Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?

Autor Wiadomość
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #81
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Sprawdź:
@asiorek, nie ma problemu, jeśli chcesz to Ci przedstawie oferte na PW, z tego co piszesz sam jesteś ich partnerem biznesowym, nie dystrubutorem tylko partnerem biznesowym bo dystrubutorem to możesz być na stacji paliwowej Wink przynajmniej mi się kojarzy słowo ''dystrybutor'' z tym Smile

Jeśli chcesz mieć grupe odbiorców i przede wszystkim fajną kase z tego to wiedza w FM jest bardzo potrzebna, uczestnicz w videokonferencjach, poznawaj ich nowe produkty i oferty, bez tego będzie ciężko się tobie wybić, zapoznać klientów produktami.......chyba że chcesz mnie sprawdzić, w sumie to nie ma sensu z jednego prostego powodu, uczysz się na własnych błedach, zresztą jest sporo materiałów które dadzą Ci ową wiedze, ich specjalny plan motywacyjny jest stopniem osiagnięcia swoich sukcesów w tym biznesie.

@dastingo W FM Group nie ma takiego czegos jak piramida, współpracując z firmą i przede wszystkim rozwijając się w roli ''partnera biznesowego'' zyskujesz pieniędze, wiedze, edukujesz się pod względem biznesowym, w FM budujesz własną tak zwaną ''sieć konsumencką'' która zaczyna się od pierwszego po trzeci plan marketingowy.

Kolejna sprawa, jest plan ''Mercedesem po Sukces'' mercedes jest twój, owszem, istnieje pewne ryzyko niedogodzeń pod tym względem, ale jaki sens zrywania/zaprzestania pracy i współpracy z FM skoro doszedłeś do poziomu w którym odbierasz auto prestiżowej marki?

@pull sam zarabiam, albowiem to jaki mam z tego procent pozostawie dla siebie Smile nie dyskutuje się o tym z klientami Wink klient zamawia a ja mu produkt dostarczam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 22:39 przez sheko12.)
Glosy: MartinS (+1)
23-01-2014 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

CristiOne Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #82
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Witajcie, ja również jestem partnerem biznesowym fm Group, aktualnie jestem na poziomie 18% w przyszłym miesiącu planuję awans na 21% , nie jest to piramida finansowa gdyż według różnicy poziomów ja zarabiam więcej niż mój sponsor co jest zaprzeczeniem piramidy, czy jest łatwo osiągnąć sukces w FM Group? Na pewno nie , jeżeli nie macie wsparcia sponsora z góry na pewno tego nie zrobicie. Ile potrzeba czasu na osiągnięcie 21%? w moim przypadku jestem w firmie od 5 miesięcy, przy normalnym działaniu 1-2 h dziennie potrzeba 12 miesięcy by zrobić 21% i jeździć Mercedesem Klasy A , pierwszy plan marketingowy to początek drogi i biznesu i tu zaczyna się dopiero zabawa. Podstawą tego biznesu jest samorozwój , miałem szczęście trafiając do odpowiedniej grupy gdzie każdy dosyć szybko zdobywa super efekty, jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź problemy zapraszam na priv chętnie udzielę pomocy. Wink



@asiorek Fm Mobile - 29.90 Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci
10 zł - nielimitowane smsy do wszystkich sieci dodatowo internet wedle uznania.


Oferta studniówka - Iphone 5c - 20 poleceń abonamentu
Iphone 5s - 25 polecen abonamentu

aparat za 1zl Wink

Dodatowo - 3 osoby polecone abonament przez 3 miesiące za 1 gr i tak możesz zrobić sobie do końca trwania umowy ,

Ja mam Samsung Galaxy S4 + 169 zł abonament za który płacę 1 gr . do iphona 5s brakuję mi 3 poleceń Wink


Zapraszam tu:
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-iPhone-5s-lub-5c-za-1-zl-84666
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2014 12:07 przez CristiOne.)
27-01-2014 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
everlast96 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #83
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Ja Jestem w FM 3 miesiące i niezle mi idzie mam 9 % ponad 200 PLN i atakuje 12 % w lutym czyli juz 500 PLN z samej prowizji + Marża na produktach. Dla mnie jest to świetny sposob zarabiania na spotkaniach ze znajomymi. Moge was wprowadzic w ten temat zapraszam na meila [email protected]
02-02-2014 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mmr Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #84
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Ciekawi mnie skąd niektórym biorą się koszty? Przecież wpisanie do FM jest darmowe ?! Chyba, że coś się zmieniło?

Poza tym podstawą działania w każdej firmie MLM jest edukacja. Ciekawi mnie jak ktoś kto wpisuje się do firmy chce cokolwiek zdziałać bez szkoleń?!
Jak idziesz do nowej pracy to chyba najpierw musisz przejść szkolenie? No chyba, że idziesz kopać rowy, to szkolenia jakiegoś specjalnego nie potrzebujesz.

Co do piramidy...to chyba firmy, które oszukują nie dostają wyróżnień od ZUS za rzetelnego płatnika. No ale mogę się mylić. No i co do jakości produktów, to nie widziałem firmy, która zgarnęła tyle nagród i wyróżnień za jakość, tym bardziej w porównaniu do Avonu, który na rynku jest o 15 lat dłużej i który musi swoją "piramidę" wspierać reklamami w TV i na bilbordach.

No tak proszę państwa w Avonie też się buduje struktury tak jak w FM tylko, że do Avonu wszyscy już tak przywykli, że już nikt tego piramidą nie nazywa i mogę się założyć, że w przypadku FM za chwilę będzie podobnie, z drobną różnicą w zarobkach Smile Bo nie widziałem jeszcze dobrze zarabiającego przedstawiciela Avonu Smile
02-02-2014 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Weq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #85
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Jeśli masz czas i dużo chęci można coś zdziałac Smile
02-02-2014 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #86
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
(02-02-2014 14:37)mmr napisał(a):  Co do piramidy...to chyba firmy, które oszukują nie dostają wyróżnień od ZUS za rzetelnego płatnika. No ale mogę się mylić. No i co do jakości produktów, to nie widziałem firmy, która zgarnęła tyle nagród i wyróżnień za jakość, tym bardziej w porównaniu do Avonu, który na rynku jest o 15 lat dłużej i który musi swoją "piramidę" wspierać reklamami w TV i na bilbordach.

No tak proszę państwa w Avonie też się buduje struktury tak jak w FM tylko, że do Avonu wszyscy już tak przywykli, że już nikt tego piramidą nie nazywa i mogę się założyć, że w przypadku FM za chwilę będzie podobnie, z drobną różnicą w zarobkach Smile Bo nie widziałem jeszcze dobrze zarabiającego przedstawiciela Avonu Smile

Nie do końca rozumiesz idee piramidy finansowej, bo nie ma ona nic wspólnego z płaceniem czy niepłaceniem ZUS.

Co do wspierania reklamami w TV i na billboardach - rozumiem, ze giganci tacy jak Mercedes, Coca-Cola, Apple sa nic nie warci przy FM Groupie, bo wspieraja się reklamami? Smile

Co do ostatniego akapitu - będzie tak pod warunkiem, ze stosunek obrotów firmy generowany przez kupno starterow do obrotow generowanych przez sprzedaz produktow sie zmieni.

Jest jedna roznica pomiedzy firma bazujaca na zasadzie MLM i normalna - koszt stanowiska pracy jednego pracownika w normalnej firmie jest wiekszy. Dlaczego? Poniewaz taki pracownik jest lepszy niz pracownik MLMowy. Wyzej wymieniony Apple nie zatrudni dresa ubranego w garnitur, ktory uznal ze jest nowym Rockefellerem tylko kogos, kto sie zna na robocie. Ot, taka drobna roznica. Budowanie wizerunku firmy to lata, grube lata ciezkiej pracy. Wizerunek FM jest po prostu słaby, niezaleznie od ilosci nagrod, procent pracowników ktorzy sa po prostu slabi jest zbyt duzy i dopoki to sie nie zmieni - duza czesc osob bedzie wrzucala na FM, niestety.

pozdrawiam
05-02-2014 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EXPO69 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #87
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
@Workis

jesteś typowym hejterem.

byłeś kiedyś dystrybutorem w FMie?
Korzystałeś z jakichkolwiek ich produktów?
Zagłębiałeś się jak dokładnie działa system zarabiania?
Wiesz jak oblicza się wypłaty?

Nie jest to żadna piramida finansowa.
Jestem studentem, w wolnym czasie działam w FMie, hajs się zgadza, system działa, firma wypłacalna, czego można chcieć więcej?

Żeby coś osiągnąć, trzeba dać coś od siebie, a później tylko zbieramy plony naszej pracy.
Nikt nie gwarantuje nam, że po miesiącu zaczniemy zarabiać 1000zł, ale taka kwota jest jak najbardziej realna po ok 5-6 miesiącach sumiennej pracy ( chodzenie na szkolenia i przede wszystkim prowadzenie spotkań ) współpracuję z 2 osobami po 18% i jedną 21%, w dodatku często wskazówki daje nam osoba z pozycji amarantowej orchidei i idzie co raz to lepiej. Wiele osób nie zagłębia się w szczegóły, nie ma poważnych argumentów będących przeciw firmie a się nie potrzebnie wypowiada, czym zraża ludzi i pali nam rynek...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2014 00:43 przez EXPO69.)
14-02-2014 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slashers Offline
Banned
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #88
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Z tego co kiedyś zasłyszałem w busie (jak wracałem z egzaminu na prawko), to jakiś ziomus, tłumaczył wszystko kumplowi i z tego co usłyszałem to całkiem dobrze mu w tym idzie. Coś tam zarobił.
17-02-2014 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bigu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #89
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
ja byłem chwilę w FM owszem działa, ale są programy z ciekawszymi planami marketingowymi, zapewniającymi szybsze uzyskanie sensownych wypłat, patrz sygnaturka Smile
18-02-2014 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mikej Offline
Banned
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Feb 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #90
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Dla mnie to jest forma szukania frajerów... Nie wiem jak można oferować coś swoim znajomym. Przecież ich prędzej stracicie niż coś zarobicie.
Glosy: Traw3k (+1), Zły_Szeląg (+1)
18-02-2014 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kubigo- opinie AnnM 0 95 26-04-2024 10:54
Ostatni post: AnnM
  Dropshipping - wasze opinie sheko12 28 45,454 21-10-2023 14:29
Ostatni post: PakoMasakrator
  fusioncash opinie adam_per 0 1,930 11-11-2021 13:36
Ostatni post: adam_per
  WhitePress - opinie itmaster 2 2,458 11-08-2021 08:36
Ostatni post: Oskarqq
  Twójwklad.pl kto korzysta (opinie) Hubcio9 0 2,435 01-04-2021 21:30
Ostatni post: Hubcio9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości