Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania nowicjusza

Autor Wiadomość
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #71
RE: Pytania nowicjusza
Sprawdź:
tu nie ma zadnej filozfii

ogranicza Cie:

1) ilosc traffiku
2) makro
3) czasami bb zamula z podliczeniami, mniejsze lub wieksze przestoje

naliczyliscie sie tyle a wystarczy zauwazyc jedna rzecz... wklad jest podobny czy to przy niebieskim + panele czy to zielonym... stad ta mala roznica... no makro to wiadomo... tylko ze jak rozpatrujemy przejscie na premium to 1 czy 2 traffic packi w ta czy tamta... co za roznica Wink
16-01-2013 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Pytania nowicjusza
Wracając jeszcze do strategii i zestawu za 395$ Tak z ciekawości zapytam, jaka jest wizja dalszego rozwoju tego pakietu bez przechodzenia na premium i średnim stopniu reinwestowania.
Pytam pod tym kątem że np chciałbym co miesiąc zarabiać sobie ileś tam $. Jednak z biegiem czasu będzie się zmniejszała liczba makro dla kolejnych paneli .. nieb,zielonych .. potem będę zmuszony rollować i odpalać czerwone.. a z tego co mówicie to im wyższy panel tym wolniej zarabia .. czyli rozumiem że każde kończące się startowe makro ( 5 szt ) będzie poprzez konieczność inwestycji w wyższy panel skutkowało zmniejszaniem średnich miesięcznych zarobków. W tym przypadku jedyna opcja to albo poleceni, albo wziąć się w garść i przeskoczyć na premium i zacząć w większym stopniu reinwestować.

Dobrze rozumuję, czy jeszcze błądzę ??

Pytam pod tym kątem że chciałbym iść z tym biznesem do przodu ale także chciałbym sukcesywnie odzyskiwać swój wkład początkowy. Ewentualnie z części odzyskanego kapitału tworzyć klona - reffa Wink
16-01-2013 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Pytania nowicjusza
(16-01-2013 01:46)Krampo napisał(a):  Wracając jeszcze do strategii i zestawu za 395$ Tak z ciekawości zapytam, jaka jest wizja dalszego rozwoju tego pakietu bez przechodzenia na premium i średnim stopniu reinwestowania.
Pytam pod tym kątem że np chciałbym co miesiąc zarabiać sobie ileś tam $. Jednak z biegiem czasu będzie się zmniejszała liczba makro dla kolejnych paneli .. nieb,zielonych .. potem będę zmuszony rollować i odpalać czerwone.. a z tego co mówicie to im wyższy panel tym wolniej zarabia .. czyli rozumiem że każde kończące się startowe makro ( 5 szt ) będzie poprzez konieczność inwestycji w wyższy panel skutkowało zmniejszaniem średnich miesięcznych zarobków. W tym przypadku jedyna opcja to albo poleceni, albo wziąć się w garść i przeskoczyć na premium i zacząć w większym stopniu reinwestować.

Dobrze rozumuję, czy jeszcze błądzę ??

Pytam pod tym kątem że chciałbym iść z tym biznesem do przodu ale także chciałbym sukcesywnie odzyskiwać swój wkład początkowy. Ewentualnie z części odzyskanego kapitału tworzyć klona - reffa Wink

Po części masz rację a po części nie. Inwestycja w wyższy panel tak na prawdę nie będzie skutkowała zmniejszeniem się średnich miesięcznych zarobków.
Bez premium, na 1 TP miesięcznie, tak na prawdę gdybyśmy wzięli średnią z kilku miesięcy to wyjdzie, ze zarabiasz ok. 135$. (200$ [kwota którą zarabiasz dzięki 1 TP] - 50$ [koszt 1TP] - 15$ [opłata miesieczna] = 135$)
Działa to na tej zasadzie, że jak tylko wykorzystujesz traffic do końca lub prawie do końca to średnia zarobków miesięcznie wyjdzie Ci 135$.

Oczywiście mówię tutaj o samych panelach, nie uwzględniam pakietu, który na początku zawyży troszku tą średnią.

Poza tym z tego co wiem paneli wyżej od zielonych nie da się odpalać bez premium, lecz chyba takiego zamiaru nie masz? Musiałbyś czekać 5 miesięcy nic nie robiąc, aby tylko zdobyć traffic na czerwony.

Polecałbym się spiąć i dorzucić 270$ w pierwszym miesiącu do upgrade na wyższy, zielony, pakiet. Wtedy będziesz w niebie! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 01:55 przez BBinternet.)
16-01-2013 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Pytania nowicjusza
Ale w pewnym momencie pojawi się "zonk" - jak wykorzystam całe zielone makro. Wtedy innej opcji niż przejście na premium nie ma. Nie liczyłem dokładnie po jakim czasie to nastąpi.. ale pewno coś koło 5-6 mc. Tak ?
16-01-2013 01:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: Pytania nowicjusza
(16-01-2013 01:52)BBinternet napisał(a):  Polecałbym się spiąć i dorzucić 270$ w pierwszym miesiącu do upgrade na wyższy, zielony, pakiet. Wtedy będziesz w niebie!
W takim wypadku upgrade polega na dodaniu do paneli zielonego który ma dwa cykle za free?? tak jak te które wcześniej wystartowały ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 02:03 przez Krampo.)
16-01-2013 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Pytania nowicjusza
(16-01-2013 01:58)Krampo napisał(a):  Ale w pewnym momencie pojawi się "zonk" - jak wykorzystam całe zielone makro. Wtedy innej opcji niż przejście na premium nie ma. Nie liczyłem dokładnie po jakim czasie to nastąpi.. ale pewno coś koło 5-6 mc. Tak ?

Oj, nie, nie, nie Smile W opcji pakiet niebieski + vat, bez przechodzenia na premium będzie to na pewno duuużo dłużej. Policzmy: 5 zielonych + 15 niebieskich +35 fioletowych + 75 żóltych = 4500$
Jeśli chcemy bez premium zasilić tyle paneli to musimy użyć 23 paczki trafficu, czyli 23 miesiące. Lepiej dużo wcześniej przejść na premkę, chyba, że będziemy mieć poleconych.

(16-01-2013 02:01)Krampo napisał(a):  
(16-01-2013 01:52)BBinternet napisał(a):  Polecałbym się spiąć i dorzucić 270$ w pierwszym miesiącu do upgrade na wyższy, zielony, pakiet. Wtedy będziesz w niebie!
W takim wypadku upgrade polega na dodaniu do paneli zielonego który ma dwa cykle za free?? tak jak te które wcześniej wystartowały ?

Tak, lecz mamy na to 30 dni (w przypadku chęci przejścia na czarny jest to 45 dni, lecz to Cię chyba nie interesuje) i panel, który "dokupisz" (upgrade) zaczyna normalnie swój cykl od daty upgrade.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 02:05 przez BBinternet.)
16-01-2013 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #77
RE: Pytania nowicjusza
(16-01-2013 02:03)BBinternet napisał(a):  
(16-01-2013 01:58)Krampo napisał(a):  Ale w pewnym momencie pojawi się "zonk" - jak wykorzystam całe zielone makro. Wtedy innej opcji niż przejście na premium nie ma. Nie liczyłem dokładnie po jakim czasie to nastąpi.. ale pewno coś koło 5-6 mc. Tak ?

Oj, nie, nie, nie Smile W opcji pakiet niebieski + vat, bez przechodzenia na premium będzie to na pewno duuużo dłużej. Policzmy: 5 zielonych + 15 niebieskich +35 fioletowych + 75 żóltych = 4500$
Jeśli chcemy bez premium zasilić tyle paneli to musimy użyć 23 paczki trafficu, czyli 23 miesiące. Lepiej dużo wcześniej przejść na premkę, chyba, że będziemy mieć poleconych.

Wszystko jasne.. traffic! Okk.. chyba idę spać bo już z kumaniem coś ciężko Wink Dzięki na dziś za info..
16-01-2013 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Pytania nowicjusza
Premium nie jest takie straszne, na nim zarabiamy wiecej a o to chodzi w bb Smile
W Twoim przypadku przejscie na premium nastapi po 4-5 msc
16-01-2013 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Pytania nowicjusza
Mam pytania o wpłaty i wypłaty
1. Wpłaty robimy z Payza lub z k. kredytowej
1a) żeby zrobić wpłatę z Payza - to wpierw muszę przelać do Payza środki z PL konta - ile to trwa i ile pobierają prowizji?
1b) potem od każdej wpłaty BB pobiera chyba 2,5 % tak ?
2. Jak wypłacać $$$ ? Zamówić kartę z BB?
2a. Czy lepiej na Payza - tylko tam podobno są teraz problemy z wypłatami na PL konta?
3. Czy można przelać z Payza do Liberty Reserve - a potem na konto PL. Niestety kolejna prowizja będzie pobrana..
4. Czy do wpłat/wypłat stosować kantor internetowy http://liliontransfer.org? Jak wpłacałem do Liberty Reserve to praktycznie od razu $$$ miałem na koncie. W odwrotnym kierunku jeszcze nie robiłem.

Napiszcie jak wy działacie w temacie wpłat/wypłat.
20-01-2013 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Pytania nowicjusza
(20-01-2013 01:40)Krampo napisał(a):  Mam pytania o wpłaty i wypłaty
1. Wpłaty robimy z Payza lub z k. kredytowej
1a) żeby zrobić wpłatę z Payza - to wpierw muszę przelać do Payza środki z PL konta - ile to trwa i ile pobierają prowizji?
1b) potem od każdej wpłaty BB pobiera chyba 2,5 % tak ?
2. Jak wypłacać $$$ ? Zamówić kartę z BB?
2a. Czy lepiej na Payza - tylko tam podobno są teraz problemy z wypłatami na PL konta?
3. Czy można przelać z Payza do Liberty Reserve - a potem na konto PL. Niestety kolejna prowizja będzie pobrana..
4. Czy do wpłat/wypłat stosować kantor internetowy http://liliontransfer.org? Jak wpłacałem do Liberty Reserve to praktycznie od razu $$$ miałem na koncie. W odwrotnym kierunku jeszcze nie robiłem.

Napiszcie jak wy działacie w temacie wpłat/wypłat.
Ad. 1. Tak, ew. jeszcze z STP.
a) Tak, musisz przelać z konta, lub wpłacić kartą. Jeśli wpłacisz kartą to jest od razu, jeśli przelewem to w ciągu 3-4 dni roboczych. Jeśli przelejesz mniej niż 175zł to jest 11zł prowizji, jeśli więcej to nie ma prowizji.
b) 5%
Ad. 2. Jak wolisz, jedni zamawiają kartę, a drudzy jeszcze korzystają z procesorów póki można. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości będzie możliwość wypłaty tylko na kartę. Aktualnie wypłacając np. na STP i następnie sprzedając walutę wychodzimy dużo lepiej niż wypłacając na kartę BB. (różne opłaty, prowizje, przewalutowanie)
a) Ja wypłacam na STP Smile Tak jak pisałem wyżej, co kto woli.
Ad. 3. Nie słyszałem o czymś takim, musiałbyś zapewne u kogoś wymienić, czyli na tej zasadzie, że Ty wysyłasz komuś kaskę z Payza na kogoś Payza, a On Ci na LR.
Ad. 4. Jeśli Ci wygodnie, to jasne, czemu nie, mi np. takie coś by się nie przydało Smile
20-01-2013 02:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? Dawid86 22 6,897 24-07-2013 17:35
Ostatni post: cruele

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości