Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!

Autor Wiadomość
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #191
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Sprawdź:
podbijam
13-04-2023 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #192
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
podbijam
29-04-2023 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mathiubx Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #193
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Nie polecam - złodziej. Upewniajcie się po kupnie, aby nie miał możliwości późniejszego dostępu do konta.

Kupowałem od niego konta w 2020 roku, teraz wróciłem do działań na FB. Na niektórych z kont, które zakupiłem nie zmieniłem hasła i to był w 100% mój błąd, tak wiem że to podstawa zmienić dane. Jednak z drugiej strony nie sądziłem, że po 3 latach ma do nich dane i się połasi żeby zapieprzyć cokolwiek. Miałem zmienić dane, co zajęłoby mi max kilka minut jednak tu wyszło moje lenistwo Undecided

Jednemu z kont, które zakupiłem od Shadow271 6 maja nadałem uprawnienia administatora na grupie 23000 członków. Przedwczoraj zauważyłem, że administratorem od 10 maja jest inne fake konto. Nikt nie miał możliwości dostępu do konta, które było administratorem grupy poza nami dwoma. Zauważyłem też, że inne konto które było cokolwiek warte też ma zmienione dane, na kolejnym zmienione hasło do maila, tylko czyha żeby i je zapieprzyć gdy tylko będzie wartościowe.

Próbowałem się dogadać w wiadomości prywatnej, jednak bezskutecznie. Shadow271 uważa, że to nie on, a konto które jest teraz adminem ukradzionej grupy nie jest jego. Jednak grupa jest swoje warta, więc osobiście uważam że to on się na nią połasił jak i na inne konta Smile Dziwna zbieżność, że mam kilkadziesiąt kont Facebook od kilku lat, a tylko te które pochodzą od niego mają zmienione dane. Mimo to Shadow271 stwierdził "Nie wiem kto mógł przejąć konto" beka Widzę w Excelu, które konta są od niego po patternie nazw maili i haseł. Także nie ma opcji pomyłki, że konta pochodzą od innego sellera.

Nie mam jak tego udowodnić i on dobrze o tym wie, jednak oboje znamy prawdę i wszystko wskazuje na niego Smile Ja mam nauczkę na przyszłość więc biorę to na klatę, ale bez słowa tego nie zostawię. Wy też uważajcie. Wiadomo na jakim forum jesteśmy, jednak mimo wszystko trzeba być człowiekiem bez godności i honoru, aby w taki sposób okradać ludzi.
15-05-2023 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #194
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
mathiubx Dziękuję za przesłaną opinię i podbicie tematu. Nie mam nic wspólnego z przejęciem twojego konta. Nie mam też wiedzy na temat czynności podejmowanych na koncie przez Ciebie lub osoby trzecie.

Konto, które wskazałeś jako nowego właściciela grupy, którą rzekomo Ci ukradłem nie należy do mnie i nigdy nie było w moich rękach, dlatego nie mogę w związku z nim podjąć żadnych działań.

Opierasz swoje oskarżenia na podstawie przypuszczeń kolokwializując "jest wartościowe, dlatego ukradłeś". Jak zaznaczyłeś zbieżność czasowa jest podejrzana, dlatego również się pochwalę co do ilości: tylko w 2020 roku sprzedałem trzy cyfrową ilość kont. Nie jest fizycznie możliwe "czyhanie aż konto będzie wartościowe", zwłaszcza że w kolejnych latach liczby te nie były mniejsze.

Z mojej perspektywy ta sytuacja wygląda trochę jak próba wymuszenia odszkodowania. Wybrałeś sobie jakąś grupę, której nie znam i domagasz się jej zwrotu. Nie mogę Ci oddać grupy, której nie mam. Myślę, że możesz o tym wiedzieć i wykorzystywać sytuację. Oczywiście daleki jestem jakichkolwiek oskarżeń.

Jeżeli chodzi o inne konta, z którymi masz problem wskaż mi je na priv. Nie pisałeś mi, że masz problemy również z innymi kontami. Do każdego konta, które pochodzi ode mnie postaram się pomóc na miarę możliwości. Nawet jeśli Facebook wyrzuci weryfikację dowodem tożsamości istnieje szansa na odzyskanie konta.

Rozumiem, że ta sytuacja może być dla ciebie frustrująca i trudna. Dlatego żebyś nie był całkiem poszkodowany w drodze wyjątku mogę również podjąć próbę odzyskania lub odblokowania kont, które nie pochodzą ode mnie. Również te, które nie są związane z tą sprawą. Podeślij mi na priv jak najwięcej szczegółów, zobaczę co się uda zrobić.
16-05-2023 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mathiubx Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #195
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Moim zdaniem to nie problem mieć zapisane dane do nawet kilkuset kont zapisane w Excelu, czy innym dokumencie i kontrolowanie co jakiś czas co tam się dzieje. Są ludzie, którzy zarządzają setkami kont bez problemu.

Nie, nie chce zwrotu grupy, ani odszkodowania. Po prostu przedstawiam fakty, swój punkt widzenia i wszystko wskazuje na Twoją osobę. Mógłbym to pozostawić bez słowa, bo grupy i tak nie odzyskam, ale może dzięki temu co tu opisałem ktoś w przyszłości nie straci kont i się bardziej zabezpieczy - serio zmieniajcie hasła, maile pomocnicze na swoje itp, bo ja na tym straciłem 1k pln i to co mogłem zarobić na grupie, czy to dużo czy mało niech sobie każdy sam oceni. Oczywiście teraz zwrócenie grupy byłoby strzałem w kolano, więc lepiej iść w zaparte, też bym tak zrobił.

Nawet jeśli zmieni się hasło do konta i maila na które jest zarejestrowane konto, to hasło do maila można sobie przypomnieć mailem pomocniczym. Dzięki mailowi przypominasz hasło na koncie do Facebooku i wbijasz się na konto. Proste jak dymanie. Także tu również, możesz dane zmienić, ale zapomnieć o mailu pomocniczym i obudzić pewnego dnia bez konta.

Aby nie było tego złego - z kontami od Shadow271 jest wszystko okej i dostarcza wszystko zgodnie z opisem, także śmiało kupować tylko jedynie dbać o zabezpieczenie danych.

W trakcie pisania tego posta udało mi się przejąć jedno konto, które pochodzi od Ciebie. Fajny ewhoring tam próbowałeś uprawiać, będę śledził. Dzięki za niszęJerk W sumie to mam już wszystkie konta, nie potrzebuję pomocyLol

Z tej grupy też można zrobić większy użytek niż reklama na tle, pokombinuj cośJerk

Edit: Tylko zdążyłem napisać post i już Telegram na prywatnym xD Teraz mam 100% pewność, że to TyHuh Spokojnie nie zleakuje niszy, powodzenia Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2023 18:17 przez mathiubx.)
17-05-2023 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #196
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Nie używam telegrama i nigdy go nie maiłem, więc nie wiem jak to może jednoznacznie potwierdzać moją osobę, ale skoro tak uważasz to dziękuję za podbicie tematu, pozdrawiam.

⚡Sprzedam Konta Facebook⚡
✔ staż
✔ znajomi
✔ marketplace impreza
17-05-2023 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mathiubx Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #197
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Może w celach prywatnych nie używasz Telegrama, za to w innych celach owszem Wink Ładnie palisz głupa.

Tak jeszcze tylko dodam odnośnie tego, że niemożliwe jest śledzenie takiej ilości kont. Można sobie ustawić w programie pocztowym filtr m.in. na powiadomienia o dodaniu uprawnień na grupie czy na fanpage. No ale z pewnością ktoś taki jak Ty, kto sprzedaje taką ilość kont o tym nie wie Wink
19-05-2023 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo9191 Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2023
Forum Gold: 0.00
Post: #198
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
z kwietnia 2023 za 50zł ? XD niezle
20-05-2023 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #199
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
Konta PL czy różne kraje? Imiona, nazwiska, maile, z jakich IP zarejestrowane?
21-05-2023 01:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #200
RE: Sprzedam konta Facebook ze znajomymi oraz marketplace!
(21-05-2023 01:40)mahuzz napisał(a):  Konta PL czy różne kraje? Imiona, nazwiska, maile, z jakich IP zarejestrowane?

Wyłącznie polskie konta z polskich adresów IP.
21-05-2023 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konta facebook 5k znajomych Guxinimod 5 956 15-04-2024 20:59
Ostatni post: Guxinimod
Lightbulb Konta Facebook, GG, weryfikacje numerem telefonu, najwyższa jakość! griver1 96 21,348 28-03-2024 11:21
Ostatni post: griver1
  Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace jergele 419 99,714 03-03-2024 10:42
Ostatni post: Ania-Bąk
  Konta Interia/WP/o2/Gmail/facebook xNoName 11 1,486 12-02-2024 17:08
Ostatni post: xNoName
Heart MEGA PROMOCJA! Konta Facebook / Stażowe /zwykłe Tomekproer2 5 5,836 30-12-2023 21:13
Ostatni post: Hajsownik$$$

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości