Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!!

Autor Wiadomość
studziak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 362
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 34.00
Post: #101
Dungeons & Treasures - gra RPG
Sprawdź:
Jeśli jako dzieciak lubiłeś wracać ze szkoły i odpalać grę, która potrafiła wciągnąć Cię na wiele godzin, to myślę, że dobrze trafiłeś. Otóż gra, którą chciałbym zaprezentować nie tylko przynosi satysfakcję, ale pozwala też powiększyć nasz portfel. Na pewno nie zarobicie tyle co najlepsi gracze popularnych gier typu League of Legends czy Counter Strike, ale kilka dolców zapewne Wam wpadnieWink Oczywiście to, czy jesteście miłośnikami gier lub też stronicie od nich, nie ma żadnego znaczenia. Możecie przecież traktować to jako formę dorabiania kilku dolców niezależnie od wieku. Zatem po co tracić czas na zwykłe gry przelądarkowe, skoro kasa jest na wyciągnięcie ręki?

Dungeons & Treasures to przeglądarkowa gra RPG, która osadza naszego bohatera w czasach średniowiecznych. Walutą obowiązującą w grze jest Gold, za który rozwijamy naszą postać poprzez kupno przedmiotów. Oczywiście wydatki powinny być ograniczone, gdyż niektóre wyposażenie nie jest niezbędne i możemy je znaleźć w trakcie gry. Istotnie, zdobyty Gold wymieniamy na prawdziwe pieniądze, a chyba o to nam chodzi Wink. Otóż Gold przeliczany jest na walutę DT$, gdzie 1DT$=0,70 euro. Wymiana ta odbywa się automatycznie każdego ostatniego dnia miesiąca, po czym następuje restart całego serwera i wszystko zaczyna się od zera. Wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie, bo każdy ma takie same szanse.

Ale jak zdobyć te pieniądze? Postaram się pokazać kilka sposobów.
1) Lochy.
Główne i najważniejsze źródło naszego Golda. Właśnie tutaj opiera się fabuła tej gry. Każdego dnia mamy prawo do przejścia jednych lochów. Ale co tam się kryje? Syf, kiła i mogiła, a tak naprawdę wszystko - od potworów po zdobycze.

Gdy wejdziemy do lochów koniecznie używajmy bonusów wspomagających. Najważniejszym z nich jest przede wszystkim mikstura doświadczenia, czyli Potion of Learning, która pozwala naszej postaci zdobywać więcej doświadczenia za zabite stwory A czym wyższy poziom naszego bohatera, tym droższe nagrody znajdziemy w lochach, przez co użycie tego potiona jest bardzo ważne.

Walki z potworami z reguły nie są wymagające. Należy jednak pamiętać, żeby posiadać jakąś w miarę dobrą broń przy sobie, a najlepiej dwie. Zdarza się bowiem, że podczas takich walk broń ulega zniszczeniu a gołymi rękami czy czarami według mnie nie warto.

Jak tu zbieramy Gold? Właśnie między innymi za zabijanie potworów. Często zdarza się, że gdy stwór jest nieco silniejszy od pozostałych dostajemy dodatkową kasę, no i przede wszystkim więcej doświadczenia. Oprócz tego, na ziemi w lochach leżą losowo małe ilości Golda. Dodatkowo zamiast Golda znajdziemy tam różne przedmioty, potiony, czary, które możemy sprzedać w sklepie. Ostatnim sposobem na zdobycie dodatkowego Golda w lochach jest zbieranie kluczy. Mamy ich 2 rodzaje. Jedne z nich możemy wykorzystać w tzw. Chest Roomie, o czym później, a drugie bezpośrednio do otwierania skrzynek w lochach. Niestety często nie posiadamy odpowiedniego klucza i znalezionej skrzyni nie da się otworzyć. Wtedy możemy spróbować otworzyć ją za pomocą broni lub czarów. Tutaj ryzykujemy zepsuciem broni lub zranieniem się, choć czasami naprawdę warto, jeśli przedmioty w skrzyni są bardzo drogie.

2) Chest Room.
Właśnie tutaj możemy wykorzystać niektóre klucze zdobyte w lochach. W zależności od rodzaju klucza(wood, bronze, silver, gold) dostajemy wynagrodzenie w postaci Golda. Jak wiadomo, czym droższy kruszec, tym wyższe wynagrodzenie.

3) Temple
W świątyni raz dziennie przysługuje Ci modlitwa. Możesz otrzymać jakąś ilość złota lub po prsotu odejść z niczym. Nie, nie trzeba być wierzącym Wink

4) Treasures Hunt
Raz dziennie przysługuje nam udział w tej grze. Polega ona na zaznaczeniu pewnego losowego na mapie skarbów. Nagrodą może być klucz do Chest Room lub Gold.

Uwaga. Jako że jestem trochę gapowaty, na początku nie zwróciłem na to uwagi. Należy bowiem w zakładce Bonus kliknąć Treasures Hunt i zaznaczyć okienko: Have my free box of the day a po nim Play the free treasure hunt, a nie tak jak ja: Play at the star treasure hunt. Różnica jest taka, że pierwsza gra jest darmowa, a druga wymaga inwestycji, przez co dziwiłem się, czemu nie mogę zagrać. Lekki facepalm.

5)Bonus
Tutaj znajdziemy wszelkiego rodzaju gry losowe, powiedzmy hazardowe. Jako, że od hazardu trochę stronię, gdyż wydaje mi się, że system i tak prowadzi Cię do porażki, to nie korzystam z tych zakładek. Oczywiście szczęście może dopisać, ale chyba nie mi.

6)Poleceni
Jak to z reguły bywa, większość takich systemów posiada pewien system poleconych. Dla konta bez inwestycji wynosi ono 5%. Wraz z inwestycjami procent ten rośnie, ale to już wypadałoby się zagłębić indywidualnie w zależności od własnych preferencji.

7)Market
Taniej kupię, drożej sprzedam. A tak serio, tutaj sprzedajemy wszystkie niepotrzebne nam przedmioty, za co dostajemy Gold. Możemy również kupić itemy potrzebne nam do rozwoju jak broń czy potiony, ale to już według własnych potrzeb. W markecie można również sprzedać złapane potwory, aczkolwiek nie są one na tyle drogie, by tracić zdobyte doświadczenie kosztem Golda.

WAŻNE: Jak wiemy, reset serwera następuje ostatniego dnia miesiąca i nasz Gold jest przeliczany na prawdziwe pieniądze. Należy zatem pamiętać, by wszystko to, co posiadamy w swoim ekwipunku sprzedać w markecie. Wtedy nie marnuje nam się Gold w postaci usuniętych przedmiotów podczas przeliczania.

Wydaje mi się, że to wszystkie sposoby na zdobycie Golda. Są również okresowe eventy czy gry. Ostatnio pojawiły się darmowe zdrapki za poprzedni piątek 13.Wink

Wypłaty oczywiście na Paypal od 5$DT. Możemy je również przeznaczyć na inwestycję w grę, co pozwoli na późniejsze wyższe zarobki.

Reflink: REFLINK
Czysty link: Czysty

Oczywiście rejestrujcie się z reflinka dobre duszyczkiWink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2015 10:27 przez studziak.)
20-03-2015 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafiko1112 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #102
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Zarobiłeś już coś na tym, jakieś dowody wypłat, ile można w miesiąc wyciągnąć?
20-03-2015 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
telefonowykoks Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 54
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #103
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
ile ta gra już istnieje?

telefonowykoks, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2015.
20-03-2015 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
studziak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 362
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 34.00
Post: #104
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Jeszcze nic nie zarobiłem na tym, ponieważ niedawno się zarejestrowałem. W nieco ponad tydzień uzbierałem 200 000 Golda, a to jest tak około 0,40DT$. Myślę, że w miesiąc można bez żadnych inwestycji i poleconych uzbierać 1DT, czyli niecałe euro. Może i mało, no ale to tylko gra Wink Oczywiście nikt nie zabrania inwestycji. Co do dowodów wypłat to znajdziesz u nich na forum. Swojej wypłaty jeszcze nie miałem.

Edit:// Gra istnieje dość długo, co dobrze o niej świadczy. Bodajże jej start to 2008 rok, ale miesiąca niestety nie znam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2015 16:34 przez studziak.)
20-03-2015 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
banipunz Offline
Banned
*

Liczba postów: 758
Dołączył: Feb 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #105
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Z opisu wygląda zacnie, zaraz się zarejestruje! Nawet jeśli scam to się nie będę przejmował, uwielbiam takie gry Heart
20-03-2015 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BertoneTurbo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 1.00
Post: #106
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
temat o tym bankowo byl gra ma swoje lata pogralem troche i odpuscilem.
21-03-2015 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
studziak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 362
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 34.00
Post: #107
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Przypominam wszystkim, że miesiąc się kończy i niedługo będą resetowane postacie do 1lvl. Sprzedajcie swoje wszystkie przedmioty Wink
30-03-2015 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
studziak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 362
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 34.00
Post: #108
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Nastąpił reset postaci, niedługo będzie przeliczony Gold na DT$. Dodano również nową darmową grę Fish Bonus. Zapraszam.
02-04-2015 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

overlord25 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,712
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1405 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 18.20
Post: #109
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Ciekawe ile za to dostanieszSmile
02-04-2015 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabolek1991 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 281
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 35 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #110
RE: Dungeons & Treasures - gra RPG
Grałem w to kiedyś, zarobek 1-2 $ na miesiąc, szkoda nawet klikania Smile
06-04-2015 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) thomasward 226 40,785 02-12-2021 22:40
Ostatni post: a2934549
  Bananki.pl - Zarabiaj grając w gry! Konrath 20 5,428 09-07-2017 20:01
Ostatni post: KontrolC
  mlgame.pl - zarabianie na grze RPG Beliarossi 28 7,787 20-02-2013 00:48
Ostatni post: jabolek1991

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości