Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?

Autor Wiadomość
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #71
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Sprawdź:
Odświeże temat /// jestem Dystrybutorem FM Group i pozwole ponowić dyskusje, co nie którzy przesadzli z komentowaniem, firma jest bardzo dobra i produkty firmy są świetne, mam grupe odbiorców i określoną liczbą zamówień Wink

Warto w tym działałać i budować własny biznes w tym zakresie nie tylko ze względu na zarobek ale i też na rozwój, dystrubutor nawiązuje kontakty z ludźmi, poszerza swoje grono znajonych i wiedze na temat biznesu po za internetowymi rozwiązaniami.

Dzięki temu uczy się rozmawiać i planować prace, będąc dystrybutorem jestem sam dla siebie szefem, aczkolwiek z czasem poziom efektywności wzrasta - a waz z nim sukcesy gdzie dystrybor w planie marketingowym zamienia się na lepsze, ma możliwość założenia własnej grupy dystrybutorów gdzie osoba staje się Liderem grupy zbierając punkty i przede wszystkm zarabiania.

Biznes również jest na tyle fajny, że podczas pracy jest przy okazji świetna zabawa.

Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 17:57 przez sheko12.)
14-01-2014 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #72
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
szczerze? jestem / byłem w sumie xD w Fm od września, kumpel mnie w to wkręcił..

Od tamtej pory z nimi jestem na minus, więcej wydałem na paliwo do klientów niż klienci u mnie na produkty.. Do tego startery , szkolenia na które się trzeba dostać = paliwo = kasa

wstęp też coś kosztuje, ( bynajmniej na miesięcznym szkoleniu, wstęp kosztował ), żeby zarabiać tutaj, trzeba mieć jakies kosmetyki i to nie jedną sztukę, żeby komuś pokazać i mu wcisnąć, a zwłaszcza jeśli ktoś jest z grupy avon ( wszystko z avonu ). Ja sam też straciłem kilku klientów bo nie pachnie bo śmierdzi bo nie zmywa, spotkałem sie ( sam na sobie ) jak jeden z dystrybutorów po napisaniu mu mojej opinii na temat kawy ( vaniliowej bodajże ) napisał o mnie czy mam eksprees bo warto było by się w niego zaopatrzyć. No sory, ale kawa to kawa, ide do biedronki kupuje capuccino ale do tego musze kupić ekspres? Przeciez dla jednej saszetki czy tam jednego opakowania kawy nie będe kupował expressu pokerface Takie moje zdanie.
14-01-2014 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

sterngre Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
KIT KIT KIT dużo drożej niż w AVON słaba jakość produktów plus masa kosztów już na początku się to wcale nie opłaca.

sterngre, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
14-01-2014 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #74
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Mylisz sie Ty wyżej........

W FM trzeba umiejętnie działać Smile na paliwo do klientów straciłeś pieniądze bo nie potrafisz dobrze zainteresować odbiorce/klienta produktem, klient nie musi się znać, jesteś dystrubutorem więc to twój obowiązek zaprezentować produkt z jak najlepszej strony, poznać gust klienta i kierować się tym co on lubi, jakie zapachy go interesują, np zapach intensywny, brzoskwiniowy, jedziesz i szukasz, opisujesz, prezentujesz Smile ja mam kilka klientów i nikt powiedział że to syf, u Ciebie tak się dzieje z uwagi na to, że nie starasz się prezentować perfum/produktów z dobrej strony.

W FM masz kilka katalogów i starter z próbkami, liczba i zaufanie klientów odnosi się do wyższego posta.


Nie jest drogo, jakość produktów jest bardzo dobra, nie pisze tego jako dystrubutor ale jako osoba prywatna korzystając z FM Group, za jakość się płaci/Avon to przereklamy syf i u mnie osobiście nie ma takich dystrubutów, nie znam, z FM jest kilku, w FM są próbki, perfumy i jest wszystko - według moich odbiorców FM jest oceniany na wysoki PLUS.

Szkolenia nie są obowiązkowe Smile przynajmniej ja mam wybór czy chce, czy też nie.

Jak zawsze/w każdym biznesie znajdzie się ktoś, kto stwierdzi że to ''gówno'' za proszeniem, tak było i będzie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 21:13 przez sheko12.)
14-01-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #75
Odp: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Nie bede sie wypowiadal, bo nie znasz mojej metody promocji wiec skad wiesz co robie i jak robie. . Napisales to tak jak bya byl jakims jasnowidzem ktory przewiduje zapotrzebowanie ludzi. Przeciez nie bede chodzil od domu do domu jak listonosz albo cygan handlujacy nozami na biedronkowym parkingu.. ide do kogos przedstawiam mu oferte, wymieniam mu produkty ktore sam uzywam i polecam. Zdazaly sie przypadki, gdzie zamowil bo inni polecaja ale mu sie nie spodobal , sa gusta i gusciki. Napisales to tak jak bym mial chodzic po domch, wciskac ludzia ,zmuszac ich wrecz do zakupu produktow, nawet jesli poprostu ich nie chca. Idziesz do drogeri 14 razy w tygodniu, i za kazdym razem kupujesz cos co pani ma przy kasie i ci poleca ? Czy poprostu 12 razy odmawiasz a kupisz tylko te 2 razy?..

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Glosy: Traw3k (+1)
15-01-2014 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #76
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
nie o to chodzi Wink nie odbieraj mnie źle, po prostu są osoby które mają inne gusta i niestety znajdą się osoby co stwierdzą że ''to syf'' aczkolwiek uważam że w tej roli nie wolno się poddawać i dzialać Wink

Powodzenia w sukcesach biznesowych FM Group Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 18:44 przez sheko12.)
15-01-2014 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #77
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
(14-01-2014 21:09)sheko12 napisał(a):  ja mam kilka klientów i nikt powiedział że to syf, u Ciebie tak się dzieje z uwagi na to, że nie starasz się prezentować perfum/produktów z dobrej strony.

Nie wiem od kiedy prezentacja produkty wplywa na jego jakość, ale FMie wszystko możliwe. Wink

Ktoś z FM/ktoś korzystający z FM moglby mi napisac o ciekawych i dobrych jakościowo produktach chemii gospodarczej i/lub pierdółek chemicznych typu świeczki i takie tam ładne rzeczy, o ile takie produkty oferuja? Najlepiej z cenami (przyblizonym zakresem, bo wiadomo, ze zalezy od tego ktory poziom dany dystrybutor posiada i jaka znizke).

Z gory dziekuje i pozdrawiam Wink
16-01-2014 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #78
Odp: RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
@[sheko12]
(15-01-2014 18:43)sheko12 napisał(a):  nie o to chodzi Wink nie odbieraj mnie źle, po prostu są osoby które mają inne gusta i niestety znajdą się osoby co stwierdzą że ''to syf'' aczkolwiek uważam że w tej roli nie wolno się poddawać i dzialać Wink

Powodzenia w sukcesach biznesowych FM Group Wink

To moze przedstaw mi oferte fm mobile, ^^ jak to jest z abonamentem tym za 40 zl , w ktorym to ponoc wszystko jest bez limitu, mam zamiar sie tam przenieść, zachec mnie ( serio planuje to zrobic)



Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
16-01-2014 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dastingo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Nie polecam, budowa piramidy jest b. trudna, rozumiem że to trwa ale wychodów jest do bata więcej niż przychodów... A Merole od FM są na zasadzie wypożyczenia, więc o ile fura fajna to byłoby lepiej gdyby była na stałe Wink.

Ale to prawda że produkty mają niezłe, zamawiam raz na jakiś czas.
21-01-2014 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pull Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Dec 2007
Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Napewno można na tym zarobić tylko trzeba zaangażowania
23-01-2014 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kubigo- opinie AnnM 0 95 26-04-2024 10:54
Ostatni post: AnnM
  Dropshipping - wasze opinie sheko12 28 45,446 21-10-2023 14:29
Ostatni post: PakoMasakrator
  fusioncash opinie adam_per 0 1,930 11-11-2021 13:36
Ostatni post: adam_per
  WhitePress - opinie itmaster 2 2,458 11-08-2021 08:36
Ostatni post: Oskarqq
  Twójwklad.pl kto korzysta (opinie) Hubcio9 0 2,435 01-04-2021 21:30
Ostatni post: Hubcio9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości