Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masowi poleceni

Autor Wiadomość
mko101 Offline
Account not Activated
*

Liczba postów: 481
Dołączył: Sep 2008
Forum Gold: 0.00
Post: #41
 
Sprawdź:
Przy okazji znalazłem jeszcze te:
http://adandel.com/index.php
http://epicclicks.com/index.php

Odpowiednie ;-)
08-10-2008 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
makaj Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #42
 
Oj valdemar, ciągnie Cię do typowych zasad bardzo :-P Ale nie robimy kolejnej typowej akcji forumowej z numerkiem IV i nie będę zmieniać idei... im bux bardziej podejrzany tym lepiej :idea:
Nie wchodzimy tam na długo, więc tak naprawdę jego przyszłosć nie ma dużego znaczenia.
Jak bux z 2c za klik zapłaci komuś na pokaz i tym kimś będziemy my to świetnie :idea:


PS: adandel jest z lipca! Dla nas to już obiekt muzealny :-P
08-10-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mko101 Offline
Account not Activated
*

Liczba postów: 481
Dołączył: Sep 2008
Forum Gold: 0.00
Post: #43
 
A propos ja jestem w Super-Bux, 2c za klik, więc pewnie scam :-> ale mi powinien jeszcze wypłacić a brakuje mi 60c :-o
08-10-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MoneyMaker Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 350
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
 
makaj napisał(a):... im bux bardziej podejrzany tym lepiej
...
Jak bux z 2c za klik zapłaci komuś na pokaz i tym kimś będziemy my to świetnie :idea
lepiej dla kogo ? chyba nie dla nas, bo tylko stracimy czas. Jeśli znasz jakiś bux z klikiem za 2c, który "płacił na pokaz", to daj przykład.
Nie widzę większego sensu angażować sie w klikanie w buxach, które od razu wydają sie być scamami. Chyba lepiej wybrać 10, ale takich, które będą chociaż dawały niewielką szansę powodzenia, czyli wypłaty.
08-10-2008 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vere Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 618
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 69 +

Forum Gold: 90.00
Post: #45
 
Też mogę się dołączyć 8-)

Ale zabawa z pewnymi scamami, nawet jeżeli są nowe nie ma najmniejszego sensu, strata czasu :-P
08-10-2008 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

makaj Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #46
 
Nie znam takiego, który "płaci", ale znam takiem które "wypłaciły" i to wystarczy. Zresztą to jest szczegół.
Akcja jest stworzona w taki sposób, żeby o traceniu czasu nie było mowy, a Ty jednak... nawet gdyby bux nie zapłacił, to te kilka dni klikania jest jakąś tragedią? Założę się, że już w swoim życiu więcej czasu zmarnowałeś w buxach które okazały się niewypłacalne i nie nastąpiło to po kilku dniach tylko raczej tygodniach...
Nie rozumiem również, dlaczego tanie reklamy miałyby o czymś źle świadczyć...
Nie wiem jak Ty to oceniasz, że od razu widzisz, że bux będzie scamem. Zresztą każdy z nich kiedyś sięnim stanie nieuchronnie, więc o czym mowa. Nas nie interesuje przyszłość tych firm.
08-10-2008 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MoneyMaker Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 350
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
 
makaj napisał(a):Nie rozumiem również, dlaczego tanie reklamy miałyby o czymś źle świadczyć...
Jeśli bux oferuje za klik 2c, a od reklamodawców bierze np 5 $ za 1000 reklam, to jest to oczywisty scam, który zamierza przyciągnąć jak największą liczbę userów-klikaczy (dając na przynętę 2c) i jak najwięcej chce sprzedać reklam (kusi niską ceną reklam). Ale bilans w takim układzie wychodzi ujemny:
dostaje tylko 5 $, a powinien zapłacić klikaczom 20 $ (za 1000 reklam), czyli jest w plecy -15 $.
Przecież żaden bux nie będzie dopłacał do interesu, więc od razu widać, że to scam.
09-10-2008 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vere Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 618
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 69 +

Forum Gold: 90.00
Post: #48
 
Hmm...to jest wypowiedz skierowana do mojej osoby? :-P

Trudno dla buxa wróżyć przyszłość jeżeli cena klików wynosi 0.02$, poleceni 100% a 5$ za 1k wyświetleń reklamy.

Nie zmarnowałem zbytnio dużo czasu bo jestem tylko w paru buxach i klikam jedynie z nudów, ...a co do zarobków to mam normalną, legalną pracę, buxy to jedynie miesięczne kieszonkowe i fajna zabawa :-P

Jeżeli jest gwarancja zarobku oraz akcja startuję z takim rozmachem to warto zaangażować się trafnie, przyniesie to bardziej obfity skutek 8-)
09-10-2008 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
makaj Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #49
 
Cieszę się, że jeszcze niektózy wierzą, że buxy sprzedają reklamy.
A ja wierzę w św. Mikołaja :-P :->

W każdym razie to już dyskusja nie na ten temat. Wiadomo, że im więcej firm nam zapłaci tym lepiej, nie jestem sadomasochistą (raczej) :-P

Chciałem jednak stworzyć akcję, gdzie udałoby się wyciągnać jak najwięcej, marnując przy tym jak najmniej czasu właśnie, więc takie wizje bezsensowności są nie na miejscu :-P
09-10-2008 04:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
moody Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 819
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
 
MoneyMaker napisał(a):Jeśli znasz jakiś bux z klikiem za 2c, który "płacił na pokaz", to daj przykład.

Włoskie firmy - GPMPTC i Italianclick - kliki były po 2 eurocenty i nawet sporo wypłat było na początku.
Nie wiem z czym robicie problem - jak ktoś się nie będzie chciał rejestrować w buxach z clickami po 2c, to się nie zarejestruje i po sprawie. Ja w każdym razie się regne.
09-10-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ty mi ja tobie (poleceni) patrolekss 1 180 11-03-2011 01:53
Ostatni post: Killer
  Poszukiwani Poleceni michalo190 2 170 11-03-2011 01:53
Ostatni post: Killer
  Poleceni Damien 6 201 11-03-2011 01:49
Ostatni post: Killer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości