Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Admin - 15-02-2010 23:21

Tutor (z ang. opiekun) ma być w założeniu rangą elitarną, ludzi obeznanych w tematyce Lockerz. Taka osoba powinna posiadać aktualne i prawdziwe informacje w celu pomocy początkującym. Jako iż, często na forum występuję parę sprzecznych ze sobą odpowiedzi i opinii na dany temat, Tutor w takiej sytuacji miał by być jedną z osób najbardziej wiarygodnych.

Jakie korzyści z bycia Tutorem?
*Wyróżniająca się ranga/grupa na forum
*Inny kolorek nicka
*Możliwość proponowania tekstów do newsów
*Prestiż i Szacunek
*Dostęp do systemu warnów
*Możliwość wręczania reputacji o sile 2 punktów
*Prawo do podawania ref linków w dziale "zarabianie w internecie"
*DOSTĘP DO SPECJALNEGO DZIAŁU Zarabiam.com !

Jak zostać Tutorem?
Należy mieć napisane co najmniej "mądrych" 100 postów.
Pisać rozgarnięte i bogate merytorycznie posty, być aktywnym na forum,
pomagać użytkownikom, być dla nich przykładem. Poradniki, filmy, staż, działania przyczyniające się dla dobra forum, również są brane pod uwagę !



Aby złożyć podanie o range/grupę Tutora należy po napisaniu określonej wyżej liczby postów napisać tu posta z uzasadnieniem swoje kandydatury. Nie każde podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, proszę też nie pytać kiedy Tutor zostanie wybrany, będzie to się odbywało wraz z rozwojem forum !

W tym temacie możecie pisać, swoje podania na pozycje tutora[ jedno podanie na osobe], napiszcie dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać i co możesz zrobić dla dobra forum Smile


W temacie można również składać podania na pozycje tłumacza.


Status moderatora i super moderatora uzyskują najaktywniejsi tutorzy, jest to pewnego rodzaju awans Smile

Pozdrawiam
ADMIN


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - rubik - 15-02-2010 23:33

mam 188 postów Wink ten jest 189.
1. Nie wiem czy zasługuję na miano tutora, ocenę zostawiam administratorowi.
2. Mogę pomóc przy tworzeniu www, zrobić jakiś skrypt czy cóś

BTW. ten post nie jest zbyt bogaty merytorycznie, ponieważ nie wiem co w tym poście można napisać Wink


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Killer - 15-02-2010 23:40

Witam całą ekipę forum !

Chciałbym złożyć podanie o posadę Tutora

Na forum jestem już od dłuższego czasu[pare miesięcy]. Mój czas spędzony tutaj to 2 Tygodni, 6 Dni, 15 Godzin, 38 Minut, dlatego wiem, że jestem obeznany w większości spraw. Pomagam innym, kiedy tego potrzebują. Znam bardzo dobrze się na paypalu - założyłem pare poradników.
Na Lockerz.com jestem od wrzesienia.
Zawsze chętnie odpowiadam na zadawane mi pytania.
Znam dobrze się na sprawach forum.
Znam dobrze : bbcode html
Niewiele piszę na forum, jednak aktywnie pomagam na shoutboxie!
Nigdy nie posiadałem ostrzeżenia i zawszę stosuje się do regulaminu forum.
Piszę poprawnie po Polsku, nie mam problemów z ortografią.
Pozdrawiam całą ekipę forum i wszystkich użytkowników zarabiam.com !


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - MyBijacz - 16-02-2010 00:05

Mam jakoś tam 5o postów, worze się w szerokich spodniach bujam z laskami. Na lockerz.com jestem bardzo ogarnięty i wszyscy wiem ale nie znam angielskiego w miare tyle żeby dosłownie coś przetłumaczyć ale żeby coś wytłumaczyć swoimi słowami. Na forum coś tam ogarniam i grałem juz dużo razy z adminem i innymi w c&c co świadczy o tym ze się znamy i może mi zaufać. Nie mam negatywnych pkt reputacji i nikt nie ma o mnie złego zdania. Lubie pomagać bezinteresownie a jak za coś się wezmę to zrobię to dokładnie i do końca.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Marello - 17-02-2010 18:12

W temacie proszę także o zgłaszanie swoich CV na rangę tłumacza, jest tylko jedno miejsce więc wybierzemy najlepszego z najlepszych Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Bolt - 18-02-2010 13:22

Witajcie ekipo Tongue
Gdy zarejestrowałem się na lockerz chciałem poszukać trochę info o stronie i tak wpadłem na to forum... Było też wiele innych ale niczym mnie szczególnie nie przekonywały, szkoda nawet było poświęcić 5 minut na rejestrację... To forum mi się bardzo spodobało. Widać że ekipa jest zgrana i newsy z lockerz są błyskawicznie dodawane po pojawieniu się ich na Hallway'u/facebooku. Na forum się już trochę rozgościłem... Staram się pomagać nowym użytkownikom lecz też popełniam błędy. Specjalnie dla nowych użytkowników zrobiłem spis cen vatu/cła za nagrody. Zazwyczaj jestem opanowany nie szpanuję Caps Lockiem jak niektórzy.
Mam ponad 230 postów i chyba nie ma ani jednego typu "super" "ok" "fajnie". Zanim coś napiszę to zawsze sprawdzam czy nie ma błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych Big Grin Dlatego chciałbym zostać tutorem Smile
Prosiłbym o rozpatrzenie podania gdyż podchodzę do tego bardzo poważnie.
Pozdrawiam Całą Ekipę Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - WalkmaN - 19-02-2010 00:44

Witam. Często bywam na forum oraz team-speaku, zawsze próbuję pomóc naszym użytkownikom. Posiadam dużo informacji na temat Lockerz (zaglądam na facebook'u, blogach itp.) oraz b.dobrą znajomość języka angielskiego. Zajmuję się również obróbką video, mógłbym stworzyć reklamy na temat forum, na różnych serwisach internetowych t.j Youtube. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji. Pozdrawiam.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Magnus - 20-02-2010 20:53

Witajcie mam na imię Konrad.Konto na Lockerz mam już od grudnia.Na forum bardzo często jestem ,piszę na sb,rozmawiam na Team Speaku mam dużą ilość postów jak i reputów.Bardzo jestem obeznany w sprawach Lockerz bo tylko tym portalem się zajmuję.Szybko odpowiadam na pytania użytkowników.Czasami tłumaczę Hallway,Dailies.Napisałem jeden poradnik i 2 newsy.Te forum jest naprawdę dobrze zgrane można szybko uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i dlatego chciałbym dołączyć do ekipy forum.
Myślę,że moją kandydaturę Admin rozpatrzy pozytywnie.
Pozdrawiam all z forum.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - BartuS - 20-02-2010 21:37

Witam ! Zgłaszam się na rangę Tutora Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Rede - 22-02-2010 09:59

Ja również Wink

Już kiedyś chciałem ci pomóc Wink

Uważam że jestem jeszcze ze starszego pokolenia forumowiczów.Było widać jak się starałem i teraz też chcę zostać tutorem i pomagać w rozwoju tego forum Wink