest wiele i gdy wygracie coś za te 400zł to będzie taki galimatias z wypłatą że potrwa z tydzień, a wy nie wytrzymacie tych nerwów i zaraz obstawicie coś na szybkiego i cały hajs pójdzie w p. Tyle
05-10-2013 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WhoSayKo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Jak dla mnie głupotą jest nie spróbować.
cashback to idealna okazja żeby się dorobić.

a narzekanie w takim przypadku jest typowo polskie - nie ma promocji źle , jest promocja źle bo trzeba kombinować żeby wygrać więcej i nie zwracają kasy - straszne facepalm

btw. ja wczoraj zgarnąłem 1200 ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2013 17:00 przez WhoSayKo.)
06-10-2013 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patryczek1425 Offline
OSZUST i ZŁODZIEJ
*

Liczba postów: 239
Dołączył: Dec 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 57.01
Post: #77
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Siemka ja mam pytanko ja założyłem konto 15 września ale jak grałem w expekcie i obstawiałem meczyki a dopiero dziś się dowiedziałem o tym bo od ponad tygodnia tam nie gram musiałem być naprawdę ślepy i teraz...
Jak bym chciał np wyłożyć jeszcze teraz 400zł i obstawić i jakbym przegrał to mam możliwość odebrania cashback-u , bo ani razu jeszcze nie domagałem się o niego wcześniej.
z góry dzięki i dam repka za odpowiedz
06-10-2013 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Panco122 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 515
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 46 +

Forum Gold: 1.00
Post: #78
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Ja wypłaciłem 2500 zł bez żadnego problemu. Jak się nie kombinuje, to nie ma żadnych spin. A jak chcecie robić multikonta na znajomych i rodzinę, to po prostu róbcie to z niezależnych komputerów/internetów i problem załatwiony...

(03-10-2013 08:22)duzypawel napisał(a):  ktoś pytał: z UK chyba nie można skorzystać z tej promocji - sprawdź w regulaminie.

@up - strona przeciążona albo coś poprawiają, albo coś nie działa - standard. We wtorek np nie można było obstawić piłki nożnej Smile


a ja mam mieszane uczucia co do tego buka, wręcz coraz gorsze. najpierw 3 stopniowa weryfikacja konta, gdzie chcą numer buta i zdjęcie matki a teraz już ponad 3 dni czekam na wypłatę, którą musiałem zlecić drugi raz bo przy pierwszym razie została ona cofnięta bóg wie czemu - o czym nawet nie zostałem poinformowany, w historii również nie mam tej pierwszej wypłaty Smile po prostu jakby jej nie było Smile a dostałem maila, że została ona zlecona.

także o ile kasę na konto w grze zwracają w ciągu kilku minut tak wypłaty trwają wieczność Smile


trzystopniowa weryfikacja konta? Skany dowodu i nic więcej.. Rzeczywiście..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 13:03 przez Panco122.)
07-10-2013 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duzypawel Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2012
Reputacja: 132 +

Forum Gold: 3.00
Post: #79
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
moim zdaniem nie przysługuje Ci cashback. Idąc tym tropem każdy mógłby powiedzieć:

'postawiłem x zł na zdarzenie y - wygrałem więc teraz nie chce cashbacku, potem postawiłem na coś innego również x zł ale znowu wygrałem i nie chcę cashbacku, a teraz przegrałem więc chcę' Smile

nieważne kiedy chcesz ani kiedy go zauważyłeś - przysługuje do pierwszego zakładu po rejestracji.

PS: czekam na wypłatę już od tygodnia, napisałem do supportu w piątek, odpisali mi dość szybko, żebym 'zlecił wypłatę jeszcze raz (trzeci raz...). W międzyczasie mail PRZYPOMINAJĄCY mi o KONIECZNOŚCI przesłania im skanu dowodu... Który przesłałem jakoś z 2 tyg temu i mam niby zweryfikowane konto.

nie ogarniam.

duzypawel, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 13:23 przez duzypawel.)
Glosy: patryczek1425 (+1)
07-10-2013 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tonnyx Offline
Banned
*

Liczba postów: 268
Dołączył: Oct 2012
Forum Gold: 27.00
Post: #80
RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)
Do kiedy trwa ta promocja? I czy jest serio tak dziwnie jak tu piszą niektórzy?
07-10-2013 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Bonus 470 zł od BNP Paribas - promocja nr 1 Entero 1 396 20-07-2023 21:31
Ostatni post: Hybrid1990
Lightbulb Bonus 430 zł od BNP Paribas - promocja nr 2 Entero 1 328 20-07-2023 21:31
Ostatni post: Hybrid1990
  Change Invest - nowa promocja! Bonus 10€! cidd3n 1 1,040 08-06-2023 07:34
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie na cashback katarzynab 1 255 13-04-2023 17:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Wróciła promocja 15 euro na revolut Damian3098 1 426 26-01-2023 12:58
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości