Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa! » Rozdanie Nagród Zarabiam.com

Autor Wiadomość
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #191
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
Sprawdź:
Oj... Zapomniałem o restocku Big Grin
24-12-2016 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
matii1111 Offline
Mati
*

Liczba postów: 274
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 81 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 154.05
Post: #192
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
Nie wiem co druga osoba tu jest nie kumata czy co ? 90 % postów w tym temacie jest '' a jak nie podałem pełnego adresu do dostane nagrode czy nie ?'' ' a jak wygralem wiecej niz jedna nagrode to dostane wszystkie czy tylko tą pierwszą '' ... W pierwszym poście bylo wszystko opisane ...RolleyesRolleyes
24-12-2016 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #193
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
(24-12-2016 10:48)BuySellProfit napisał(a):  Jak wygralem podwyzszenie stawkii nie podalem imienia i nazwiska w adresie wysylki to tez bedzie anulacja? Sad

w przypadku dóbr elektornicznych fg/stawki istotny jest email.


(24-12-2016 11:39)Scoobyx napisał(a):  Byłem przekonany że dobrze wklepałem dane, bo jeszcze sprawdziłem przed naciśnięciem "reedem" czy wszystkie dane są. To teraz czekam na info co znalazło się w tamtym polu Smile
Na następny raz warto lepiej dopracować skrypt, bo to tylko chwila pracy dodanie odpowiedniego kodu, a uniknie niepotrzebnej flustracji i rozczarowania.

w obu polach wkleiles adres email... mam to nawet nagrane na filmie który kręciłem podczas otwarcia Smile
Sam skrypt jest wolny od wad, wszystko działało jak należy od strony technicznej nie było żadnych problemów, anulacje zawdzięczasz wyłącznie sobie nie przez skrypt tylko podanie niepoprawnych danych. Żaden skrypt merytoryki wpisanych postów czy poprawności danych sprawdzać nie będzie, tak też było za czasów lockerz a event ten jest jego odwzorowaniem- dopiero wtedy by się zaczął płacz że kod pocztowy został wpisany nie tam gdzie trzeba czy nie zamówiło nagrody bo jakieś pole zostało wypełnione niewłaściwie...
System zamawiania jest najbardziej trywialny jak to możliwe, właśnie po to aby nikt nie musiał się zamartwiać poprawnością każdego pola jak to miało miejsce na lockerz.com. Na końcu do weryfikacji i tak niezbędny jest człowiek. Regulamin też był jasny i klarowny i myślę że do tego nikt nie ma zastrzeżeń.


[Dzisiaj 11:29 AM] [$] Scoobyx: Ten skrypt to sobie można do kosza wrzucić
[Dzisiaj 11:41 AM] [$] Scoobyx: Skrypt dobry, ale brakuje kilku linijek kodu który wykluczył by takie problemy.
[Dzisiaj 11:42 AM] [$] Scoobyx: Co roku się powtarzają takie sytuacje

Pomijając że "takich" problemów nikt nigdy nie miał. Co chcesz soboobyx chcesz wykluczać? nieumiejętność swojego wklejania? zamówień było 180... tylko ty walnąłeś "taką" gafę, specjalnie na takie sytuacje nagrałem całe rozdanie, ale przez takich malkontentów nieumiejących się przyznać do błędu odechciewa się organizować cokolwiek (@ekipa - właśnie o takich osobach mówiłem przed restockiem)...


(24-12-2016 10:41)Majka napisał(a):  Jak scoobyx ma anulację na jacku to druga osoba w kolejności dostanie? Tongue

@[Admin]

jeśli masz wszystko poprawne to tak Smile

(24-12-2016 12:00)Roxi5017 napisał(a):  
(24-12-2016 11:39)Scoobyx napisał(a):  Byłem przekonany że dobrze wklepałem dane, bo jeszcze sprawdziłem przed naciśnięciem "reedem" czy wszystkie dane są. To teraz czekam na info co znalazło się w tamtym polu Smile
Na następny raz warto lepiej dopracować skrypt, bo to tylko chwila pracy dodanie odpowiedniego kodu, a uniknie niepotrzebnej flustracji i rozczarowania.
Co racja to racja. I poprawienie zeby kilka osob jednej nagrody nie zamowilo, ktos sie cieszy, a pozniej sie okazuje, ze nic nie ma bo byl bug, a fg odjelo i pokazalo ze sie wygralo. Ale jesli nie masz danych uzupelnionych to nagroda powinna trafic do kolejnej osoby, ktora dobrze wypelnila i byla najszybsza z pozostalych, ktorym sie jacka udalo zamowic Wink

Widze ze Majka ma te same zdanie na ten temat Tongue

to nie błąd skryptu, tylko ustawienie ilości, to jedyny poślizg jaki wynikł, za co jeszcze raz przepraszam.
W kwestii nagród to jest dokładnie tak jak napisałaś, tyczy się tylko tej jednej sytuacji bo innych takich nie było Smile

(24-12-2016 12:03)Scoobyx napisał(a):  Co do tego, że było kilka nagród typu "jack" to pewnie w bazie była ustawiona ilość na 3. Więc to raczej przeoczenie.

dokładnie tak. Smile

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: sqmany (+1)
24-12-2016 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adriano42 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,290
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1081 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 162.00
Post: #194
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
(24-12-2016 14:03)Admin napisał(a):  
(24-12-2016 10:48)BuySellProfit napisał(a):  Jak wygralem podwyzszenie stawkii nie podalem imienia i nazwiska w adresie wysylki to tez bedzie anulacja? Sad

w przypadku dóbr elektornicznych fg/stawki istotny jest email.

Ale tak jak w moim przypadku nie wpisałem imienia i nazwiska bo po prostu nie ogarnąłem że trzeba w adresie podać to już nagroda przepada? (chodzi o pendrajw) Tongue

Mogłem wcześniej się dokładnie dopatrywać co trzeba wpisać konkretnie, a tak szkoda bo pewnie dyskwalifikacja Big Grin
24-12-2016 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dante_/ Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,407
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 359 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.00
Post: #195
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
(24-12-2016 14:35)Adriano42 napisał(a):  
(24-12-2016 14:03)Admin napisał(a):  
(24-12-2016 10:48)BuySellProfit napisał(a):  Jak wygralem podwyzszenie stawkii nie podalem imienia i nazwiska w adresie wysylki to tez bedzie anulacja? Sad

w przypadku dóbr elektornicznych fg/stawki istotny jest email.

Ale tak jak w moim przypadku nie wpisałem imienia i nazwiska bo po prostu nie ogarnąłem że trzeba w adresie podać to już nagroda przepada? (chodzi o pendrajw) Tongue

Mogłem wcześniej się dokładnie dopatrywać co trzeba wpisać konkretnie, a tak szkoda bo pewnie dyskwalifikacja Big Grin

Tak, pendrive przepada, ponieważ ktoś musi odebrać tego pendrive :x
24-12-2016 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rekki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,711
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 237.14
Post: #196
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
Po to właśnie temat o restocku został założony wcześniej, aby każdy na spokojnie mógł zapoznać się z zasadami i regulaminem, ewentualnie wypytać konkretnie o wszystkie szczegóły... Wink
Glosy: sqmany (+1), Admin (+3)
24-12-2016 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #197
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
Kolejna porcja informacji:


schab - Pendrive 8 GB sponsorowany przez LeadMore.pl - potwierdzone
Majka - Jack Daniels + Etui Gitara sponsorowany przez MyLead - potwierdzone
rayden - Piersiswka sponsorowana przez SubServices.pl - potwierdzone
MACIEJ4175 - Pendrive 8 GB sponsorowany przez LeadMore.pl - potwierdzone
piotrgk4 - swiateczny GiftPack Treepay - potwierdzone
SmigolMarek - zamówienie kilku nagród - anulacja
Mikey - zamówienie kilku nagród - anulacja
psaw123 - zamówienie kilku nagród - anulacja
PaulRcootiC - zamówienie kilku nagród - anulacja
michal8921 - brak aktywności ( brak 5 postów w przeciągu ostatnich 6 miesięcy http://zarabiam.com/search.php?action=re...b8833cecd1 ) - anulacja
Tochkan - 50% warnów - anulacja
Matheo249 - Zestaw Gadzetow ZC - potwierdzone
sqmany - Swiateczny GiftPack sponsorowany przez FireMedia - potwierdzone
Qwik - 30% warnów - anulacja
kamilg49 - brak aktywności ( brak 5 postów w przeciągu ostatnich 6 miesięcy http://zarabiam.com/search.php?action=re...be5f6a3b9a ) - anulacja
maniek250 - zamówienie kilku nagród - anulacja
Radek4921 - switeczny GiftPack sponsorowany przez FireMedia - potwierdzone
aero2 - Koszulka sponsorowana przez FireMedia - potwierdzone
szymong95 - Pendrive 8 GB sponsorowany przez LeadMore.pl - potwierdzone
Pomidor - zamówienie kilku nagród - anulacja


lecę do wigili się przygotowywać Smile

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: trybulski (+1), Matheo249 (+1), Majka (+5), sqmany (+1), piotrgk4 (+1), rayden (+1), aero2 (+1)
24-12-2016 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adriano42 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,290
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1081 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 162.00
Post: #198
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
(24-12-2016 15:00)rekki napisał(a):  Po to właśnie temat o restocku został założony wcześniej, aby każdy na spokojnie mógł zapoznać się z zasadami i regulaminem, ewentualnie wypytać konkretnie o wszystkie szczegóły... Wink

Co fakt to fakt, zgodzę się z tym w pełni.

Aczkolwiek bynajmniej ja byłem nieco nie ogarnięty i screen prezentujący jak powinny być wypełnione dane nie zobaczyłem go (bardziej wydawało mi się że to grafika prezentująca Restock i nie zwracałem uwagi na to) a doczytałem że należy wypełnić email, adres. To mnie zmyliło bo w polu adres wpisałem po prostu mój adres, a nie pomyślałem o tym że dane odbiorcy też tam należy wepchać.

Oczywiście do nikogo pretensji nie mam, aby tłumaczę jak to wyglądało z mojej strony i być może za rok będzie to opisanie jaśniej dla takich nieogarniętych osób jak ja Lol
Glosy: rachman (+1)
24-12-2016 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

aggankx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 265
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 70.60
Post: #199
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
Nie warto się przejmować osobami które nie czytają regulaminu bądź nie potrafią używać ctrl+c ctrl+v. Po co się denerwować? Większość dobrze się bawiła, nawet Ci co nic nie zdobyli i tak należy myśleć w te święta - pozytywnie Smile

Wesołych świąt wszystkim i wielkie dzięki za wygranego giftpacka! <3

aggankx, członek http://zarabiam.com od Jul 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2016 15:16 przez aggankx.)
24-12-2016 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartezx1997 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 760
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 539 +

Forum Gold: 84.50
Post: #200
RE: Restock 23 Grudnia 2016 - Zasady i Warunki uczestnictwa!
"W przypadku jakichkolwiek poważnych problemów technicznych informuje ze rozdanie mogłoby zostać przesunięte/anulowane, abstrakcyjnym przykładem takiej sytuacji byłaby luka w której można zamówić więcej produktów niż jest dostępnych"

Także tego, fajnie, że wszyscy trzymamy się zasad.
Glosy: trybulski (+1)
24-12-2016 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zasady działu "Konkursy użytkowników" piotrgk4 4 3,008 11-02-2017 01:58
Ostatni post: piotrgk4
  Świąteczna Rekrutacja Tutorów - Zarabiam.com 2016 Admin 37 13,438 04-01-2017 21:08
Ostatni post: Pawlak093
  PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016! Admin 63 18,516 23-12-2016 21:15
Ostatni post: Adriano42
  Forumowy Restock - Grudzień 2016? Admin 20 5,626 11-12-2016 21:24
Ostatni post: AlphaStalker
  Video z drugiego zlotu Zarabiam.com 2016 Admin 30 11,516 02-08-2016 13:10
Ostatni post: iltek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości