Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM

Autor Wiadomość
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Sprawdź:
Ostatni tydzień się nic nie działo, za to dziś było ciekawie, bo na relax1 użycie kapitału było na poziomie 30% wiec jeśli ktoś miał SL na około 20% kapitału, zamknęło mu kopiowanie. Ja idę trochę ryzykowniej i mam obecnie SL na poziomie 50% kapitały, trader wyciągnął konto na plus - a było naprawdę goraco

[Obrazek: 9uI0Q2D.png]

[Obrazek: oKpW1Ym.png]

[Obrazek: baner-500x130.png]
30-11-2020 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Podsumowanie:

Ostatni tydzień ten od 30.11 - 4.12

Działo się bardzo dużo, ponieważ traderzy handlowali pod otwarcie rynku EURUSD, ale rynek odjechał w tę stronę, w którą nie koniecznie się oni spodziewali i musieli do tej rozgrywki użyć dużo więcej kapitału niż zazwyczaj.

Do tego sygnały zza wielkiej wody spowodowały to, iż dolar, zamiast się umocnić to trochę oberwał w stosunku do euro.

Jeśli ktoś miał ciasnego SL na poziomie 10-20% na equity to jego konto zostało po prostu odpięte, ja obserwując co się dzieje i mając wcześniejsze doświadczenie zdecydowałem się na ustawienie SL na poziomie 50% mojego całego kapitału i podjęcie większego ryzyka. Obecnie mam wyłączony SL i to moja świadoma decyzja, zamierzam kontrolować i patrzeć co się dzieje trochę częściej.

Widać jak nisko zeszło EQUITY miało to miejsce aż 2 razy w ubiegłym tygodniu 30.11 oraz 2.12 co widać na screenie. Finalnie trader wyciągnął to i wyczekał ruchu w odpowiednim kierunku, patrząc na to miałem do tego niemałe emocje!

[Obrazek: YxyhNmK.png]

Dlatego tak jak już wspominałem. Ja sam wolę, używać narzędzi do tradingu, dzięki którym możemy zarabiać na tych rynkach razem z doświadczonymi traderami, którzy oczywiście też mają potknięcia, ale daję nam to większą szansę na zarabianie pieniędzy od samego początku naszej przygody z tymi rynkami.

Ctrader jest jednym z kilku takich narzędzi, które ja używam, nie jest jednak tym które jest pozbawione ryzyka, ponieważ takich narzędzi moim zdaniem nie ma. Dlatego ważnym aspektem naszego działania jest DYWERSYFIKACJA.

Oczywiście możemy uczyć się tradingu sami, handlować sami i próbować swojego szczęścia tutaj, jednak nie ignorować możliwości, które mamy dzięki takim platformą.

Zawsze na początek warto robić to na koncie DEMO, bo wierzcie mi, że, tak czy inaczej, będą do tego emocje.

Dodatkowo korzystając z takich opcji automatycznych możemy sobie na spokojnie analizować co się stało i dlaczego, przynajmniej tak to wygląda u mnie, co pozwala mi zrozumieć bardziej rynek.

Pozdrawiam.

[Obrazek: baner-500x130.png]
07-12-2020 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Podsumowanie ostatniego tygodnia 14-17.12.2020

Co to był za emocjonujący tydzień!

Najbardziej przedstawią to wykresy mojego equity

[Obrazek: XNlIq5i.png]
[Obrazek: DnLCFma.png]

Widać, że trader ostatnio coraz częściej mocno griduje, bo był moment, że potrafił mieć otwarte 22 transakcje Blush

Jednak jakoś daliśmy radę i finalnie zamiast w PYSK jest ZYSK Huh

Z ostatnich wpisów wiecie, ze ja postanowiłem lecieć z tym bez SL, dlatego takie moje emocje do tego.

Jednak dziś nawet jeśli trader uwaliłby mi 50% kapitału, to mam ciągle minimalny zysk Idea dlatego też częściej tego pilnuje niż poprzednio.

A jak tam u was wygląda przygoda z zarabianiem na tej platformie?

Życzę nam kolejnych wzrostów.

[Obrazek: baner-500x130.png]
19-12-2020 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

DjLiska Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 237
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 9 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #64
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Mogłbyś zrobić jakieś małe zestawienie aktualnych dobrych strategii dla małych kont?
23-12-2020 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
(23-12-2020 07:35)DjLiska napisał(a):  Mogłbyś zrobić jakieś małe zestawienie aktualnych dobrych strategii dla małych kont?

Nie korzystam z różnych strategii, obecnie jak w temacie relax1 gdzie zaczniesz od 100$ i crazy - jednak widac, ze crazy kopiuje tego relaxa.

[Obrazek: baner-500x130.png]
24-12-2020 03:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Landek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Czemu już nie ma nowych aktualizacji? Fajnie sie to czytałoHuh
22-01-2021 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
(22-01-2021 13:45)Landek napisał(a):  Czemu już nie ma nowych aktualizacji? Fajnie sie to czytałoHuh

Wrzuce, nowe niebawem. Troche czasu mało by na forach się udzielać Smile

Wszystko jest ok jeśli chodzi o Relax i crazy. Ostatnio tez mniej handlują Smile

[Obrazek: baner-500x130.png]
25-01-2021 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bercik330 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #68
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Ja właśnie wjechałem w temat z 200£.
+14f za dzisiejszy dzień.
Zobaczymy co będzie dalej,
30-01-2021 03:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 321
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
(30-01-2021 03:36)bercik330 napisał(a):  Ja właśnie wjechałem w temat z 200£.
+14f za dzisiejszy dzień.
Zobaczymy co będzie dalej,

Którego tradera masz i strategie ?

[Obrazek: baner-500x130.png]
01-02-2021 02:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bercik330 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #70
RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM
Urai strategia Relax tylko tę jedną kopiuje w sumie kopiowałem do dzisiaj.
29-01 zysk 14,06 GBP
01-02 zysk 12,38
i dzisiaj jedna wielka porażka, dobrze że SL ustawiony bo nie miałbym nic.
- 89,63
Co ciekawe mam inne strategie na koncie demo. Relax w realu zrobił mi minus, na koncie demo zysk +12 gbp. Nie rozumiem tego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2021 18:49 przez bercik330.)
02-02-2021 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości