Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 14:37

virtconomics.com/recruit/rdptb5rtken7gsh0rrtc
jest to gra przeglądarkowa gdzie budując swoją potęgę w kraju naszym jakim jest polska możemy zarabiać pieniądze Smile
na start każdy dostaje 10 PLN

mamy 2 możliwości wypłaty :

paypal lub konto bankowe
minimum to 20 euro ( przez program pobierane jest 25% z wypłacanej przez nas kwoty)


polecam korzystać z google chrome ze względu na tłumacza


jak zarabiamy :

1 raz na dobę możemy iść do pracy ( pracujemy 8h) nasz zarobek uzależniony jest od

[attachment=917]
wzrasta nam on przede wszystkim za regularną pracę, gdy osiągniemy poziom 100% wtedy za 8 h będziemy pracy otrzymywać 100% oferowanej stawki

by podjąć pracę wchodzimy w :

[attachment=918]

i tam wybieramy ofertę pracy z listy dostępnych, wygląda to tak, klikamy zaznaczony przycisk, wpisujemy kod capchta zatwierdzamy i 8 h pracujemy Smile

[attachment=919]

by pracować również musimy mieć energię, energia wzrasta nam dzięki jedzeniu ( na początek nas na nią nie stać bo jest bardzo droga żywność) i mieszkaniu, najlepiej jest więc "wynajmować" domek by tego dokonać wchodzimy tutaj:

[attachment=923]
wybieramy najlepiej najtańszą ofertę i wynajmujemy na 1 dzień, czy na kilka w zależności od posiadanych środków, wynajmu można dokonywać co 24 h także z tym nie ma problemu Smile

2 sposobem zarobku są spotkania biznesowe, by rozpocząć spotkanie wchodzimy w tą zakładkę :

[attachment=920]

wybieramy osobę z którą chcemy mieć spotkanie, klikamy na przycisk widoczny na screen, wpisujemy kod capchta i rozpoczyna się spotkanie biznesowe, jeśli się uda to będziemy otrzymywać 15% z dochodu danej osoby, im więcej takich osób tym więcej zarabiamy Smile
jeśli idziemy na spotkanie i ktoś jest "silniejszy" znacząco od nas tzn ma więcej wpływów, oraz energii wtedy nie on naszym poddanym zostanie tylko my jego także ryzyko w przypadku spotkań istnieje, bo możemy zarobić i ktoś zostanie naszym poddanym, a może się stać, że to my zostaniemy kogoś poddanym i on na nas zarobi


kolejnym krokiem by dojść do euro by móc dokonać wypłaty 1 musimy zakupić AUX czyli złoto ( koszt jednego AUX to na tą chwilę 97 PLN) a za aux kupujemy euro ( KOSZT 1 e to około 60 aux)


wchodzimy tutaj by zakupić AUX


[attachment=921]


wchodzimy tutaj by zakupić euro


[attachment=922]

to są podstawowe i jedne z najważniejszych kroków, w miarę możliwości czasowych poradnik będę powiększał o nowe informacje bo opcji jest jeszcze wiele, w razie jakichś pytań zapraszam do dyskusji w temacie Smile



ciekawą opcją zarobku może być też tutaj inwestycja w akcje gry
gdy uzbiera się zainwestowane 10 000 euro dostaniemy do wyboru albo % z zysków całej gry za każdą akcję, albo np możliwość sprzedaży naszych akcji
koszt zakupu 1 akcji to tylko 0.15 e myślę, że to też dobra opcja zarobku dla nas i inwestycja


by dokonać zakupu wchodzimy tak jak przedstawiam na screen
opis ten również dodałem do 1 postu


zakup akcji :


[attachment=947]



Jak założyć własną firmę :

1 wchodzimy w tą zakładkę i klikamy na tą opcję :



[attachment=995]

2 z listy dostępnych firm wybieramy tą którą chcemy założyć poprzez kliknięcie przycisku zakupu :


[attachment=996]






LISTA OSÓB Z GRUPY WSPÓŁPRACY W GRZE :
GRUPA NA TĄ CHWILĘ ROZWIĄZANA

0






* NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE I PUBLIKOWANIE MOJEGO AUTORSKIEGO PORADNIKA BEZ MOJEJ WIEDZY, ZGODY I ZAKUPU TREŚCI STWORZONYCH PRZEZ MOJĄ OSOBĘ
CHCESZ SKORZYSTAĆ Z MOJEGO PORADNIKA - ZGŁOŚ SIĘ NA PW PODAM DANE PRZELEWU, JAKO IŻ PORADNIK JEST NIE SKOŃCZONY CENA ZA KAŻDĄ KOPIĘ WYNOSI 10 PLN PŁATNE NA PAYPAL



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Dennisek78 - 14-10-2012 14:41

dowody wypłat ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 14:44

swoich nie posiadam jeszcze ze względu na fakt, że dopiero rozpocząłem Smile
będę posiadał swój to wtedy zamieszczę na razie dopiero zmierzam ku 1 wypłacie
natomiast w sieci nie brak dowodów wypłat więc serwis na pewno wypłaca Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - poczmail - 14-10-2012 15:11

Ile czasu zbiera się te 20Euro?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - poczmail - 14-10-2012 15:11

Ah, i czy żeby pracowac 8h, komp musi być uruchomiony?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - xJAmaTOx - 14-10-2012 15:13

Brak czystego linku..
Ale ok. zarejestrowałem się z refa.. trochę nie ogarniam tego.


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 15:13

Świetny poradnik, mógłbyś napisać poradnik o pierwszych krokach w grze np. Od czego zacząć itp.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - xJAmaTOx - 14-10-2012 15:15

Aby wypłacić trzeba zainwestować?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 14-10-2012 15:15

Także się zarejestrowałem z refa Tongue

(14-10-2012 15:11)poczmail napisał(a):  Ah, i czy żeby pracowac 8h, komp musi być uruchomiony?
A czemu miałby być włączony? Wink

Ciekawy sposób zarobku, trochę rozrywki w tym jest Wink Lepsze niż np. klikanie w buxach Tongue


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 14-10-2012 15:17

(14-10-2012 15:15)xJAmaTOx napisał(a):  Aby wypłacić trzeba zainwestować?

Właśnie to mnie ciekawi tomazzi jak to jest?

Edit: zarejestrowałem się z refa
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2