Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie Opinii » panel z płatnymi ankietami

Autor Wiadomość
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,724
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 453 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #51
RE: Badanie Opinii
Sprawdź:
ja w badanie opinii ostatnio nie mogę się dostać do żadnej ankiety Undecidedfacepalm

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
14-10-2020 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ggusiaja Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,172
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 546 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #52
RE: Badanie Opinii
(14-10-2020 18:21)Kryspin napisał(a):  ja w badanie opinii ostatnio nie mogę się dostać do żadnej ankiety Undecidedfacepalm

Też tak miałam przez dłuższy czas, teraz mniej więcej co drugą udaje mi się ukończyć.

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
14-10-2020 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartqqq Online
Aktywny
*

Liczba postów: 172
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 32 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #53
RE: Badanie Opinii
(12-10-2020 20:59)Owl_ napisał(a):  
(12-10-2020 17:26)ARE$ napisał(a):  Skoro zawsze sie podaję prawdziwe to jak to sie ma do tematu '' Kompendium wiedzy o zarabianiu'' i wskazowka co do ''idealnego profilu'' ?

Warto mieć swój rozum i nie sugerować się tym, co ktoś Ci napisze w ''Kompendium wiedzy''.

"Kompendium wiedzy", które uczy, jak oszukiwać w ankietach? Dobre...

Warto spojrzeć trochę z szerszej perspektywy.

Zleceniodawcy ankiet, badacze chcą wiarygodnych badań ankietowych — wtedy rozwija się cała branża ankietowa i jest więcej ankiet.

Jeśli badania są niskiej jakości, wtedy zleceniodawcy stopniowo odchodzą, rezygnują, szukają innych metod pozyskiwania opinii. W dłuższej perspektywie branża ankietowa ma coraz gorsze opinie i ostatecznie upada.

Nie wspomnę już o tym, że badacze, przedstawiciele firm też czytają fora. Czy będą chcieli zlecać badania na stronach, gdzie 90% respondentów wpisuje zmyślone dane? Wink

Ajj, jak idealnie w pasowałaby się tu tekst słynnego kibica Lecha "słuchaj szczylu zafajdany", ale ze względu na podniosłość twoich wypocin, postaram się podejść do tego w bardziej merytoryczny sposób, niż wyśmianie każdego słowa po kolei i kompletne oblanie tego co napisałeś.

Warto mieć swój rozum i nie sugerować się tym, co ktoś Ci napisze w ''Kompendium wiedzy''. - X D.

"Kompendium wiedzy", które uczy, jak oszukiwać w ankietach? Dobre...

Kompendium wiedzy, które uczy podstawowych terminów i zasad działania, a jednocześnie podpowiada jak nie być TYLKO mrówką pracującą za marne grosze dla polecających, a samemu coś sensownego z tego wyciągnąć.

Warto spojrzeć trochę z szerszej perspektywy. -??? (to co napisane niżej to dla ciebie szersza perspektywa facepalm)

Zleceniodawcy ankiet, badacze chcą wiarygodnych badań ankietowych — wtedy rozwija się cała branża ankietowa i jest więcej ankiet. "Jeszcze jak..."

Jeśli badania są niskiej jakości, wtedy zleceniodawcy stopniowo odchodzą, rezygnują, szukają innych metod pozyskiwania opinii. W dłuższej perspektywie branża ankietowa ma coraz gorsze opinie i ostatecznie upada. - "a komu to potrzebne?", za rok się rozpadnie i ch**. Panowie zwijamy działalność, bo Kowalski wpisał, że ma 37 lat, a rok temu opijał 40-stkę. Inne metody pozyskiwania opinii? Przecież ankiety to forma pozyskiwania opinii, metoda jest jedna i ta sama - zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.

Oj pogodynka z ciebie wyśmienita!

Nie wspomnę już o tym, że badacze, przedstawiciele firm też czytają fora. Czy będą chcieli zlecać badania na stronach, gdzie 90% respondentów wpisuje zmyślone dane?

A no taaaaaak, jasne, że tak robią! Szefie! Przecież na tamtym panelu są użytkownicy słynnego forum Zarabiam.com i tam tylko uczą jak oszukiwać kłamczuszki wstrętne! I pewnie nas też oszukają! To my zrobimy na przekór i sami sobie ocenimy reklamę! Jak nam się podoba, to każdemu się będzie podobać!

Nie no gościu sorki za totalne olanie ciepłą uryną, nie mam teraz za bardzo czasu na aktywne przeglądanie forum i wszystkich wątków, ale jak widzę taki post to krew zalewa. Nie udawaj Power Rangersa albo strażnika teksasu, tak jest, było i będzie, że ogromna część respondentów będzie działała na fejkowych danych albo wypełniała ankiety byle jak. Nie oszukujmy się, co nas obchodzi czy Tymbark (przykład) będzie miał niebieski korek a nie zielony... Dla respondentów liczy się $$$, a żeby mieć go więcej można sprytnie uciec się do delikatnie nieczystych zagrywek Sex
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2020 20:55 przez bartqqq.)
14-10-2020 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ARE$ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Badanie Opinii
Powoli ,powoli , bo tam tam jest zacytowany moj nick a wypowiedz uzytkownika Owl_ /dla sporostowania Wink

Zeby wlozyc cos do wypowiedzi , to ja nie podaje wszystkich prawdziwych danych , podaje tylko te niezbedne , a kwestie zainteresowan/ preferencji/zatrudnienia /zwiazku/rodziny itd itd zmyslone ale zawsze te same .Prawda jest taka ze oni maja to w tylku czy sa prawdziwe i my mamy to w tylku czy podajemy prawdziwe. Chodzi o to zeby hajs sie krecil ,tyle ze oni z tego maja konkretniejsze stawki a nam cos kapie .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2020 22:05 przez ARE$.)
14-10-2020 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 113 +

Forum Gold: 10.00
Post: #55
RE: Badanie Opinii
(14-10-2020 20:53)bartqqq napisał(a):  
(12-10-2020 20:59)Owl_ napisał(a):  
(12-10-2020 17:26)ARE$ napisał(a):  Skoro zawsze sie podaję prawdziwe to jak to sie ma do tematu '' Kompendium wiedzy o zarabianiu'' i wskazowka co do ''idealnego profilu'' ?

Warto mieć swój rozum i nie sugerować się tym, co ktoś Ci napisze w ''Kompendium wiedzy''.

"Kompendium wiedzy", które uczy, jak oszukiwać w ankietach? Dobre...

Warto spojrzeć trochę z szerszej perspektywy.

Zleceniodawcy ankiet, badacze chcą wiarygodnych badań ankietowych — wtedy rozwija się cała branża ankietowa i jest więcej ankiet.

Jeśli badania są niskiej jakości, wtedy zleceniodawcy stopniowo odchodzą, rezygnują, szukają innych metod pozyskiwania opinii. W dłuższej perspektywie branża ankietowa ma coraz gorsze opinie i ostatecznie upada.

Nie wspomnę już o tym, że badacze, przedstawiciele firm też czytają fora. Czy będą chcieli zlecać badania na stronach, gdzie 90% respondentów wpisuje zmyślone dane? Wink

Ajj, jak idealnie w pasowałaby się tu tekst słynnego kibica Lecha "słuchaj szczylu zafajdany", ale ze względu na podniosłość twoich wypocin, postaram się podejść do tego w bardziej merytoryczny sposób, niż wyśmianie każdego słowa po kolei i kompletne oblanie tego co napisałeś.

Warto mieć swój rozum i nie sugerować się tym, co ktoś Ci napisze w ''Kompendium wiedzy''. - X D.

"Kompendium wiedzy", które uczy, jak oszukiwać w ankietach? Dobre...

Kompendium wiedzy, które uczy podstawowych terminów i zasad działania, a jednocześnie podpowiada jak nie być TYLKO mrówką pracującą za marne grosze dla polecających, a samemu coś sensownego z tego wyciągnąć.

Warto spojrzeć trochę z szerszej perspektywy. -??? (to co napisane niżej to dla ciebie szersza perspektywa facepalm)

Zleceniodawcy ankiet, badacze chcą wiarygodnych badań ankietowych — wtedy rozwija się cała branża ankietowa i jest więcej ankiet. "Jeszcze jak..."

Jeśli badania są niskiej jakości, wtedy zleceniodawcy stopniowo odchodzą, rezygnują, szukają innych metod pozyskiwania opinii. W dłuższej perspektywie branża ankietowa ma coraz gorsze opinie i ostatecznie upada. - "a komu to potrzebne?", za rok się rozpadnie i ch**. Panowie zwijamy działalność, bo Kowalski wpisał, że ma 37 lat, a rok temu opijał 40-stkę. Inne metody pozyskiwania opinii? Przecież ankiety to forma pozyskiwania opinii, metoda jest jedna i ta sama - zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.

Oj pogodynka z ciebie wyśmienita!

Nie wspomnę już o tym, że badacze, przedstawiciele firm też czytają fora. Czy będą chcieli zlecać badania na stronach, gdzie 90% respondentów wpisuje zmyślone dane?

A no taaaaaak, jasne, że tak robią! Szefie! Przecież na tamtym panelu są użytkownicy słynnego forum Zarabiam.com i tam tylko uczą jak oszukiwać kłamczuszki wstrętne! I pewnie nas też oszukają! To my zrobimy na przekór i sami sobie ocenimy reklamę! Jak nam się podoba, to każdemu się będzie podobać!

Nie no gościu sorki za totalne olanie ciepłą uryną, nie mam teraz za bardzo czasu na aktywne przeglądanie forum i wszystkich wątków, ale jak widzę taki post to krew zalewa. Nie udawaj Power Rangersa albo strażnika teksasu, tak jest, było i będzie, że ogromna część respondentów będzie działała na fejkowych danych albo wypełniała ankiety byle jak. Nie oszukujmy się, co nas obchodzi czy Tymbark (przykład) będzie miał niebieski korek a nie zielony... Dla respondentów liczy się $$$, a żeby mieć go więcej można sprytnie uciec się do delikatnie nieczystych zagrywek Sex

Rozbawiłeś mnie, ale rozumiem Twoje uniesienie. Pozwól, że pozostanę przy swojej opinii. W końcu to publiczne forum i mam prawo wyrażać własne zdanie, czy się Tobie podoba, czy też nie. To tyle ode mnie Smile

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2020 22:14 przez Owl_.)
14-10-2020 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartqqq Online
Aktywny
*

Liczba postów: 172
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 32 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #56
RE: Badanie Opinii
Chociaż oboje się rozbawiliśmy nawzajem, tak czy inaczej mam nadzieję, że nie będziesz już krytykował mojej świetnej pracy i nawoływał do bojkotów Rolleyes
14-10-2020 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Badanie Opinii
Widzę że się uwzięliście teraz na kolejną osobę Big Grin widać że każdy co ma inne zdanie to zaraz go zjedziecie.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
15-10-2020 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 113 +

Forum Gold: 10.00
Post: #58
RE: Badanie Opinii
(14-10-2020 22:49)bartqqq napisał(a):  Chociaż oboje się rozbawiliśmy nawzajem, tak czy inaczej mam nadzieję, że nie będziesz już krytykował mojej świetnej pracy i nawoływał do bojkotów Rolleyes


Nie odbieraj tego tak personalnie, ogólnie napisałeś fajny poradnik, ale chyba nie muszę zgadzać się z wszystkimi jego częściami. Czy może na forum jest taki obowiązek? Smile

Czy nie będę już krytykował? Tego obiecać nie mogę, ponieważ śmieszy mnie i jednocześnie przeraża, gdy ludzie za kilka srebrników więcej są w stanie łgać w ankietach na masową skalę.

Pół biedy, gdy taką wiedzę zachowują dla siebie (nikt nie jest idealny), ale gdy promotorzy robią publiczne poradniki typu, jak najlepiej i najskuteczniej oszukiwać w ankietach, to dla mnie jest to k***a dramat.

To może róbmy też poradniki jak skutecznie wyłudzać odszkodowania, jak najlepiej napadać na banki, jak łatwo oszukiwać na wnuczka. Niech ludzie mają coś z życia, zamiast być mrówką pracującą za marne grosze Wink
Poza tym nie oszukujmy się - gdy nakłamiesz w ankiecie, nie spowoduje to, że zarobisz dużo więcej - może zarobisz z kilka marnych srebrników więcej.

Do bojkotów nie nawołuję, bez przesady. Są części Twojej "świetnej pracy", z którymi się zgadzam oraz takie, których nie akceptuję.

Takie jest życie, musisz się pogodzić z krytyką i jakoś żyć. Życie to nie bajka szefie Wink
PS. Poza tym od tego jest forum, żeby spojrzeć na poruszane tematy z różnej perspektywy, nie ma co się unosić.
Nie bawię się strażnika Teksasu - tylko wyrażam opinię.
Nie krytykuję Cię personalnie - tylko ogólne zjawisko i tendencje niektórych promotorów.

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2020 10:43 przez Owl_.)
15-10-2020 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ARE$ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: Badanie Opinii
Kurde , nie wiedziałem ze moje wydawało by sie takie błache pytanie wywoła tak szeroką dyskusję. Zapewne całe forum jak i cała branża ''wypelniaczy ankietowych'' w tej kwestii jest podzielona na pół. Tak więc apeluję o rozejm Smile

Pozdrawiam obu Panów Smile
15-10-2020 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartqqq Online
Aktywny
*

Liczba postów: 172
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 32 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #60
RE: Badanie Opinii
(15-10-2020 10:40)Owl_ napisał(a):  
(14-10-2020 22:49)bartqqq napisał(a):  Chociaż oboje się rozbawiliśmy nawzajem, tak czy inaczej mam nadzieję, że nie będziesz już krytykował mojej świetnej pracy i nawoływał do bojkotów Rolleyes


Nie odbieraj tego tak personalnie, ogólnie napisałeś fajny poradnik, ale chyba nie muszę zgadzać się z wszystkimi jego częściami. Czy może na forum jest taki obowiązek? Smile

Czy nie będę już krytykował? Tego obiecać nie mogę, ponieważ śmieszy mnie i jednocześnie przeraża, gdy ludzie za kilka srebrników więcej są w stanie łgać w ankietach na masową skalę.

Pół biedy, gdy taką wiedzę zachowują dla siebie (nikt nie jest idealny), ale gdy promotorzy robią publiczne poradniki typu, jak najlepiej i najskuteczniej oszukiwać w ankietach, to dla mnie jest to k***a dramat.

To może róbmy też poradniki jak skutecznie wyłudzać odszkodowania, jak najlepiej napadać na banki, jak łatwo oszukiwać na wnuczka. Niech ludzie mają coś z życia, zamiast być mrówką pracującą za marne grosze Wink
Poza tym nie oszukujmy się - gdy nakłamiesz w ankiecie, nie spowoduje to, że zarobisz dużo więcej - może zarobisz z kilka marnych srebrników więcej.

Do bojkotów nie nawołuję, bez przesady. Są części Twojej "świetnej pracy", z którymi się zgadzam oraz takie, których nie akceptuję.

Takie jest życie, musisz się pogodzić z krytyką i jakoś żyć. Życie to nie bajka szefie Wink
PS. Poza tym od tego jest forum, żeby spojrzeć na poruszane tematy z różnej perspektywy, nie ma co się unosić.
Nie bawię się strażnika Teksasu - tylko wyrażam opinię.
Nie krytykuję Cię personalnie - tylko ogólne zjawisko i tendencje niektórych promotorów.

W życiu trzeba się pogodzić z sensowną, mającą swoje uzasadnienie krytyką, ba nawet można dzięki niej jakoś inaczej pokierować swoimi decyzjami, ale opinie personalne trzeba sobie wartościować, inną wartość ma sp*******j rzucone w twoją stronę przez menela, a inną usłyszane od matki. Jego można totalnie olać, ale od kogoś ważnego to jednak boli. Większy problem jest jak ktoś dzieli się swoją własną opinią o czym/o kimś, między innymi (a najgorzej jak osoba oczerniania kompletnie o tym nie wie), wtedy w słuchaczach "oczerniacza" budzi się fałszywy obraz czegoś/kogoś, co powoduje problemy.

Dla mnie twoje argumenty są tragicznie wręcz śmieszne, przeczytałbym, roześmiał się i pominął, jeśli byłoby to bezpośrednio skierowane do mnie, ale jeśli kierujesz swoją opinię do innych użytkowników, którzy prawdopodobnie częściowo mi zaufali, to czego ty się spodziewasz?

Dlaczego to jest dramat dla ciebie? Co to zmienia dla ciebie? Nie dostaniesz ładniejszego opakowania kostki do sedesu? Shitttttt...

Każdy jak kto woli, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że przyrównujesz zaznaczenie innej odpowiedzi w ankiecie do metody na wnuczka... dno i metr mułu kolego.

"Poza tym nie oszukujmy się - gdy nakłamiesz w ankiecie, nie spowoduje to, że zarobisz dużo więcej - może zarobisz z kilka marnych srebrników więcej." -KOMPLETNY HIT, namawiasz do patrzenia z szerszej perspektywy, a sam patrzysz na to kompletnie z bliska.
Ochrona danych przez panele ankietowe - tak, na papierze masz na to gwarant, ale jak jest w praktyce? Data leaks? Kradzieże danych? Ich bazy danych nie mają takich samych zabezpieczeń jak banki czy urzędy, a posiadają ogromną ilość informacji o tobie, im mniej wie o tobie Internet tym jesteś bezpieczniejszy, nie warto dla dodatkowej pensji "błyskać" przed innymi swoim adresem zamieszkania, danymi o dzieciach czy wiadomościach w jakich bankach masz konto, a jak zaznaczysz, że masz bank w Pekao zamiast PKO to 3 wojna światowa się nie rozpęta.

Ojjj jeśli chodzi o to, że nie widzisz w tym większych zarobków to chyba sam zarabiasz na tym marne grosze, albo liczysz tylko na poleconych. Sprawa pierwsza to dopasowanie do ankiet, masz szerszy profil = masz więcej ankiet, masz więcej ankiet = masz więcej kasy, ktoś nie palący, nie pijący, weganin, mieszkający z rodzicami, za nic nie odpowiadający w kwestii zakupów, będzie tak absurdalnie nieciekawym respondentem, że może kompletnie nie dostać żadnych badań. I to całkowicie normalne. W kwestii tygodnia może nie zarobisz od razu astronomicznie więcej, ale myśląc przyszłościowo, na pewno nie wyjdzie z tego "kilka marnych srebrników".

SZERSZA PERSPEKTYWA!

DRAMAT! Proszę nie pisz, że kwestia tego, że ktoś tłumaczy co kliknąć, żeby dostać więcej pieniędzy za swój czas to dramat. Weź się zabierz za wyrażanie opinii na temat jakiś poważniejszych spraw, a nie tego, że ktoś sobie nie w pełni prawdziwie klika na sondażach w Internecie.

Omg, czy tam owl, nie ważne jak burek się nazywa, ważne że jest psem, zróbmy protest, bo 10 letnie dzieci grają w csa, a tam jest PEGI 16, one kłamią! Sad 4Sad

Myślę, że najkulturalniej i najbardziej dosadnie moją wypowiedź podsumują słowa "nie zesraj się" Smile
15-10-2020 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reaktoropinii - Reaktor Opinii obey93 8 1,074 24-02-2024 11:27
Ostatni post: lylumapuszka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości