Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zły dziennik » Dziennik pracy Złego Szeląga

Autor Wiadomość
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #181
RE: Zły dziennik
Sprawdź:
Pole, chętnie pomogę radą i dam kilka wskazówek. Niestety nie mogę promować Twojej strony na moich (jeśli to miałeś na myśli) Big Grin

Co do ceny fanpage, niestety wydaje mi się, że gimbusiarskie na razie nie skoczą do góry. Główne powody
-brak dobrego programu typu easysub - dawniej sporo osób kupowało strony po to żeby pospamować doładowaniami, bo dawało to szybki zysk
-duża ilość stron, a jak wiadomo im większa konkurencja tym ceny niższe
-dużo osób pomyślało, że handel fanpage to dobry i łatwy zarobek i zabrało się za to. No i przez to teraz ciężko cokolwiek zarobić

Moim zdaniem teraz warto robić strony tematyczne, na nie zawsze jest popyt, bo można podłączyć jakieś forum, sprzedawać przedmioty związane z tematyką itd.

Pozmieniałem nazwy kilku moich fanpage - był to świetny ruch - fanpage z niską aktywnością po zmianie i lekkim promowaniu szybko łapią nowych fanów i wysoką aktywność, a ja zamiast mało wartych gimbusiarsich stron mam ciekawe, tematyczne fanpage Big Grin
18-01-2014 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #182
RE: Zły dziennik
Dawno nie pisałem Big Grin

Szybka aktualizacja. W ostatnim tygodniu:

-Sprzedałem 2 fanpage (65 tys i 80 tys) po 2 gr za fana. Szału nie ma, ale na facebooku dzieje się coraz gorzej więc sprzedaję te strony, które na siebie nie zarabiają, zanim całkiem spadną z
-Niespodzianka. W wakacje założyłem konto na cpalead na próbę. Przez parę dni powrzucałem trochę linków w różne miejsca i zapomniałem o sprawie. Wczoraj wchodzę na paypal a tam 50$ przyszło z tej sieci Big Grin
-Założyłem kilka stron typu kwejk z obrazkami o tematyce jak kilka moich fanpage - linkuję i liczę na kasę z reklam. Na razie nie ma szału, ale to raczej inwestycja w przyszłość i biznes długofalowy.
-Obczaiłem fajną metodę na francuskie fanpage, jak będę miał czas to w przyszłym tygodniu opiszę w jakimś poradniku
-Znalazłem bardzo fajny sposób zarobku na facebooku - niestety nic o nim nie napiszę nauczony doświadczeniem - wrzuciłem na forum zmianę nazwy fp za 400 zł i za parę dni ludzie zaczęli to robić za 30 zł, a widziałem nawet takich co za doładowanie.

Pozdrawiam Big Grin
02-02-2014 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 86 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #183
RE: Zły dziennik
Ile teraz mniej więcej potrafisz wyciągnąć z facebooka miesięcznie?
Oczywiście jeżeli nie chcesz to nie podawaj kwoty dokładnej, możesz tylko napisać ile % mniej lub więcej w porównaniu do tego co zarabiałeś przed wprowadzeniem poradników na forum.

Wogóle to dobrze pamiętam, że chyba inżyniera niedawno miałeś bronić?
02-02-2014 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sauer Offline
Banned
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Feb 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #184
RE: Zły dziennik
Mam takie pytanie do Ciebie, mam pomysł na pewien fanpejdż, czuję, że to może być to, że to ponadczasowa nisza, aczkolwiek mam problem z rozpoczęciem. Nigdy nie zajmowałem się fanpejdżami i nie wiem, jak uzyskać pierwsze like'i - jakieś sugestie?
02-02-2014 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Weq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #185
RE: Zły dziennik
Noo niezł dziennik właśnie przeczytałem cały ;D Własnie o ile % więcej tera zarabiasz od pierwszego twojego posta w tym dziale?
02-02-2014 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 86 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #186
RE: Zły dziennik
(02-02-2014 14:33)Sauer napisał(a):  Mam takie pytanie do Ciebie, mam pomysł na pewien fanpejdż, czuję, że to może być to, że to ponadczasowa nisza, aczkolwiek mam problem z rozpoczęciem. Nigdy nie zajmowałem się fanpejdżami i nie wiem, jak uzyskać pierwsze like'i - jakieś sugestie?


Takie rady masz napisane w jego poradniku, oczywiście odpłatnym Tongue
02-02-2014 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #187
RE: Zły dziennik
Inż obroniony Big Grin

Zależy jak na to spojrzeć. Teraz z handlu fanpage to tyle co sprzedam czasem jakiś swój, właściwie nie kupuję na handel, bo przy takich cenach nie warto ryzykować, bo można popłynąć na zakupie. Więc odpadło fajne, lekkie źródło dochodu.

Dużo programów partnerskich się teraz zeskamiło (subsrybcje, ms.partners dał mi ostatnio konwersję 10% Big Grin)

Z drugiej strony teraz bardziej poszedłem w allegro i doszło kilka nowych aukcji, które reklamuję na fanpage, więc tutaj lekki plus. No i mam już kilka sprzedawców, którzy kupują u mnie cyklicznie promocje swoich produktów na fanpage.

Pisałem też trochę wcześniej, że ze znajomym sprzedajemy plany treningowe diety i odzież z nadrukami. To też głównie przez facebooka i mniej więcej ciągle tak samo się trzyma.

Ogólnie jest spory spadek od wakacji, ale trochę też dlatego, że nie mam tyle czasu. Realnie patrząc to jakieś 30% spadły zarobki przez wysyp nowych fanpage i spadki cen Smile
02-02-2014 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #188
RE: Zły dziennik
Siemanko Big Grin

Co nowego? Posprzedawałem sporo fanpage - jak tyko znajduję dobrego kupca to sprzedaję i zostawiam sobie tylko kilka najlepszych - szkoda tracić kilka godzin dziennie na obsługę i promowanie. Zwłaszcza, że coraz trudniej dobrze na nich zarobić Big Grin

Cały czas rozwijam działalność allegro. Przez ostatni tydzień przetestowałem kilka nowych niszy - mają potencjał. W odróżnieniu od wielu forumowiczów nie zajmuję się resselingiem z fivera - z reguły jest duża konkurencja, a i zysk nie tak ładny jak w przypadku gdy sprzedajesz swój unikatowy przedmiot/usługę przy którym nie ponosisz kosztów zakupu.

Pracuję nad sklepem internetowym z branży odzieżowej (koszulki i bluzy z nadrukami). Prowizje allegro zabierają część zysku więc na dłuższą metę opłaca się zainwestować. Chciałem wystartować przed Walentynkami i Dniem Kobiet, ale nie wyszło Lol więc uciekły mi dwie dobre okazje, ale zobaczymy jak będzie Big Grin
19-02-2014 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pietreczka Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 917
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 231 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #189
RE: Zły dziennik
@Zły
przeczytasz gg? Potrzebuje bardzo pomocy ;d
19-02-2014 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

alizen Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: May 2012
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #190
RE: Zły dziennik
opłaca sie teraz rozkręcac fanpage w celach zarobkowych?

Zobacz komenda na aimbot
19-02-2014 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zły dział KzuM 2 684 18-04-2017 15:54
Ostatni post: MaLiN
  Zły dział, proszę zamknąć KzuM 1 910 04-04-2017 16:52
Ostatni post: surfer0700
  Do wygrania 5 x M4A4 | Zły daimyō nubio 0 896 12-02-2017 16:12
Ostatni post: nubio
  Zły dział - temat do usunięcia. tamburyniarz 7 1,364 22-08-2012 11:18
Ostatni post: Roben
  Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? 69ScR33n69 9 2,952 11-03-2011 00:57
Ostatni post: Killer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości