Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Zły dziennik - Zły_Szeląg - 23-08-2013 12:56

Witam. Zakładam dziennik, bo większość dzienników mówi o PPA, a zarobki na facebooku są równie przyjemne a dla amatorów nawet prostsze Big Grin

Kilka słów o mnie - 22 lata prawie inżynier informatyki. Pracuję w dużej firmie, a facebook to takie hobby żeby nie nudzić się w robocie Big Grin

Jak zarabiam? Moje metody znajdziesz TUTAJ

Jakaś porada na początek?

Kieruj się rozumem! Big Grin Jakość fanów jest ważniejsza niż ich liczba Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 23-08-2013 19:57

1.

Dziś pracowicie Big Grin

Jako, że liczba sztuk poradnika jest nielimitowana powrzucałem go również na inne fora. Poświęciłem sporo czasu na jego stworzenie, niech więc jak najwięcej userów skorzysta Smile

Sfinalizowałem sprzedaż fanpage (+500 zł). Dla ciekawskich fanpage miał jedynie 1000 fanów. Jednak ze względu na dobraną tematykę i dołączone do fanpage grono klientów i dostawców był jak najbardziej wart swojej ceny i znalazł nabywcę w kilka dni.

Rozkręcam kupiony wczoraj na tym forum fanpage. Widzę w nim spory potencjał, a Wy co myślicie?

http://www.facebook.com/odpowiednimoment

No i wieczorem standardowo zarabianie na linkach partnerskich oznaczanie itd.

Od allegro robię sobie spokój do poniedziałku (mimo, że każdy dzień przerwy to około 100 zł stracone)

Nie wyrabiam, a chcę mieć spokojny weekend. No i dobrze jeśli fanpage, na którym reklamuję aukcje zyska trochę świeżości Big Grin

Napisało do mnie na gg dwóch userów z kilkoma naprawdę dużymi fanpage o dodatkową pomoc w zamian za rejestrację z moich refów. Zazwyczaj tego nie robię, ale zgodziłem się - chłopaki dobrze zarobili jak na pierwszy dzień Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 24-08-2013 12:07

2.

Dzisiaj dzień testów.

Ciągle rozwijam http://www.facebook.com/odpowiednimoment wczoraj przybyło ponad 1000 fanów (idzie powoli, bo zkoda mi moich dobrych stron zaśmiecać oznaczeniami)

Założyłem nowy fanpage o potencjale przynajmniej 100000 fanów, zobaczymy jak się rozwinie Big Grin

Testuję nową niszę na poradniki - może jeszcze dziś opiszę efekty Big Grin

Testuję całkiem nowy sposób zarobku - oparty na fanpage, ale dający przynajmniej 500 zł dziennie - też opiszę jak już będę pierwsze efekty.

Poza tym standardzik, programy partnerskie, odpowiadam na gg osobom, które zakupiły poradnik i pracuję nad drugą częścią.

Zapowiada się pracowita sobota Big Grin


RE: Zły dziennik - v3XeR - 24-08-2013 12:17

Życzę powodzenia
Będę obserwował


RE: Zły dziennik - Mafiozo19990 - 24-08-2013 16:41

Interesujące Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 25-08-2013 09:33

3.

Awaria naprawiona. Zgłosiłem niedziałającą linie o 21 w sobotę, a w niedzielę o 8 rano byli już monterzy Big Grin

Niestety wczorajszy dzień wyszedł kiepsko, bo zawsze najwięcej czasu poświęcam na zarobki wieczorem.

Co na dziś?

Wysłanie zaległych poradników - 3 osoby kupiły pod moją nieobecność

Przekopanie się przez PM na forum i gg - w trakcie Big Grin

Dziś może wreszcie przetestuję metodę o której pisałem wczoraj więc spodziewam się niezłych zarobków Big Grin


RE: Zły dziennik - Bandaid - 25-08-2013 12:03

Fajny dziennik, coś zdecydowanie ciekawszego niż PPA, miło się to czyta, pozdrawiam i życzę powodzenia.


RE: Zły dziennik - mireck - 25-08-2013 13:18

Mega, powoli stawiam swoje FanPage ale Ty to jesteś koks; )


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 26-08-2013 15:02

4.

Co na dzis? Smile

Poniedzialek, wiecc zaczynamy z allegro, dzis spokojnie, jutro wrzuce reklame na fanpage wiec dostanie dopalanie

Wczoraj dwa poradniki, ale nie mialem czasu poodpisywac na wszystkie pytania wiec dzis szansa na wiecej.

Dostalem dobra oferte za fanpage (500 zl za 15000 fanow) wiec raczej pojdzie.

Testuje nowe skracacze do mspartners, bo sporo osob pisze mi, ze odrzuca im czesc klikow

Wciaz szukam 3 tys fanow w dobrej cenie - ktos cos ma prosze o PW Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 26-08-2013 21:27

5.

Od razu wpis na jutro, bo szykuje się dużo pracy w robocie i będę pewnie cały dzień zawalony Big Grin

Jutro szukam nowych rynków zbytu na poradniki - sporo się przy nich napracowałem, niech więc jak najwięcej osób skorzysta. Mam już pewien pomysł, jeśli zadziała podzielę się z wami w tym temacie Smile