Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? » Sprawdź ten temat!

Autor Wiadomość
Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,174
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 560 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #51
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Sprawdź:
Mamy mirrory robione wg 3 różnych schematów, więc nawet przy kilku linkach do jednego pliku, kolorystyka i grafika są tak różne, że urozmaicenie jest wystarczające Smile

Zwłaszcza, że są pewne stałe elementy, które uważamy za niezbędne (instrukcja odblokowania pliku, linki do shareowania etc). Jak to mówią - ideału nie da się poprawić, bo może się tylko zepsuć. Więc co my robimy? Możliwie bardzo je różnicujemy Big Grin
24-08-2013 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
sewirus Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 273
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #52
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Kiedy będzie poprawiony gateway na royalshare Jerk2
24-08-2013 07:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,174
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 560 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #53
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Dokładnego terminu Ci nie podam, ale jest już zgłoszony do poprawki stylistycznej Smile
Glosy: kuba48 (+1)
24-08-2013 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sedor Offline
Banned
*

Liczba postów: 246
Dołączył: Mar 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
pytanie: jeśli ktoś zamiast wykonania oferty wybierze opcję "upgrade to premium" to publisher coś z tego ma?
25-08-2013 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,174
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 560 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #55
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Nie, ale musiałby się zarejestrować i zakupić Customera, który ma zaporową cenę.
26-08-2013 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #56
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Kiedyś miałem dobre zdanie o tym serwisie, chwaliłem funkcje sharebay i produkty ze sklepiku w przeróżnych tematach nawet tylko dla zasady.

ALE niedawno miała miejsce sytuacja gdy funfel Karcza (pietras909) splagiatował mój produkt, zerżnął dosłownie wszystko z opisem i naśmiecił w moim temacie jaki to jest bezużyteczny.
Kilka dni później w sklepiku uploaduj widniała już pozycja identyczna z moim produktem.
Karczu oczywiście zasłania się tarczą z napisem "to on wystawił i nic mi do tego".. czyżby?

O takie działania nie podejrzewał bym nawet najbardziej bezwzględny serwis w tej branży, do którego nie pałam sympatią (wiecie o którym mowa).

Wiem że zarobki userów ledwie przeganiają dawno zeskamione cashfile i może ciężko powiązać koniec z końcem ale ludzie.. jakieś poczucie moralności? Uczciwości?
Może myśleliście że zrobicie mi na złość a ja spuszcze głowę w dół i zostawie to tak?
Ja mam dużo czasu na wywlekanie takich rzeczy.

sharebay - Wspaniały serwis?
NIE SĄDZE

PS. nie zgrywam poszkodowanego tylko mówie jak jest, abyście mieli jasność w co się pchacie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 16:39 przez daniel42na.)
Glosy: Bandaid (+1)
11-09-2013 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,174
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 560 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #57
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Nie rozumiem dlaczego Sklep.Uploaduj.com w jakikolwiek sposób wiążesz ze ShareBay.net. To 2 różne serwisy.

To tak jakby ktoś jeździł Oplem i Fiatem, i z powodu awarii Fiata nie polecałbyś Opla :o Krytykujesz nie mój produkt na Sklep.Uploaduj.com, po czym piszesz "ShareBay - wspaniały serwis? nie sądzę", tak jakby jedno było w jakikolwiek sposób związane z drugim.

Inna sprawa, że istnieje zdrowa konkurencja i tak jak jest kilka serwisów PPA i np. kilka pluginów SEO, to tak ktoś miał prawo zrobić plugin kreator postów, przez który próbujesz nonsensownie atakować ShareBaya. Rozumiem Sklep, ale ShareBay? :o Ktoś tu widzę ma problem, że wycenił na stówę coś, co można stworzyć w pół godziny i ktoś inny (nie ja ani nie ShareBay facepalm) stworzył to taniej.

Wierzę, że ma to sens i może kiedyś to zrozumiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 16:51 przez Karczu.)
Glosy: Davi (+1), diabloo07 (+1)
11-09-2013 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #58
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Jeszcze napisz że Ty nie masz nic wspólnego z tym sklepem a pietras909 to nie Twój funfel któremu wypłakałeś się w ramie jak zobaczyles mój temat Wink

Ja nie atakuje serwisu tylko wszystko co pochodzi od nieuczciwych ludzi zachowujących się.. źle.

To tak jakbym znalazł na forum oszusta i napisał we wszystkich jego tematach "uważajcie na niego" bo ma tendencje do dziwnych zachowań, nie ma to nic wspólnego? Smile

Co do pluginu.
Rozumiem że można się wzorować.. ALE nasrać w cudzym temacie jakie to jest "bezużyteczne" po czym skopiowanie całego pomysłu, nawet z opisem i nazwami zmiennychbeka.. Co to ma być?
11-09-2013 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,174
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 560 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #59
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Z tego co pamiętam, to on się spytał czym on się różni od darmowego spinnera, a nie, że jest on bezużyteczny, także skończ imputować mu jakieś rzeczy.

Druga sprawa, ten plugin nie pochodzi ode mnie. On jest tylko u mnie w Sklepie, tak jak inne jego programy. Na zarabiam.com jak znajdziesz oszusta, to oskarżysz wszystkie projekty Admina jako "mające tendencje do dziwnych zachowań"?

Jeśli masz jakieś uwagi co do tego pluginu, zgłoś się do Pietrasa. Ja na niego nie mam wpływu, tak samo jak na jego programy i nie wiem dlaczego tak ciężko Ci to zrozumieć.

Widzę ból pewnego miejsca masz spory.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 16:59 przez Karczu.)
Glosy: diabloo07 (+1)
11-09-2013 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #60
RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net?
Fajny masz sklep skoro sprzedajesz w nim plagiaty innych aplikacji.
Glosy: Bandaid (+1), m4rcin93 (+1), daniel42na (+2)
11-09-2013 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! Leaders 483 58,315 16-07-2017 18:28
Ostatni post: xjointmanx
Star ShareBay.net - Pochwalcie się Zarobkami !!! Nicktim 197 35,714 01-10-2015 06:57
Ostatni post: fastrets
Heart ShareBay V2 już jest - ZAWSTYDZAMY KONKURENCJĘ! Wszystkie wypłaty 24h bez walidacji! Leaders 10 5,986 20-09-2015 00:09
Ostatni post: ediMora
  sharebay - pytanie Mroczek 5 3,463 05-08-2015 13:29
Ostatni post: Leaders
Information Chcesz zacząć zarabiać na ShareBay? Sprawdź naszych Mentorów! Leaders 42 16,894 14-07-2015 18:23
Ostatni post: fastrets

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości