Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM (/Temat-Zarabiaj-z-doswiadczonymi-traderami-icmarkets-com-cTrader-PAMM-164947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 01-11-2019 02:46

Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?
Na start wystarczy 100 - 500 $


Poniżej znajdziesz opis, jak wykorzystać platformę cTraders od ICM do tego, aby zarabiać bez twojej większej ingerencji, w pierwszych krokach będzie potrzebne nam konto u poniższego brokera.


IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.

Najważniejsze cechy:
– Broker True ECN
– Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
– Niskie spread-y na głównych parach walutowych
– Mikroloty, już od 0.01
– Możliwość handlu na koncie demo

Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.

Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172

Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com

Rachunek Live instrukcja:
Klienci indywidualni

Przejdź na stronę IC Markets i kliknij zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-27-o-18.17.40-1024x424.png]

Następnie uzupełnij dane osobowe (BEZ POLSKICH ZNAKÓW) i kliknij NEXT

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-27-o-18.18.59-768x566.png]

Kolejnym istotnym krokiem jest wypełnienie danych o sobie jak:
Podanie rodzaju rachunku: Prywatny lub firmowy
Data urodzenia
Pełne dane adresowe
Dodanie kodu polecającego w odpowiedniej rubryce
Kod to 35172

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-27-o-18.19.59-768x622.png]

Następny krok to wybór konta handlowego
Nas interesuje platforma MT4/RAW Spread/1:500/ USD

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-27-o-18.29.58-768x565.png]

A także można od razu założyć cTrade, bo to one będzie nam potrzebne, aby korzystać z Auto Copy

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-27-o-18.30.13-768x564.png]\



Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link.

Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków!

Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć.

Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Przygotuj dwa dokumenty –
1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz
2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania.

Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres [email protected].

Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty.

Po zakończeniu rejestracji skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie.

Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.

Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.

Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.

Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć

OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:

Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:

cTrader
Rachunek USD
RAW Spread
Leverage 1:500
Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)

Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.

Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com

(Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)

Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.

Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit, który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.

Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.

Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.

Krzywa kapitału,
depozyt, jakim zarządzają,
otwarte, jak i zamknięte transakcje,
ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów,
wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.


Ja wybrałem kilka strategii, z których korzystam, jednak wolę korzystać ze sprawdzonych traderów.

[Obrazek: 600-procent-zysku-ctrader.png]

Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!

Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?
Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować ja wybrałem projektFX777 oraz RELAX.

Po prawej u góry klikamy START COPYING
Wybieramy rachunek
Wybieramy kwotę taką, którą chcemy podpiąć.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-11-1-o-01.55.30.png]


Klikamy zielony przycisk START

Czekamy na wyniki tradingu.

eśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.

Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku.

Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-11-1-o-02.11.50.png]

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-04-15-o-18.41.05.png]



Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 04-11-2019 19:27

Od 24 października wypłaciłem już 55.28 $ minus fee z depozytu 500$
[Obrazek: sLh5iQN.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 23-04-2020 18:37

Aktualizacja związana z zarabianiem tym sposobem.

W lutym nawiązałem kontakt ze znajomym, który udostępnia swoje zagrywki na cTrade i wrzuciłem 200$ dziś mam 1115$ na saldzie. Czyli 602% zysku

Trader już zarobił 600% na tym rachunku, jest to bardzo spektakularny wynik i jak widać możliwy do zrobienia, jednak należy pamiętać, że w tradingu zaliczamy zyski jak i straty Smile

[Obrazek: 600-procent-zysku-ctrader.png]

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 01-05-2020 01:38

650% profitu od lutego na całkowitym automacie

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-05-1-o-02.15.52.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - patulsky1337 - 01-05-2020 14:35

Zarejestrowałem się z refa.

Na razie ogarnę sobię demo, chcę zapoznać się z serwisem, wcześniej zarabiałem na Plus500, tutaj wszystko wygląda inaczej.

A potem kto wie, może się pobawię na poważnie.

@edit fajnie jeszcze jakbyś dołączył dowód wypłaty tego 650% profitu. Smile

@edit2 minimalny depozyt to nie 100$, nie ma minimalnego depozytu.


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - kondzikson721 - 01-05-2020 14:46

A jak kopiowac tego trejdera ?


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - patulsky1337 - 01-05-2020 14:50

(01-05-2020 14:46)kondzikson721 napisał(a):  A jak kopiowac tego trejdera ?

Wybierasz jakiegokolwiek trejdera w ctraders i naciskasz ogromny zielony przycisk Start Copying.


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Zaperr44 - 01-05-2020 23:46

Wszystko ładnie pięknie tylko co broker w tym przypadku ICM ma z tego że zezwala na kopiowanie trejdów innych? Chyba logiczne że zarabia dzięki temu że ktoś przegrywa więc co? Dobry samarytanin?


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - JohnyPrezes24 - 03-05-2020 08:46

Mareczku powiedz mi, jak to jest być takim nieudacznikiem życiowym, który nic nie umie, nie ma żadnych umiejętności, nigdy nie znajdzie dobrej pracy, przez co musi co chwila wynajdować nowe byznesy i naganiać na nie biednych ludzi? Ciekaw jestem jakie to uczucie być taką szują. Możesz sobie rano w lustrze spojrzeć w oczy? Wink


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Empe - 03-05-2020 23:36

Gosciu, ty nadal naganiasz ludzi ? Czego mozna sie spodziewac po czlowieku z zaglebia ... typowy prostak i cham, mam nadzieje, ze w koncu zycie ci odplaci za te frajerskie naganianie nieswiadomych ludzi.