Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! » Wymaga dobrej znajomości jezyka angielskiego

Autor Wiadomość
violino Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Sprawdź:
(06-05-2012 14:21)Max998 napisał(a):  Ale po co Ci to skoro i tak nie można już wykorzystać/dostać drugiej szansy?.
Można założyć nowe konto.
06-05-2012 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #52
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
O proszę myślałem, że ma się tam tylko jedną szansę.
Kusi mnie aby znowu spróbować.. Big Grin
06-05-2012 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pampuch721 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Mnie też.. Nawet sam bym próbował.
A co jeśli zarejestrowałem się za pierwszym razem używając Emaila, który mam ównież do PayPal'a?
Nie będzie tak, że po zleceniu wypłaty zbanują mnie czy coś w tym stylu (w końcu ma się wg regulaminu tylko jedną próbę)? Nie wiem czy sprawdzą, ale skoro posty sprawdzali...
@violino
Byłaby jakaś możliwość inna niż zapłata za napisanie tych postów? Mógłbym zapisać się z Twojego reflinka (w PostLoop i nie tylko) albo zrobić/robić coś zupełnie innego, nawet przez dłuższy czas...
Ewentualnie mógłbym zapłacić te $5 po zarobieniu na tym forum tejże kwoty (uważam, że byłoby to najlepsze rozwiązanie, bo co jeśli po weryfikacji stwierdzą po kilku dniach, że się nie nadaję albo coś w tym stylu? Dodam, że byłbym bardzo aktywny. Mógłbym również napisać na forum w jakimś dziale, iż jestem Ci "winien" te $5 i jestem zobowiązany Ci je oddać jak już zarobię (przy okazji zdobyłbym lepszą reputacjęSmile), może nawet z jakimiś odsetkami.

pampuch721, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2012 19:41 przez pampuch721.)
06-05-2012 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
violino Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
(06-05-2012 19:36)pampuch721 napisał(a):  @violino
Ewentualnie mógłbym zapłacić te $5 po zarobieniu na tym forum tejże kwoty (uważam, że byłoby to najlepsze rozwiązanie, bo co jeśli po weryfikacji stwierdzą po kilku dniach, że się nie nadaję albo coś w tym stylu?
Żartujesz sobie Smile Mnie nie interesuje, co z tym dalej zrobicie, czy wykorzystacie mój wkład, czy spartolicie.
A łapę sobie daję uciąć, że jak dostałeś dwie gwiazdki, pisząc samodzielnie, to długo tam nie pociągniesz. Czyli ja odwalę robotę, a zobaczę figę z makiem.
To tak nie działa, sorry, WinnetouSmile
06-05-2012 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pampuch721 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
@violino
Takiej odpowiedzi się spodziewałem (i obawiałem)...Sad Nikt w dzisiejszych czasach nie ufa... W sumie nie ma się co temu dziwić. Szkoda tylko, że osoby uczciwe na tym tracą.
Żeby była jasność: Oczywiście Jeśli nie zebrałbym tej kwoty (bo np. wywaliliby mnie) to zapłaciłbym chociaż część tejże sumy lub jakoś tak (kwestia dogadania się).
Prosiłbym, byś podała chociaż 1 przykład postu, który został przyjęty. Jestem ciekaw, jakie Ty je napisałaś, że zostały zaakceptowane...

pampuch721, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2012 20:49 przez pampuch721.)
06-05-2012 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
violino Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Nie ma "jakoś tak". Dennisek ustawił poprzeczkę cenową za 10 postów, dzięki którym się tam dostajesz - niezależnie od tego, co dalej z tym fantem zrobisz, to już nie moja broszka.
Ja taką poprzeczkę zaakceptowałam i nie zamierzam tego zmieniać, chociażby przez wzgląd na bycie fair wobec denniska.

Posty (ten sam nick co tutaj) zostały napisane tak, jakbym była zainteresowana tematem, w którym odpisuję, i poprawnym gramatycznie językiem. Czasem dłuższe (chociaż bez przesadyzmu), czasem krótsze, na to nie mam recepty.
06-05-2012 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pampuch721 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
No właśnie moje posty również były napisane poprawnie i nie były krótkie... Przyznam, że kilka brałem nawet z zeszytu od angielskiego (lol), więc raczej były poprawne pod względem gramatycznym. Dlatego też chciałem poznać treść chociaż 1 posta, który Ty napisałaś.
Ale trudno - skoro nie zgadzasz się na moją ofertę to poproszę inną osobę.
BTW. Czy masz możliwość wejścia na to forum "treningowe"? Jeśli tak to czy mogłabyś odszukać moje posty (nick taki jak tu) i dać mi znać, czy były poprawne a jeśli nie jakie miały błędy (bo skoro mnie odrzucili to pewnie były)? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny... Ewentualnie jeśli nie chceszich "sprawdzać"chociaż tak mniej-więcej to skopiuj je i wyślij mi na pw, proszę.
I co z tym emailem?Mógłbym mieć taki sam? Co z danymi osobowymi (chociaż nie pamiętam czy były wymagane)?
Tak między nami, szkoda, że za zapisanie z reflinka nie oferujesz pomocySad

pampuch721, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2012.
06-05-2012 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
violino Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Za zapisanie z reflinka mogę napisać 5 postów a ewentualne kolejne 5 za $2,5. Nie utrzymujesz się, Twój problem. Za samego reflinka mi się nie opłaca, bo jak ktoś sam postów nie potrafi napisać, żeby go przepuścili, to może długo nie pociągnąć i ja z tego i tak nic nie będę miała.


Pampuch, nie wiedziałam, że nie masz dostępu do portal.postloop - powinieneś mieć, bo tam można pisać nawet nie zarabiając.
A sprawdzić Ci nic nie mogę, bo tam nie ma żadnych Twoich postów...
09-05-2012 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
HeniutX Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 443
Dołączył: May 2011
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 4.00
Post: #59
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Zarejestrowałem się jakiś czas temu, ale dopiero dziś napisałem 10 takich sobie postów dam znać czy jest akceptacja za 24h ^^

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-HYTB-...Tube-61543
[Obrazek: ufue]
13-05-2012 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nemezis Offline
Banned
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Dec 2011
Forum Gold: 16.00
Post: #60
RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu!
Bawi się ktoś jeszcze w to tutaj?
31-07-2012 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dam pracę przy pisaniu komentarzy nordbrabant2017 1 317 29-10-2022 11:09
Ostatni post: Hybrid1990
  GoodContent.pl - platforma copywriterska - zarabiaj na pisaniu! GoodContent.pl 1 2,786 08-06-2021 12:14
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie na pisaniu - Shvoong Diqtion 21 7,007 10-01-2019 17:29
Ostatni post: Hybrid1990
  Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! surfer0700 20 5,333 15-03-2018 16:51
Ostatni post: Hybrid1990
Thumbs Up Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty Pentas 18 3,833 26-02-2018 23:33
Ostatni post: Artinesse

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości