Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! (/Temat-Postloop-com-zarabiaj-na-pisaniu-52273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 15-04-2012 17:28

[Obrazek: pl-468x60-02.gif]

Postloop.com to strona, właściwie coś jak forum, która płaci użytkownikom za pisanie postów na innych forach, za pisanie postów zarabiasz punkty, jeden post to średnio 1.60 punkta, w zależności od forum, a jeden punkt to 0,05$. Z łatwością można dobić do 500 punktów jednego dnia, wypłacać pieniądze można na Paypal, zazwyczaj potwierdzenie i przelew zajmują dzień, góra dwa.

Zarejestruj się tutaj, jeśli chcesz mi pomóc: http://www.postloop.com/invite/Maxxxior

lub tutaj, no ref: http://www.postloop.com/

(zarabiamy 20% punktów zdobytych przez naszych refferali)

Jak już to zrobisz musisz zarejestrować się na forum Postloop, i zasubskrybować go, wszystko jest opisane jak to zrobić na stronie, w razie pytań pisz do mnie. To krótki proces weryfikacji, w którym dostajesz rating na podstawie 10 napisanych postów, staraj się używać poprawnej gramatyki i słownictwa (oczywiście po angielsku). Napisanie 10 postów to góra 10 minut. Po zatwierdzeniu twojego konta możesz już pisać na innych forach. Po napisaniu kilku postów na forum dostaniesz rating od właściciela, staraj się przez te kilka pierwszych postów pisać dobrze. Po otrzymaniu oceny pisz krótkie posty i zgarniaj punkty, tylko pamiętaj żeby nie spamować. Poświęcając jakieś 2 godzinki dziennie można zarobić 50$ z łatwością.

Program nie jest scamem. Internet jest pełen płatności od nich. Jak tylko dostanę swoją, a bedzie to niebawem to wkleje.
Dla niedowiarków proszę zajrzeć do ich działu sukcesów ludzi: http://www.postloop.com/support/index.php?forums/postloop-success-stories.15/

Jak ktoś lubi pisać a do tego chce podszkolić w praktyce swój jezyk jest to idealna opcja. Rolleyes


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - mysza5000 - 15-04-2012 17:32

zapisałam się Smile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 15-04-2012 17:50

Sam zauważyłem, że sporo uczysz sie angielskiego starając się pisać jak najlepiej na początku. W końcu w życiu nie chodzi tylko o pieniądze, choć i te zarobisz porządne z nimi Smile

P.S Dostajemy 20% zarobków naszych poleconych.


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 15-04-2012 18:11

czyli jak wchodze na forum ktore jest podane na tej stronie pisze tam 20 postow w roznych tematach po angielsku i zgarniam 1 dolca cos za latwe mi sie to wydaje. Jakies dowody wyplat i jakie minimum?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 15-04-2012 18:25

Nie jest to takie łatwe. Musisz najpierw przejsc akceptacje, piszesz 10 postow na ich forum i oni sprawdzaja Twoja gramatyke i słownictwo. To nie trwa wiecej niz 24h. Potem mozesz zarabiac już punkty na forach ich reklamodawcow, masz ich naprawde sproro, na kazdym forum jest limit ile mozesz dac postow dziennie, jest to okolo od 10 do 100. Ten wydawca za pierwsze posty daje Ci opinie, zgarniasz punkty i wyplacasz. Jest to najlepsza strona do zarabiania na pisaniu.

Edit: minimum to 5$. Ja dopiero zacząłem pisać, dobry writer robi to w mniej niz 2h Smile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 15-04-2012 18:41

czyli zdobywam raiting na ich stronie. Potem raiting na jakims forum. I pozniej na tym forum moge pisac krotkie 2 wyrazowe posty i zgarniam pkt? Po jakim czasie daja pkt? Ciebie zaakceptowali?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 15-04-2012 18:48

Może nie dwu wyrazowe ale nie musisz sie już tak starać jak na początku. Właśnie przechodzę akceptacje ale patrząc na innych nie powinno być problemu. Ważne dla mnie jest to ze sa wysokie stawki jak już Cie dopuszczą no i nie sa scamem Smile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 15-04-2012 18:49

ok jutro sie zapisze z refa w zamian moge liczyc na pomoc na gg?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - polik95 - 15-04-2012 18:55

zapisze sie jutro zobaczymy


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - pampuch721 - 15-04-2012 19:39

@ciamciaj
Mógłbyś chociaż troszkę zmienić opis serwisu a nie skopiować wszystko jak leci z tematu innego użytkownika na innym forum... Według mnie powinieneś troszkę się chociaż wysilić i chociażby trochę pozmieniać w opisie (nie tylko reflink), dodać więcej od siebie, a najsprawiedliwiej byłoby chyba usunąć temat, gdyż według mnie to jest po prostu plagiat... Być może użytkownik tamtego forum nawet nie wie, że użyłeś jego opisu bez jego zgody, ale pewnie gdyby się dowiedział nie byłby zachwycony... Sam wiem jak to jest, właśnie na tym forum kiedyś ktoś też skopiował cały opis/poradnik serwisu, który ja opisałem... Na szczęście temat wylądował w koszu po moim raporcie (dziękuję moderatorowi za toSmile).
Tego nie zaraportuję, gdyż nie stoi to w moim interesie, aczkolwiek by było uczciwiej zapiszę się z reflinka osoby, która pierwsza opisała ten serwis na tym innym forum...

Jeśli ktokolwiek stąd chciałby pomocy w pisaniu postów po angielsku proszę pisać tu lub na pw, postaram się pomóc w miarę możliwościSmile