Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc

Autor Wiadomość
Kabajana Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 900
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 316 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #21
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Sprawdź:
Dobra , więc jako były REF kuby chciałbym dodać swoje 3 grosze.
Na początku współpracy z FireCash byłem poleconym Diqtiona , który uczył mnie wszystkiego i ani razu nie odpisał "olewatorsko" . Niestety mój serwer FTP "wyparował" i musiałbym startować z całym blogiem od nowa , a to niestety nie było mi na rękę. Po 4 miesiącach chciałem na nowo rozpocząć przygodę z PPA, a jako mentora przyjąłem Kubę. Zapowiadało się dobrze, bo użytkownicy forum go chwalili itp. , lecz tak nie było. Nie przekazał mi żadnej wartościowej informacji, i przez niego straciłem szacunek do FireCasha(proszę nie hejtować), i przeniosłem linki na Astrocash. Pod skrzydłami Ciamciaja czuję się prawie jak u Diqtiona(prawie , bo nie pamiętam już szczegółów tamtej współpracy). Ale miało być o Kubie. Myślę, że traktuje on swoich refów troszkę bardzo ogólnikowo. Według mnie, jestem na dość wysokim poziomie jak na zaczynającego PPA, gdyż mam niemały staż, lecz wypadłem z "trendów" i potrzebowałem sobie odświeżyć pamięć. Więc niezbyt wartościowe były dla mnie informacje typu gdzie znaleźć layout(takowy już posiadałem) itp. Jako pierwsze wiadomości od niego dostałem skopiowaną linijkę ze stronami do promowania filmów, a na pytania "co robić dalej" odpowiedzi były "dodawaj posty i filmy z niszami" . Jeżeli zapytałem jak szukać nisz , to jedynym sposobem jaki podał było "wpisz w google chefville hack i kopiuj z innych stron posty". Myślę, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Ogółem wszystkie jego odpowiedzi były bardzo krótkie, i nie tłumaczył tematu za bardzo.
Przykładowe odpowiedzi :
Kod:
nie ma .
szukac nisiz, dodawac posty i tworzyc filmiki
Podałem kilka bo kasowałem archiwum :| Ale reszta była na zasadzie "tak" "nie " "ok" "szukaj nisz" "promuj" itp. Czyli niestety niezbyt konsekwentnie wywiązywał się z zobowiązań oficjalnego mentora. U Diqtiona na każdą opowiedź dostawałem dość obszerną odpowiedź , która rozwiewała wszystkie wątpliwości.

Dobra nie chcę już nikogo hejtować, bo chyba moja wypowiedź tak wygląda. To jest tylko opinia o Kubie, który nie ma podstaw do wyrażania takiej opinii o Diqtionie . Jeżeli już się ktoś pcha na stanowisko oficjalnego mentora w serwisie PPA, to musi być bardzo dobrym earnerem i musi posiadać bardzo obszerną wiedzę, a ten chłopak takiej nie posiada. To chyba tyle moich wywodów.

PS. teraz pewnie mogę się obawiać tego, że link do mojej strony zostanie tutaj udostępniony ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2013 18:11 przez Kabajana.)
Glosy: Sloniasek (+3), Roxi5017 (+1), miniek9090 (+1), Diqtion (+1), yazir (+2), ciamciaj (+1)
12-02-2013 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Devil877 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 718
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 140 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 266.00
Post: #22
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Popieram kolegę wyżej , Żałuję że przeszedłem do Kuby jedyną rzeczą jaką zrobił to było przesłanie filmku jak zrobić prostego hacka w VB a reszta tak jak wyżej kolega pisze .. Napisze do FC o ponowne przeniesienie do Diqtiona on przynajmniej udziela wyczerpujących wypowiedzi
Glosy: Diqtion (+1)
12-02-2013 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kuba48 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,127
Dołączył: Jul 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #23
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
jak mam udzielić wyczerpującej odpowiedzi skoro nie wiem z kim pisze ? dostaje jakąś prace domowa z ang. i tekst weź mi to przetlumacz ? Co nie wiąże się nawet z PPA.
ogólnie polecenonym daje co mam i staram się pomagać jak mogę, nauczyłem kilka osób robienia hackow w VB, uczyłem pokazywałem a za dzien patrze linki na innym serwisie.

To mentor ma pisać do was, czy wy do mentora ? Bo was nie rozumiem troche, jesli ktos pisze udzielam odpowiedzi na tyle ile potrafie ile wiem.

Nie piszać do mnie nie domysle sie, ze macie jakiekolwiek pytania do mnie.
A tak wogole jak nie odpowiada wam wspolpraca ze mna to po prostu zrezygnujcie i tyle.

Ps. Kabajama - moje slowa widze bierzesz naprawde doslownie Smile

Tak wogóle jeszcze .. Denerwujące jest gdy ktoś pisze, ze nie pomogam nie piszac do mnie nic.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2013 19:23 przez kuba48.)
12-02-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diqtion Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 495 +

Forum Gold: 0.01
Post: #24
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Powiem tylko jedno. Najpierw weź się za siebie i zobacz swoje wady, potem naskakuj na innych, bo jak wyraźnie widać, to za siebie powinieneś się wziąć, a chamski mogę być tylko wtedy kiedy odważysz mi się to powiedzieć prosto w twarz, bo w sieci to również mógłbym Cię zwyzywać, gdybym tylko był na Twoim poziomie.
Glosy: Sloniasek (+3), Nicktim (+1), Krissu (+1), miniek9090 (+1), yazir (+3)
12-02-2013 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxi5017 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,111
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1410 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 169.70
Post: #25
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Myślę, że wiele osób powinno mieć szacunek do takiej osoby jak Diqtion - bardzo dużo osobom już pomógł i teraz zarabiają krocie. Nie dziwię mu się, że właśnie tak Ci odpisał, skoro głosisz się na mentora to powinieneś posiadać bardzo dużą wiedzę. Mimo, że nie byłam refem Diqtiona, to jeśli miałam jakieś pytania to zawsze odpowiedział i pomógł, nie patrzał na to czy ma jakieś zyski ze mnie czy też nie Wink Jeśli ktoś chce zarabiać na PPA to polecam Diqtiona lub Ciamciaja, to dwie kompetentne osoby, które bardzo dobrze wdrożą temat zarabiania PPA Wink
Glosy: Sloniasek (+3), Diqtion (+1)
12-02-2013 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #26
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Proszę o zakończenie kłótni, która do niczego nie prowadzi. Naszych mentorów proszę o porozumienie się poprzez prywatne komunikatory, bez niepotrzebnej publiczności.
Nie ma ludzi doskonałych i zawsze ktoś bedzie miał jakieś zastrzeżenia. Dlatego userzy mają wybór pomiędzy Wami dwoma.
12-02-2013 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #27
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
Ja powiem szczerze wymienilem z Dawidem na przelomie ostatniego tygodnia ponad 20 maili, 2 razy gadalismy na livechacie, nigdy nie zostalem olany (przynajmniej tak się nie poczułem) a dopiero startuje z PPA, nie mam zbyt wielkiego pojecia jesli o to chodzi, kazdy mail od niego byl zawsze wyczerpujacy. Mam aktualnie jeszcze kilka pytan dotyczacych promocji ale to juz jutro na live sie postaram zalapac Smile A cierpliwosc do mnie trzeba miec anielska bo pytam o wszystko od podstaw Big Grin
Glosy: Diqtion (+1)
12-02-2013 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kuba48 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,127
Dołączył: Jul 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #28
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
tak wogole, pisze, ze nie pomaga tylko za refa aby sie zarabialo na FC, ja zarabiam na FC - ucze na fc, to to co mi powie nie trafia do refow moich, ale nawet gdyby to trafialo by do ludzi zarabiajacych na FC, wiec gdzie tu logika?
Ale jak juz powiedzialem, usun mnie z refów, bo i tak mi całe G***O pomogłeś, jak odświeżałem wiedze jakiś czas temu..
13-02-2013 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diqtion Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 495 +

Forum Gold: 0.01
Post: #29
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
No to ciekawe po co wymieniłeś ze mną kilkadziesiąt e-maili i wciąż wracałeś z pytaniami, skoro gówno Ci pomogłem, ciekawy z Ciebie gość, nie powiem Wink
13-02-2013 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diqtion Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 495 +

Forum Gold: 0.01
Post: #30
RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc
No to macie poziom Waszego Jakuba Xpokerface

[Obrazek: hXNQwoE.png]

Dodatkowo dowiedziałem się, ze Jakub od 3 lat uprawia kulturystkę, sporty siłowe i karate. No ale podobno to ja się przechwalam i udaje boga beka
13-02-2013 02:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o szybką odpowiedź.. mazur3run 5 1,376 21-02-2014 13:04
Ostatni post: vorsh
  Kto pomoże na gg w zamian za refa ? (firecash) cokieee 2 1,573 06-01-2014 19:54
Ostatni post: m4rcin93
  Który mirror od ofert dla Polski? Gryzon09 3 1,282 09-04-2012 10:32
Ostatni post: Lubelak
  Który mirror działa? Maxwello 1 1,722 07-01-2012 18:02
Ostatni post: simon2020

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości