Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1551
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
tak na każdy kraj potrzebna jest licencja bo to tak jak byś miał 2 taką samą fabrykę tylko, że w innym kraju
będziesz miał np w firmie produkującej kanapki osobny panel np do rumunii i tam miejsca pracy, oddziały i do niej licencja i maszyna
ja wiem czy w rumuni to wszystko takie opłacalne ... więcej pracowników ale i znacznie mniejsze zarobki i ceny, ale to jak każdy już uważa Smile
24-11-2012 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1552
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
dlatego pytam. a moze jakis inny alternatywny kraj? czy lepiej otworzyc wiecej miejsc pracy tu na miejscu? troche duzo tych pytan Smile ale kto nie pyta ten bladzi. a co do weekendowej akcji z 20% wiecej to fajna sprawa. 5 euro wiecej na inwestycje Big Grin
24-11-2012 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1553
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
wiesz co ciężko tak komuś doradzać, ja sam myślę na tą chwilę powoli dokładać i oddziałów i miejsc pracy u nas w e-polsce a potem się zobaczy na jakie kraje expansja pójdzie
po mojej wypłacie 2 graczy przyszło do nas z zagranicy, ze swoimi firmami Smile

co do bonusów to mają być różne, np weekendowe, kilku h także admin nie spoczywa na laurach Smile
24-11-2012 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1554
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
wiem ze ciezko jest doradzac. ale wydaje mi sie, ze lepsza alternatywa bedzie chyba rozwiniecie sie na e-polske

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.42 PLN to tomazzi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012 01:42 przez misza02.)
24-11-2012 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1555
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(24-11-2012 00:35)misza02 napisał(a):  wiem ze ciezko jest doradzac. ale wydaje mi sie, ze lepsza alternatywa bedzie chyba rozwiniecie sie na e-polske

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.42 PLN to tomazzi

również sądzę, że najlepiej rozwinąć się dobrze w 1 kraju a potem dopiero prowadzić expansje na inne Smile
niestety tylko strasznie bardzo powoli przybywa graczy w naszej e-polsce, dużo zostało usuniętych ze względu na brak aktywności, dużo zostanie jeszcze usuniętych - sam po swoich polskich poleconych widzę np :
ostatnie logowanie 5 tygodni temu - i tacy stracą konta
24-11-2012 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #1556
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
a moim zdaniem juz widac ze ta gra to klapa w Naszym kraju, oczywiscie mozna sobie poklikac ale nie liczyl bym nawet na dobra zabawe, co drugi inwestor wogole nie mysli racjonalnie, wciaz coraz to wyzsze place powoduja wzrost cen i tak bedzie w nieskonczonosc
taka moja rada: zamiast wyciagac pieniadze od rodzicow na cos w czym wogole nie macie pojecia zacznijcie sie uczyc gimbusy!
oczywiscie bez urazy dla kogokolwiek, kazdy sam najlepiej wie co czyni
tutaj powinno byc tak jak w anno1777 zeby byla rada ustalajaca podatki itd
wtedy moznaby bylo to jakos pchnac w dobrym kierunku, bo jak narazie to marnie widze rozwoj e-polski z takim podejsciem
ehh musiallem to wkoncu napisac bo to co widze zaczyna mnie przerazac, a podrozowalem ostatnio po calej e-polsce i wiem co pisze
24-11-2012 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1557
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..
24-11-2012 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #1558
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(24-11-2012 11:08)tomazzi napisał(a):  mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..
Odnośnie ostatniego zdania. W tej grze też trzeba klikać i poświęcić nieco czasu, a to już wysiłek hehe. Ahhh ta słowiańska dusza Cool
24-11-2012 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1559
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(24-11-2012 11:18)kleomenes napisał(a):  
(24-11-2012 11:08)tomazzi napisał(a):  mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..
Odnośnie ostatniego zdania. W tej grze też trzeba klikać i poświęcić nieco czasu, a to już wysiłek hehe. Ahhh ta słowiańska dusza Cool

co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem Big Grin tyż prawda Big Grin dzieciarnia woli klikać kilkaset linków dziennie w bux-ach i mieć kilka centów jak w sumie bez wielkiego wysiłku szybciej zarobić w grze i to jest durne myślenie dzieci
a wysokie stawki za pracę przekładają się przede wszystkim na ich zarobek, a pracując codziennie idzie im zarobek plus bonus państwa do góry
24-11-2012 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1560
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
kleomens slota ustawiam zaraz bo nie pracowałeś u mnie dzisiaj, zdanu również i dzisiaj zdanu zrobił jak ostatnio masterex ....
czyli swojego z grupy z cenami przebił - oj nie ładnie zdanu nie ładnie
24-11-2012 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MyGuava - 5 euro - za samo założenie konta i weryfikację. NowyUser 1 565 09-04-2024 13:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Za Darmo 15 Euro Od Razu Do Wypłaty androlo 1 164 03-04-2024 08:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 4 289 27-02-2024 10:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 1 137 25-02-2024 21:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Marvel’s Spider-Man w EURO za 109zl MAZIK 1 2,766 28-11-2023 09:25
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości