Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aż 40gr za pobranie pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Aż 40gr za pobranie pliku (/Temat-Az-40gr-za-pobranie-pliku-41781)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 20-08-2011 17:43

Witam wszystkich zainteresowanych uploadingiem i nie tylko…

Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną ofertę! Chodzi o pobranie pliku z serwisu FireCash. Na wstępie zaznaczam że oferuję wszelką pomoc w razie problemów!

A więc tak: Należy się ze mną skontaktować w celu odebrania linku do pliku. Pieniądze wysyłam natychmiast gdy zobaczę, że plik jest już pobrany i gdy odeślesz kod z pliku. Możesz też zaklepać sobie od razu możliwość pobrania większej ilości razy i rozciągnąć to w odpowiednim czasie, być może za większe pieniądze.

Piszcie na GG: 5571533 i ewentualnie na PW


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - CMRR - 20-08-2011 18:31

haha a żeby pobrać trzeba wysłać sms za 2.46


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 20-08-2011 18:37

zadna oferta oprocz jednej nie jest platna!
Nie rozumiem skad bierze sie u ludzi taki jakby stereotyp ze na takich serwisach zawsze trzeba placic. Ciagle ludzie mi to mowia. Oferte po prostu trzeba umiec zrobic zeby nie zaplacic - to wszystko.
Jesli ktos jest zainteresowany to mam poradnik do jednej oferty


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - cpr - 20-08-2011 18:43

-proszę o przeniesienie posta do kosza-


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 20-08-2011 19:13

prosze cie uprzejmie zebys to ty nie wciskal kitu ok?
podeslac ci poradnik? Dopiero wtedy uwierzysz ze da sie zrobic za darmo?


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - cpr - 20-08-2011 19:43

-proszę o przeniesienie posta do kosza-


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - xennon - 20-08-2011 19:49

polecam 100% free oferta


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 20-08-2011 19:50

zaraz wysle na pw


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - cpr - 20-08-2011 20:51

-proszę o przeniesienie posta do kosza-


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 20-08-2011 21:01

no tak teraz bedziesz szukal dziury w calym. no wiec wyslanie tego stopu kosztuje ale jak za zwyklego smsa takiego jak do kolegi! Sek w tym ze wszyscy mysla ze nie wiadomo jakie milony trzeba za to placic i probuje od tego stereotypu odciagnac
o to chodzi wiec nie rob problemu gdzie go nie ma.

poza tym robilem ta oferte klikanascie razy i tylko dwa razy pobralo mi pieniadze jak za zwyklego sms wiec w sumie to wychodzi na to ze jest to calkowicie darmowe. musze jeszcze spytac innych ktorzy mi pobierali czy im cokolwiek zabralo w co szczerze watpie.

tak wiec radze uwazac z tak pochopnymi osadami a jesli nadal trwasz w przekonaniu ze za to wszystko sie placi - pobierz i sprawdz! jak dla ciebie to za jedno pobranie moge zaplacic nawet 1zl