Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZeekRewards (/Temat-ZeekRewards-51120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


ZeekRewards - AresxXx - 19-03-2012 13:22

Witam,
Jako to, że jest to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać, ale głównym celem jest zaprezentowanie programu partnerskiego w którym jestem od dłuższego czasu Smile
Firma dzieli się swoimi zyskami za reklamowanie ich produktu, jakim jest aukcja internetowa Smile
Firma płaci za sam fakt umieszczenia gotowego, przygotowanego przez firmę ogłoszenia na wybranym portalu darmowych ogłoszeń online. Można zamieszczać na zagranicznych, ale można też na swoim blogu, czy na Facebooku Zaczynając płacą ok. 1$ czy nieco więcej za jedno ogłoszenie, ale z czasem ta stawka rośnie, dając w skali miesiąca naprawdę konkretne pieniądze. to tez zależy od tego, na jakich zasadach rozpoczniesz współpracę. Możesz jako FreeUser, ale możesz też wykupić miesięczną subskrybcję za 10$, 50$ lub 99$ które dają Ci zdecydowanie większe możliwości zarabiania pieniędzy, co powoduje, że po kilku miesiącach można mieć stałe przychody rzędu kilkuset dolarów, więc nie jest źle
A jeśli ktoś aktywniej poleca, bo też można i firma płaci odpowiednio 10% i 5% za pierwszy i drugi poziom to te przychody niemal od razu całkiem ciekawie wyglądają, nie mówiąc już o tym, że jeśli ktoś skorzysta z reklamy, którą ty zamieścisz, to dostajesz z tego 20% od wszystkich jego zakupów

Portal nazywa się http://zeekrewards.com należy do firmy Rex Venture Group LLC będącej częścią Lighthouse America działającej od 1997 roku.

Rejestrować można się tylko z czyjegoś linka, jeżeli jesteś zainteresowany to mój znajdziesz na dole ogłoszenia. Przed rejestracją proszę o kontakt ze mną, warto pogadać z jakiego progu wejść(free, silver, gold, diamond). Zależy to od tego jak bardzo chcesz wykorzystać potencjał programu i jego rozwijaniu a na ile wyciągnąć tylko kilka dolców w ogłoszeń.

Dla mnie o tyle rewelacja, że:
- płacą od razu za wykonana pracę - zamieszczenie ogłoszenia
- nie trzeba nic kupować
- nie trzeba nic sprzedawać
- nie trzeba rekrutować
- zarabiasz praktycznie od momentu wejścia i zamieszczenia pierwszego ogłoszenia

Formy płatności:
- karta kredytowa
- AlertPay
- SoldTrustPay

Codziennie w dni powszednie o 20:00 są konferencje online, gdzie możesz dowiedzieć się szczegółów. To jest ogólny adres konferencji http://www.gvolive.com/conference,konferencja

link rejestracyjny został usunięty związku nowym przepisem firmy dotyczącym osób, które się rejestrując i nie nie robią, mówią krócej, są dla firmy niekompetentni.
Dla rejestracji tylko i wyłącznie PW do mnie.

Moim zdaniem produkt godny polecenia i godny zainteresowania.
Kilka minut dziennie zawsze można znaleźć Smile
pozdrawiam


RE: ZeekRewards - AresxXx - 20-03-2012 08:33

U mnie na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak (trzeba otworzyć załącznik. Chciałem wstawić do posta zdjęcie, ale występuje błąd).

Firma płaci za jedno wystawione ogłoszenie, w moim przypadku kwota jest naliczana od 179 punktów VIP. Kwota, którą mi nalicza to 3,41$ (podkreślona na czerwono). Oczywiście, można tę kwotę w całości wypłacić i nic nie miec pod koniec miesiąca albo można też zakupić dodatkowe punkty BID. BID punkty są kupowane dla klientów, a następnie po rozdaniu im rozmieniane na punkty VIP. Wykupiłem już 3 punkty Bid z dzisiejszego wynagrodzenia, rozdałem klientom i moja aktualna liczba punktów VIP wynosi 182 Smile

Program ma potencjał Smile


RE: ZeekRewards - nieglowicz - 21-03-2012 20:17

Bardzo ciekawy program i warto się jemu bliżej przyjrzeć! Ja za kilka dni też wejdę ale na abonament silver. Później zapewne zmienię na wyższy! Z tego co czytałem opcja "free" jest mało opłacalna!

P.S. Czy nadal nie ma możliwości opłacenia abonamentu z procesora LR?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 22-03-2012 01:55

Nie ma możliwości opłacenia z LR. Jedynie z AP lub STP.

Opcja free jest faktycznie mało opłacalna z tego powodu, że przez 60 dni zbieramy tylko punkty bonusowe z ogłoszeń, które na punkty vip są rozmieniane dopiero po tych 60 dniach.

Natomiast co do poziomów silver, gold, diamond.
Poziom abonamentu ustala tylko ile procent gotówki dostaniemy od ludzi znajdujących się w naszej strukturze.

Jeżeli nie chcesz na początku budować struktury tylko zbierać gotówkę z wystawy ogłoszeń wejdź na najtańszy silver za 10$ i wykup ile możesz punktów VIP. Od vip nalicza dzienny procent gotówki za ogłoszenie.

Oczywiście jeżeli ktoś chce już od początku budować strukturę i czerpać z tego zysk to może wejść już na początku z pozycji golda lub diamond'a.

Smile

Mogłem napisać trochę nieskładniowo, ale to tylko dlatego, że już późno jest Smile


RE: ZeekRewards - AresxXx - 22-03-2012 12:06

Moja kasa na dzień dzisiejszy, kliknąć w link:

http://imageshack.us/photo/my-images/208/mjzeek2.png/

Jak widać wzrosła moja liczba puntków VIP, w momencie gdy ich liczba osiągnie 200 pkt będę miał generowane ok 4$ dziennie.


Edit:

Firma ostatnio robiła przeprowadzkę na nowe serwery i zdażały się momementy, że rejestracja dla nowych osób była wyłączona. Od soboty wszystko będzie naprawione.


RE: ZeekRewards - AresxXx - 27-03-2012 07:44

Mój znajomy pod którego jestem podpięty w programie przesłał mi screen z własnymi zyskami:
LINK

http://imageshack.us/photo/my-images/515/zeeeek.jpg/

I to jest tak,
Strzałka na samym dole wskazuje dzienny zysk, w tym przypadku jest to 50$. Znajomy tego nie wypłaca tylko reinwestuje w punkty "bid - podbij" i ma ich 50 co pokazuje strzałka środkowa.
Strzałka ostatnia cągnąca się od ostatniej prawej kolumny pokazuje co zrobił z dniową wypłatą otrzymaną dzień wcześniej.

Warto zauważyć, że znajomy ma puntków VIP ledwo dwa i pół tysiąca, a już generuje mu kasę w wysokości 50$ Huh

Ja mam tylko 4 dolary dziennie no, ale nie od razu Rzym zbudowano impreza

Cheers impreza


RE: ZeekRewards - rajmek126p - 27-03-2012 10:15

Czy na polskie strony się opłaca? wydaje mi się że nie


RE: ZeekRewards - AresxXx - 27-03-2012 12:29

Jeżeli pytasz czy opłaca się wystawiać ogłoszenia na Polskie strony to tak, opłaca się. Zawsze to dla nas jeden klient więcej, któremu możemy rozdać punkty Bid.
Jednak dla ułatwienia sobie życia dobrze jest korzystać ze stron ogłoszeniowych podanych dla nas przez firmę. Osobiście korzystam tylko z czterech stron, które są podane przez zeeka.


RE: ZeekRewards - pampuch721 - 27-03-2012 16:26

Jak to jest z tymi BIDami? Bo nadal nic nie rozumiem... Czytam i czytam i nic do mnie nie docieraTongue
Musimy kupić te BIDy, następnie rozdać je jakimś osobom i dopiero za to zarobimy coś? Czy może można w praktyce zarabiać tylko i wyłącznie poprzez dodawanie ogłoszeń?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 27-03-2012 16:36

Bidy rozdajesz swoim klientom. I właśnie w momencie kiedy klient otrzyma bidy Ty otrzymujesz pkt vip.
Jeden bid dany klientowi to jeden punkt vip dla Ciebie.
Od ilości pkt vip, które posiadasz generowany jest twój dzienny kapitał - średnio 1,5% dziennie.
Natomiast ogłoszenia wystawiamy w tym celu aby kwalifikować się do wypłaty, w końcu płacą nam za wykonaną pracę Smile

Temat faktycznie jest trudny do zrozumienia dlatego też postaram się później zrobić prezentację razem z grafiką.