Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 18 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.

Autor Wiadomość
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #861
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Sprawdź:
(31-07-2012 13:30)adax84 napisał(a):  A Ty w to uwierzyłeś? żartujesz teraz?!? Nie widziałem programu który by nie obiecywał, że da dużo zarobić i że będzie dłuuuuugo się utrzymywać, ale nawet do głowy mi nigdy nie przyszło wierzyć, że dany program będzie na lata.

Czyli nie czytałeś o restarcie skoro nie wiesz jak to działa. Tu nie chodzi o "przybywanie" kasy, ale o odłożenie w czasie należności i zmniejszenie bieżących zobowiązań.

Wiesz, widziałem programy działające nawet dłużej niż dwa lata. To nie były nawet twory na wzór jpb a typowe hyip. Jeżeli chcesz to przytoczę Ci tu przykłady.

Wyszedłem z założenia, że nie muszę czytać jak działa restart. Dla mnie jako inwestora ważny jest tylko zysk. Zresztą inne programy potrafią radzić sobie bez restartu a jpb nie potrafi. To już u mnie przemawia na jego niekorzyść/
31-07-2012 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #862
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(31-07-2012 13:35)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2012 13:30)adax84 napisał(a):  A Ty w to uwierzyłeś? żartujesz teraz?!? Nie widziałem programu który by nie obiecywał, że da dużo zarobić i że będzie dłuuuuugo się utrzymywać, ale nawet do głowy mi nigdy nie przyszło wierzyć, że dany program będzie na lata.

Czyli nie czytałeś o restarcie skoro nie wiesz jak to działa. Tu nie chodzi o "przybywanie" kasy, ale o odłożenie w czasie należności i zmniejszenie bieżących zobowiązań.

Wiesz, widziałem programy działające nawet dłużej niż dwa lata. To nie były nawet twory na wzór jpb a typowe hyip. Jeżeli chcesz to przytoczę Ci tu przykłady.

Wyszedłem z założenia, że nie muszę czytać jak działa restart. Dla mnie jako inwestora ważny jest tylko zysk. Zresztą inne programy potrafią radzić sobie bez restartu a jpb nie potrafi. To już u mnie przemawia na jego niekorzyść/

bo jss jest inny od wszystkich Big Grin
osławiony restart, matryce to tak magiczne rzeczy i słowa przyciągające ciągle to nowych inwestorów którzy nie zgłębiają się w szczegóły a potem wielu ma podczas restartu brutalne zderzenie z rzeczywistością i wielu otwierają się oczy, że tak pięknie ten raj nie wygląda jak w 1 chwili by się wydawało
restart to coś co ma zapewnić zapewne długowieczność jss Big Grin
31-07-2012 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
teel Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 317
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 109 +

Forum Gold: 0.00
Post: #863
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(31-07-2012 13:38)tomazzi napisał(a):  
(31-07-2012 13:35)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2012 13:30)adax84 napisał(a):  A Ty w to uwierzyłeś? żartujesz teraz?!? Nie widziałem programu który by nie obiecywał, że da dużo zarobić i że będzie dłuuuuugo się utrzymywać, ale nawet do głowy mi nigdy nie przyszło wierzyć, że dany program będzie na lata.

Czyli nie czytałeś o restarcie skoro nie wiesz jak to działa. Tu nie chodzi o "przybywanie" kasy, ale o odłożenie w czasie należności i zmniejszenie bieżących zobowiązań.

Wiesz, widziałem programy działające nawet dłużej niż dwa lata. To nie były nawet twory na wzór jpb a typowe hyip. Jeżeli chcesz to przytoczę Ci tu przykłady.

Wyszedłem z założenia, że nie muszę czytać jak działa restart. Dla mnie jako inwestora ważny jest tylko zysk. Zresztą inne programy potrafią radzić sobie bez restartu a jpb nie potrafi. To już u mnie przemawia na jego niekorzyść/

bo jss jest inny od wszystkich Big Grin
osławiony restart, matryce to tak magiczne rzeczy i słowa przyciągające ciągle to nowych inwestorów którzy nie zgłębiają się w szczegóły a potem wielu ma podczas restartu brutalne zderzenie z rzeczywistością i wielu otwierają się oczy, że tak pięknie ten raj nie wygląda jak w 1 chwili by się wydawało
restart to coś co ma zapewnić zapewne długowieczność jss Big Grin

I pewnie zapewni im tą 'długowieczność', ale takimi restartami i ucinaniem po 50-60% bez możliwości odrobienia (bo zapewne niedługo będzie kolejny restart) tylko zniechęcą do siebie ludzi.

Jeszcze kilka dni temu pisałem że dołączyłbym do JBP jeszcze raz gdybym miał taką okazję, no ale jeśli restarty, które obje***ą mi po kilkaset pozycji mają być coraz częściej to ja dziękuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2012 13:42 przez teel.)
31-07-2012 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #864
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(31-07-2012 13:35)AresxXx napisał(a):  Wiesz, widziałem programy działające nawet dłużej niż dwa lata. To nie były nawet twory na wzór jpb a typowe hyip. Jeżeli chcesz to przytoczę Ci tu przykłady.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie ma w moich wypowiedziach, że takich programów nie ma, tylko, że nie można wierzyć we wszystko co admini napiszą. Taka wiara to po prostu naiwność.

(31-07-2012 13:35)AresxXx napisał(a):  Wyszedłem z założenia, że nie muszę czytać jak działa restart. Dla mnie jako inwestora ważny jest tylko zysk. Zresztą inne programy potrafią radzić sobie bez restartu a jpb nie potrafi. To już u mnie przemawia na jego niekorzyść/

Żeby zarobić, trzeba wiedzieć jak coś działa, a nie później krzyczeć, że się straciło na restarcie. Sam jesteś sobie winien. Skoro restart Ci nie pasuję (bo przecież w innych programach nie ma) to bo jakiego diabła wszedłeś do programu. Nie znoszę postawy - nie przeczytam, w sumie to nawet nie podobają mi się zasady, ale wejdę i będę narzekać jak jest strasznie i że straciłem. Brak wiedzy = brak zysku. Jeszcze raz napiszę - sam jesteś sobie winien.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2012 13:43 przez adax84.)
31-07-2012 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #865
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(31-07-2012 13:41)adax84 napisał(a):  Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie ma w moich wypowiedziach, że takich programów nie ma, tylko, że nie można wierzyć we wszystko co admini napiszą. Taka wiara to po prostu naiwność.

Żeby zarobić, trzeba wiedzieć jak coś działa, a nie później krzyczeć, że się straciło na restarcie. Sam jesteś sobie winien. Skoro restart Ci nie pasuję (bo przecież w innych programach nie ma) to bo jakiego diabła wszedłeś do programu. Nie znoszę postawy - nie przeczytam, w sumie to nawet nie podobają mi się zasady, ale wejdę i będę narzekać jak jest strasznie i że straciłem. Brak wiedzy = brak zysku. Jeszcze raz napiszę - sam jesteś sobie winien.

Przeczytałem, a także przypomniałem sobie co mówili marketerzy z jpb. Wcześniej nie pisałem też o tym, że uwierzyłem. Z rzeczą, że taka wiara to naiwność to się zgodzę i dlatego wycofałem moje środki, bo program niedługo może paść.

Czy ja pisałem, że to nie moja wina? Moja jak najbardziej, bo gdybym nie wchodził to bym nie stracił, a mógłbym zainwestować w coś o wiele lepszego. A Ty źle oceniasz, bo ja nigdzie tutaj nie narzekam. Jeżeli dla Ciebie pisanie doświadczeń prywatnej osoby inwestującej tutaj jest narzekaniem to polecam Tobie dobrego specjalistę. Nie chcę się powtarzać, ale to zrobię. JPB działa tylko dlatego, że ma napływ nowych inwestorów. Inwestorów nowych braknie to zrobią restart, a reszcie obetną zyski.
31-07-2012 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #866
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(31-07-2012 13:53)AresxXx napisał(a):  Nie chcę się powtarzać, ale to zrobię. JPB działa tylko dlatego, że ma napływ nowych inwestorów.

Każdy program tego typu tak działa - JPB nie jest tutaj wyjątkiem Smile



Idąc w bardziej merytorycznym kierunku, ponieważ zdarza się, że inwestorzy nie czytają o programie do którego przelewają swoje pieniądze - poniżej krótki opis tego co można znaleźć w zakładce "Latest Restart"

Tabela I: Pozycje i potencjalne zarobki przed restartem

No. JSS-Tripler Positions: ilość pozycji które mogły być objęte restartem.
JSS-Tripler Earnings: dzienny zysk z tych pozycji.
Tripler CAD Before: zysk jaki wypracowały te pozycje.
No. JSS Positions: pozycje w matrycach.
JSS Earnings: zarobek z matryc.
Total Earnings: całkowity zarobek


Tabela II: pozycje i potencjalne zarobki po restarcie

Cash: ile pieniędzy dostaliśmy po restarcie.
No. JSS-Tripler Positions: ile pozycji zostało (z objętych restartem)
JSS-Tripler Earnings: ile będą dziennie zarabiać.
Tripler CAD After: jaki zysk przyniosą.
No. JSS Positions: ilość pozycji JSS.
JSS Earnings: przewidywany zysk po wypełnieniu matryc.
Total Earnings: łączny zysk.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2012 14:18 przez adax84.)
31-07-2012 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruska34 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #867
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Kasa zlecona na ego Big Grin upolowałem :<

1) DIGADZ I PAIDVERTS REFFBACK 100%!!! Smile
31-07-2012 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniciu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #868
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Dla mnie nie było tak tragicznie 19% uciętych pozycji...
Liczyłem na 50%, a tu miła niespodzianka.
31-07-2012 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartex89 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,938
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #869
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
dalej okienko otwarte na stp
31-07-2012 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZyskujOnline Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #870
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Co do restartu, to rzeczywiście, bardzo mnie zmartwił, obciął mi 75% pozycji - chyba dlatego że mam dość duże konto.

Wkurzyłem się niemiłosiernie, ale gdy obliczyłem sobie wszystko na "zimno" nie jest tak źle jakby mogło się wydawać.

Otóż stwierdziłem, na podstawie moich doświadczeń, że najlepszą strategią, na zarabianie w jbp jest reinwestowanie az do momentu ogłoszenia restartu, wtedy dzienne zarobki wypłacam przez kilka ładnych dni i zbiera się niezła sumka. Jak dla mnie to działa Smile

P.S. Dzisiaj przelewałem na EgoPay, poszło gładko Smile

Pozdrawiam
www.zyskuj-online.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2012 17:10 przez ZyskujOnline.)
31-07-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam $ w PC za pomoca GIFT CARD Zarzyk18 11 8,067 16-04-2013 20:54
Ostatni post: dondoonsie
  kupie $ za pomoca gift card damian880916 0 4,676 13-04-2013 18:01
Ostatni post: damian880916
  Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid sieka 3 6,560 02-02-2013 18:33
Ostatni post: poverejay
  justbeenpaid.com - fake? cris2127 49 30,330 26-08-2012 11:00
Ostatni post: seba12a
  JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! Ruska34 29 13,616 15-08-2012 16:32
Ostatni post: frael

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości