Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! (/Temat-dungeons-treasures-com-zarabiaj-grajac-w-gre-RPG-26050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - fusek1 - 18-03-2009 18:15

Bezpłatna gra RPG w przeglądarce, płacąca za zdobyte w grze sztuki złota.

Wymagane pola przy zapisie angielski I francuski:
- nickname/login I pseudo/login - nick do logowania
- password I passe - hasło
- first name I prenom - imię
- e-mail
- name of the character I nom de mon personnage - nazwa postaci (można ją później zmieniać)
- your godfather I votre parrain - polecający (wskazane pozostawienie fusek :-) )

Pozostałe pola: miasto, kod, kraj, płeć, strefa czasowa (Polska to GMT+1), data urodzin są nieobowiązkowe
Po wciśnięciu create my account I creer my compte czekamy na maila, po otrzymaniu klikamy na link w nim zamieszczony i już możemy grać.

UWAGA - można założyć więcej niż jedno konto z jednego komputera :-) jak również zakładać jednocześnie na stronie francuskiej i angielskiej.

Warto przeczytać na początek First Step I Premiers Pas

Zarobki
na początku zarabia się ok. 10k złota dziennie, najwięcej dostaje się za złote klucze :-)
aktualnie można uzyskać bonus Friday 13 / Vendredi 13 - zdrapki z koniczynkami, w których dostaje się dodatkowe złoto
na stronie francuskiej są dodatkowe questy - w lochach zbieramy elementy do tych questów, angielska ruszyła niedawno więc na razie tego jeszcze nie ma.
wg informacji na forum przelicznik wynosi ok. 0,3 € / 100k złota i lekko wzrasta.
Wypłaty:
- DT codes (1$, wersja francuska 1€)
- Moneybookers (minimum 10$, 10€)
- czek (minimum 20$ - prowizja 4$, 15€-1€)

Poleceni - 30% / 15% / 5%

Kazdemu kto sie zapisze oferuje pomoc w grze !!!

http://dungeons-treasures.com/inscription.php?c=1&p=3337


- Boro! - 18-03-2009 19:06

mam takie pytanie zwiedziłem cały labirynt i już nic w nim nie ma. Co teraz dostane jutro albo kiedyś jakiś nowy czy jak :?:

Można jeszcze jakoś złoto zdobywać prócz tego łażenie po labiryncie ?


- fusek1 - 18-03-2009 19:50

ogolnie to chodzac po labiryncie (lochach) ktore znajdziesz w miejscu Place - > Tavern
dostajesz raz dziennie wejscie - i po przejsciu calej mapki na ktorej to zbierasz rozne przedmioty - gold, klucze itp
Klucze mozesz sprzedac w
POKÓJ ZE SKRZYNIAMI - Chests Room
Tutaj dostaje się bonus za znalezione klucze do skrzyń (drewniane, żelazne, srebrne i złote) - można nawet znaleźć kilka tysięcy sztuk złota w 1 skrzyni

dodatkowo punkty mozesz zbierac w :

grze Friday 13

- Treasures Hunt - klikamy Have my free box of the day a następnie Play the free treasure hunt 1 raz dziennie można otrzymać złoto, klucze do skrzyń,

- Temple - odwiedzając codziennie świątynię po 5 dniach otrzymujemy bonus (np. 950-2606 szt. złota)
- Bow & Baloons - do 20 marca strzelamy z łuku do lecących balonów (warto wcześniej poćwiczyć) w zalezności od miejsca w rankingu można otrzymać od 2 do 60.000 szt. złota


- MoneyMaker - 18-03-2009 20:16

fusek, czy z twojego reflinka należy sie zapisać ?


- fusek1 - 18-03-2009 20:20

wskazane;p
bede zadowolony;d


- MoneyMaker - 18-03-2009 20:40

usunięty reflink (moja pomyłka, sorki)

Trzeba wyrżnąć potwory i wygarnąć tyle złota, ile się da, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej :->

... a tu pomoc do gry >> http://www.dt.zobacz.biz/


- Boro! - 18-03-2009 20:43

Trzeba było w łańcuszku się zapisać jak tak robisz :-P
Tyle że ja Cię ubiegłem :-?


- MoneyMaker - 18-03-2009 20:45

To nie jest łańcuszek ?


- Boro! - 18-03-2009 20:48

http://zarabiam.com/topics9/dungeons-treasurescom-vt6772.htm

Tam jest łańcuszek :-)


- MoneyMaker - 18-03-2009 20:52

orientujesz się może, czy można usunąć konto i zarejestrować się ponownie z innego reflinka, bo znalazłem tylko coś takiego "Delete my account forever" :?:

... ok, już się przepisałem, sorki za zamieszanie :-?