Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu

Autor Wiadomość
Karpik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 694
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 180 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 3.00
Post: #41
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
Sprawdź:
Podatek powinieneś płacić od każdej zarobionej złotówki.
Glosy: michal2612 (+1)
17-11-2011 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
masterex2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,307
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 578 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 41.00
Post: #42
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
(17-11-2011 18:25)michal2612 napisał(a):  
(16-11-2011 15:47)Killer napisał(a):  przeczytaj cały temat a znajdziesz odpowiedź Smile

okiej, a jak by pieniądze zostałyby na Paypalu, i kupiłbym coś za te pieniądze w jakimś sklepie obsługującym ten system płatności też muszę?

Tak,przecież posłów trzeba utrzymywać bo nie będą mieli na "Dietę poselską".
Btw. Trzeba się rozliczać z każdej zarobionej złotówki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2011 10:41 przez masterex2.)
18-11-2011 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #43
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
(17-11-2011 18:25)michal2612 napisał(a):  
(16-11-2011 15:47)Killer napisał(a):  przeczytaj cały temat a znajdziesz odpowiedź Smile

okiej, a jak by pieniądze zostałyby na Paypalu, i kupiłbym coś za te pieniądze w jakimś sklepie obsługującym ten system płatności też muszę?

Nie wiem czy wyznajesz jaszkowy kodeks podatkowy czy jak Tongue Ale nie ma różnicy czy masz kasę na paypalu czy banku.
Kwoty dochodu wolnego od podatku zmieniają się w każdym roku, w bieżącym 2011 kwota ta wynosi 3091 złotych. Limit dochodów, po którego przekroczeniu trzeba zapłacić podatek dochodowy od osób fizycznych wynosi 3091 zł. Jest to kwota minimalnego dochodu, uzyskanego w ciągu roku.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
18-11-2011 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
farny Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
Ktoś napisał, że urząd Skarbowy dysponuje starą maszynerią i nie ma możliwości sprawdzenia naszych zarobków w internecie. To prawda, naszych kont gdzie zarabiamy napewno nie, ale nasz ruch w sieci tak. Urzędy na nasze nieszczęście dysponują o wiele lepszym sprzętem niż to nam się wydaje. [/u]
01-03-2012 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PONURAK Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
DIĘKI ZA INFOJerk
09-04-2012 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #46
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
przestancie jak ktos zarbia ze 150 zl i jeszcze po trochu wyplaca na konto to nikt nie zrobi problemu. Wujek moglby mi przeslac 100 zl na konto i co mam od tego podatek zaplacic.
09-04-2012 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szlachetny3 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
CZYLI RAZ UJMUJĄC ? WEŹ się odezwij ktoś oblatany w tych sprawach, bo przeczytałem niemal, że pięć stron tego tematu i dalej nic nie rozumiem. Jeden pisze, że trzeba się rozliczać z każdej złotówki, tam gdzieś widziałem na początku taki post:

(30-07-2011 20:23)Killer napisał(a):  Teoretycznie rodzice powinni to zrobić, jednak jeśli nigdzie nie pracujesz ani nie zarabiasz po 5000 tysięcy miesięcznie to luźno wcale ze jesteś niepełnoletni.
Swoja droga US nawet nie wie co to jest paypal, strasznie nie ogarniają.

Bo ja już, w końcu nie wiem. Może warto zasięgnąć po poradę internetową w tej sprawie, do jakiejś Pani księgowej lub Pana adwokata ? Co o tym myślicie ? Bo ja chce się z nimi rozliczyć. Nie jestem pełnoletni, a moje zarobki nie wydają się jak dla mnie małe, więc proszę o jakieś rzeczowe i rzetelne fakty kogoś kto się w tym temacie trochę orientuje, bo opinia osób, które posiadają informacje z palca wyssane jest dla mnie zbędna i traktuje ją jako spam.

Pozdrawiam !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012 05:45 przez szlachetny3.)
Glosy: Mksiak (+1)
11-04-2012 05:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dennisek78 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,328
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.01
Post: #48
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
Szlachetny3 - Jako iż nie jesteś pełnoletni mogą się z Twoich sum rozliczyć Twoi rodzice, bądź co bądź urzędników nie będzie obchodzić KTO zarobił te pieniądze tylko czy te pieniądze zostały rozliczone.

Więc masz odpowiedz na swoje pytanie Big Grin
11-04-2012 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nitek44 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 152
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 135.00
Post: #49
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
Rodzice mogą się "ze mnie" rozliczać tylko gdy jestem niepełnoletni? Bo mam taką sytuację, że w tym roku kończę 18 lat no i nie wiem czy oni w swoich pitach mają podać moje zarobki, czy może ja już mam "swojego" pita wypełniać...
11-04-2012 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KontaYoutube Offline
Banned
*

Liczba postów: 117
Dołączył: Feb 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet ! Jak się rozliczyć z uploadu !
(23-06-2011 21:14)Killer napisał(a):  
(23-06-2011 21:08)Demon1 napisał(a):  Nie chcę mi się szukać tego maila.
Killer a co ma Fast-prizes do odprowadzania podatku z PayPala? Myślisz że jestes fajny?

Po 1 nie myśle, tylko wiem, po drugie nie kozacz bo bardzo szybko Cię skrócę w mgnieniu oka, po 3 nie wprowadzaj użytkowników w błąd za paypala również trzeba się rozliczyć.

Zaskocze Cie, nie słyszałem większej głupoty za płacenie za konto internetowe ktore nie jest weryfikowane w żaden sposób. Mozesz zarejestrować sie na swoje dane, dlatego najlepiej kupic przez paypal cokolwiek i wtedy podatek już jest wliczony.

NIGDY NIE SLYSZALEM zeby ktokolwiek zaplacil podatek od Paypala. Albo to jest osoba posiadająca firme. A pozatym dla osob ktore zarabiają conajmniej 10000$ wynajmują sobie adres gdzieś poza granicami. Jakieś wyspy z 1000 mieszkańców, płacą 1000-500$ za miesiąc i tam zakładają konta na firme. Zazwyczaj takie biuro nie płaci podatku za pieniądze przechodzące z zewnątrz. Smile


Zreszta moge sie mylic, eot w moim przypadku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2012 22:28 przez KontaYoutube.)
18-04-2012 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak rozliczyć podatek z Twittera Soplica 0 385 12-12-2023 20:38
Ostatni post: Soplica
  jak rozliczac podatek od zarobkow w timebucks ? piotrmos11 6 1,116 29-09-2023 12:46
Ostatni post: piotrmos11
  Jak rozliczyć zagraniczną affiliację ? czukma 2 943 07-12-2022 15:08
Ostatni post: mysc
  Zaległa afiliacja-jak rozliczyć sipaszi 3 2,124 04-12-2021 08:25
Ostatni post: sipaszi
  Podatki od inwestycji na Trading212 Isuth 5 3,215 09-06-2021 19:01
Ostatni post: Isuth

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości