Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com !

Autor Wiadomość
Czarny767 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,144
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #111
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Sprawdź:
Cześć,chciałbyś zgłosić się na "Tutora"

Na forum jestem już jakiś czas,a dokładnie "Spędzony czas online 1 Miesiąc, 2 Tygodni, 6 Dni, 2 Godzin, 43 Minut, 48 Sekund."
Zawsze staram się pomóc na dane pytanie,jak tylko potrafię.
Mam 600 postów oraz 160 reputów, z czego na pewno jest 100 mądrych postów.


Może coś o sobie ?

A więc tak , nazywam się Patryk, mam 14 lat, mieszkam w Szczecinie.

Czym się interesuję?

Interesuję się sportem ( głównie piłką nożną ) , informatyką (komputery,gry itp ) , muzyką , motoryzacją , oraz oczywiście Lockerz. Smile

Jak trafiłem na to forum ?

Trafiłem na nie ,jak pewnie każdy z Nas, wpisując w google frazę " lockerz forum " , i oczywiście jako 1 pokazało się Nasze kochane forum. Wink
No i wszedłem,poczytałem , dowiedziałem się trochę, i zostałem na dłużej. Smile
Szczerze mówiąc trochę się uzależniłem od Tego forum. Wink


Tak więc,czekam na rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam,Czarny767 !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2011 21:11 przez Czarny767.)
01-11-2010 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #112
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam.

Chciałbym zostac Tutrem Smile

Dlaczego ?
Ponieważ pomagam ludziom tak jak mogę i zawsze dam swoja rade . Jestem również uczciwy (mogą zaświadczyć niektóre osoby)
Moze nie jestem najdłużej na forum ale wiem juz dużo o lockerz a również o $LFE Smile Znam m.in. Tongue

Mam nadzieję że zostanę przyjęty do tej wspanalej Ekipy zarabiam.com Smile

Pozdrawiam
19-11-2010 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartuS Offline
Lockerz'o-Wyjadacz
*

Liczba postów: 2,408
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 506 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #113
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Elo

Chciałbym spróbować się zgłosić na tłumacza. Tylko na test, ale mam nadzieję, że dam radę. Angielskiego uczę się od hmmm... Około 7 lat. Wszystko inne w poprzednim podaniu. Zgłaszam się do rangi tłumacz, bo widzę, że brakuje tłumaczy, a może nawet taka pomoc sie przyda Smile
19-11-2010 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DDK Offline
;-)
*

Liczba postów: 4,638
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 3021 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 47.29
Post: #114
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam, składam swoje CV na rangę Tutora zarabiam.com


Curriculum Vitae



Adrian Mamcarz
___________________________________________________________
Stan Cywilny: Kawaler
Data urodzenia: 07.07.1994
Miejsce urodzenia: Szpital
Adres: Siedlce
Telefon: LG KU990i i Samsung D900i
Email: [email protected]


WYKSZTAŁCENIE
___________________________________________________________

2001-2007 Szkoła Podstawowa
2007-2010 Publiczne Gimnazjum
2010-20xx Technikum Informatyczne ( Planuję ukończyć w 2014 zobaczymy czy zdam Big Grin )

DOŚWIADCZENIE
___________________________________________________________

Dawno temu grałem w GTA SAMP, tam było forum, po jakimś czasie dostałem rangę Moderatora Serwera i forum. Sprawowałem się na swojej randze, więc dostałem awans na Junior Moderatora, potem na Administratora ( Najwyższą rangą był Super Administrator ). W sumie chyba rok byłem na randze "kolorowej", lecz zaczęły się konflikty między Super Adminami i serwer upadł. Właśnie na tym forum serwera poznałem Lockerz i szukałem czegoś w necie na ten temat i wpisałem w Google "Lockerz Polskie Forum" i znalazłem "AjLoka" ( Konkurencja ) tam byłem przez dłuższy czas, ( około 10 miesięcy ), otrzymałem tam rangę SB Guarda ( coś jak moderator ShoutBoxa ) i pilnowałem porządku, potem ta ranga została usunięta ( nie wiem z jakiego powodu ) i otrzymałem VIP'a, potem był nabór na rangę Supportu ( otrzymałem tą rangę ), to było coś jak nasz Tutor pomieszany z Moderatorem. Utrzymywałem porządku na tej randze, potem zaczęły się konflikty w ekipie, zrezygnowałem z rangi i przeszedłem na LFE. Atmosfera jest tu nieziemsko pozytywna i zostałem. Konto tutaj mam od sporego czasu ( dołączyłem Dołączył: 02-26-2010 ) i spędziłem na tym forum online 1 Tydzień, 2 Dni, 6 Godzin, 11 Minut, 20 Sekund. To dosyć sporo, mam napisanych 340 postów na pewno sensownych, nie spamuję jak niektórzy dla "Aktywności", tylko jak mam potrzebę napisać to po prostu piszę.
Chciałbym pomagać w rozwoju forum, pomagać użytkownikom w różnych trudnych problemach oraz i tych łatwych oraz oczywistych dla zaawansowanego użytkownika Lockerz, ThisBox, Filesonic, Hotfile itp.

Lubię banany Smile)
JĘZYKI
___________________________________________________________

* J. Angielski - Dobra znajomość w mowie i w piśmie

UMIEJĘTNOŚCI
___________________________________________________________

* Bardzo dobry kontakt z ludźmi, zazwyczaj nie mam problemów z nimi i nie wszczynam kłótni.

* Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość systemów operacyjnych Windows XP, 7 i Vista

* Bardzo dobra obsługa Panelem Moderatora w silniku forum MyBB

* Bardzo dobra znajomość serwisu Lockerz, ThisBox i FileSonic

ZAINTERESOWANIA
___________________________________________________________

* Komputery, serwisy z nagrodami oraz zarobkowe
* Muzyka, motoryzacja

___________________________________________________________

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2010 12:36 przez DDK.)
20-11-2010 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KoLoRoWY_O.o Offline
Banned
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Oct 2010
Forum Gold: 0.00
Post: #115
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam,

Dziś chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na rangę Tutora.

Tak więc zacznę, mam na imię Paweł mam 16 lat, mieszkam w Chrzanowie okolice Krakowa , moje zainteresowania to: Muzyka, internet, sport (głównie piłka nożna) oraz filmy, konsole itp. Na Lockerz jestem można powiedzieć że świeżym wyjadaczem ponieważ siedzę na tej stronce lekko ponad 2 miesiące i dość szybko wszystko ogarnąłem co i jak, gdy kolega mi zaproponował "grę" w lockerz, na początku nie wiedziałem o co kaman, więc wszedłem w Google i wpisałem "Co to lockerz" i tak wpadłem na LFE, około miesiąca obserwowałem forum jako niezarejestrowany i tak zawsze śledziłem SB, po jakimś czasie postanowiłem się zarejestrować i popisać z ludźmi co nieco, myślę że większość czasu na forum spędzam raczej gadając i pomagając na SB niż pisać posty, aczkolwiek mam ich trochę bo 196, ogólnie online na forum jestem 4 Dni, 12 Godzin, 12 Minut, 45 Sekund myślę że to dużo jak na mnie, tak sądzę Smile. Doświadczenie jakie posiadam myślę że jest wystarczające, byłem moderatorem na pewnej stronce warezowej, na skrypcie by przemo później administrator owego warezu przestał go prowadzić i zrezygnowałem z posady moderatora ponieważ nikt nic nie robił. Myślę że mógłbym się przydać załodze LFE ponieważ bardzo lubię pomagać userom tym starszym jak i młodszym którzy są na lockerz, mogą to potwierdzić inni wyjadacze SB Tongue. Piszę poprawnie po polsku, jest to duża zaleta na tego typu forach, inne stronki z jakich korzystam i ogarniam to między innymi: ShareCash, Filesonic... i tego typu strony do zarabiania dolarów ( bo po to tu jesteśmy ! ). Oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam, kolorowy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2010 13:19 przez KoLoRoWY_O.o.)
07-12-2010 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #116
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam Was,
Chciałbym zostać Tutorem

Mam na imię Karol ,mam 15 lat i mieszkam pod Warszawą Smile Moja przygoda z Lockerz rozpoczęła się zaraz po nieudanym restocku na TakeaGift ,który odbył sie w czerwcu. Pomyslałem sobie - Kiedys ktos mnie prosił abym zarejestrował się w Serwisie Lockerz.com - olałem to , ale powróciłem tam w połowie Czerwca. Ciesze się z tego Big Grin Nie wiedziałem o co chodzi wgl wiec wpisałem w google Lockerz i na pierwszym miejscu pojawiło mi sie inne forum , ale nie spodobała mi sie szata graficzna - wiec wziałem drugi wynik - to było LFE Wink)
Dlaczego to ja powinienem zostać Tutorem ? Ponieważ znam się bardzo dobrze na Lockerz i umiem pomóc kazdej osobie w potrzebie . Znam zasady ortografii i interpunkcji Big Grin Dużo siedze na forum i sb - mam 138 pochwał Smile Myślę ,że sprawdziłbym się w tej roli. Wink

Dziękuję,
Driver96
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2010 14:37 przez Driver.)
07-12-2010 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pkrecik6 Offline
Banned
*

Liczba postów: 481
Dołączył: Apr 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #117
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Siemka, tak kandyduje na Tutora Smile

To zacznę tak jak koledzy wyżej, jestem Paweł mam 17 lat (6 stycznia bije 18) 2

Jestem na Lockerz od października 2009 roku a także od samego początku interesowało mnie wszystko co związane z Lockerz i choć lekkiej przerwie w nabijaniu ostatnio ptz i nie uczestniczeniu w życiu Lockerz jest na bieżąco z wszystkimi nowinkami na lockerz a także wszystko co do Lockerz. Nie ma co się oszukiwać ciągle się uczę i zdobywam wiedzę o Lockerz bo jak wiadomo co chwila coś dochodzi, coś odchodzi.

Każdy mnie zna z innej strony, oczywiście wiem zrąbałem w pewnych momentach i większość o tym wie w szczególe Banan. Bywałem wulgarny, uciążliwy, irytujący i nietolerancyjny czasem lecz trzeba tu ująć, iż jestem tylko człowiekiem i uczę się na błędach staram się tworzyć obraz dobrego forumowicza, Oczywiście nie zapomnę o tym że zawsze gdy mnie ktoś poprosił z chęcią pomagałem i dalej to robię.

Zapewniam że jakbym został tym Tutorem to na pewno byście się nie zawiedli pokazałbym wam moje prawdziwe obliczę które poprzez ścianę jeszcze dzieciatego głupiego dzieciaka na razie się nie przebija z powodów iż muszę się uganiać z osobami które nie mają za grosz rozumu co do przyjmowania szybkich rozejmów po sprzeczce, bo tylko umieją wyzywać każdego nie zważając na przepaść jaka dzieli między nim a człowiekiem, który jest mądrzejszy.
07-12-2010 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

gumis96 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 782
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 174 +

Forum Gold: 0.00
Post: #118
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam,

chciałbym się zgłosić na rangę TUTORA.Mam około 500 postów.Mam nadzieje że jestem zaufanym userem.Staram udzielać się w rożnych sprawach,i pomagać każdemu kto o pomoc poprosi.
07-12-2010 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grabowkers Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,125
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 409 +

Forum Gold: 0.00
Post: #119
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam!

Chciałbym złożyć podanie na stanowisko tutora na naszym kochanym LFE Wink

O mnie:
Jestem Dawid i mam 16 lat. Interesuje się głównie fotografią, uwielbiam jazdę na rowerze i piłkę nożną.

Początki:
Na Lockerz zarejestrowałem się w lutym. Krótko po tym postanowiłem poszukać jakiegoś polskiego forum, które pozwoliłoby rozwiać moje wątpliwości dotyczące tego serwisu. Wujek Google początkowo naprowadził mnie na konkurencyjne forum, jednak nie spodobało mi się tam. Kolejnym wyborem było zarabiam.com. Od razu wiedziałem, że tego szukałem. Wspaniała atmosfera spowodowała, że zostałem tu na dłużej.

Ja i forum:
On-line spędziłem już ponad 3 tygodnie. Przez ten okres czasu napisałem prawie 600 postów, z czego zdecydowana większość jest "mądra". Być może nie jestem jednym z najbardziej aktywnych użytkowników, ale jeśli już mi się zdarzy coś napisać, to są to sensowne wypowiedzi. Nigdy nie otrzymałem warna, ani negatywnej reputacji.
Dzięki obecnym tu ludziom nabyłem pokaźną wiedzę na temat Lockerz, którą chętnie dzielę się z innym użytkownikami forum. Gdy jest ku temu okazja, staram się tłumaczyć Dailies i inne teksty z Lockerz (w tej dziedzinie jest spora konkurencja więc nie zawsze udaje mi się zdążyć). Oprócz tego sporo wiem o TakeAGift.pl, jestem tam od samego początku.
Nikomu nie żałuję reputów, jeśli na nie zasługuje.

Jestem kulturalnym i niekonfliktowym użytkownikiem. Staram się pisać poprawnie po polsku. Cenię sobie porządek, drażnią mnie błędy ortograficzne. Można śmiało powiedzieć, że jestem uczciwy, nigdy nikogo nie oszukałem.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam,

Grabowkers
07-12-2010 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubelak Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,993
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 635 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam,

Dziś chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na rangę Tutora.
Nie będę się rozpisywał ,że lubię placki a nie lubię bigosu bo to nie jest istotne,
mam troszkę postów w tym część na pewno mądrych ,staram się pomagać na forum,
jestem tu od Lutego byłem już w ekipie ,ale zrezygnowałem czego potem żałowałem.
Plusów mam nie dużo (Dużo wygrałem na Forumowym Restocku),ale te co mam są na pewno
w pełni zasłużone.
Znam się dobrze na lockerz ,trochę bawiłem się w Thisbox ,reszta portali nie ma mojego zaufania,
czas spędzony na forum to prawię 3 tygodnie.
Staram się pisać poprawnie po Polskiemu Wink ,ale nie zawsze wychodzi ,nie chcę tego miejsca dla kolorku
czy możliwości warnowania .etc bo nie o to tu chodzi ,chodzi głównie o pomoc.
Bardzo nie lubię spamu ,raczej nie odwiedzam Off-Topa ,posty staram się zgłaszać.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2010 19:27 przez Lubelak.)
07-12-2010 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,759 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,483 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka Admin 34 17,855 02-07-2020 22:15
Ostatni post: Ropsont
  Film z 5 Zlotu Zarabiam.com - Praca w Internecie! Admin 13 10,477 28-06-2020 14:28
Ostatni post: Ropsont
  [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 Admin 49 38,635 15-11-2019 09:14
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości