Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! » Będę dzielił się swoim przemyśleniami na temat opcji binarnych!

Autor Wiadomość
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Sprawdź:
Uważam, że wcześniejsze moje wypowiedzi i teraz post MaLiN wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Opcje binarne są dla ludzi odpowiedzialnych. W skrócie: nie ma co winić brokera za nasze porażki, szukać teorii spiskowych. Trzeba wziąć się do nauki opcji binarnych, inwestowania na demo i później zarabiania. Wszystko zależy od nas samych. wsite Jak będzie szło tak jak do tej pory to w piątek zrobię wypłatę. Pozdro i mniej hejtu, a więcej nauki!

fakefejk

Opcje binarne nie są łatwe. Żeby zarabiać trzeba poświęcić naprawdę duzo czasu na naukę. Ja w miesiąc w miarę to ogarniam, ale nie było lekko. Po robocie wracałem i 5 godzin nauki, ogarniania strategii, inwestowania na demo. Do tego książki o analizie technicznej, biografię traderów. Nie jest to łatwy kawałek chleba, mimo wszystko jak dla mnie warto. Każdy zrobi jak sam uważa, ale nie ma pieniędzy bez CIEŻKIEJ PRACY. Pozdro i wracam do normalnego prowadzenia dziennika, bez przepychanek i hejtów. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017 10:27 przez Mariuszeek.)
Glosy: fakefejk (+1)
12-04-2017 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #42
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
(12-04-2017 10:10)fakefejk napisał(a):  Wypowiedzi niektórych biorą się z logicznego myślenia i zrozumienia podstaw statystyki. Skąd się biorą pieniądze u brokerów, skoro każdy przy odrobinie nauki może wykręcić 70-80% skuteczności?

Skoro to takie proste to dlaczego ludzie przy coachingu Malina notorycznie przegrywają pieniądze, które on później im zwraca? Wink Ale chętnie dam się wyprowadzić z błędu, pokaż swoje statystyki i udowodnij nam, że można robić powyżej 60% skuteczności.

edit: Nie mam nic do samych OB, spekulacji na forexie, kryptowalutami czy czymkolwiek innym. Ale nie przedstawiajcie tego jako łatwego kawałka chleba do zgryzienia dla wszystkich.

Fakt, wiadome jest, że w OB więcej ludzi traci niż zyskuje. Nie posiadam dokładnych statystyk, ale pewnie 80 - 90% osób traci i nie jest to żadną tajemnicą Wink W sumie Hyipach pewnie podobny odsetek jest, a pomimo tego ludzie i tak to wchodzą. Akurat ja tylko wprowadzam ludzi do projektu, resztą zajmuje się Ropsont Już Ci tłumaczę, to bardzo proste. Inwestując indywidualnie nie odczuwasz takiej presji jak z kimś, komu musisz podawać propozycje, a jednocześnie tłumaczyć dlaczego, co i jak. Jednak stres robi swoje i nie da się go do końca wyeliminować. Zresztą, gdybyśmy działali na zasadzie "gramy w ciemno" tak abyś stracił, to nie miało by większego sensu. Opcje binarne nie są dla każdego, a w szczególności dla osób porywczych.

(12-04-2017 10:16)Mariuszeek napisał(a):  W skrócie: nie ma co winić brokera za nasze porażki, szukać teorii spiskowych.

Może nie do końca bierz moje słowa, że to trader będzie zawsze za wszystko odpowiedzialny Wink Wiadomo, że będą od tego wyjątki i broker jednak będzie winny.

[Obrazek: giphy.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017 10:26 przez MaLiN.)
Glosy: fakefejk (+1)
12-04-2017 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Racja jak broker zacznie mi utrudniać inwestowanie, jakieś zwiechy platformy, problemy z wyplatami to go zmienię i ostrzegę tutaj ludzi. Wspominałem o tym na pierwszej stronie.
12-04-2017 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #44
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Właśnie dlatego z Malinem stworzyliśmy ten projekt do opcji binarnych bo jak wielokrotnie pisałem OB są nieodpowiednie dla wszystkich inwestorów. I tak jak ktoś pisał, że wielu osobom trzeba zwracać pieniądze za ten projekt itp. Właśnie o to w tym chodzi by każdy w czasie trwania szkolenia zobaczył czy OB są dla niego bez ryzyka straty własnego kapitału, co jest dużo lepszym rozwiązaniem. Bo rzeczywiście około 10% osób jakie prowadzę, robi coś dalej w kierunku opcji. 90% odpada po szkoleniu, bo już sami wiedzą, że to nie jest dla nich. Ale przynajmniej nic nie tracą i mogą za darmo spróbować!

Tak samo na naszej grupie Discord znajdują się spekulanci, którzy zarabiają stale ale jest to też około 5% całego forum jakie prowadzimy. Reszta próbuje i po czasie stwierdza, że to nie dla nich. Z opcjami jest tak jak ze wszystkimi talentami na świecie - trzeba mieć do tego głowę/smykałkę i cierpliwość. Prezentować odpowiednie podejście psychologiczne do odnajdywania się w swoim MM.

W podstawówce prawie każdy chłopak regularnie ćwiczący na WF-ie chciał zostać piłkarzem. Ilu z nich się udało? Jednemu na trzy szkoły? Ze wszystkim w życiu tak jest, że trzeba sprawdzić czy się do tego nadajesz, popróbować i dopiero potem w to wchodzić. Różnica jednak jeśli chodzi o inwestowanie jest taka, że tutaj bardzo łatwo dać się wciągnąć będąc omamionym wielkimi zyskami. Dlatego na samym początku projektu każdemu tłumaczę wyraźnie - zaczynamy z niskim depozytem i nastawiamy się na DORABIANIE, a nie na REGULARNE ZARABIANIE. Ludzie się mnie pytają często podczas szkoleń - czy można się z tego utrzymać? Zawsze odpowiadam, że absolutnie nie wolno tak myśleć. To ma być forma dodatku, inwestycji, coś od czego nie będziemy zależni. Po prostu jeśli ktoś się w opcjach poduczy i będzie mu to wychodziło, to jest w stanie sobie dorobić do pensji zawsze jakieś drobne - i takich właśnie paru towarzyszy mamy na Discordzie. Traktują oni opcje ze spokojem, więc coś tam dorabiają ale nie podniecają się tym i nie wpłacają wielkich depozytów bo wiedzą, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zapewne przy wyższych depozytach ze stresu zaczęliby przegrywać.

Czyli reasumując moją wypowiedź - można spróbować, należy podchodzić ostrożnie i z głową i przekonać się czy opcje są dla nas odpowiednie, a nie snuć zbędnych teorii spiskowych dziejów. No i oczywiście nie traktować tego nigdy jako główne źródło dochodu.
Glosy: Mariuszeek (+1), Zielarz019 (+1), fakefejk (+1)
12-04-2017 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Cześć! Dzisiaj wróciłem trochę wcześniej z pracy i mogłem usiąść do opcji. Poprzednie posty pisałem z telefonu Tongue

Zagranie numer jeden. Para EUR/JPY. Widzę, że cena porusza się "leniwie". Bez żadnych dużych wybić w górę czy w dół. Krótkie świeczki z krótkimi knotami. Nagle widzę ostre wybicie w górę. Chwilę poczekałem i dołączyłem się do tego ruchu. Tutaj trochę zadziała intuicja. Opcja na wzrosty na około 3 minuty. Weszła elegancko.

[Obrazek: zagranie_numer_7_eur_jpy.png]

Zagranie numer dwa. Para EUR/GBP. Zagrywam na spadki na około 4 minut. Zauważyłem, że kilka minut temu miała miejsce bardzo podobna sytuacja. Potwierdzenie widzę w stochasticu i RSI. Opcja siadła.

[Obrazek: zagranie_numer_8.png]


Podsumowanie: zysk dzisiaj 25,2$ dolara czyli około 100zł. Zysk łączny około 251 zł. Dzień bardziej udany niż wczoraj, grałem wyższymi stawkami. Jak gram za większą ilość pieniędzy to jestem bardziej skupiony Tongue Pozdro i powodzenia Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017 15:53 przez Mariuszeek.)
Glosy: sasiad (+1), Obamakiller (+1), Zielarz019 (+1)
12-04-2017 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wegen Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 298
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 70.00
Post: #46
Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Jak masz telefon z androidem to możesz na nim zagrywać opcje.
Bardzo ładnie Ci to idzie tak poza tym. Zobaczymy jak to będzie po miesiącu, dwóch itp[Obrazek: 9a754f23046b94848d4f3ca50e1b7400.jpg][Obrazek: adc971eee48da77371331cd1e6567183.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Glosy: Mariuszeek (+1)
12-04-2017 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Cześć jak możesz wyślij swoje zagrania z platformy na kompa. Więcej zobaczę, może coś doradzę Smile Wiem, że mogę z telefonu przez apkę, fajna sprawa, Tongue ale osobiście wolę duży ekran.
12-04-2017 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #48
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Jeszcze trochę i zaczniesz operować większymi stawkami Tongue

[Obrazek: giphy.gif]
Glosy: Obamakiller (+1), Mariuszeek (+1)
12-04-2017 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
NaSkrajuRuczaju Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Super, tak trzymaj i pokaż niedowiarkom, że można! Też trochę już gram i jeżeli mogę dać radę: Nie spekuluj na platformach IQ Options - chodzi mi o sam wykres. Broker sam w sobie ma spoko zwroty ale świece na wykresach po przesunięciach są zaokrąglane i czasem nie zobaczysz korzystnych formacji świecowych. Choć z drugiej strony jeżeli grasz na interwale M1, to ciężko grać czysto PA a formacje nie są tak ważne jak na wyższych interwałach. Pozdrawiam ciepło!
12-04-2017 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie!
Dzięki za miłe słowa Smile price action to często u mnie dodatek, raczej wskaźniki. Wiadomo jakieś proste wsparcia i opory rysuję Tongue
12-04-2017 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Flipujemy NFT na Solanie - 10-1000 SOL Challenge arturito 27 5,520 03-02-2023 19:37
Ostatni post: arturito
  Opcje binarne - statystyka usterka4 13 4,881 17-10-2019 22:58
Ostatni post: Pan Inwestor
  Od $15 do $1000 miesięcznie w Opcje Binarne Tartut 53 13,128 15-09-2017 10:18
Ostatni post: Tartut
  Droga do 1000 złotych miesięcznie matimax 13 3,893 31-08-2017 20:40
Ostatni post: matimax
  Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx wsite 49 12,156 30-08-2017 21:42
Ostatni post: wsite

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości