Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział IIII - przyszłość

Autor Wiadomość
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #2291
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Sprawdź:
(04-08-2017 09:26)Fricooo napisał(a):  Kojarzysz może czy toyota i lg liczą się do bonusu? Niby jest oddzielone ale z tego co pamiętam to wczoraj toyota się zaliczala

Oj nie wiem. Spytaj w temacie dot. Mypay bo ostatnie dni skupiam się tylko na wprowadzaniu poleconych i wyjeździe.

[Obrazek: 79InhLR.png]
04-08-2017 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
elgik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2292
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Toyota zalicza sie, LG nie jestem pewien.

elgik, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2016.
Glosy: Pablo1878 (+1)
04-08-2017 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #2293
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Muszę się odnieść do słów użytkownika z mk... Tutaj też ma konto ale zbanowane...

Do prowadzenia tematu wrócę po moim wyjeździe. Jednak muszę się odnieść do słów "konkurencji", które padły na innym forum. Mówisz, że masz 240 osób na forum (pomijam fakt, że wygląda ono tak samo jak mk....). Możesz powiesz konkretnie o liczbach? Ile osób u zarabia, ile z tych 240 osób, które założyło konto zostały na MyPay dłużej niż 1 dzień? Reklama na streamie u YouTube'ra może przyniesie Ci jakieś zyski ale zaszkodzi serwisowi Mypay bo sprowadzenie pierwszych lepszych ludzi sprawi, że będą mniejsze limity na akcje a i fraudy będą zdarzać się dużo częściej niż teraz.

"Od dawna oczekiwany podział na akcje zwykłe i Premium wreszcie się pojawił, zatem miodzio. " - Nie musisz dziękować. Zaproponowałem to Matisob niecały tydzień temu i obiecywał, że w ciągu tygodnia zrobi podział. Jak powiedział tak uczynił. 

"Zauważyłem, że konkurencja kopiuje moje wpisy i wciska niezłe bajki z myślą, że to przyniesie im nowych poleconych." - Jakie wpisy? Gdzie? Pierwszy poradnik napisałem w grudniu 2016 roku kiedy Ty jeszcze nie słyszałeś o Mypay. Wysłałem poradnik do weryfikacji i został on zaakceptowany. To nie ja chwale się, że Support Mypay założył u was konto na które ani razu się nie zalogował.

"Najciekawszy jest fakt, iż nieudolnie człowiek próbuje wpłynąć negatywnie na opinie drugiej osoby, a potem kopiuje jego zwartość chyba z zazdrości. No ale to tylko pewna teza." - To nie ja zgłaszam inne osoby i namawiam swoich poleconych aby zgłaszały drugą osobę tylko po to aby uniemożliwić mu zarobek.

"Myślę, że jeszcze kilka tygodni, a mój projekt stanie się jednym z największych w kraju, jeżeli chodzi o wyłączność pomocy w zarabianiu za pomocą serwisu myPay." - Tu Cię zaskoczę bo będzie inne forum dot. tylko Mypay. Nie, nie będzie ono należało do mnie. Smile


Jeżeli chcesz być fair to po prostu działaj a nie rób wszystkiego by zniszczyć konkurencje. Smile

twardy
greex
elgik
luka600

Nie musicie się wypowiadać aczkolwiek możecie to zrobić. Czy kiedykolwiek nawiałem was do niewłaściwego i złego wypełniania akcji? Większość z was nie potrzebuje już mojej pomocy i sama może rekrutować osoby na swój rachunek jeśli będzie miało ochotę. A ja będę to wspierać w 101%. Smile

Wpis użytkownika Itan aka ItanCash

[Obrazek: 79InhLR.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2017 12:19 przez Pablo1878.)
04-08-2017 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2294
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
A dej spokoj, jakas gownoborza o jakies grosze xD
04-08-2017 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #2295
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
(04-08-2017 12:19)twardy napisał(a):  A dej spokoj, jakas gownoborza o jakies grosze xD

Pomijając fakt, że osiągasz zbliżone dniówki do jego wszystkich poleconych razem wziętych. Walka o grosze ale i tak trzeba "sku..." zgłosić bo przecież Pablo1878 to nieróżowany psychicznie człowiek.

[Obrazek: 79InhLR.png]
04-08-2017 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fricooo Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,089
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 429.50
Post: #2296
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Akurat do twoich działań nikt nie powinien mieć zastrzeżeń. Masz wielu polecanych, bo tak naprawdę twój temat sam się napędza ale jednak się starasz idbasz o poleconych. Poradniki, forum, wszystko to ma jakieś znaczenie.
Jedyna krzywa akcja to ta z wyplatami. W sumie nie ma co wracać, nawet nie wiem czy dostałeś dwa razy ale też chodziło o grosze.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
Glosy: Pablo1878 (+1)
04-08-2017 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2297
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Sam pisal w ktoryms temacie, ze leci na sposobie z kropkami na gmailu bo dzieki temu ma tysiace adresow. Tak samo bylo z rozliczaniem sie z zarobionej kasy na maypayu. Taki mentor z niego jak z mysiej pipki torba na zakupy.

Szkoda sliny na niego i tak ma bana Lol
04-08-2017 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #2298
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Odpowiedzi w temacie 2,296 (ta jest 2,297). Ponad 70 tysięcy wyświetleń. Ponad 140 poleconych z czego 30 osób zarobiło minimum 10 złotych czyli około 22% coś tam kasy zgarnęła... Nienaganna opinia na forum (zero punktów ostrzeżeń, bez bana). A na deser... Zarabiam mniej jednego dnia niż 5 moich poleconych razem wziętych. Panowie co jest ze mną nie tak? Chyba naprawdę jestem słabym mentorem. Sad

[Obrazek: 79InhLR.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2017 12:48 przez Pablo1878.)
04-08-2017 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2299
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
Ty juz jedz do tego Mielna zupke chinska wcinac, a nie pierdolami sie zajmujesz Lol
04-08-2017 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #2300
RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl!
(04-08-2017 12:58)twardy napisał(a):  Ty juz jedz do tego Mielna zupke chinska wcinac, a nie pierdolami sie zajmujesz Lol

Wstałem o 7 a pociąg przed północą, damn

Wyślę Ci pocztówkę XD

edit: Wątek zostanie zamknięty na czas dwóch tygodni.

[Obrazek: 79InhLR.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2017 13:36 przez Pablo1878.)
04-08-2017 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ mahuzz 1,458 439,867 31-12-2022 13:35
Ostatni post: mahuzz
  Pasja i pieniądz - Światła przyszłość z pomocą internetu. moskou 19 7,659 11-10-2017 12:59
Ostatni post: war43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości