Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fejq - Mój dziennik pracy

Autor Wiadomość
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #31
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
Sprawdź:
(21-07-2016 11:10)Olszi napisał(a):  Jak mu mama robi obiad, pierze gacie a ojciec opłaca rachunki to 1500zł może i dużo Big Grin

noooo jak za małolata mieszkałem z rodzicami to i 700-800 zł ze stażu starczyło Smile

mamusia z tatusiem nakarmili, studia opłacili, pod dachem trzymali, ciuchy kupili... a to co synuś zarobił to wystarczyło na przyjemności Smile

jednak w dorosłym życiu na własną rękę to 1500 zł to stanowczo za mało
21-07-2016 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,603
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 341.50
Post: #32
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
(21-07-2016 11:16)Olszi napisał(a):  Obrońca moralności Big Grin

[Obrazek: db67bc69cd90.jpg]

Ja ten fanpage kupiłem. Po to aby sprzedać go później nieco drożej. Podstawowa zasada handlu. Kupić taniej, sprzedać drożej.

Sam tam nie spamiłem żadnymi ewhoringami, subami i innymi takimi tałatajstwami, wiec proszę nie insynuować!

A samo posiadanie fanpage ero przez pewien czas niczym złym nie jest Wink

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
21-07-2016 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #33
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
(21-07-2016 11:30)Captain napisał(a):  A samo posiadanie fanpage ero przez pewien czas niczym złym nie jest Wink

No widzisz, a może dla kogoś innego jest niemoralne i obrzydliwe Big Grin Zresztą, kto wie co tak naprawdę z tym fanpage robiłeś Tongue
Zmierzam do tego co napisałem parę stron wcześniej:
,,Dlaczego oceniasz coś jedynie na podstawie własnego subiektywnego zdania?

To, że coś dla Ciebie jest niemoralne nie znaczy, że dla osoby x również będzie

To, że coś Cię obrzydza nie znaczy, że osobę x również obrzydzi''

[Obrazek: 36.png]
21-07-2016 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
(21-07-2016 11:30)Captain napisał(a):  
(21-07-2016 11:16)Olszi napisał(a):  Obrońca moralności Big Grin

[Obrazek: db67bc69cd90.jpg]

Ja ten fanpage kupiłem. Po to aby sprzedać go później nieco drożej. Podstawowa zasada handlu. Kupić taniej, sprzedać drożej.

Sam tam nie spamiłem żadnymi ewhoringami, subami i innymi takimi tałatajstwami, wiec proszę nie insynuować!

A samo posiadanie fanpage ero przez pewien czas niczym złym nie jest Wink

Chryste Panie! Toż to rubaszne, niemoralne i nieetyczne!!!
Sprzedałeś fanpage, który komuś posłużył do szerzenia wirtualnego nierządu. Sprzedażą tego FP przyczyniłeś się do tego że jakaś zbłąkana dusza, opętana przez diabła oszukiwała biednych napaleńców na subskrypcjach! o zgrozo!

Taka mała ironia...

A teraz tak całkiem poważnie... jakbym tak chciał od Ciebie kupić taki fanpage i byś na tym zarobil 160zł czy ile Ty tam sobie za to życzysz to byś wtedy nie pierdolił jaki to ja zdemoralizowany jestem. Wtedy byś nie był taki oburzony, że ktoś zarabia na napaleńcach.

Nooo chyba, że osobie która kupiła ten FB zastrzegłeś, że sprzedajesz go pod warunkiem, że nię będzie tam zamieszczała żadnych linków do subów bo to nieuczciwe i nieetyczne. Jeśli tak było to przepraszam i zwracam honor.


Chłopie kurwa... jak ktoś zarabia to na subach to jesteś wielce kurwa oburzony, ale jak już sprzedajesz fanpage do takich celów to już "wyrzutów sumienia" nie masz bo przecież masz kase z tego...

Widzisz jaka jest różnica między nami.. ja zarabiam na tych desperatach, nie widze nic złego w zarabianiu w ten sposób, a co za tym idzie nie mam żadnych wyrzutów sumienia i w żaden sposób nie jest to sprzeczne z moimi poglądami...

Wg Twoich poglądów suby na ewhoringu to coś okropnego, nieetycznego i nieuczciwego.. takie masz poglądy prawda? Więc zauważ, że sprzedając taki FP przeznaczony do tych celów sprzedajesz za marne 160 zł własne poglądy!!

hahahah wybacz, ale chłop który za jakąkolwiek kasę będzie robił coś wbrew swoim przekonaniom jest ostatnią osobą, która może mi mówić co jest moralne a co nie!

Chyba nie będziesz pierdolił teraz, że sprzedając fanpage ktoś go kupi tylko po to by się jarać lajkami pod postami... kupił go ktoś po to, by zarabiać w sposób wg ciebie nieetyczny. Ktoś chce robić coś nieuczciwego wg Ciebie a Ty za 160 zł sprzedajesz swoje poglądy hahahah
Glosy: Zawadson (+1)
21-07-2016 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,603
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 341.50
Post: #35
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
Cytat:Chłopie kurwa... jak ktoś zarabia to na subach to jesteś wielce kurwa oburzony, ale jak już sprzedajesz fanpage do takich celów to już "wyrzutów sumienia" nie masz bo przecież masz kase z tego...

Cytat:Wg Twoich poglądów suby na ewhoringu to coś okropnego, nieetycznego i nieuczciwego.. takie masz poglądy prawda? Więc zauważ, że sprzedając taki FP przeznaczony do tych celów sprzedajesz za marne 160 zł własne poglądy!

Cytat:Chyba nie będziesz pierdolił teraz, że sprzedając fanpage ktoś go kupi tylko po to by się jarać lajkami pod postami... kupił go ktoś po to, by zarabiać w sposób wg ciebie nieetyczny. Ktoś chce robić coś nieuczciwego wg Ciebie a Ty za 160 zł sprzedajesz swoje poglądy hahahah

Ale, że na takim fanpage można zarabiać nie tylko na subach to Ty wiedz i nie bredz mi tu głupot!

Można tam ładnie zarabiać np na programach partnerskich które są w pełni uczciwe. Albo na skracaczach.


Zresztą wyobraź sobie, że sprzedajesz np ołówki Lol Ktoś kupuje od Ciebie ołówek. I dalej to już nie Twoja sprawa i problem co ktoś z tym ołówkiem zrobi. Czy będzie nim rysował, czy zrobi komuś nim krzywdę czy też będzie go może wsadzał sobie w tyłek.
Ty sprzedajesz tylko narzędzie które może zostać użyte zarówno do dobrych, jak i złych celów. Ale samo w sobie jest neutralne.

Podobnie jak ten fanpage. Sam w sobie nie jest niczym złym, a można go wykorzystać zarówno do programów partnerskich, skracaczy, albo tych niesławnych subów.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 11:54 przez Captain.)
21-07-2016 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matevos Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 142
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 18 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
@Captain jak chcesz głosić słowo moralności i dobroci to na mównice do kościoła. A tymczasem daj @fejQ skupić się na dzienniku i zarabianiu fajnych kwot Cool
Glosy: Olszi (+1), fejQ (+1)
21-07-2016 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #37
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
fejQ, powodzenia. Tylko nie klnij w postach, bo posypią się warny Smile.
Choc i tak Captain robi Ci jeden wielki offtop z dziennika, więc podziwiam za cierpliwość ;/.

Polecam Ci tez przetestować premium sms zamiast subów ze stawką 10 zl+ (w zalezności od serwisu). Na moich ero-niszach konwersja wychodzi podobna do subów, więc można przytulić troche więcej pieniążków.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 12:25 przez szykiryki.)
Glosy: Senior (+1), fejQ (+1)
21-07-2016 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #38
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
(21-07-2016 12:21)szykiryki napisał(a):  fejQ, powodzenia. Tylko nie klnij w postach, bo posypią się warny Smile.
Choc i tak Captain robi Ci jeden wielki offtop z dziennika, więc podziwiam za cierpliwość ;/.

Polecam Ci tez przetestować premium sms zamiast subów ze stawką 10 zl+ (w zalezności od serwisu). Na moich ero-niszach konwersja wychodzi podobna do subów, więc można przytulić troche więcej pieniążków.

dziękuję za info Smile spróbuję kiedyś z tymi premium, tylko też sam(-a) wiesz jak jest.... To grono zazwyczaj może nie posiadać 30 zł na smsa premium ;p ale kiedyś spróbuję

Wracając do głównego tematu tego wątku...

Póki co 74zł

Niestety za bardzo zaangażowałem się w dyskusję na forum zamiast w pracę. Na dziś kończę bo pewne obowiązki wzywają.

Mam nadzieję, że dziś jeszcze coś wpadnie, tak więc screen podsumowujący dzisiejszy dzień wrzucę jutro rano.

Póki co 74/1000zł

Jutro nadrobię Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 13:25 przez fejQ.)
21-07-2016 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #39
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
Aktualizacja Wink

Od czasu gdy skonczylem prace o 15 wpadlo kilka leadówWink

Dzisiaj zarobilem 104,80

Wizyty: 168
Leady:17
Konwersja:10,12%


Do północy pozostało 1,5h więc może coś jeszcze wleci, tak więc screen wrzucę rano.

Pozdrawiam
21-07-2016 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #40
RE: Fejq - Mój dziennik pracy
Ładna konwersja. Brawo! Wink

[Obrazek: 36.png]
21-07-2016 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,133 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
  Nieglowicz - mój dziennik nieglowicz 14 1,330 05-03-2024 13:40
Ostatni post: nieglowicz
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,173 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,744 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,919 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości