Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jak oceniasz współpracę z Pablo1878?
Bardzo dobrze
Dobrze
Źle
Bardzo źle
Jeszcze nie podjąłem współpracy
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 2.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| » Oferty refbackowe z najlepszymi aplikacjami na rynku

Autor Wiadomość
Prizmo* Niedostępny
Bywalec
*

Liczba postów: 432
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 99 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 77.20
Post: #371
RE: OKAZJA! Coinbase 180 złotych + 20 zł refback.
Sprawdź:
To masz słabą pamięć Wink Ankieta publiczna, mam prawo ocenić współprace wedle swojego punktu. To że ty nie pamietasz, nie znaczy że ja nie pamietam. Oceniłem obiektywnie, nie każdy musi cię głaskać.
02-12-2020 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #372
RE: OKAZJA! Coinbase 180 złotych + 20 zł refback.
(02-12-2020 15:52)Prizmo* napisał(a):  To masz słabą pamięć Wink Ankieta publiczna, mam prawo ocenić współprace wedle swojego punktu. To że ty nie pamietasz, nie znaczy że ja nie pamietam. Oceniłem obiektywnie, nie każdy musi cię głaskać.

Żałosny jesteś. Jakiś dowód na współpracę? Czy tak z pupy oceniasz? Na pewno nie pisałeś do mnie ostatnio. Wink

[Obrazek: 79InhLR.png]
02-12-2020 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szalony Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 903
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 72 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 85.00
Post: #373
RE: OKAZJA! Coinbase 180 złotych + 20 zł refback.
Czy doczekam się w końcu kasy za refback? ; )

Szalony, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2020 23:07 przez Szalony.)
02-12-2020 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #374
RE: OKAZJA! Coinbase 180 złotych + 20 zł refback.
(02-12-2020 23:05)Szalony napisał(a):  Czy doczekam się w końcu kasy za refback? ; )

Przecież Ci napisałem 3 razy, że czekam na kasę od Vivid bo mi nie wypłacali za Ciebie bonusu i za kilka innych osób też. Pisze to jeszcze raz WYPLACĘ CI ale czekam na ruch ze strony Vivid.

[Obrazek: 79InhLR.png]
03-12-2020 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karol9919 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 828
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 150 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 235.50
Post: #375
RE: OKAZJA! Coinbase 180 złotych + 20 zł refback.
Po zrobieniu zadań z quizów zobaczyłem że na coinbase wallet mam jakieś 8,50 usd (5,50 usd w etherum i 3usd w COMP), jak to można wypłacić?
06-12-2020 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #376
RE: OKAZJA! Twisto.pl - Odbierz 50 zł + 20 zł refbacku!
[Obrazek: money.png]

Oferta Refback'ów 2020 by Pablo1878
(Najnowsza edycja posta: 15 grudnia 2020 16:55 UWAGA!)

Temat w trakcie opracowania. Jeżeli gdzieś brakuje instrukcji, a jesteś zainteresowany to zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej.


Oferuję % z moich zarobków w zamian za rejestrację w serwisach, dostępnych na poniższej liście.
Udzielam pełnego wsparcia podczas całego procesu.
Kontakt poprzez wiadomość prywatną oraz discord --> Pablo1878#3377

Istotne informacje dot. refbacku by Pablo1878:
___
Lista dostępnych promocji


1. Coinbase - 44 dolary + 120 dolarów (12x10$) + 10 zł refback

Opis: Coinbase to giełda na której możemy handlować kryptowalutami. Możemy zarówno kupować jak i sprzedawać nasze kryptowalutami. Ponadto możemy zamówić kartę fizyczną Coinbase i wypłacać nasze pieniądze w bankomacie. Obecnie trwa promocja w której możemy zgarnąć darmowe kryptowaluty (m.in COMP czy XLM), wymienić na BTC i wypłacić. Promocja polega na założeniu konta (osoby, które mają konta a nie wykonywały Quziów również mogą skorzystać) i zapisaniu się do Quziów. Obecnie dostępne Quizy to: XLM (10 dolarów za Quiz + 4x10 za zaproszenie kolejnych osób) + COMP (19 dolarów za Quiz + 4x10 za zaproszenie kolejnych osób) + BAND (3 dolary za Quiz + 4x10 za zaproszenie kolejnych osób) + 6 dolarów za MAKER i 6 dolarów za Filecoin. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 7 zł refbacku!

Odpowiedzi do Quizów + reflinki:

2. Twisto - 50 złotych + 10 lub 50 złotych + 20 zł refback

Opis: Twisto to portal na którym, możemy uzyskać kredyt odnawialny od 1000 zł do kilku tysięcy. Projekt jest już na polskim rynku ponad rok i stale się rozwija. Co prawda są wprowadzone opłaty (plan bezpłatny ISTNIEJE) to prędzej czy później musiało to nadejść. Obecnie możemy zgarnąć 50 zł do wydania w sklepach lub też je wypłacić (trzeba pokombinować ale wypłacić się da.

Instrukcja:

3. Fundico - 100 złotych + 100 złotych + 60 zł refback

Opis: Fundico to miejsce w którym możemy zainwestować w wierzytelności wobec banków. Serwis oferuje inwestorowi zakup pakietu wierzytelności wobec banków związanych z niezwróconymi prowizjami bankowymi i ponadprzeciętną realizację zwrotu z inwestycji. Jeśli chcesz otrzymać powitalny bonus w wysokości 100 złotych musisz zainwestować minimum 200 zł. Co prawda z taką ofertą się nie spotkałem ale widziałem już w graniach 500 zł na okres 1 miesiąca. Ja wypłacam bonus (60 zł) jeżeli zainwestujesz i nie wycofasz się z tej inwestycji w ciągu 14 dni.
Firma jest Polska i należy do Pana Mariusza Skiby.

https://rejestr.io/krs/831875/fundico
https://rejestr.io/osoby/799011/mariusz-skiba

Instrukcja:

4. Bitwala - 15 euro + 15 euro + 7,5 euro refback

Opis: Bitwala to konto w niemieckim banku w euro z dostępem do portfeli BTC/ETH. Bonus otrzymamy za założenie konta, portfela BTC oraz pierwszą transakcję na kwotę 30 euro. Bonus jest wypłacany w ciągu 15 dni roboczych. Weryfikacja w formie krótkiej wideorozmowy po angielsku (nawet osoba nie znająca angielskiego sobie poradzi Wink.

Instrukcja:

5. N26 - 0 + 15 euro + 10 euro refback

Opis: N26 to konto w niemieckim banku w euro. Bonus otrzymamy za założenie konta i pierwszą transakcje na kwotę 15 euro. Bonus wypłacam tylko ja bo firma nie oferuje bonusu powitalnego dla osoby rejestrującej się. W skrócie robisz zakupy za 15 euro i dostajesz zwrot ode mnie w wysokości 10 euro.

Instrukcja:

5. Currency - od 1 do 100 dolarów + od 1 do 100 dolarów + 50% wartości akcji, którą dostanę za Ciebie

Opis: Currency.com to giełda z kryptowalutami na której oczywiście możemy sprzedawać i je kupować. Obecnie trwa promocja a'la Trading 212 (ta już nieaktywna). Na czym polega? Zakładamy konto, weryfikujemy się, wpłacamy depozyt i robimy pierwszą transakcje (najlepiej litecoin - najkorzystniej wychodzi). Dostajemy losową akcje wartą do 100 dolarów (losowość). Oczywiście możemy ją sprzedać i wypłacać razem z depozytem.

Instrukcja
_____________________
Lista komentarzy na temat współpracy ze mną. Blisko 90 pozytywnych komentarzy!


_____________
Istnieje możliwość negocjacji stawek bonusu w granicach zdrowego rozsądku. Smile



[Obrazek: 5953548_orig.png]

[Obrazek: 79InhLR.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2020 17:02 przez Pablo1878.)
13-12-2020 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chomicz3k Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 60.50
Post: #377
RE: OKAZJA! Coinbase - Zgarnij nawet 158 dolarów + refback + INNE AKCJE
Wszystko OK

Chomicz3k, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2014.
Glosy: Pablo1878 (+1)
20-12-2020 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #378
RE: OKAZJA! Coinbase - Zgarnij nawet 158 dolarów + refback + INNE AKCJE
(20-12-2020 19:51)Chomicz3k napisał(a):  Wszystko OK

Dzięki!

Zapraszam do korzystania z Coinbase. Do odebrania jest ponad 600 złotych (135 zł odbierzesz w ciągu dwóch dni od rejestracji). Śpiesz się póki promocja trwa.

[Obrazek: 79InhLR.png]
22-12-2020 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #379
RE: OKAZJA! Verse - 25 złotych + Coinbase, Bitwala, Fundico
Nowy Refback - Verse

Aplikacja Verse - to Twój wirtualny portfel, w którym prześlesz pieniądze znajomym bez prowizji.

Kod zapraszający: https://verse.me/invite/8BSXWP


Dostaniesz 20 zł za przesłanie 20 zł. Plus 5 zł refbacku ode mnie.

Instrukcja:
1. Wchodzisz w link: https://verse.me/invite/8BSXWP
2. Kopiujemy kod, który wyświetli się na środku.
3. Klikamy Get app i pobieramy aplikację
4. Rejestrujemy się w aplikacji podając numer telefonu. Po rejestracji wykonujemy weryfikacje konta. Tylko selfie + dokumenty.
5. Klikamy prawy górny róg z literą swojego imienia
6. Zjeżdżamy niżej odszukujemy i klikamy ENTER PROMO CODE i wklejamy skopiowany lub wpisujemy kod 8BSXWP (lub inny, który mamy).
7. Przechodzimy na stronę główną dodajemy swoją kartę i wpłacamy 20 zł
8. Wchodzimy w kontakty dodajemy nr. Tel osoby która korzysta z VERSE (napisz do mnie podam Ci swój - szybka i bezpieczna transakcja)
9. Wracamy na stronę główną klikamy send 20 zł to friend, jeśli wysyłasz do mnie od razu Ci odsyłam bez prowizji
10. Po wysłaniu dostajesz bonus 20zł, ja odsyłam Ci od razu 25 złotych i wypłacasz na swoje konto 45 zł.
11. Za każde polecenie również otrzymujesz 20zł. Możemy zaprosić do 10 osób.



[Obrazek: F0-DA4705-E443-412-B-B419-80-DB1-EFECC7-E.jpg]

[Obrazek: 79InhLR.png]
30-12-2020 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BurntMeat Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 13 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #380
RE: OKAZJA! Verse - 25 złotych + Coinbase, Bitwala, Fundico
Współpraca z Panem Pablo zakonczona w tempie błyskawicznym i jeszcze z bonusem, którego się nie spodziewałem. Oby więcej takich ludzi! POLECAM!
Glosy: Pablo1878 (+1)
04-01-2021 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug TransferGo - 70 zł oraz 20£ za polecenie znajomym - 5 MINUT ROBOTY! NEXO - 25$ siudzin 58 16,546 14-10-2022 08:31
Ostatni post: kyperinho
  TransferGO - 60 zł! + 20 funtów milosz998 0 1,040 02-09-2022 10:22
Ostatni post: milosz998
  [REFBACK]Twisto 50 zł bonus + 25 zł refback! 70 zł do zgarnięcia! cashsion 6 3,562 07-12-2021 13:55
Ostatni post: cashsion
  Nowość - Bankse - 25 euro do zdobycia Nokha 11 3,529 12-07-2021 14:38
Ostatni post: marclondonuk
  Nowość 30 zł za przelew do siebie - natychmiastowa wypłata misiek232 15 4,130 21-06-2020 15:34
Ostatni post: poczmail

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości