Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownik Meloman » jw

Autor Wiadomość
boob92 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 49.00
Post: #11
RE: Użytkownik Meloman
Sprawdź:
(24-04-2013 00:50)Nicktim napisał(a):  Tu zgadzam się z użytkownikiem Meloman, gdyż zwracając pieniądze może być stratny. Rozumiem też jego obawy dotyczące zwrotu pieniędzy na inne niż pierwotne konto bankowe, gdyż możesz podszywać się pod kogoś innego Smile

Naprawdę? Proszę Cię... Jeżeli są takie same dane do przelewu, jak te z których przelew otrzymał, to chyba nie powinno być żadnych obiekcji.

(24-04-2013 06:38)Meloman napisał(a):  Nadal podtrzymuje swoje zdanie że pieniędzy nie odeśle - bo jakim cudem przepraszam bardzo mam odsyłać pieniądze jeśli Tobie na 2 dzień się kurs nie spodobał Smile ?

Przytaczałem już ten przykład, ale czy jak pójdziecie do banku i sprzedacie np po kursie 3.00, a na drugi dzień skoczy do 3,15 to pójdziecie do banku się wykłócać i żądać zwrotu gotówki bo sprzedałeś po tym najmniejszym kursie ?
Radziłbym się zastanowić nad logiką tego i dopiero potem osądzać KTO [b]MA[/b] ZWRACAĆ PIENIĄDZE a KTO NIE.


Jeszcze najlepsze jest to że mam za sobą naprawdę sporo transakcji i wszystkie przebiegły poprawnie, w dodatku na dużo większe sumy i jakoś nikt nie jest poszkodowany, wszyscy są zadowoleni - i akurat na te małe 260zł miałbym się pochełpić i zniszczyć sobie reputacje ? Gdzie tu logika przepraszam bardzo, polecam się zastanowić i to porządnie po kiego groma miałbym to robić ?




A i nie życzę sobie od razu posądzanie mnie o oszusta, bo nie na darmo pracuję nad opinią nawet już sporo czasu żeby jakieś "gówno" za przeproszeniem przyszło i rzucało do mnie oszustami na lewo i prawo.




P.S A i proszę potwierdzenie że masz właśnie dostać 69$, bo ja coś innego pamiętam na jaki kurs się zgodziłeś Smile
P.S2 LR nadal mi nie działa.

Co do Twoich naprawdę niezrozumiałych obiekcji odnośnie umówionej kwoty (tych 69$ za 260zł):
[Obrazek: otrzymane9.png]

żeby nikt się nie czepiał, że ten Andrzej to nie Ty:
[Obrazek: otrzymane10.png]
[Obrazek: potwierdzenie11.png]

Z tego co napisałeś, to "gówno" (mniemam ja) powinno Tobie zwracać pieniądze xD Ile mam Ci zwrócić?

A co do LR, to działa wyśmienicie, a jeżeli TY nie możesz spełnić umowy w terminie i wg. Ciebie szafa gra, to nie wiem jak zrobiłeś te "sporo" za "dużo większe sumy" transakcji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2013 08:40 przez boob92.)
24-04-2013 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #12
RE: Użytkownik Meloman
Meloman nie nauczyłeś się z przykładów w setkach na forum, że z pierwszymi lepszymi osobami z pierwszej łapanki interesów jakichkolwiek się nie robi bo potem tylko smród i zadyma
mówią nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało

Meloman jest jedną z nielicznych uczciwych osób na tym forum, więc nazywanie go oszustem to tak jak ty go możesz na co masz prawo pozwać o swoje grosze, tak on może pozwać ciebie o zniesławienie i również ma sprawę wygraną, a odszkodowanie jakie zapłacisz Meloman będzie x razy większe jak twoje 260 pln o które takie huki robisz



co do samego lr to mnie również nie działa
dlaczego jednym działa a innym nie ? bo jak by ktoś śledził news to wiedziałby, że była aktualizacja na lr i nie wszystkim odświeżyły się DNS i dlatego jednym działa a innym nie, do 48 h wszystko wróci do normy z działaniem procesora
Glosy: Nicktim (+1)
24-04-2013 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
boob92 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 49.00
Post: #13
RE: Użytkownik Meloman
(24-04-2013 08:46)tomazzi napisał(a):  Meloman nie nauczyłeś się z przykładów w setkach na forum, że z pierwszymi lepszymi osobami z pierwszej łapanki interesów jakichkolwiek się nie robi bo potem tylko smród i zadyma
mówią nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało

Meloman jest jedną z nielicznych uczciwych osób na tym forum, więc nazywanie go oszustem to tak jak ty go możesz na co masz prawo pozwać o swoje grosze, tak on może pozwać ciebie o zniesławienie i również ma sprawę wygraną, a odszkodowanie jakie zapłacisz Meloman będzie x razy większe jak twoje 260 pln o które takie huki robisz



co do samego lr to mnie również nie działa
dlaczego jednym działa a innym nie ? bo jak by ktoś śledził news to wiedziałby, że była aktualizacja na lr i nie wszystkim odświeżyły się DNS i dlatego jednym działa a innym nie, do 48 h wszystko wróci do normy z działaniem procesora

Uświadom mnie w którym poście/wiadomości nazwałem kogoś "oszustem"? Jak na razie to Pan Meloman nie stroni od "zniesławiających" określeń.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2013 09:08 przez boob92.)
24-04-2013 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kruszq Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 150
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Użytkownik Meloman
Po jego postach nie widać jakby chciał zwrócić kasę.

kruszq, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2013 09:55 przez kruszq.)
24-04-2013 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #15
RE: Użytkownik Meloman
Na początku kwietnia przeprowadzałem transakcję z Melomanem na ~200$ i wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Także wydaje mi się że to zwykłe nieporozumienie, które wkrótce zostanie wyjaśnione.
Glosy: boob92 (+1), Meloman (+1), Nicktim (+1), Traw3k (+1)
24-04-2013 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
boob92 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 49.00
Post: #16
RE: Użytkownik Meloman
(24-04-2013 12:22)surfer0700 napisał(a):  Na początku kwietnia przeprowadzałem transakcję z Melomanem na ~200$ i wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Także wydaje mi się że to zwykłe nieporozumienie, które wkrótce zostanie wyjaśnione.

Taką mam nadzieję. Owy użytkownik mi tez wydawał się jak najbardziej wiarygodny, wiec nie wiem skąd ta cała sytuacja. I nikt mi nie potrafi tego wytłumaczyć, ze wskazaniem na Melomana.
24-04-2013 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bodek7654 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,249
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 265 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 280.00
Post: #17
RE: Użytkownik Meloman
ja rowniez stoje murem za melomonem [ mimo iz niechcial pozyczyc 3$ dzisiaj ;p] , ale chlop zawsze wszystko dokladnie robi aby nikt nie zostal pokrzywdzony, mi lr wczoraj nie dzialalo wogole , dzisiaj po 7 probie dopiero sie zalogowalem

- ktos pisze ze mozna zalozyc sprawe o te 260 zl - tyle ze zalozenie powodztwa cywilnego wynosi 300 zl + wstepny koszty sadowe jak wysylanie zawiadomien , uzupelnienie wstepnych dokumentow i sprawy zwiazane z wynajmu sali sadowej to juz masz 500 zl

- wiec poco tyle zachodu i straszenia sie jak mozna teraz po cywilizowanemu rozwiazac sprawe , ja zrobil bym mediacje , jakis zaufany uzytkownik forum i te 2 osoby na wspolnym czacie wymieniaja sobie zalegle naleznosci przy swiadku, lr juz wraca do normy ,wiec wystarczy wyprosotwac sytuacje pokojowo jak normalni ludzie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2013 15:22 przez bodek7654.)
Glosy: boob92 (+1)
24-04-2013 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #18
RE: Użytkownik Meloman
W końcu przysiadłem do tego dlaczego nadal mi nie działa LR - i ku waszemu zdziwieniu (tych którzy mnie oskarzają i obrzucają "gównem" - wszystko działa.





Krótkie wyjaśnienie - w ogóle dlaczego transakcja była tak problemowa i długa?

Odpowiedź jest krótka, nie cierpię cwaniactwa - którym właśnie boob bardzo się "posługiwał"
Przez cwaniactwo, mam na myśli straszenie mnie sprawami sądowymi, policją od razu po tym jak powiedziałem że nie puszcze przelewu zwrotnego z kasą, tylko że jedynie prześle pieniądze na LR
Nigdy nie byłbym zdolny do oszustwa, tak żeby ten ktoś nigdy nie otrzymał kasy tutaj czy tam.
Czyli tak, zgadza się gdyby nie cwaniactwo booba - nawet by ta sprawa tutaj się nie znalazła.
Może to nie było dla niektórych w różnym świetle uczciwe że zrobiłem takie coś względem booba - ale dla mnie to żadne przekroczenie, a jedynie pouczenie takiego cwaniaka że nie jest wcale tak ważną osobą za jaką się uważa.
A straszenie mnie sprawami sądowymi, policja etc. to chyba najgorsza droga w "porozumiewaniu" się ze mną - zresztą proszę się spytać osób które ze mną przeprowadzały transakcje i nic ani mnie nie straszyły, ani nie cwaniakowały i usłyszeć od nich jak szybko transakcja i miło przebiegła Smile



Przelew wiadomka, że został już puszczony, tak więc polecam sprawdzić swoje konto LR i następnym razem - mniej cwaniakowania i nie uważania siebie za nie wiadomo kogo, bo takich osób spotykam sto na dzień i jakoś one nic nie robią i dalej tylko chrzanią głupoty i straszą Smile - Brzydzę się takimi ludźmi.
[Obrazek: lrpozd.png]



Sprawa wyjaśniona, dziękuje za słowa poparcia tam na górze od was, jesteście super Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2013 20:14 przez Meloman.)
Glosy: Nicktim (+1)
24-04-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

123damian123 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 242
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 107 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Użytkownik Meloman
ale kurs to z kosmosu Big Grin

123damian123, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2011.
24-04-2013 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
boob92 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 49.00
Post: #20
RE: Użytkownik Meloman
(24-04-2013 20:06)Meloman napisał(a):  W końcu przysiadłem do tego dlaczego nadal mi nie działa LR - i ku waszemu zdziwieniu (tych którzy mnie oskarzają i obrzucają "gównem" - wszystko działa.





Krótkie wyjaśnienie - w ogóle dlaczego transakcja była tak problemowa i długa?

Odpowiedź jest krótka, nie cierpię cwaniactwa - którym właśnie boob bardzo się "posługiwał"
Przez cwaniactwo, mam na myśli straszenie mnie sprawami sądowymi, policją od razu po tym jak powiedziałem że nie puszcze przelewu zwrotnego z kasą, tylko że jedynie prześle pieniądze na LR
Nigdy nie byłbym zdolny do oszustwa, tak żeby ten ktoś nigdy nie otrzymał kasy tutaj czy tam.
Czyli tak, zgadza się gdyby nie cwaniactwo booba - nawet by ta sprawa tutaj się nie znalazła.
Może to nie było dla niektórych w różnym świetle uczciwe że zrobiłem takie coś względem booba - ale dla mnie to żadne przekroczenie, a jedynie pouczenie takiego cwaniaka że nie jest wcale tak ważną osobą za jaką się uważa.
A straszenie mnie sprawami sądowymi, policja etc. to chyba najgorsza droga w "porozumiewaniu" się ze mną - zresztą proszę się spytać osób które ze mną przeprowadzały transakcje i nic ani mnie nie straszyły, ani nie cwaniakowały i usłyszeć od nich jak szybko transakcja i miło przebiegła Smile



Przelew wiadomka, że został już puszczony, tak więc polecam sprawdzić swoje konto LR i następnym razem - mniej cwaniakowania i nie uważania siebie za nie wiadomo kogo, bo takich osób spotykam sto na dzień i jakoś one nic nie robią i dalej tylko chrzanią głupoty i straszą Smile - Brzydzę się takimi ludźmi.
[Obrazek: lrpozd.png]



Sprawa wyjaśniona, dziękuje za słowa poparcia tam na górze od was, jesteście super Smile

Sprawa wyjaśniona, dziękuję za przelew i wnoszę o zamknięcie, i najlepiej skasowanie tego tematu.

PS. Słowa "gówno" tylko Ty użyłeś.
24-04-2013 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Użytkownik kpk25 uszust? CzarnaPantera19 5 467 06-06-2023 16:46
Ostatni post: Hybrid1990
  Aliexpress nowy użytkownik maniek19 4 1,380 07-02-2022 19:56
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mozna nadal miec nazwe uzytkownik na yt? szufliko 2 935 25-04-2021 17:41
Ostatni post: Hybrid1990
  Paypal powiązany z opłatą, co jeśli użytkownik jest nieobecny? fristayllo 2 929 05-05-2019 12:24
Ostatni post: Artinesse
Lightbulb Sprawdzenie czy użytkownik polubił fanpage xSiwy 4 1,674 16-04-2019 20:15
Ostatni post: Artinesse

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości