Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com !

Autor Wiadomość
Wojtas100 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,970
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 1507 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #91
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Sprawdź:
Witaj.
Piszę tutaj w sprawie "mnie". Otóż jestem już dość długi czas na forum. Może nie jest to imponujące ale w stosunku do spędzonego czasu online to jest dobry wynik. Nie mam postów 1000+ ale moje posty są sensowne i na temat. Nigdy nie dostałem warna. Niedługo dobiję 300 punktów reputacji. Zastanawiałem się i doszedłem do wniosku że przydałaby mi się ranga (nie jakiegoś moda) ,bo na to na pewno nie zasługuję. ale trochę wyróżniająca mnie z tłumu.
Prosiłbym o przemyślenie tej sprawy.

Dziękuję.
26-08-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Dominator Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,367
Dołączył: May 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #92
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam całą ekipę LFE
Chciałbym złożyć podanie o rangę "Tutora" na LFE
Mam na imię Marek i mam 13 lat (w marcu 14)
Na Lockerz.com wpadłem przez naszą klasę, jakiś gość napisał na PW że są nagrody za free.
Na początku w ogóle nic nie wiedziałem o Lockerz, nie wiedziałem co to Hallway(proszę się nie śmiać) ale poszperałem w necie i wpadłem na LFE. Spodobał mi się design i wszystko ok, odpowiedzi są dosyć szybko pisane (1-2min czekania).
Mam ponad 550 postów i 3/4 to część mądrych postów (nie mam postów typu: "super", "ok" na początku pisałem tak co mi dawało warny (mam -30%))
2-3 razy odkopałem temat z powodu że był konkurs "Gaduła Miesiąca", no cóż, źle zrobiłem, chciałem tylko pisać, pisać i pisać ale przeprosiłem i jest OK (Za odkopywanie dostałem -30% warna.)
Na początku nie chciałem się wypowiadać bo byłem nieśmiały itp ale jak już się "zadomowiłem" na zarabiam.com to już zaczynałem ogarniać. Zadawałem dużo pytań na początku co mi dawało większą wiedzę o Lockerz.com, ekipa zarabiam.com jest zgrana - wszystko jest ok.

Dlaczego chcę zostać tutorem ?

Ponieważ pomagam nowym użytkownikom na forum, staram się im wytłumaczyć wszystko od '"A" do "Z" o Lockerz.com i jak na razie udaje mi się to w pewnym stopniu, ale też popełniam błędy.
Często jestem na forum (każdą wolną chwilą wchodzę na LFE, nawet na komórce).
Nie spamię na forum oraz nie szpanuję na forum CapsLockiem (choć inni tak robią).

Jeśli bym został tutorem to na okres próbny - jeśli się spodobam to zostanę, a jeśli nie będę odpowiadał to będę zwykłym użytkownikiem.
Proszę rozważyć podanie o tutora, ponieważ podchodzę to tego bardzo poważnie.
Pozdrawiam Dominator
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2010 17:43 przez Dominator.)
03-09-2010 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tyndyk23 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 393
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 209 +

Forum Gold: 0.00
Post: #93
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
WitamSmile

Przyszedł i czas na mnieSmile
Swoją prośbę motywuję tym iż spełniam wszystkie kryteria przedstawione przez Admina - Banana . Posiadam więcej niż 100 ,, mądrych'' postów, i wyróżniam się jako użytkownik tego forum. Jako jedyny prowadzę dział o którym więcej osób ma zerowe lub małe pojęcie - co nie znaczy że mało wiedzą. Moja pomoc jako Tutora przyda się bez wątpienia, gdyż zawszę oferuję swoją pomoc, bez względu na wszystko - świadczą o tym moje reputy zdobyte merytorycznymi wypowiedziami, a nie wklejaniem, wycinaniem i podawaniem czegoś tam jeszcze - jako nie swojej pracy Smile AAaaaaaa bym zapomniał - piszę poprawnie po polskiemu Smile
08-09-2010 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukisss Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 358
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 243 +

Forum Gold: 0.00
Post: #94
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Hej. W końcu i na mnie przyszedł czas, więc posłuchajcie oto mojego podania:

Krótko o mnie: Mam na imię Łukasz, urodziłem się dnia 17 kwietnia 1996. Interesuję się historią, kulturą szwedzką i sportem. Biegam w klubie. Gdy zarejestrowałem się na Lockerz przez wujka google zacząłem szukać jakiegoś forum o tym portalu i znalazłem właśnie LFE
Dlaczego mam zostać wybrany: Cóż, wybierając mnie nic nie stracicie, a możecie zyskać! Mam doświadczenie w moderowaniu forum, sam kiedyś prowadziłem jedno, ale był to nie wypał. Siedzę na TeamSpeaku, jestem bardzo często na forum. W Lockerz, jak i w innych portalach jestem obeznany. Dość dobrze znam Język Angielski, staram się pomagać wszystkim jak tylko to możliwe. Piszę poprawnie po polsku. Jeśli mnie wybierzecie postaram się pomagać w sprawach forum, jak tylko jest to możliwe. Umiem się łatwo zaaklimatyzować i z członkami ekipy nie miałbym sporów.
Dlaczego ja? Myślę, że się nadaję na to miejsce i jestem godowy wykonywać obowiązki tutora. Mam nadzieję, że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie.
16-09-2010 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtas100 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,970
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 1507 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #95
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Przepraszam ,że piszę jeszcze raz , ale od tamtego posta dużo się zmieniło.
Podstawa:
14lat (niedużo ,ale moim zdaniem akurat) Na LFE od Marca 2010r.
Zainteresowania:
Przedmioty ścisłe, Matematyka Chemia Fizyka ...
Dlaczego miałbym zostać wybrany:
No cóż: Jestem aktywny znam się na prawie każdym serwisie zarobkowym
od Lockerz po buxy czy hotfile..
Dzięki czemu mogę pomagać w każdej sprawie.
Mam duże zdolności w rozumieniu czytanego tekstu czego dowiadują odpowiedzi
dodawane przeze mnie do takeagift. (dorównuje mi tylko kuchar37)
Poświęcenie czasu:
W te kilka miesięcy mam prawie 2 tygodnie aktywności w serwisie co jest dobrym
wynikiem.
Chęci pomocy:
Mój stosunek postów do plusów to niemal 5:4 czyli nie piszę bzdur tylko pomocne
posty.
TYLKO LFE:
NIE DAJĘ NIC NA INNE FORA TAK JAK KILKORO UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY DAJĄ
ODPOWIEDZI RÓWNIEŻ NA KONKURENCYJNE FORA a ja wręcz przeciwnie nie
mam tam nawet konta.
TS:
nie korzystałem ,ale od jakiegoś czasu pojawiam się tam (nie tylko jak jest restock)
Moja propozycja stanowiska
Chciałbym zostać tutorem oczywiście znam regulamin i sam go nie złamałem ani razu.
Uczciwość:
Jestem uczciwy nie jak kilka osób które nabijają posty aby później kogoś oszukać.

Killer awansował więc ktoś nowy powinien dostać szanse a moim zdaniem jestem tego wart.
Dziękuję za fatygę w przeczytaniu moich bazgrołSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2010 13:08 przez Wojtas100.)
17-09-2010 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
haggard Offline
HaggardKSG
*

Liczba postów: 1,463
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 637 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 149.00
Post: #96
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Elo

Chciałbym (pragnę o.O !!) (joke) zostać tutorem. Wiedzę o Lockerz jaką taką mam, myślę że te ~100 mądrych postów mam, zależy jak się je rozumie.

Nie wiem co mam pisać, więc zerkne na posty powyżej Smile

....
Ok, moich interesowań nie musicie znać, adresu również...
Lat 15 niedługo, aktywny na forum w pewnym stopniu jestem, na forum bywam w wolnym czasie, nie trolluje, nie spamuje, nie zabijam, nie bluzgam.

Mam nadzieje, że to iż nie należałem do klubu fanów Jeppersa, nie dyskwalifikuje mnie na starcie.

Pozdro


@PS Jeśli jakieś pytania co do mojej osoby, to pw Smile
26-09-2010 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paskur Offline
JP
*

Liczba postów: 3,305
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 1628 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam all Smile

Nadeszła pora na mnie Rolleyes - podanie na tutora LFE

Na początku może krótko o mnie
, Iś bin Patryk ( ale wole paskur Tongue ), mieszkam niedaleko Krakowa, mam 16 lat :F, chodzę do VIII LO w Krakowie(ps. jedna z lepszych szkół w Krk) do klasy mat-fiz-inf Big Grin raczej bym się nie dostał jakbym był nie-ogar xD, hmm co jeszcze o mnie, lubię różne sporty ( nie tylko oglądać ) ale też dużo siedzę na kompie Smile

O moim życiu chyba starczy, teraz coś o no-life Cool

Na forum jestem od 01-26-2010 - hah dzisiaj akurat 8 miesięcy ;]
Reputków mam 476, mój czas spędzony na forum to ponad 2 miesiące i 2 tygodnie.
Postów mam ponad 1k więc coś mądrego się znajdzie Big Grin
Ostrzeżeń bardzo dawno nie dostałem i chcę to utrzymać
Jestem uczciwy - potwierdzi inter jak oddam mu 20zł.

A więc ( wiem, że tak zdania się nie zaczyna ) jestem obeznany w sprawach lockerz i innych serwisach zarobkowych, trochę się już wygrało ;] poświęcam temu forum bardzo dużo czasu, na SB często siedzę, na TS mniej, ale czasem bywam i czuje klimat xD.

Gdybym został tutorem postaram się pisać dużo więcej wartościowych postów, więcej pomagać innym, być bardziej przyjazny, nie będę przeklinać i pisać jak Pan Bóg przykazał - bez błędów.

Bardzo chciałbym zostać tutorem ponieważ kocham to forum i dużo jego użytkowników Heart Sad, jeśli wchodzę na kompa to zawsze najpierw na LFE, związałem się bardzo, tutor dałby innym większe zaufanie do mnie i pobudził by mnie do działania na rzecz forum...

No to chyba tyle, jak mi się coś nasunie to dodam, dziękuje za przeczytanie.:sleepy:
26-09-2010 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #98
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
bardzo przekonywujące podanie paskur,
faktycznie staż jak i liczbe postów/reputów masz wysoką,
zdobyłeś już odznaczenie "gaduły" tak więc wierze że Twa aktywność nie spadnie Smile

[Obrazek: zarabiam.com.png]
26-09-2010 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czarny767 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,144
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #99
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam wszystkich Smile
Chciałbym zgłosić swoje podanie o "Tutora".
Więc trochę o sobie:
Mam na imię Patryk,mam 14 lat, mieszkam w Szczecinie.
Chodzę do 2 gimnazjum,o profilu sportowym.
Na forum jestem już jakiś czas,dokładnie od 01-04-2010.
Posiadam 403 posty,oraz 108 reputów.
Na forum spędziłem : 1 Miesiąc, 1 Tydzień, 6 Dni, 18 Godzin, 26 Minut, 51 Sekund
Staram się pomagać innym użytkownikiem i być kulturalny,oraz pisać poprawnie (ortografia itp.) . Nie posiadam żadnej dysleksji,czy innych problemów z pisaniem.
Tutora chciałbym mieć,ponieważ przywiązałem się do tego forum,i jest dobrze.
Big Grin
Pozdrawiam Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2010 22:41 przez Czarny767.)
26-09-2010 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Aceq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 307
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 28 +

Forum Gold: 0.00
Post: #100
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Witam chciałbym złożyć podanie na rangę tutora ;D
Mam na imię Artur, mam 13 lat interesuje się elektroniką, grami no i oczywiście Lockerz
Dlaczego akurat ja?
Sam nie wiem do końca, bo stosunek postów do reputów jest mały lecz udzielam się na ts'ie i ludzie stad znają mnie.
Staram się pomagać ludziom, pisać poprawnie itp.
Pozdro ;D
27-09-2010 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,758 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,482 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka Admin 34 17,853 02-07-2020 22:15
Ostatni post: Ropsont
  Film z 5 Zlotu Zarabiam.com - Praca w Internecie! Admin 13 10,476 28-06-2020 14:28
Ostatni post: Ropsont
  [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 Admin 49 38,635 15-11-2019 09:14
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości