Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 2.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj z eBroker!

Autor Wiadomość
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #61
RE: eBroker - Program Partnerski
Sprawdź:
(05-10-2017 15:54)rachman napisał(a):  No to nie pytaj jakim cudem Wink Jak ktoś zgłosi to kogoś przyłapią. Jak nie to małe szanse by kogoś takiego firma złapała.
Czy opłaca się spr? Jak najbardziej. Przez takie osoby mają problemy z bankami które nie potrzebują marnego ruchu. Potrzebują realnych klientów a nie tych z ruchu "motywowanego". Dodatkowo brak walki z takimi osobami psuje całą branżę na wiele lat w oczach zwykłych ludzi czego dowody widać gołym okiem.

Cytat:każdego po kolei, tak jak to robią niektóre programy partnerskie
Nadaj link poczytam o tym.

No to własnie o tym mówiłem, że dopiero jak bank się przyczepi pewnie sprawdzają - a nie opłaca im się tracić prowizji, nawet jak ruch jest śmieciowy, ale banki go akceptują. Po to jest to forum, żeby pytać, więc pytam - może ktoś kto działa w branży dłużej będzie wiedział, kiedy nagle programy interesują się takimi osobami. Dajesz dwie sprzeczne informacje. Gdyby opłacało im się sprawdzać to Ci zarabiający na tym największe pieniądze by już dawno zostali pobanowani - myślisz, że ile jest takich osób co zarabiają powyżej 20k? 10k?... kwesta kilku dni i Ci najwięksi znikają. Pomijając fakt, że na pewno zostali już zgłoszeni, skoro tysiące osób poczuło się oszukanych, a "liderzy" najczęsciej ujawniają swoje wszystkie dane.
05-10-2017 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #62
RE: eBroker - Program Partnerski
Byś nie pytał to było żartem Wink Nie zauważyłeś buźki Smile
No na zasadzie cudu to działa. Po prostu.
Jak ktoś nie doniesie albo bank się nie pokapuje że ostatnio dużo np. kont jest zakładanych i po miesiącu zamykanych to tylko zasada cudu Wink a dokładniej przypadku.

Inna sprawa jak ktoś zgłosi albo bank/instytucja złoży reklamację - wtedy robi się akcję. Nie słyszałem by ktoś cały czas wszystkich sprawdzał. To za dużo roboty.

Sprzeczne to są Twoje twierdzenia. Od wielu wielu lat w tym siedzę i mimo że to się opłaca bo kasę mają z jednej strony to z drugiej to bardzo się nie opłaca - dlatego reagują jak kogoś wyłapią dość szybko.
To nie suby że udawają co mniej solidne firmy że coś im się nie podoba i robią niuniu ale nie blokując kont.

Jedziesz na domysłach - pokaż mi partnera który zarabia duuużo - oszukuje, został namierzony i mu konta nie zamknięto...
Twoje podejście - ktoś zarabia dużo więc trzeba mu na ręce patrzeć - nie każdy musi podzielać. Sieci afiliacyjne mają dość roboty by oddelegowywać pracownika do filowania wniosków bez podejrzenia. Nawet w sądach obowiązuje domniemanie uczciwości i nikomu prewencyjnie się spraw nie zakłada. Jest podejrzenie - się sprawdza. Czasami leci się po wszystkich prewencyjnie jeśli okazuje się że ilość kombinatorów jest duża. Wtedy robią akcje Wink

p.s.
To tak samo jak z fiskusem - tysiące ludzi unika podatków ale nikt ich nie łapie. Jak zgłosisz albo się pokapują to cię chycą Wink Bez tego... cud, przypadek lub jakaś akcja. Na co dzień coś się działa ale bez przesady i to nie dlatego że im się opłaca.

Sieci afiliacyjnej bardziej zależy na utrzymaniu współpracy z bankiem/instytucją i na nie popsuciu sobie opinii niż na zarobkach paru kombinatorów. Z nich mają tysiące? Dziesiątki tysięcy? Bez banków które by się pokapowały że tolerują przekręty ... mają wielkie G.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2017 16:26 przez rachman.)
05-10-2017 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #63
RE: eBroker - Program Partnerski
Wszystkie te osoby działające na fb/youtubach, które każą zakładać konta ze swoich linków, pokazują swoje zarobki, ujawniają swoją tożsamość. Jeżeli zależałoby im na wyłapaniu takich osób, to to jest kwestia kilku dni, żeby połowę zbanować. Dlatego wyciągam wniosek, że wolą udawać, że nie wiedzą o takich oszustwach i dopiero jak muszą, to banują.
05-10-2017 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #64
RE: eBroker - Program Partnerski
To sobie tak tłumacz. Tego co ma ktoś w głowie nie przewidzimy. Po części wiadomo masz rację ale nie musisz mi wierzyć ale bardziej zależy im na opinii dobrej niż na kombinatorach. Wyżej edytowałem post.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
05-10-2017 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Masza20 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: eBroker - Program Partnerski
Czyli z tego co piszecie to osoby z fb, które każą założyć te 6 kont i pisza w etapach o tych słoikach to osoby naciagajace niż mogące cokolwiek nauczyć zarabiać przez program eBroker?
07-10-2017 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #66
RE: eBroker - Program Partnerski
Cytat:to osoby naciagajace niż mogące cokolwiek nauczyć zarabiać przez program eBroker?
Sprawdź. Czego Cię nauczą? Łapania takich samych jeleni - 90%. Reszta może podpowie jak faktycznie zarabiać w tym programie -10%. Cudów w tym nie ma - reklamujesz, promujesz, polecasz, pozycjonujesz swoje strony, wysyłasz mailingi itp itd. Serio łudzisz się że tu jakaś magia jest? Nie ma. Albo działasz (robisz wszystko co jest dostępne za free na tym forum nawet) albo nie zarabiasz. Słoiki.... weź ku...a naprawdę... facepalm Poczytaj sobie na czym ta metoda polega a potem się odnieś do tej metody łapania jeleni na swoje leady... co ma piernik do wiatraka? Durne podpięcie się pod kolejną "odkrywczą" pokerface metodę by zyskać na efekcie "łoł to takie nowe i modne" (stare i znane dla średnio inteligentnej małpy)... Idź do piwnicy przynieś parę słoików i wykorzystaj tą metodę słoików i sprawdź czy ma coś ona wspólnego z tym że musisz na czyichś linkach założyć konta/pożyczki itd. Niedawno forum było obsrane money2money teraz wykorzystują eBroker, za jakiś czas kolejnemu programowi zepsują opinię... i tyle z tego pożytku.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
07-10-2017 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Masza20 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: eBroker - Program Partnerski
Pytam bo trafiłam właśnie na takiego "Pana " ,który właśnie w pierwszum etapie chce zalozenia 6 kont bankowych i bylo tez o tych czarodziejskich "słoikach". Ale już wiem, że to nie ktoś który chce nauczyć tylko naciągnąć. Dałam się złapać na pierwszy stan wiec to moja wina że nie trafiłam na to forum wcześniej.
07-10-2017 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #68
RE: eBroker - Program Partnerski
Ale tekst ze słoikami już kilka lat hula po internecie i wykorzystywany jest ciągle pięknie do oszustwa.. to trzeba przyznać i pewnie jeszcze trochę to potrwa, bo jak widać ciągle jest niezwykle skuteczny.
Swoją drogą ten tekst to majstersztyk jeśli chodzi o zdobycie zaufania potencjalnego partnera. Dużo tam rzeczy miłych dla ucha..

Cóż. Faktycznie wielkiej filozofii w tym całym polecaniu nie ma. W zasadzie każda działalność w internecie czy nawet w realnym świecie opiera się na tym samym.
Czyli:
Skąd będą brały się pieniądze? No w ebrokerze jest mnóstwo produktów (reklamodawców) i to oni są dostarczycielem tych pieniędzy. Promując je można zarobić. Wybór jest duży. Często nawet wystarczy zdobycie danych klienta, który będzie tylko zainteresowany ofertą. Nic nie musi być sprzedane.

Jak i gdzie tą naszą ofertę będziemy proponowali? No trzeba mieć strone www, bloga, może jakiś fanpage na FB, może jakiś kanał na YT, może i lista mailingowa by się przydała

Skąd brać ludzi którzy będą chcieli korzystać z naszej propozycji? Musimy docierać ze swoją ofertą do ludzi którzy mogą być nią zainteresowani. Wiadomo miłośnicy baletu raczej mogą nie być zainteresowani jakimiś ubezpieczeniami.. No mamy tutaj działania związane z pozycjonowaniem naszej witryny pod wybrane frazy, portale społecznościowe, fora tematyczne, płatna reklama oraz inne strony o tematyce na której są osoby które mogą być zainteresowani tym co mamy do zaoferowania.

Potem co? Szlifujemy różne techniki i działamy Smile
Sieci afiliacyjne typu ebroker dają jeszcze możliwość zarobku od swoich potencjalnych partnerów.. ale żeby kogoś uczyć to też trzeba coś potrafić, coś mieć do zaproponowania. Wiele osób proponuje np. metodę 6 słoików i wiele osób ciągle chce się o niej dowiedzieć. Łatwy pieniądz na to zawsze będzie zapotrzebowanie i na to zawsze znajdą się chętni. Oferty typu "Chodź pokaże Ci jak szybko możesz zarabiać 10 tyś co miesiąc, pracując godzinkę dziennie" będą miały zawsze więcej zainteresowanych niż te typu "Chodź pokaże Ci jak ciężką pracą na komputerze możesz zbudować sobie stabilne źródło dochodu".. tylko prawda wiadomo jaka jest

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
08-10-2017 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #69
RE: eBroker - Program Partnerski
@Masza20 i nic Cię nie nauczył? To zgłoś oszusta i tyle. Czemu ma się dorabiać na chcących zarobić ludziach? Jeśli obiecał że nauczy zarabiania - nie dotrzymuje słowa to zwykły oszust. Dodatkowo takie coś jest zakazane i chyba zostało opisane w regulaminie w ebrokerze czy innym programie bo już nie mogli sobie z tym dać rady więc wpisali wprost te czynności.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
08-10-2017 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Masza20 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: eBroker - Program Partnerski
Nie nauczył nic. I nie tylko mnie. Po dostaniu tzw "3 etapu" ja poprosiłam żeby normalnie wytłumaczył na czy ma polegać to zarabianie to mi napisał że chyba mam Alzheimera bo to było w pierwszym mejlu i po czym mnie zablokował tak samo zrobił ze moim znajomym. A gdzie to mogę zgłosić? W eBlocer? Bo na fb mnie zablokował.... w ogole jest dość oprtskliwy bo cały czas twierdzi że nie można za dużo do niego pisać i pytać bo usunie z listy itp. Chciałabym tylko innych przed nim przestrzec
09-10-2017 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości