Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop » Kolejne zmagania od zera po ciekawym roku ;)

Autor Wiadomość
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 982
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #31
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Sprawdź:
No proszę jednak osiągnąłeś to co sobie planowałeś, oby tak dalej i nie zwalniaj !
29-12-2018 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #32
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Dzięki chłopaki za miłe słowa!

Obamakiller co do mojej strategii to szukam paru potwierdzeń. Zazwyczaj siedzę na m5, ale mam też cały czas podgląd na m15 i h4, zeby patrzec szerzej i widziec np jakie opory sa chociazby na RSI. Czyli tak w skrócie:
- Lewar: x25 / x50
- Ustawiam najpierw SM, potem pozycja - wchodzę i wychodzę tylko po limicie
- RSI, wsparcia i opory na roznych interwalach
- Stoch
- Fibo w gore i w dol, warto dopisac sobie wiecej poziomow, ktorych nie ma w standardzie w TV
- Jezeli chodzi o formacje to rysuje tylko trojkaty - i na swiecach i na rsi, ale to bardziej jako dodatek
- Ze średnich kroczących korzystam tylko na altach, przecięcia dają bardzo fajne sygnały go wystrzału Big Grin

Do tego patrzenie czesto po cenie. Obserwuje rownolegle cene BTC na bitstampie.
Trzeba wyczuc jak chodzi bitcoin, duzo rysowac i kombinowac, wyrobic sobie wlasna taktyke, probować i się nie poddawać Wink
Polecam rozgrywanie 1 kontraktem na początek. Ja stawiam na precyzyjne wejścia i duży lewar.
Jak mam pare potwierdzeń to jestem w stanie ustawić się praktycznie na szczycie wicka.
Oczywiście nie ma tu reguł, trzeba się liczyć, że czasami zostanie się ostro przedymanym, ale po to jest SM Smile

*SM - stop market ma bitmexie = stop loss

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2018 17:36 przez Peteszn.)
29-12-2018 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #33
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Końcówka roku całkiem intensywna, ostatnie dwa dni miałem mało czasu na siedzenie na giełdzie. Oczywiście nie odpuściłem i trzymam się minimum jednej transakcji dziennie na bitmexie i altcoinach.

Alty:
Na ten moment trzymam cały czas jedną poztcję na małej stracie, dzisiaj uśredniłem cenę i czekam na wybicie. Na oku również KMD, które w prawdzie poszło o 60% w ciągu ostatnich paru tygodni, ale pięknie trzyma trend i można na nim porządnie scalpować (polecam patrzec na EMA, RSI i Stocha). Wahania dziennie po 10%.

Bitmex:
Ostatnie dni siedzieliśmy w trójkącie i teoretycznie latamy od bandy do bandy, ale po drodze działy się dziwne rzeczy. Jedna porządna świeca wyczyściła mi SL przesuwając go o ok 20$ niżej. Na szczęście pozycja była mała, bo testuję strategię. Strata przy takim lewarze jest na poziomie 70% pozycji, więc niemało. Trzeba uważać, jak bulgocze w orderbooku to lepiej nie szukać na siłę wejścia Wink
Bilans:
- 1 stop loss
- druga transakcja otworzona wczoraj pod wieczór, zebrana praktycznie na szycie. Lewar x50, było już 200%, ale nie zamknąłem. Na ten moment w okolicach 130%. Obnizam SL i na dzisiaj opuszczam pokład Smile

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, trzymajcie się swoich postanowień, chłońcie wiedzę i przekładajcie ją na realne działania Smile Mamy 365 dni by stać się w czymś lepszym!
[Obrazek: 30122018.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
31-12-2018 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #34
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Noworoczny trade zamknięty, jestem zadowolony, jeden z lepszych wyników biorąc pod uwagę, że pozycję trzymałem koło 3 dni. Niestety nie udało się zamknąć pozycji powyżej 500%, ale niewiele brakowało Smile Wieczorem przegapiłem wejście w długą pozycję (long), ale nic straconego - szukam kolejnej okazji. Na altach dalej trzymam pozycję, moim zdaniem kwestia kilkunastu godzin, aż zaczniemy wybijać na binance Wink


[Obrazek: mex1.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
02-01-2019 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #35
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Ostatnie dni lekka zamułka na giełdzie, dzisiaj pierwsze mocniejsze wybicia na BTC. Na ETH widać również konkretny wzrost spowodowany nadchodzącym forkiem (do ugrania było nawet pare tysięcy procent w zaledwie pare tygodni!). Trzymam dalej stratną pozycję na NAV i czekam na wybicie - daję sobie czas do końca tygodnia, nie lubie mieć zblokowanego kapitału, a stratę bym dawno odrobił. Ze względu na ograniczenia czasowe w ostatnim tygodniu miałem tylko jedno wejście na altach z zykiem w okolicach 200zl. Na bitmexie wlasnie otworzylem longa i aktualnie mam zysk w okolicach 15%. Czuję, że zamknę go jeszcze dzisiaj i poszukam wejścia z rana.

EDIT: już ponad 30% zysku Wink podnoszę SL i idę spać
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-01-7-o-00-15-30.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2019 00:25 przez Peteszn.)
06-01-2019 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #36
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Dzisiaj praktycznie cały dzień poza domem. Do obiadu otworzyłem jedną transakcję na xbt, maksymalny zysk na poziomie koło 23%. Zamknięty trochę niżej. Niestety na kolejnej pozycji przejechałem się, kolejny raz na bitmexie przesuneło mi stoplossa o kilkadziesiąt dolarów przy spadkowej świecy. Przez taką akcję straciłem część pozycji. Tak to czasem bywa, jutro też jest dzień, więc będą kolejne okazje do złapania Wink
Styczeń jest dość intensywnym miesiącem, ale powoli rozglądam się za dodatkowymi biznesami do ruszenia. Chcę nauczyć się SEO, więc ostatnie dni spędzam przeglądając masę wątków i gromadząc przydatne materiały Smile
[Obrazek: Bez-nazwy-3.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
07-01-2019 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Obamakiller Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 353
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 47 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #37
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Nie powiem nieźle ci idzie ta gra na bitmexie Big Grin forexa nie próbowales?

Obamakiller, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
08-01-2019 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #38
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Dzięki, nie próbowałem i jakoś nie mam narazie ochoty wchodzić w ten temat. Co do mexa to jeszcze długa droga przedemną, pomimo iż siedzę już trochę w rynku i to praktycznie dzień w dzień to muszę popracować m.in nad psychologią Smile Chce opanować moją strategię do perfekcji, ale bazowanie tylko na giełdzie jest bardzo trudne. Dlatego SEO + ecommerce tak mnie kręci, a giełda do przemnażania (i zapewne tracenia czasami) zarobionych pieniędzy Big Grin Przed chwilą udało mi się złapać shorta, wynik procentowo całkiem całkiem Smile
Co do NAV to nie udało mi się puścić go w nocy na podbiciu - odezwała się chciwość i chęć zebrania chociaż minimalnego zysku skoro trzymam tę pozycję tak długo Lol Kolejne podbicie powinno być niedługo, więc poczekam cierpliwie

[Obrazek: Bez-nazwy-4.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2019 17:21 przez Peteszn.)
08-01-2019 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peteszn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 50.00
Post: #39
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Takie poranki to ja lubie!
Short złapany prawie na szczycie. Wczorajszy bilans 3/3 trady udane Smile
Czas rozgląda się powoli za longiem Cool


[Obrazek: Bez-nazwy-6.jpg]

Dziennik krypto i drop- https://zarabiam.com/Temat-Droga-do-1k-1...rop-160205
10-01-2019 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trio Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,349
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 234 +

Forum Gold: 9.00
Post: #40
RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop
Ciekawy dziennik, ja tez mam zamiar zaczac grac na bitmex, jeszcze tam konta nie mam ale moze lada dzien otworze.
Zycze powodzenia Smile
13-01-2019 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... ggusiaja 722 133,110 30-04-2024 18:02
Ostatni post: ggusiaja
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,428 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
  Trejduje sobie na krypto ziela12345 20 6,577 17-08-2022 20:33
Ostatni post: ziela12345
  Mix zarabiania.. Droga po marzenia Voode 6 2,880 09-05-2022 08:27
Ostatni post: Voode
  Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. paweuq 24 8,459 05-01-2022 18:07
Ostatni post: Apps

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości