Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony » pomóżcie

Autor Wiadomość
nitram Offline
Real Friend Admin'a
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1725 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.11
Post: #181
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
Sprawdź:
(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

Też byś panikował jakby to były Twoje pieniądze. Tu jest przykład 40 $ ale inni mają więcej na PP zablokowane. Sam tez mam zablokowane powyżej 1000zł fakt nie potrzebuję tych pieniędzy na już ale jakbym mógł nimi obracać za 180 dni spokojnie z tego 1k było by 2k albo i więcej. Chodzi o sam fakt jak postąpił serwis PP zablokował konta podając powód: podejrzane operacja na karcie kredytowej powiązanej z kontem jak 90% użytkowników takich operacji nie robiła bo nie ma powiązanej karty z kontem PP. Tłumaczenie tego osobą na infolinii nic nie daje, odpowiedź jest taka: o rzeczywiście dziwne nie ma pan karty powiązanej ale tej decyzji nie da się cofnąć. - Żal. To jest tak jakby Twój bank zamroził Ci środki na Twoim koncie w banku za operacje które wykonywałeś za pomocą karty a tej kart nie masz. Powód zmyślony po to żeby móc naszymi pieniędzmi obracać czy nie wiem jaki jest cel tego, ale jedno wiem że nie wrócę do współpracy z nimi (bo jestem dla nich zagrożeniem) - śmieszne jest to jak się tłumaczą że zwykły obywatel (ja) mogę przyczynić się do ich upadku. A muszą zablokować moje środki bo może podkreślam może ktoś kiedyś podkreślam kiedyś zażąda zwrotu pieniędzy z mojego konta i nie będą mieli z czego wypłacić - śmiech na sali. Kto tylko może niech omija ten serwis.
Tyle ode mnie oczywiście dalej uparcie walczę o swoje mam jednak świadomość że to nie przyniesie efektu. W tej chwili zatrzymałem się na pisaniu odwołania do ich siedziby która się znajduję w Luxembourg czyli po polsku sobie z nimi nie porozmawiam już ;/

Lokata 7% !!
[Obrazek: log-e1430729657595.png]
21-06-2012 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
BabciaKleofas Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 32 +

Forum Gold: 100.00
Post: #182
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
Jeden wielki, pieprzony żart. Zawsze uważałem PayPal za serwis całkowicie profesjonalny, a tu nagle, gdy akurat potrzebuję dostępu do konta - coś takiego. Nie podoba mi się to, chyba się na siebie pogniewamy, panie PP.
21-06-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #183
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
(21-06-2012 11:59)Masterek napisał(a):  
(21-06-2012 11:36)makos19955 napisał(a):  
(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

pomyśl.. bd czekał pół roku żeby wypłacić jakieś tam 40 $ . i mi nie chodzi o kase tylko bardziej o konto .

To już Twój problem beka


Nie pomagasz to po co się udzielasz?.
Teraz twardo Cię to śmieszy ale gdybyś Ty był na jego miejscu nie byłoby tak wesoło. Wink

''Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''.
22-06-2012 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Masterek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #184
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
(22-06-2012 19:00)Max998 napisał(a):  
(21-06-2012 11:59)Masterek napisał(a):  
(21-06-2012 11:36)makos19955 napisał(a):  
(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

pomyśl.. bd czekał pół roku żeby wypłacić jakieś tam 40 $ . i mi nie chodzi o kase tylko bardziej o konto .

To już Twój problem beka


Nie pomagasz to po co się udzielasz?.
Teraz twardo Cię to śmieszy ale gdybyś Ty był na jego miejscu nie byłoby tak wesoło. Wink

''Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''.

Parę groszy w tą czy w tą faktycznie majątek ...
Sam mam pay pala zablokowanego ale jakoś nie jest mi przykro z tego powodu bo wiem że pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie sami do siebie bo zaakceptowaliśmy regulamin a skoro zaakceptowaliśmy to teraz trzeba się podporządkować
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2012 20:10 przez Masterek.)
22-06-2012 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #185
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
Więc tylko czekam aż i moje zostanie ograniczone..
Hmm skoro PP robi takie problemy to może lepiej przenieść się na AP lub od razu wypłacać do banku. Bo gdzie indziej te pieniądze pewnie przetrzymywać?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2012 20:20 przez Max998.)
22-06-2012 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thex1 Offline
Banned
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Oct 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #186
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
PayPal mi napisało, że jeśli wciągu 90 dni nic nie przeskrobie, to po 90 dniach sprawdzą moje konto jeszcze raz i odmrożą środki na nim zgromadzone. Jeśli będą na nim jakieś spory, będę musiał czekać cały cykl 180 dni, żeby mi odmrozili środki pieniężne.
22-06-2012 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arrekin Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 204
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.00
Post: #187
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
zamiast PP polecam MoneyBookers( Skrill ). Większość serwisów akceptujących PP akceptuje też MB.
Dodatkowo MB łatwo i szybko pozwala wyrobić kartę mastercard( za 10 euro ) którą można płacić prawie wszędzie i nawet wyciągać kasę z bankomatów.

No i bezpieczniejsze od banku bo urzędowi skarbowemu trudniej dostać wyciąg z MB niż z banku ;p
22-06-2012 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thex1 Offline
Banned
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Oct 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #188
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
A jeśli z MoneyBookers będę chciał wypłacić pieniądze, to biorą jakąś prowizję za to jak inne tego typu serwisy, czy jednak ładnie wypłacają?
22-06-2012 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JaviDesire Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 664
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 343 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #189
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
Jeżeli będziesz chciał wypłacić na konto bankowe to jest prowizja chyba 7.50 zł.
22-06-2012 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #190
RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony
Hm a jest możliwość zablokowania mi konta gdy nic na nim nie robię jedynie wypłacam lub dochodzą na nie środki zarówno w PLN jak i USD?.
22-06-2012 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklepy obsługujące PayPal - Sklepy Internetowe Paypal Admin 32 56,209 29-06-2021 12:56
Ostatni post: Malwinka
  Blokada konta PayPal DonLupin 9 5,111 15-06-2019 12:37
Ostatni post: kotek34
  PayPal - blokada konta! WAŻNE TiREX 28 11,851 06-05-2019 19:16
Ostatni post: ProMan
  Ogranieczenie konta paypal POMOCY dobcuse1 1 2,707 03-12-2017 18:43
Ostatni post: Majka
  PayPal - kradzież pieniędzy z konta milosz998 4 5,916 27-07-2017 21:09
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości