Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania nowicjusza

Autor Wiadomość
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: Pytania nowicjusza
Sprawdź:
(14-01-2013 23:57)BBinternet napisał(a):  
(14-01-2013 23:52)Krampo napisał(a):  Dobra ale teraz patrząc jeszcze przez ten pryzmat że chciałbym jeśli wszystko spełni moje oczekiwania, wprowadzić pod siebie reffa ( np. wcześniej wspomniana żona Wink - później może kumpli bo co jakiś czas mnie męczą czy nie mam jakiegoś pomysłu na biznes - ale na razie im nie wspominam o BB Wink żeby nie zapeszyć.. ) to najlepiej wziąć 395$ - bo szybciej się zwraca. Jak uznam że gra jest warta świeczki i trochę już zarobię to sponsoruję refowi pakiet 145$ + jakieś panele, ewentualnie dokupuję za zewnętrzną gotówkę dodatkowe panele. Wtedy dzięki temu na pierwszym koncie zwiększam sobie obroty bez dodatkowego wykupywania drugich paczek trafficu, a na refie kręcę standardową strategię. Mogę przyjąć coś takiego? Oczywiście przy założeniu że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Aha żeby nie było to pochwalę się że jakieś 10 lat temu zarobiłem trochę na tzw "sufrbarach" były takie firmy jak Spedia.net. Cash4You czy jakoś tak które płaciły za wyświetlanie reklam podczas surfowania.. Parę czeków wpadło, system refów udało się rozbudować nawet do 4/5 poziomu.. kasa się zapowiadała fajna .. ale wszystko zaczęło padać.. stawki spadały, a potem firmy znikały... ale wspomnienia pozostały Wink Także planuję w ten biznes BB wejść trochę z sentymentu do tej zabawy Wink
Oczywiście, co do konta na żonę, to już chyba nikt nie będzie dyskutować, że lepiej wziąć pakiet + panele niż sam pakiet.


Mogę zapytać jak wyglądały twoje zarobki na tych serwisach? Surfbary kojarzą mi się z "ciułaniem" 1$ dziennie, lecz może się mylę.
No własnie jeśli reff=żona = wspólna kasa lepiej wziąść pakiet + panele Wink o ile żona się zgodzi heheh...

Co do surf barów - w tamtych czasach - czyli czasach jeszcze można powiedzieć modemowych to fakt faktem niby coś się tam zarabiało ale pewno więcej te reklamy transferu brały itd.. ale jaka to przyjemność była dostać czek pocztąTongue Oczywiście były problemy z realizacją w naszych bankach ale jakoś się udawało. Po rozwinięciu siatki reffów nie używałem sam już tego praktycznie.. Oni kręcili biznes.. chyba na pierwszym poziomie miałem koło 100-130 jakoś tak.. wszystko przez rozrzucone po całym polskim necie stron z np. Britney Spears i innymi "bohaterkami" tamtych czasów wszystko z włączonym popupem z stroną o zarabianiu.. o dziwo działało Wink Wycisłem w sumie chyba koło 1000-1200$ Także nawet nawet .. byłem wtedy chyba w liceum czy jakoś tak,także zawsze jakiś zastrzyk gotówki był..

Co do innych biznesów to podczas studiów znalazłem system jak wygrywać w pewne gry oferowane na jednej z platform typu wp,onet itd.. ( zagraniczna platforma udostępniała swój serwis w Polsce ), wygrywało się prawdziwe pieniądze.. Napisałem parę programów w TurboPascalu które pomagały wygrać i też ukręciłem w parę mc xx00 zł .. Potem mi poblokowali konto... ('a Wink ). A chyba miesiąc później serwis stał się niedostępny dla Polaków Tongue hehe może dzieki mnie Wink Tyle o moich dokonaniach z przeszłości Tongue
15-01-2013 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: Pytania nowicjusza
(15-01-2013 00:13)Krampo napisał(a):  
(14-01-2013 23:57)BBinternet napisał(a):  
(14-01-2013 23:52)Krampo napisał(a):  Dobra ale teraz patrząc jeszcze przez ten pryzmat że chciałbym jeśli wszystko spełni moje oczekiwania, wprowadzić pod siebie reffa ( np. wcześniej wspomniana żona Wink - później może kumpli bo co jakiś czas mnie męczą czy nie mam jakiegoś pomysłu na biznes - ale na razie im nie wspominam o BB Wink żeby nie zapeszyć.. ) to najlepiej wziąć 395$ - bo szybciej się zwraca. Jak uznam że gra jest warta świeczki i trochę już zarobię to sponsoruję refowi pakiet 145$ + jakieś panele, ewentualnie dokupuję za zewnętrzną gotówkę dodatkowe panele. Wtedy dzięki temu na pierwszym koncie zwiększam sobie obroty bez dodatkowego wykupywania drugich paczek trafficu, a na refie kręcę standardową strategię. Mogę przyjąć coś takiego? Oczywiście przy założeniu że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Aha żeby nie było to pochwalę się że jakieś 10 lat temu zarobiłem trochę na tzw "sufrbarach" były takie firmy jak Spedia.net. Cash4You czy jakoś tak które płaciły za wyświetlanie reklam podczas surfowania.. Parę czeków wpadło, system refów udało się rozbudować nawet do 4/5 poziomu.. kasa się zapowiadała fajna .. ale wszystko zaczęło padać.. stawki spadały, a potem firmy znikały... ale wspomnienia pozostały Wink Także planuję w ten biznes BB wejść trochę z sentymentu do tej zabawy Wink
Oczywiście, co do konta na żonę, to już chyba nikt nie będzie dyskutować, że lepiej wziąć pakiet + panele niż sam pakiet.


Mogę zapytać jak wyglądały twoje zarobki na tych serwisach? Surfbary kojarzą mi się z "ciułaniem" 1$ dziennie, lecz może się mylę.
No własnie jeśli reff=żona = wspólna kasa lepiej wziąść pakiet + panele Wink o ile żona się zgodzi heheh...

Co do surf barów - w tamtych czasach - czyli czasach jeszcze można powiedzieć modemowych to fakt faktem niby coś się tam zarabiało ale pewno więcej te reklamy transferu brały itd.. ale jaka to przyjemność była dostać czek pocztąTongue Oczywiście były problemy z realizacją w naszych bankach ale jakoś się udawało. Po rozwinięciu siatki reffów nie używałem sam już tego praktycznie.. Oni kręcili biznes.. chyba na pierwszym poziomie miałem koło 100-130 jakoś tak.. wszystko przez rozrzucone po całym polskim necie stron z np. Britney Spears i innymi "bohaterkami" tamtych czasów wszystko z włączonym popupem z stroną o zarabianiu.. o dziwo działało Wink Wycisłem w sumie chyba koło 1000-1200$ Także nawet nawet .. byłem wtedy chyba w liceum czy jakoś tak,także zawsze jakiś zastrzyk gotówki był..

Co do innych biznesów to podczas studiów znalazłem system jak wygrywać w pewne gry oferowane na jednej z platform typu wp,onet itd.. ( zagraniczna platforma udostępniała swój serwis w Polsce ), wygrywało się prawdziwe pieniądze.. Napisałem parę programów w TurboPascalu które pomagały wygrać i też ukręciłem w parę mc xx00 zł .. Potem mi poblokowali konto... ('a Wink ). A chyba miesiąc później serwis stał się niedostępny dla Polaków Tongue hehe może dzieki mnie Wink Tyle o moich dokonaniach z przeszłości Tongue

Całkiem nieźle! Widać, że sobie radzisz Wink

Co do tej kwoty z surfbarów to jestem naprawdę zaskoczony o.O
Myślałem, że takiej kwoty się w 10 lat tam nie da zarobić, ale jak widać poleceni robią swoje! Smile
15-01-2013 00:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Pytania nowicjusza
Tak jak obiecałem tak robię strategię Smile

1. Miesiąc - Kupujemy 11 żółtych i 3 fioletowe i TP i to na tyle Smile

2. Miesiąc - dostajemy 110$ z żółtych i 11 paneli zostaje. Pobiera nam subskrypcje 50$ i abonament 15$ - zostaje 45$ na zakupy i zrobiły nam się dodatkowe 2 żółte panele COMP2. 9 żółtych rollujemy na niebieski (zostają 4), za 30$ kupujemy fiolet (zostaje 15$), dokupujemy żółty panel i 3 rollujemy na fiolet (mamy 2 żółte i 2 fiolet) i odpalamy - zostaje 20 000 trafficu.
Makro jakie zostaje to 2z 2f 4n

Mamy już 1niebieski, 5 fioletów, 2 żółte (+ 1 fiolet COMP1 i 1 niebieski COMP1) = 380$


3. Miesiąc - Z fioletowych dostajemy 90$ + 3Fioletowe, z żółtych 20$ + 2 żółte, z fioletowego comp1 robią się 2 panele comp2, z niebieskiego robia sie 2 comp2.
Trafficu mamy 120000 - z 115$ zostaje 50$. 3 fiolety rollujemy na niebieski - zostaje 75k trafficu.
Kupujemy i odpalamy fiolet -zostaje 20$ za ktore kupujemy 2 zolte i odpalamy 4 Wink

Zostaje 40k trafficu - makro - 0z 3f 3n

Mamy 2 niebieskie, 3 fiolety, 2 żółte (2 niebieskie comp2, 2 fiolety comp2) = 530$

4. Miesiąc - Zamykają się 4 żółte z miesiaca 3, 2 fiolety i 1 niebieski z msc 2 = 190$ w gotówce + panele. Po odjęciu za traffic i abonament zostaje 105$ oraz mamy 140k trafficu.

Odpalamy ten niebieski, kupujemy 2 fiolety (zostaje 65$) odpalamy 4fiolety, kupujemy 4 zolte i odpalamy 6

Zostaje 5k trafficu - makro - 2z 1f 2n oraz 25$ w gotówce

Mamy 2 niebieskie, 5 fioletów, 4 żółte (2 niebieskie comp2, 2 fiolety comp2) = 610$

5. Miesiąc czyli mijaja 4 miesiące i tak:

Panele comp2 się kończą + 6 zamkniętych żółtych, + 1 zamknięty fiolet + 1 zamknięty niebieski = 420$ w gotówce i 3 niebieskie + 3 fiolety + 6 zoltych Smile

Jeśli reinwestujemy wszystko to potrzebujemy już Premium i 3TP

Czyli opłaty wynoszą 420$ - 100$ premium -150$ TP = 170$ w gotówce i 305k trafficu

3 niebieskie rollujemy na zielony który odpalamy, zostaje nam 170k trafficu.
Kupujemy niebieski panel - zostaje 80$ w gotówce i 125k trafficu
3 fiolety rollujemy na niebieski - zostaje 80k trafficu
Kupujemy 2 fiolety i 2 zolte, mamy 2 fiolety i 8 zoltych - 3 zolte rollujemy i odpalamy 3 fiolety - zostaje 35k trafficu
Odpalamy 5 zoltych - zostaje 10k trafficu

Nasze makro wygląda po 5 miesiącach : 3z 2f 1n 4zielone

W 6 miesiącu, czyli po 5 pełnych miesiącach - tyle trwa zakończenie się pracy zielonego, mamy:

Zamyka się 1 niebieski, 4 fiolety i 5 żółtych = 260$ + 260$ w panelach
Panel zielony 270$ wypełniony na ok 110$
2 Panele niebieskie 180$ wypełnione w połowie - 90$
3 Fiolety wypełnione w połowie - 45$

Razem: 520$ + 540$ w panelach + ok 250$ zarobione przez uruchomione panele

Do tego w tym miesiącu dojdą opłaty w wysokości 250$ ale tego nie odejmuje bo w zielonym też takie dochodzą.

Więc w pakiecie zielonym mamy ok 1540$ a w pakiecie niebieskim + vat 1310$ zarobione po 5 miesiącach.

Wychodzi mniej więcej podobnie, jednak przypominam że makro w zielonym mamy 5/5/5/5 a w niebieskim 3/2/1/4

Jednak jak będziemy mieli poleconych to bardziej się opłaci niebieski+vat ponieważ będziemy odpalali wiecej paneli zółtych które zarabiają 2x więcej niż np niebieskie.


Efekt końcowy może się trochę różnić niż moje obliczenia, ale będa bardzo zbliżone.

Teraz ciekawy jestem czy ktos sprawdzi to czy dobrze policzyłem Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 16:01 przez ComboThe.)
Glosy: BBinternet (+1)
15-01-2013 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Pytania nowicjusza
Z tego co widzę, to założyłeś, że fioletowy robi swój cykl w ponad 60 dni? Uruchomiony w pierwszym miesiącu skończył w 3 miesiącu. Nie wiem czy czytać dalej? Wink
15-01-2013 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Pytania nowicjusza
3 miesiąc = 2 skończone miesiące. Założyłem że wypełnia się 2 miesiące, a przed nami luty ma tylko 28 dni więc na koniec Ci się wyrówna Big Grin
Miesiące które podałem oznaczają początek miesiąca a nie koniec Wink
Zresztą nawet jak się zamknie na początku wcześniej to nie masz trafficu żeby je odpalić

Znowu kilka dni przy 2-4 fioletowych nie robi takiej różnicy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 16:17 przez ComboThe.)
15-01-2013 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Pytania nowicjusza
Patrząc na moje panele fiolet robi swój cykl w 43-52 dni, żółte też trochę krócej (chyba, że te ostatnie z małą literką ;])
Gdybyś uwzględniał ten czas, załóżmy 45 czy 48 dni dla fioleta, to wszystko by się cofnęło o sporą liczbę dni, bo na początku widzę, że zostaje niewykorzystany traffic, który można wykorzystać + zniknęły Ci chyba 2 żółte, ale mniejsza z tym, dobra robota! Smile

Obliczenia na szybko:
Wykorzystane makro: 1 zielony, 6 niebieskich, 15 fioletowych i 32 żółte.
= 1580$ - 400$ traffic - 100$ premka = 1080$ + panele początkowe 200$ + panele z pakietu 260$ + kasa z pakietu 215$ (po odjęciu opłat miesięcznych)
Suma = 1755$ (gdybyś uwzględnił średni czas zamykania się paneli to zapewne byłoby gdzieś tyle).

W każdym razie różnica jest niewielka, więc w takim razie jeśli ktoś NIE CHCE jak najszybciej wypłacić wkładu + to konto jest jego kontem głównym a nie na żonę itd. to jednak lepiej pakiet 415$.


btw. poleciał +
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 16:52 przez BBinternet.)
15-01-2013 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Pytania nowicjusza
(15-01-2013 16:51)BBinternet napisał(a):  W każdym razie różnica jest niewielka, więc w takim razie jeśli ktoś NIE CHCE jak najszybciej wypłacić wkładu + to konto jest jego kontem głównym a nie na żonę itd. to jednak lepiej pakiet 415$.


Tutaj muszę się z Tobą zgodzić Smile

Zresztą obie strategie są dobre, jak widać na każdej da się zarobić Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 16:56 przez ComboThe.)
15-01-2013 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Pytania nowicjusza
Będę pytał po koleji.. tam gdzie będzie coś nie zrozumiałe Wink

(15-01-2013 15:58)ComboThe napisał(a):  Tak jak obiecałem tak robię strategię Smile

1. Miesiąc - Kupujemy 11 żółtych i 3 fioletowe i TP i to na tyle Smile

2. Miesiąc - dostajemy 110$ z żółtych i 11 paneli zostaje. Pobiera nam subskrypcje 50$ i abonament 15$ - zostaje 45$ na zakupy i zrobiły nam się dodatkowe 2 żółte panele COMP2. 9 żółtych rollujemy na niebieski (zostają 4), za 30$ kupujemy fiolet (zostaje 15$), dokupujemy żółty panel i 3 rollujemy na fiolet (mamy 2 żółte i 2 fiolet) i odpalamy - zostaje 20 000 trafficu.
Makro jakie zostaje to 2z 2f 4n
Dlaczego pozostaje traffic równy 20 000 ? Odpaliliśmy:
- 1 x niebieski = 45 000
- 2 x fiolet = 30 000
==== 75 000 a nie 80 000.

2 żółte są COMP2 czyli maja traffic za free

Reszta z punktu 1,2 zrozumiała Wink
15-01-2013 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: Pytania nowicjusza
No widzisz, złapałeś mnie Tongue
Machnąłem się o 2 żółte panele Sad


Podsumowując zarobkowo wychodzi prawie na to samo, jedyna różnica jest w stanie makra po 5 miesiącach Smile
15-01-2013 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Pytania nowicjusza
Chodzi mi czy dobrze rozumiem wszystko .. lepiej zrozumieć niż wychodzić z założenia "że tak ma być" ( jeden prof. na studiach powiedział do nas jak mieliśmy zrobić sprawko .. "Róbcie tak żeby było dobrze" - no i .. poprawialiśmy wykresy w Paincie Tongue hehe - i przeszło Wink - taki offtopic ) .. będę analizował kolejne punkty.. jak coś zauważę/ nie zrozumiem będę pisał.
15-01-2013 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? Dawid86 22 6,897 24-07-2013 17:35
Ostatni post: cruele

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości