Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania nowicjusza

Autor Wiadomość
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Pytania nowicjusza
Sprawdź:
(14-01-2013 23:14)Krampo napisał(a):  Widzę że dobre pytania zaczynam zadawać Wink Aż miło się ogląda starcie dwóch "wyjadaczy" Wink.. Oczywiście dyskusja jest mi pomocna, najlepiej uczyć się od najlepszych.. Myślę że i jedno i drugie rozwiązanie ma swoje + i - .. ale chętnie jeszcze coś poczytam.

Od tego jest właśnie forum, każdy może podyskutować z zyskiem dla wszystkich. Być może Combo mnie wyprowadzi z błędu, lub ja jego, a wszyscy na tym zyskają.
14-01-2013 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Pytania nowicjusza
Pisalem to w przenosni wiadome ze niecale makro ale znaczna jej czesc. Gdzie Ty odpalisz 35z 15f i 5n. Na to potrzebujesz 625k trafficu a po 4 miesiacac kupisz go 400k bo raczej na premium nie przechodzisz oO. Wiec teraz ja obalilem Twoja teorie Smile Jak odpalisz panele o wartosci 400k to zarobisz 800$-200$ traffic - 45$ abonament = ok 550$ zarobku + 520$ z pakietu. Mam racje? Wink Ale i Tak wszystkie panele sie nie zamkna od razu akurat za 4 msc wiec bedzie troche mniej. A makro wykorzystasz w 2/3 Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 23:38 przez ComboThe.)
14-01-2013 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Pytania nowicjusza
(14-01-2013 23:36)ComboThe napisał(a):  Pisalem to w przenosni wiadome ze niecale makro ale znaczna jej czesc. Gdzie Ty odpalisz 35z 15f i 5n. Na to potrzebujesz 625k trafficu a po 4 miesiacac kupisz go 400k bo raczej na premium nie przechodzisz oO. Wiec teraz ja obalilem Twoja teorie Smile Jak odpalisz panele o wartosci 400k to zarobisz 800$-200$ traffic - 45$ abonament = ok 550$ zarobku + 520$ z pakietu. Mam racje? Wink Ale i Tak wszystkie panele sie nie zamkna od razu akurat za 4 msc wiec bedzie troche mniej. A makro wykorzystasz w 2/3 Smile

Oczywiście, w takim wypadku to jest racja, lecz jeśli rozmawiamy o okresie 4 miesięcy, to powiedz mi ile w tym czasie zarobimy z pakietu zielonego? 200$? 300$? Smile
Pakiet zielony kończy swoje cykle w 5,5-6 miesięcy, więc może dla tego okresu zrobimy obliczenia dla pakietu niebieskiego + panele? Możesz uwzględnić także przejście na premium i pamiętaj o reinwestycji Smile
14-01-2013 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krampo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Pytania nowicjusza
Dobra ale teraz patrząc jeszcze przez ten pryzmat że chciałbym jeśli wszystko spełni moje oczekiwania, wprowadzić pod siebie reffa ( np. wcześniej wspomniana żona Wink - później może kumpli bo co jakiś czas mnie męczą czy nie mam jakiegoś pomysłu na biznes - ale na razie im nie wspominam o BB Wink żeby nie zapeszyć.. ) to najlepiej wziąć 395$ - bo szybciej się zwraca. Jak uznam że gra jest warta świeczki i trochę już zarobię to sponsoruję refowi pakiet 145$ + jakieś panele, ewentualnie dokupuję za zewnętrzną gotówkę dodatkowe panele. Wtedy dzięki temu na pierwszym koncie zwiększam sobie obroty bez dodatkowego wykupywania drugich paczek trafficu, a na refie kręcę standardową strategię. Mogę przyjąć coś takiego? Oczywiście przy założeniu że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Aha żeby nie było to pochwalę się że jakieś 10 lat temu zarobiłem trochę na tzw "sufrbarach" były takie firmy jak Spedia.net. Cash4You czy jakoś tak które płaciły za wyświetlanie reklam podczas surfowania.. Parę czeków wpadło, system refów udało się rozbudować nawet do 4/5 poziomu.. kasa się zapowiadała fajna .. ale wszystko zaczęło padać.. stawki spadały, a potem firmy znikały... ale wspomnienia pozostały Wink Także planuję w ten biznes BB wejść trochę z sentymentu do tej zabawy Wink
14-01-2013 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #45
RE: Pytania nowicjusza
Cytat:Jak uznam że gra jest warta świeczki i trochę już zarobię to sponsoruję refowi pakiet 145$ + jakieś panele, ewentualnie dokupuję za zewnętrzną gotówkę dodatkowe panele. Wtedy dzięki temu na pierwszym koncie zwiększam sobie obroty bez dodatkowego wykupywania drugich paczek trafficu, a na refie kręcę standardową strategię. Mogę przyjąć coś takiego?

a czemu nie?

minimalna oplacalnosc to wejscie z niebieskim pakietem a reszta to juz zalezy od zasobnosci twojego/twoich refow portfela
14-01-2013 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Pytania nowicjusza
(14-01-2013 23:52)Krampo napisał(a):  Dobra ale teraz patrząc jeszcze przez ten pryzmat że chciałbym jeśli wszystko spełni moje oczekiwania, wprowadzić pod siebie reffa ( np. wcześniej wspomniana żona Wink - później może kumpli bo co jakiś czas mnie męczą czy nie mam jakiegoś pomysłu na biznes - ale na razie im nie wspominam o BB Wink żeby nie zapeszyć.. ) to najlepiej wziąć 395$ - bo szybciej się zwraca. Jak uznam że gra jest warta świeczki i trochę już zarobię to sponsoruję refowi pakiet 145$ + jakieś panele, ewentualnie dokupuję za zewnętrzną gotówkę dodatkowe panele. Wtedy dzięki temu na pierwszym koncie zwiększam sobie obroty bez dodatkowego wykupywania drugich paczek trafficu, a na refie kręcę standardową strategię. Mogę przyjąć coś takiego? Oczywiście przy założeniu że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Aha żeby nie było to pochwalę się że jakieś 10 lat temu zarobiłem trochę na tzw "sufrbarach" były takie firmy jak Spedia.net. Cash4You czy jakoś tak które płaciły za wyświetlanie reklam podczas surfowania.. Parę czeków wpadło, system refów udało się rozbudować nawet do 4/5 poziomu.. kasa się zapowiadała fajna .. ale wszystko zaczęło padać.. stawki spadały, a potem firmy znikały... ale wspomnienia pozostały Wink Także planuję w ten biznes BB wejść trochę z sentymentu do tej zabawy Wink
Oczywiście, co do konta na żonę, to już chyba nikt nie będzie dyskutować, że lepiej wziąć pakiet + panele niż sam pakiet.


Mogę zapytać jak wyglądały twoje zarobki na tych serwisach? Surfbary kojarzą mi się z "ciułaniem" 1$ dziennie, lecz może się mylę.
14-01-2013 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Pytania nowicjusza
Jesli planujesz wprowadzic paru pewnych poleconych to oplaci sie wziac pakiet niebieski i panele, bo o makro sie nie bedziesz musial martwic a potem przetransferujesz czesc paneli na konto zony Smile

I nie patrz na strategie gdzie szybciej wyciagniesz wklad bo to znaczy ze boisz sie tego biznesu, a jak Twoi znajomi wejda w cos czego Ty sie obawiasz? Smile

BBinternet (nie power? ;p ) nadal uwazam ze bez poleconych lepszym wyjsciem jest wyzszy pakiet. Jutro moge zrobic wyliczenia ale teraz ide spac Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 00:01 przez ComboThe.)
15-01-2013 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Pytania nowicjusza
(15-01-2013 00:00)ComboThe napisał(a):  BBpower nadal uwazam ze bez poleconych lepszym wyjsciem jest wyzszy pakiet. Jutro moge zrobic wyliczenia ale teraz ide spac Wink

Oj, sen Ci sie przyda, widać po pierwszym zdaniu Wink W każdym razie jeśli tylko będziesz miał chwilę czasu to chętnie bym takie porównanie zobaczył. Jak będziesz robić to uwzględnij reinwestycję + przejście na premium w 3/4 miesiącu.

Może mnie przekonasz, kto wie! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 00:04 przez BBinternet.)
15-01-2013 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Pytania nowicjusza
Poprawilem jesli o to Ci chodziWink
15-01-2013 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BBinternet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 33 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Pytania nowicjusza
(15-01-2013 00:10)ComboThe napisał(a):  Poprawilem jesli o to Ci chodziWink

Miałem na myśli zmęczenie, anyway, dzięki za dyskusje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 00:12 przez BBinternet.)
15-01-2013 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? Dawid86 22 6,897 24-07-2013 17:35
Ostatni post: cruele

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości