Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZeekRewards » Program Partnerski

Autor Wiadomość
byniol Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: ZeekRewards
Sprawdź:
(27-03-2012 16:36)AresxXx napisał(a):  Bidy rozdajesz swoim klientom. I właśnie w momencie kiedy klient otrzyma bidy Ty otrzymujesz pkt vip.

Skad sie biora ci klienci? Czy ja musze ich sam szukac czy to z zamieszczonych reklam? Sami sie do mnie zglaszaja?

Powiedzmy ,ze mam na razie do zainwestowania $100. Jak zaczac ? Co proponujesz? pakiet za $10 i punkty za reszte? Czy to nie za malo?

Bedzie to moja pierwsza taka inwestycja w zyciu, wiec moge potrzebowac pomocy.

Jak tylko wplyna mi pieniadze na Payza to poprosze o linka.
03-07-2012 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adrick1197 Offline
Banned
*

Liczba postów: 895
Dołączył: Oct 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: ZeekRewards
hej moge pomoc w inwestownaiu w zeek Smile
jak chcesz to pisz na pw
a co do pytania
to klientow szuka zeek lub mozesz je rozdac swoim refferalom Smile
03-07-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arcasan Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: ZeekRewards
(03-07-2012 21:30)byniol napisał(a):  Skad sie biora ci klienci? Czy ja musze ich sam szukac czy to z zamieszczonych reklam? Sami sie do mnie zglaszaja?

Powiedzmy ,ze mam na razie do zainwestowania $100. Jak zaczac ? Co proponujesz? pakiet za $10 i punkty za reszte? Czy to nie za malo?

Bedzie to moja pierwsza taka inwestycja w zyciu, wiec moge potrzebowac pomocy.

Jak tylko wplyna mi pieniadze na Payza to poprosze o linka.

Klienci to osoby zarejestrowane na serwisie aukcyjnym Zeekler, z Twojego polecenia. Teraz najczęściej otrzymujesz klientów od firmy, a ta sama rozdaje Twoje bidy. Warto jednak zarejestrować na Zeeklerze (nie mylić z ZeekRewards) paru znajomych i rozdawać im bidy, których firma nie rozdała.
Ogłoszenia, które wystawiasz w ZeekRewards posiadają Twojego linka referencyjnego właśnie do Zeeklera.

Co do kwoty wejścia w program, to sam włożyłem dokładnie tyle samo. Po roku reinwestycji 100%, można bez problemu dotrzeć do okolic 50 tyś pkt VIP.
Gdy założysz konto, w ciągu 15 minut wykup subskrypcję Silver. Dzięki temu otrzymasz na start 110 punktów bonusowych (zamiast 100). Gdy już Twoje konto będzie na subskrypcji, kup za resztę pieniędzy bidy.
Pamiętaj, że regularnie co miesiąc należy odnawiać subskrypcję. Nie musisz robić tego z Payzy. Można odkładać część zarobionych pieniędzy z konta, odstawionych na odnawianie subskrypcji. Służy do tego opcja wewnątrz biura.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2012 22:33 przez Arcasan.)
03-07-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pasywnie Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: ZeekRewards
Myślę, że AresxXx nie będzie mial mi za złe, że znów coś napiszę - w końcu to on założył ten temat.

Według mnie trzeba ciągle pamiętać o zasadzie - wrzuć tyle ile możesz ewentualnie stracić.

I druga rzecz - wrzucić jak najwięcej na zakup sample bids, które po rozdaniu stają się Vip points i generują zyski.

Trzeba pamiętać, że im wyższa subskrypcja tym więcej bidów można rozdać na jednego klienta.
04-07-2012 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
luksed Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 10.00
Post: #65
RE: ZeekRewards
Jest jakiś problem? Ktoś wie coś na ten temat? Już drugi dzień nie mogę się zarejestrować...
07-07-2012 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arcasan Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: ZeekRewards
(07-07-2012 13:39)luksed napisał(a):  Jest jakiś problem? Ktoś wie coś na ten temat? Już drugi dzień nie mogę się zarejestrować...

Twój sponsor powinien przeprowadzić Cię przez proces rejestracji i wyjaśnić takie kwestie.
5 lipca otrzymałem w mojej grupie informację o takim błędzie rejestracji:
"User 500 Error during signup and Premium subscription payment".
Problem pojawia się przy wybieraniu subskrypcji podczas rejestracji. Jeśli to z tym błędem masz do czynienia, to problem nastąpił dla samej subskrypcji, a nie dla utworzenia konta. Należy w takim wypadku zalogować się z panelu na stronie i wykupić subskrypcję poprzez zakładkę "upgrade".
Jeżeli przypadkiem założysz dwa konta, to jedno z nich należy zgłosić do kasacji. Jeśli ktoś sobie życzy, to kroki kasacji mogę wysłać na pw.

Firma pracuje nad usunięciem błędu.
07-07-2012 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nieglowicz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: ZeekRewards
Już wszystko jest ok.
Uważam, że ten program jest rewelacyjny. Moja grupa też jest tego zdania. Doszliśmy do wniosku, że ten biznes jest dla ludzi poważnych i wytrwałych oraz sumiennych. Takich też szukam. Z takim podejściem można naprawdę dużo wycisnąć z Zeek.
Fajne jest też to, że firma działa legalnie i nie ma mowy o tym, że zniknie z dnia na dzień! Jak może być to w przypadku JBP.

Ostatnio Zeek wprowadził obowiązkowy abonament na pakiet kursów marketingowych w wysokości ok. 30$ za rok. Dotyczy to nowych użytkowników oraz osób, co chcą zrobić upgrade konta!
23-07-2012 05:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: ZeekRewards
Cały wątek zamienił się w wątek promocyjny, temat ma już mało wspólnego ze świeżymi informacjami odnośnie biznesu.
23-07-2012 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nitram Offline
Real Friend Admin'a
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1725 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.11
Post: #69
RE: ZeekRewards
A jakieś nowe informację są ? Jestem w programie od kwietnia-maja i jedyne co robię to dodaje codziennie te reklamy jak trzeba. Punkty i $ przybywają więc się on nic nie martwię, zleciłem nawet 2 wypłatki żeby sprawdzić wypłacalność serwisu bez problemu obie doszły w regulaminowym czasie.

Jeśli szykują się jakieś nowości na plus bądź minus to chętnie bym o tym przeczytał.
Proszę o wypowiedź kogoś obeznanego w tym temacie.

Lokata 7% !!
[Obrazek: log-e1430729657595.png]
26-07-2012 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
damian880916 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: ZeekRewards
nowością jest wprowadzenie przez firmę obligatoryjnego posiadania pakietu łączącego w sobie kurs certyfikatowy oraz system marketingowy video firmy http://www.yougetpaidtoadvertise.com, który do tej pory był dostępny za $15 dolarów miesięcznie. Obecnie system video jest jedynym zgodnym z polisą firmy systemem narzędzi marketingowych dozwolonych przez firmę, ale ze względu ma wysoką nominalną cenę rzędu $170 rocznie był rzadko wykorzystywany, mimo że sprawdził się oferując nawet 600% wyższą konwersję klientów i kandydatów na biznes.
Obecnie firma wynegocjowała z właścicielami systemu preferencyjną cenę tylko $29,95/rok (20% oryginalnej ceny) i włączyła te narzędzia jako obligatoryjny pakiet dla każdego dystrybutora. Czy to nie wspaniałe?! Większość firm pobiera taką albo wyższą opłatę rejestracyjną i najczęściej nic w tym nie dostajesz, a my mamy niesamowite narzędzie do pracy. Na koszt $29.95 składa się opłata licencyjna oraz koszt utrzymania przepływności, więc wydaje mi się, że nie wzbogaci to bardzo naszej firmy, ale jestem pewien że wzbogaci to nasze dochody, gdyż jeśli ty tego nie wykorzystasz, wykorzysta to na pewno ktoś w twoim zespole.
W cenę pakietu wchodzi też kurs certyfikacyjny, którego zaliczenie jest wymagane dla wszystkich dystrybutorów zarejestrowanych w USA i opcjonalne dla reszty, chyba że aktywnie budujesz biznes na terytorium Stanów Zjednoczonych (np. sponsorujesz ludzi w Ameryce). Jeśli wcześniej dokonałeś zakupu kursu, będziesz mimo wszystko musiał zapłacić za cały pakiet, firma nie udziela kredytu.
Ale biorąc pod uwagę całościową cenę pakietu, to chyba nie ma na co narzekać, prawda.
Wygląda na to, że pakiet ten będzie obowiązkowym zakupem przy nowych rejestracjach, narazie nie ma informacji że starzy członkowie MUSZA oplacic 29,95$, jeżeli bedzie taka informacja to o niej powiemSmile

A to nowosci dla osob któe budują zespoł:

Promocje, promocje i jeszcze raz Promocje!

Poza tym, chciałem was poinformować o ekstra promocjach ogłoszonych w mojej grupie przez Donalda Lorenca. Donalda Lorenca do końca lipca zakwalifikuje się na rangę Senior Executive, to jest osoba, która posiada 600 PV (suma PC twoje subskrypcji i twoich osobistych), może spotkać się z nami na mazurach w towarzyskim spotkaniu SENIOR EXECUTIVE, które odbędzie się 1-2 Września w jednym z mazurskich ośrodków wypoczynkowych Leśne Wrota.
W trakcie zajadu zostanie losowana I nagroda - komputer Apple Mc Intosh wartość rynkowa 10,000.00 zł, aby móc wziąć udział w losowaniu do 31 LIPCA 2012 trzeba zostać SE i być obecnym na zjeździe podczas losowania.
Również będzie losowana II nagroda ( niespodzianka ) miedzy wszystkich SE w grupie bez względu
czy będą obecni na zjeździe. Tak wiec osoby będące na zjeździe mają szansę wygrać dwie nagrody
I i II. MIEJ PEWNOŚĆ ŻE JESTEŚ NA LIŚCIE SE a nie będziesz pominięty w losowaniu.
Każdy kto się zakwalifikował albo zakwalifikuje do końca miesiąca, proszony jest o kontakt ze mną

Dodatkowo, każda osoba, która między 24 a 31 lipca 2012 osiągnie SE, będzie miała pokryty koszt pobytu na wspomnianym zjeździe na początku września. Jeśli nie będziesz w stanie uczestniczyć w spotkaniu 1-2 września, otrzymasz 100 punktów VIP. Żeby się zakwalifikować, musisz osiągnąć rangę i przesłać dowód awansu w tym okresie do mnie

Cały czas też jest otwarta promocja , że kto osiągnie jako 125 osoba rangę SE, otrzyma 125 VIP. Tak więc jeśli staniesz się 125 SE w okresie 24-31 lipca masz podwójną nagrodę.

UWAGA! Jest szykowana super specjalna promocja dla wszystkich SUPER LIDERÓW, czyli osób które posiadają ponad 2000 PV, jedyny warunek kwalifikacji to posiadać 2000 PV! Wszystkie osoby które osiągną 2000 PV do 10 listopada 2012, będą zakwalifikowane do nagrody SUPER LIDER.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 19:14 przez damian880916.)
26-07-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bidify - Klon ZeekRewards.com adrick1197 1 1,612 26-02-2018 23:25
Ostatni post: Artinesse
  https://www.zeekrewards.com/ - jakie możliwości?! TeresaT 5 1,242 10-08-2012 23:18
Ostatni post: Jeppers
  ZeekRewards - zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń Drante 3 1,531 25-05-2012 09:13
Ostatni post: Roben
  Zeekrewards 14 lat firmy, ok. 1,5 % dziennie dant 3 2,314 23-01-2012 23:51
Ostatni post: dant

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości