Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rewszę42na inwestments Sp. z o o

Autor Wiadomość
Hybrid1990 Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,511
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 392.37
Post: #51
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
Sprawdź:
(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Bany oczywiście, że są dla osób które takie zbiórki organizują i nie muszą nawet się zescamić... ba, nie muszą nawet dobrze wystartować.

Gdzie są te twoje bany ? :

http://zarabiam.com/Temat-Inwestycja-we-...nki-133565
http://zarabiam.com/Temat-Pewna-inwestyc...iac-136819
http://zarabiam.com/Temat-Pewna-inwestyc...dni-133092
http://zarabiam.com/Temat-Powieksz-swoje...-20-126139
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-od-10...aca-129446
http://zarabiam.com/Temat-Inwestycja-grupowa-136503

to tylko kilka przykładów, a takich tematów jest dużo więcej i nigdzie nie widziałem aby ktoś dostał bana za samą organizację zbiórki.

(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Sam takie przecież dawałem :|

jakieś kilka przykładów jako dowód ?

(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Wypłaca dziś, tak jak dowolny moverinvestment może dziś wypłacać. Każy kto zaliczył na ocene wyższą niż 1 tabliczke mnożenia oraz dodawanie i odejmowanie w podstawówce powinien wiedzieć, że bez względu na to kto prowadzi piramide kończy się ona upadkiem i stratą kasy przez większość jej uczestników.
Tematy "moveropodobne" są z tego względu usuwane, bo każdy wie jak to się skończy. Tematy "TrafficMonsoon-podobne" nie są usuwane, mimo, że dział scam jest od nich wypchany i straty użytkowników są znacznie większe niż tych którzy wysłali hajs jakiemuś śmieszkowi.

daniel ja to przecież wiem i jestem takiej samej myśli
---> ale ja w tym temacie odnoszę się tylko do twojej propozycji banowania takich osób <---
też jestem za usunięciem takich tematów z forum, tylko ty oprócz usuwania takich tematów, pragniesz także bana dla ich autorów za samo założenie, a ja nie.

(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Co za różnica, czy pieniądze zaprzepaszcza osoba zarejestrowana na forum, czy osoba niezarejestrowana na forum? Piramida to piramida, zasada działania ta sama. To nie powinno mieć żadnego znaczenia w jaki sposób użytkownicy są "zapraszani" do piramidki, powinno mieć znaczenie to czy są one akceptowane czy nie. Bo póki co jest jakaś dziwna wybiórczość.

Dobra, to inaczej - póki taki h/r/p płaci, to za co ma być ban ? Przecież gadanie typu że "wcześniej czy później nie wypłaci" to nie jest żaden dowód winy. Samo wyrzucenie od razu do kosza by wystarczało.

[Obrazek: sygnadc.png]
28-09-2016 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #52
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
Usuwanie tematów i banowanie wyjątkowo natarczywych "organizatorów piramid" było jeszcze na długo przed moverem, pisałeś inaczej, to znaczy tylko tyle, że po prostu masz niewiele pojęcia w temacie i pisze to zupełnie niezłośliwie.
Serio mam przekopać forum do roku 2012/2013 i mam te tematy znaleźć? Bany oczywiście były, może nie z marszu ale jak ktoś wstawiał ten sam temat 2-3 razy, ponieważ pamiętam takie i wierz mi na słowo lub nie, tyle twojego wyboru, po prostu po raz kolejny wypowiadasz się w temacie którego nie dotykałeś. Nie mam najmniejszej ochoty spędzać długich godzin na ich szukaniu bo masz taki kaprys.

Cytat:---> ale ja w tym temacie odnoszę się tylko do twojej propozycji banowania takich osób <---
Litości.Xpokerface Propozycja banowania za zakładanie tematów z reflinkiem to jest oczywista ironia i celowe przerysowanie, tak jak celowym przerysowniem jest napisanie przeze mnie, że chce "wyr..ać w dupe i oszukać użytkowników forum organizując piramidę" i ogólnie cały 1 post tego tematu, który jest jedną wielką ironią ale do którego detali z tak wielką namiętnością próbujesz się doczepić. Napisałem o tym aby podkreślić, że nieakceptowanie movera a akceptowanie piramid jest bez sensu, bez względu na to kogo banujemy a co usuwamy, to co tu namiętnie wałkujesz i dociekasz, to są tylko nieistotne pierdoły w całej sprawie ktora brzmi "czy akceptujemy piramidy czy nie, bo póki co tylko niektóre i jest to bez sensu".
Tymczasem proponuję nie uciekać od tematu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2016 23:30 przez daniel42na.)
28-09-2016 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hybrid1990 Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,511
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 392.37
Post: #53
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Bany oczywiście, że są dla osób które takie zbiórki organizują i nie muszą nawet się zescamić... ba, nie muszą nawet dobrze wystartować.

więc powiedz mi dlaczego osoby w tematach które wymieniłem nie dostały bana ? Przecież piszesz tak jakby to obowiązywało, że każda osoba zakładająca taki temat powinna kończyć z banem, a tak nie jest. Skoro twierdzisz że bany były już na długo przed moverem, to dlaczego nagle teraz nie obowiązują ?

Widzę że nagle skorzystałeś z dwóch kół ratunkowych:

(28-09-2016 22:50)daniel42na napisał(a):  banowanie wyjątkowo natarczywych "organizatorów piramid" było jeszcze na długo przed moverem

(28-09-2016 22:50)daniel42na napisał(a):  Bany oczywiście były, może nie z marszu ale jak ktoś wstawiał ten sam temat 2-3 razy

piszesz nieprecyzyjnie, a później dorzucasz nowe fakty do swojej wypowiedzi, i uważasz że były już one znane w tej twojej nieprecyzyjnej wypowiedzi, a nie były. Jak ktoś jest natarczywy i zakłada temat kilka razy, to wiadomo że dostaje bana, ale to dalej nie jest ban za samo założenie zbiórki. Nigdy tak nie było, nawet przed moverem, więc pisanie że za samo założenie zbiórki jest ban:

(27-09-2016 17:47)daniel42na napisał(a):  Bany są bo jest takie założenie, że takie zbiórki kasy są szkodliwe dla użytkowników.

(26-09-2016 20:36)daniel42na napisał(a):  Podobnie jak zrobił kolega Mover jakiś czas temu:
http://zarabiam.com/Temat-Wspolna-inwestycja-111108
i kilku innych geniuszy.
Niestety oni zostali zbanowani, dlatego, że takie zbiórki są... zabronione.

(27-09-2016 21:21)daniel42na napisał(a):  Bany oczywiście, że są dla osób które takie zbiórki organizują i nie muszą nawet się zescamić... ba, nie muszą nawet dobrze wystartować.

jest nieprawdą.


@edit
@down

gdzie jest mój post ? Xpokerface
a, tu jest Heart :

[Obrazek: sygnadc.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 14:03 przez Hybrid1990.)
Glosy: daniel42na (+1)
29-09-2016 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #54
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
Napisałem wyraźnie post wyżej, że bana dostawały natręty, które nie rozumiały czemu ich temat poleciał do kosza, nie musieli zdążyć kogokolwiek oszukać, żeby wylecieć.
Jak ty założysz 20 razy temat i zostanie usunięty w swoim ulubionym dziale "reput za klik" to bana nie dostaniesz, za to osoby organizujące inwestycje wylatywały, bo ich natręctwo znaczyło, że ich jedynym celem na forum jest chęć szybkiego wydębienia kasy.
Nie wiem, mam jakieś dziwne wrażenie, że Twoim celem tutaj nie jest temat tylko spieranie się ze mną. Traktujesz ten temat jako jakieś pole do łapania mnie za słówka, samemu robiąc offtop i niepotrzebną srake zupełnie odbiegającą od meritum sprawy, sory ale nie mam czasu na taką piaskownice, jak nie masz co robić wracaj sobie poklikać w "reput za klik", polecam Wink
Łap nawet ode mnie tak cenny punkt reputacji, abyś miał mniej trudu w swoim ulubionym dziale, moge ci nawet przyznać "masz racje" i oddać ostatnie słowo, tylko błagam nie rób śmietnika.
To samo dotyczy reszty osób, bo większe pół tego tematu to offtop i posty zupełnie od rzeczy.

Tymczasem podbijam temat i prosze o nie robienie offtopu na tematy poboczne,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 12:24 przez daniel42na.)
29-09-2016 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #55
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
Podbijam temat, pisalismy troche z adminem na czacie na temat rozwiązań i padła propozycja wklejenia informacji u góry w każdy rewszerowy/hyipowy temat, po to aby nikt nie miał wątpliwości co do tego w czym uczestniczy i żeby nie powstawały takie rzeczy jak to:
http://zarabiam.com/Temat-Podforum-dla-RevShare-132829

Moja propozycja, jest więc taka, obowiązek wklejenia w kazdy temat info:
"Programy typu hyip/revshare to programy bardzo wysokiego ryzyka w których większość uczestników traci swoje środki, działające zazwyczaj na zasadzie schematu ponziego/piramidy finansowej. Osoby zarabiające na poleconych przekłamują często rzeczywistość dla zysku. Dysponujesz swoimi środkami na własną odpowiedzialność i ryzyko.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP
"


Nie mija się to w jakikolwiek sposób z prawdą i można stwierdzić, że każdy kto to przeczyta będzie wiedział w czym uczestniczy, nie zostanie zmanipulowany i będzie świadomy jakie jest ryzyko utraty kasy.
Glosy: Owl_ (+1)
30-09-2016 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #56
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
No witam, witam.
Hyipy były, są i będą ponieważ ktoś na nich zawsze zarobi a ktoś straci. Absolutnie nie powinno się zakazywać promowania tego typu "biznesu" na forum, tak samo jak nie zakazuje się promowania grania na giełdzie gdzie prędzej czy później trader i tak pewnie straci.
Nachalność ze strony "sponsorów" w różnego rodzaju hyipach jest oczywiście nie do zaakceptowania. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie odpowiednia notka w każdym temacie dotyczącym hyipów, notka podobna do tej z reklam forexowych. Każdy zostanie odpowiednio poinformowany o ryzyku i nawet największy baran nie będzie mógł powiedzieć, że on nie wiedział.
Jeśli chodzi o galerię i zdjęcia w niej, to nie ma znaczenia czy ktoś zarobił to przez wypełnianie ankiet, klikał w buxach, był e-dziwką, ukradł jedzenie ze swiatowych dni mlodziezy, czy tez zarobil na hyipie. W przypadku zdjęć w galerii z hyipów podobnie jak przy tematach powinna być konieczność umieszczenia takiej notki, jeśli notki nie ma to zdjęcie wylatuje. No i oczywiście aby ułatwić pracę moderatorom powinna być opcja zgłoś.
W PW takiego ograniczenia nie będzie dało się łatwo nadzorować więc tutaj trzeba opierać się na zgłoszeniach.

Tak czy inaczej czy barabasz zawiśnie czy też będzie się przed nim ostrzegać leży w gestii piłata, a jak wiemy z książek piłat to dobry chłop jest, nie chce mieć jego krwi na rękach więc umyje od tego ręce, czyli będziemy przed barabaszem ostrzegać.
Glosy: explrlz (+1), Vasaki (+1)
30-09-2016 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arivi Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 762
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 281 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,189.93
Post: #57
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
(30-09-2016 13:40)daniel42na napisał(a):  Podbijam temat, pisalismy troche z adminem na czacie na temat rozwiązań i padła propozycja wklejenia informacji u góry w każdy rewszerowy/hyipowy temat, po to aby nikt nie miał wątpliwości co do tego w czym uczestniczy i żeby nie powstawały takie rzeczy jak to:
http://zarabiam.com/Temat-Podforum-dla-RevShare-132829

Moja propozycja, jest więc taka, obowiązek wklejenia w kazdy temat info:
"Programy typu hyip/revshare to programy bardzo wysokiego ryzyka w których większość uczestników traci swoje środki, działające zazwyczaj na zasadzie schematu ponziego/piramidy finansowej. Osoby zarabiające na poleconych przekłamują często rzeczywistość dla zysku. Dysponujesz swoimi środkami na własną odpowiedzialność i ryzyko.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP
"


Nie mija się to w jakikolwiek sposób z prawdą i można stwierdzić, że każdy kto to przeczyta będzie wiedział w czym uczestniczy, nie zostanie zmanipulowany i będzie świadomy jakie jest ryzyko utraty kasy.

Przydałby się plugin który automatycznie generuje na początku zakładania wątku owe info z ustalonymi atrybutami typu: kolor czcionki, wielkość, podkreslenie (już chyba nawet jest taki na forum). Oczywiście trzeba dodać do tego jeszcze odpowiedni regulamin o zakazie edycji i bedzie git majonez.

https://www.youtube.com/watch?v=SOypVl7oaYc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 13:51 przez Arivi.)
30-09-2016 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #58
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
@temat
Jeśli faktycznie uważacie że świadomość działania HYIPów wśród użytkowników forum jest zbyt niska to nie widzę żadnych problemów aby wprowadzić dodatkową informację przez promujące je osoby, jednakze nie sadze aby to w czymkolwiek pomoglo...

@up
jest jest, generalnie notka jest propozycją rozwiązania tego problemu - jeśli ktos ma lepsze pomysly to chętnie wysłucham Waszych propozycji. Jedyną trudnością będzie galeria która jest osobnym silnikiem i kompatybilna z systemem zgłoszeń forum najpewniej nie będzie.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
30-09-2016 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #59
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
Moja propozycja jest taka Wink Zamiast kombinować ile się da przed napisaniem posta w HYIP(lub wejściem w ten dział) będzie konieczność zapoznania się z ryzykiem Wink Lub w pierwszej wiadomości/temacie o HYIP będzie konieczność dodania stałej kilku-zdaniowej informacji o ryzyku Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 14:35 przez ShuQi.)
30-09-2016 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #60
RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o
(30-09-2016 13:56)Admin napisał(a):  @temat
Jeśli faktycznie uważacie że świadomość działania HYIPów wśród użytkowników forum jest zbyt niska to nie widzę żadnych problemów aby wprowadzić dodatkową informację przez promujące je osoby.

@up
jest jest, generalnie notka jest moją propozycją rozwiązania tego problemu - jeśli to za mało chętnie wysłucham Waszych propozycji. Jedyną trudnością będzie galeria która jest osobnym silnikiem i kompatybilna z systemem zgłoszeń forum najpewniej nie będzie. Natomiast regulamin forum oraz działów w tym przypadku będzie musiał zostać zaktualizowany o nowe podpunkty. Automatyczny przedrostek do tematu mogę ustawić dla każdego nowego wątku który będzie miał się pojawić w dziale HYIP.
Pisałem już w tym temacie KLIK odnośnie obowiązku dodawania odpowiedniej notki przez zakładającego nowy wątek z piramidą. Tutaj najlepsze rozwiązanie, to zautomatyzowanie tego poprzez samoczynne dodawanie odpowiedniego tekstu, czerwoną czcionką, jasno i wyraźnie na czym cały proceder bazuje itp. Bo jeśli obowiązek będzie spadał na zakładającego tematu, to już można się domyślać jak będzie spełniany, w formie zlewającej się czcionki w sposób jak najbardziej niewidoczny dla użytkowników, coś jak stopka w subachTongue.
02-10-2016 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości