Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aż 40gr za pobranie pliku

Autor Wiadomość
cpr Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 972
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 220 +

Forum Gold: 9.00
Post: #21
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
Sprawdź:
-proszę o przeniesienie posta do kosza-
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011 20:03 przez cpr.)
23-08-2011 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pulpet112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
oczywiscie, nie ma sprawy. Tylko wyjasnij mi dlaczego nazywasz ich naiwniakami? Bo ja nie widze powodu...

pulpet112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
23-08-2011 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
masterex2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,307
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 578 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 41.00
Post: #23
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
(23-08-2011 17:49)pulpet112 napisał(a):  Rany ludzie ja nie wytrzymam! Może zanim właczysz CapsLocka to przeczytasz temat albo chociaz posty osoby na którą najeżdżasz....
Nie jestes w stanie ogarnac że za ten SMS drugi nic sie nie placi??? Nie probowales to dlaczego sie wypowiadasz? Probowales? - to dlaczego kłamiesz? Widze ze nie dam rady przekonac jakos normalnie wiec sproboje inaczej:

Skorzystam z posta Pana cpr, choć mogłbym poprostu skopiowac ze strony tej oferty ale pewnie znowu ktorys z was mnie posadzi juz sam nie wiem o co Smile Od razu sorki ze pewne zdania z cytatu wytne, bo nie sa mi po prostu potrzebne:

(20-08-2011 20:51)cpr napisał(a):  Podczas wykonywania oferty trzeba wysłać sms'a o treści "START FAJNIE" na nr 60255 i rzeczywiście sms taki jest za darmo (numer pochodzi z tzw.usługi zwrotnej). Jednak wysłanie drugiego sms'a o treści "STOP FAJNIE" na ten sam numer wiąże się już opłatą!
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem firmy Simiq B.V.

Cyt:.
Cytat:Aby zatrzymać subskrypcję wyślij sms o treści STOP FAJNE pod numer 60255 (koszt zwykłego SMSa u danego operatora).

Już po przeczytaniu tego posta powinna wysunać sie jakas nieprawidlowosc, ktorej nawet ja nie zauwazylem i zrobilem zmylke w jednym poscie gdyz pomyslalem o innej ofercie. Ale nie o to chodzi wiec tak:
Kazdy chyba wie (choć pewnie dla niektórych z was nie bedzie to tak oczywiste jak wiele innych oczywistosci) ze cena SMSa Premium zalezy od jego numeru. A więc bardzo prosze was! Użyjcie choć troszke logiki i nie wypisujcie bzdur! Zgodnie z cytatem powyzej, jak napisał sam jegomosc cpr SMS START FAJNE jest damowy. Dodał również numer pod jaki nalezy te wiadomość wysłać czyli 60255. To teraz mam pytanie do was, bo moze ja nie dowidze. Pod jaki numer wysyła się SMS STOP FAJNE który wedlug was jest płatny? Bo ja widze że ten numer jest taki sam jak ten wczesniejszy. Myle się? Czy myle się gdy porównuje moje stany konta sprzed i po wykonaniu oferty? Czy mylą się również osoby które dla mnie pobieraja nawet po 10 plików dziennie? Mam wyjaśniać dalej? Jakieś wątpliwości?


PozdrawiamTongue


Nie chce mi się czytać całego tematu bo aż żal dupę ściska... Powiem jedno ze sam z siebie robisz buca Tongue. Dowodzenia.

Ps. nie widzę sensu kontynuowania dyskusji bo i tak nie znajdziesz chętnego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2011 19:33 przez masterex2.)
24-08-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pulpet112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
Jeżeli twoja sygnaturka jest aktualna to chyba raczej ty masz problem ze znalezieniem chętnych w przeciwieństwie do mnie gdyż ja po prostu znam oferty i dlatego moge znaleść chętnych a niektórzy widzac ten temat byli w kropce gdyż chcieli u mnie pobierac lecz z tematu wynikało że za każda oferte trzeba bedzie zapłacic około 15gr a wiec niewiele by im zostało, dlatego jeden napisał do mnie w tej sprawie a ja szybko i bezproblemowo udowodniłem mu (w sumie to sam sie przekonał) że oferta jest darmowa i teraz sciaga mi pliki codziennie.
Ja już na prawde nie wiem w jakim jezyku do was przemowic zebyscie w koncu to zrozumieli... Wielu ludzi w tym temacie (nie mowie tu o cpr bo on faktycznie swoje wypowiedzi w wiekszosci popiera jakimis faktami, sek w tym że nie probowal robic tej oferty a wiec nie powinien jednoznacznie stwierdzac) potrafia wykrzesać z siebie tylko teksty typu: robisz z siebie ułoma, zal dupe sciska..... i to wszystko na co ich stac poniewaz nie znaja sie na sprawie wiec nie moga operowac jakimis realnymi faktami. Natomiast zaden z was nie zdobył sie na to żeby PO PROSTU ZROBIC OFERTE. Czy to jest takie trudne? Pochłania tak wiele czasu? Błagam was, po prostu sprobujcie i nie wypisujcie tutaj bzdur! Np cpr - zdarzyłby ze 3 razy zrobic oferte w tym czasie kiedy szukał info na temat tej oferty i przez to moze przytoczyc tylko suche informacje zamiast nabyc troche praktyki. Chyba kazdy wie ze praktyka jest wazniejsza niz teoria. Kurde, czy ja na prawde jestem ślepy i nie widze jaki mam stan konta? Czy osoby ktore robia oferty tez nie widza swoich stanów konta? Pomyslcie!
Nie wiem po co wypisujecie takie bzdury, jaki w tym tkwi interes? Gdyby to co mowicie bylo prawda to oczywscie ze trzeba temat drazyc aby wydobyc prawde na gore natomiast zeby tak zażarcie wydobywac kłamstwa to jeszcze nie widziałem, chyba ze w polityce. Pewnie czytajac moje posty i jednoczesnie majac bledna swiadomosc ze za oferty sie placi myslicie: co to za matoł tak wprowadza ludzi w bład? Ale czytacie dalej i widzicie ze ciagle upieram sie przy swoim to moze pomyslicie ze kurcze tyle sie kluci, moze faktycznie ma racje.... Sproboje zrobic ta oferte to sie przekonam..." Moze wami tez kierowac czysta nienawisc i pomyslicie: Zrobie ta oferte i udowodnie temu gnojkowi kto tu ma racje i skompromituje go na całym forum! "Ale nie - wami kieruje nienawisc ale nie pofatygujecie sie żeby zrobić oferte i UDOWODNIC mi przed całym forum że jestem bucem tylko wolicie zwyczajnie napisac ze jestem ułomem nie majac żadnych podstaw. Brawo

pulpet112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
24-08-2011 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
goblin21 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 922
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1948 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
Tu znajdziecie koszt wysłania/odebrania sms'a na/z numeru 60255 dla sieci Plus >> http://www.plus.pl/indywidualna/Uslugi/A...emiumRate/
Tu znajdziecie koszt wysłania/odebrania sms'a na/z numeru 60255 dla sieci Orange >> http://www.orange.pl/binaries-http/PL/Bi...227969.pdf

Dla T-Mobile nie znalazłem, ale sądzę iż cena jest taka sama jak dla innych sieci.
I nie dajcie się nabrać na to co piszą na stronach NIGDY NIE WYŚLECIE DARMOWEGO SMS'a NA NUMER PREMIUM !!!
Darmowe są tylko numery premium które zaczynają się na 800** i to też nie zawsze.

Chcesz upewnić się ile kosztuje sms na dany numer premium, skorzystaj ze strony http://ilekosztuje.pl/sms/
27-08-2011 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pulpet112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #26
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
Zabawny jest twój post..... Mówisz że wysyłając SMSa na numer premium ZAWSZE będziemy płacic podczas gdy juz dawno wspolnie ustalilismy i nikt tutaj nie ma co do tego watpliwosci ze SMS na ten numer (przynajmniej ten pierwszy) jest darmowy!
Skorzystalem z twojej wskazowki i wszedłem na strone http://ilekosztuje.pl/sms/, nastepnie wpisalem numer z tej oferty i co wyszlo? Ze zapłacie 2,46... A przeciez juz wszyscy tutaj wiedza (mam teraz na mysli tego pierwszego smsa, zeby nikomu sie nie pomylio) ze ten sms jest darmowy. Sami juz sie gubicie w tym co mowicie.
Uzytkownik goblin21 jest doskonalym przykladem na to ze jezeli czegos sie nie sprobuje, to nie ma sie na ten temat zielonego pojecia i jedyne co mozna napisac to stek bzdur. A wiec sami widzicie ze dopoki nie zrobicie oferty - bedziecie pisac nieprawde a wiec zanim bedziecie mnie wyzywac i klamac - zrobcie oferte. Wtedy cała kłótnia sie skonczy bo bedziecie juz wiedzieli, ze oferta jest bezplatna.

pulpet112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
27-08-2011 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
goblin21 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 922
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1948 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
A właśnie zapomniałem poprosić Podaj link do tego pliku który chcesz by ludzie pobrali. Chciał bym przeczytać regulaminy.
Linka możesz wysłać mi na PM
----------

A więc podsumujmy.
1) By pobrać plik trzeba wysłać SMS'a START FAJNE na numer 60255, jak twierdzisz za darmo.
2) Po wysłaniu SMS'a START FAJNE zostajemy zapisani na listę subskrybentów, którzy co jakiś czas będą otrzymywać SMS'y za które będą płacić 2,46zł z VAT
3) By się wypisać z listy subskrypcji, należy wysłać SMS'a STOP FAJNE na numer 60255 płacąc jak za zwykłego SMS'a

Zgadzasz się z punktami 1) i 3) Co do 2) nie jestem pewien.

A teraz oddajmy głos organizatorowi tych konkursów i zobaczmy co on napisał w regulaminie.

Cytat:II. Nabywanie Elementów Multimedialnych przez użytkowników
  1. Opis Serwisów MT (w tym informacje dotyczące Elementów, które można zamówić w ramach Serwisów MT) dostępne są na stronach internetowych bądź w innych kanałach sprzedaży.
  2. W celu skorzystania z Serwisu MT (aktywacji Serwisu) użytkownik powinien wysłać na wskazany w tabeli poniżej numer specjalny (dostępowy) wiadomość SMS o podanej w tabeli treści.
  3. Dostępność usług, szczegółowy sposób ich realizacji oraz cena zależne są od operatora sieci komórkowej, z którym klient korzystający z usług serwisu zawarł umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (niezależnie od rodzaju umowy, tj. pre-paid lub umowa na abonament).
  4. Klient ma możliwość zamówienia jedynie takich Serwisów MT, które dostępne są w sieci telefonii komórkowej, z której korzysta i nie ma możliwości zamówienia usług dostępnych w innych sieciach.


NAZWA PRENUMERATY - Wygraj iPhone 4

OPIS PRENUMERATY - Po zarejestrowaniu się do usługi użytkownik otrzyma link do portalu komórkowego, na którym można pobrać tapety. Po sześciu miesiącach wszyscy uczestnicy otrzymają link pobrania do strony WAP, na której należy odpowiedzieć na 3 pytania. Uczestnik, który odpowie poprawnie na największą ilość pytań w najkrótszym czasie zostanie zwycięzcą akcji promocyjnej

NUMER SPECJALNY - 60255

AKTYWACJA PRENUMERATY SMS o treści: - START FAJNE

CZĘSTOTLIWOŚĆ OTRZYMYWANIA TREŚCI - 4 x tygodniowo: poniedziałek, środa, piątek, niedziela

GODZINA PRZYBLIŻONA - 18:00

Przy aktywacji serwisów należy zwrócić uwagę na znak SPACJA który powinien zostać umieszczony pomiędzy START a NAZWA SERWISU, przykładowo START IQ

  1. Od momentu zamówienia Serwisu, użytkownik będzie otrzymywał zamówione Elementy codziennie bądź w innych odstępach czasu, wynikających z tabel powyżej bądź z opisów danych Serwisów, aż do czasu dezaktywacji Serwisów.
  2. Dezaktywacji Serwisu można dokonać w każdym czasie wysyłając SMS o treści STOP NAZWA SERWISU (np. STOP FAJNE) na ten sam numer specjalny, pod który użytkownik wysłał SMS aktywujący usługę.


III. Opłaty za Serwisy MT
  1. Użytkownik obciążany jest opłatą za otrzymanie każdej wiadomości MT wysłanej do niego w ramach Serwisu, przy czym wysokość opłat zależy od operatora sieci, z której korzysta użytkownik.
  2. Koszty wiadomości zależą od numeru specjalnego (dostępowego), pod który wysyłany jest SMS z zamówieniem usługi, zgodnie z poniższą tabelą:


60255 - 2,00 PLN - 2,46 PLN z VAT

60577 - 5,00 PLN - 6,15 PLN z VAT

  1. Opłata za wysłanie SMS-a aktywującego i dezaktywującego Prenumeratę jest równa opłacie za SMS standardowy wewnątrz Sieci Telekomunikacyjnej danego operatora i jest zgodna jest z cennikiem oferty, z której korzysta użytkownik (w sieci PLUS wysłanie SMSa z dezaktywacją jest bezpłatne).
  2. Opłata za pobranie Elementu Multimedialnego dokonywana jest przez użytkownika za pośrednictwem odpowiedniego operatora telekomunikacyjnego.
  3. Opłaty pobierane są w drodze obciążenia rachunku telefonicznego abonenta (w przypadku telefonu na abonament) albo potrącenia opłaty z konta abonenta (w przypadku telefonu na kartę pre-paid).
  4. Opłata za Serwis nie obejmuje opłat za połączenia WAP. Opłaty za połączenia WAP będą pobierane przez operatora telekomunikacyjnego oprócz kwot opłat za Serwisy, zgodnie z aktualnym cennikiem danego operatora.

Pełen regulamin tej usługi dla chętnych >> http://www.celldorado.com/PL/support/extraterms

pulpet112 Naprawdę musisz mi wybaczyć, ale ja bardziej wierzę w to co organizator napisał w swoim regulaminie a nie w to co ty próbujesz nam wmówić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011 13:16 przez goblin21.)
27-08-2011 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pulpet112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
A więc bardzo dziwna jest ta twoja "wiara" dlatego ze bardziej powinienes wierzyc temu co sam zrobisz (czyli oferte) i gdy sam zobaczysz swoj stan konta.


Cytat:1. Opłata za wysłanie SMS-a aktywującego i dezaktywującego Prenumeratę jest równa opłacie za SMS standardowy wewnątrz Sieci Telekomunikacyjnej danego operatora i jest zgodna jest z cennikiem oferty, z której korzysta użytkownik (w sieci PLUS wysłanie SMSa z dezaktywacją jest bezpłatne).
O ile dobrze rozumiem ten fragment (jesli nie to serdecznie prosze o sprostowanie) to cały on jest kłamstwem. I nie interesuje mnie czy został on skopiowany ze strony oraganizatora czy nie. Jak już wspominałem, wspólnie stwierdziliśmy juz wczesniej że pierwszy SMS aktywujący subskrypcje jest DARMOWY! A tutaj pisze że za tego SMSa trzeba płacić tyle co za zwykłego SMSa co jest całkowitą nieprawdą i wszyscy o tym wiedzą a więc ten fragment regulaminu mozna z czystym sumieniem wyrzucic do kosza! A więc skoro częśc z aktywacja usługi jest bzdurą to może ta część z dezaktywacją również co??? Bo właśnie tak jest!

A więc widzicie żadne regulaminy nie pomogą i nigdy nie utwierdzą was w 100% w przekonaniu że cos jest tak a nie inaczej! Żeby coś rozgryźć MUSICIE to przetestowac. Więc dopoki nie zrobicie oferty nie mozecie niczego być pewni! A idealnym do tego przykładem w dalszym ciągu ten sam użytkownik czyli goblin21 gdyż on swoimi regulaminami próbuje obalić tezy które zostały ułożone już dawno i co do nich nikt nie ma wątpliwości.... Czy potrzeba więcej przykładów że sucha teoria do niczego nie prowadzi?

@goblin21 - wysłałem na PW link do pliku jednak nie wysyłam go po to żebyś znowu czytał bez sensu regulaminy tylko zebys zrobil oferte i przekonał się ze jest bezpłatna! Jeżeli nie chcesz nabijac mi kasy to znajdz na forum jakis inny link, pelno ich jest....

pulpet112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
27-08-2011 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cpr Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 972
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 220 +

Forum Gold: 9.00
Post: #29
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
-proszę o przeniesienie posta do kosza-
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011 20:03 przez cpr.)
27-08-2011 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pulpet112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #30
RE: Aż 40gr za pobranie pliku
Z całym szacunkiem ale to co napisałeś wyżej jest śmieszne..... Jest tak jak ty mówisz i nie ważne czy mowisz prawde czy nie - ty to powiedziales wiec jest to święte... Nie ma co, z takim podejsciem na pewno daleko zajdziesz....

Robiłeś oferte? - Nie. Więc jakim prawem możesz pisać tu takie bzdury?

pulpet112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
27-08-2011 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc w zgłaszaniu pliku na Google Drive sh4kr 1 1,393 02-01-2024 10:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Pieniążki za pobranie aplikacji + ekstra propozycja dla osób w Norwegii! kamillowad 10 2,677 14-06-2021 12:31
Ostatni post: Majka
  2zł za pobranie aplikacji grzego44 6 2,133 10-04-2021 19:44
Ostatni post: Majka
Lightbulb 4 PLN za pobranie i zainstalowanie apki na PC FeelTheKick 6 2,162 10-04-2021 19:44
Ostatni post: Majka
  2 zł za pobranie aplikacji na ios / Android 1 zł Komandos823 17 2,882 10-04-2021 19:44
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości