Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejq - Mój dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fejq - Mój dziennik pracy (/Temat-Fejq-Moj-dziennik-pracy-135981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 07:06

Witam Smile

Postanowiłem założyć swój dziennik pracy. Pierwszym celem jaki sobie tu postawiłem jest zarobienie 1000zł do końca tego miesiąca, czyli w okresie 21.VII do 31.VII. Jednak zanim przejdę do opisania planu działania to po krótcę przedstawię się.

Zarabianiem w sieci zajmuję się od ok 8-9 lat. Początkowo były to tzw groszowe sprawy zarabiane okazyjnie. Pierwsze w miarę większe pieniądze zacząłem zarabiać jakieś 3-4 lata temu. Jednak nadal to było jedynie dorobienie do wypłaty. Od roku zarabianie w sieci stanowi moje główne źródło dochodu, a "tradycyjna praca" była swego rodzaju dodatkiem, oraz czymś by nie zdziczeć w domu.

Tydzień temu jednak zrezygnowałem z "normalnej" pracy, by skupić się tylko na zarabianiu w sieci. Ktoś powie "idiota", więc odrazu zaznaczę, że w domu zarobię więcej niż te 10zl/h w normalnej pracy. Ponadto nie inwestuję w dojazd do pracy i co najważniejsze mam komfort, że nikt nie stoi mi nad głowa, a w trakcie pracy w sieci mogę zająć się też pobocznymi sprawami, na które nie miałbym czasu ani mozliwości w tradycyjnej pracy.

Przejdźmy zatem do rzeczy. Dziennik ten będę prowadził, w celu automotywacji. Będę wyznaczał sobie pewne cale i starał się je realizować. Pierwszy cel to zarobić 1000zł w okresie 21.07 -31.07. Kwota ta dotyczy samych subów, nie będę uwzględniał tu innych żródeł zarobku w sieci.

Ok, zaczynamy!

Mimo, że jest to praca w domu to wprowadzam pewną systematycznosć i pewien plan dnia. Ustawiam budzik na 6.30 i pracę zaczynam o g.8. Między czasie wykonuje na spokojnie wszystkie czynności, które mają miejsce przed wyjściem do tradycyjnej pracy tj. sniadanie, zaścielenie, mycie się, ubranie się itp. Pracę zaczynam od g.8. a konczę o 17 czyli w momencie gdy z pracy wraca moja narzeczona. Oczywiście przez te 9h nie skupiam sie tylko na pracy. Robię sobie przerwy na np rundkę na ps3, czy przygotowanie obiadu, jednak mimo to wiekszość tego czasu poświęcam na zarabianie. Po godzinie 17 oraz w weekendy mam czas tylko dla siebie.

Do konca miesiąca na subach chcę zarobić 1000 zł. Mam na to 7 dni roboczych, a więc dziennie muszę zarobić średnio 144,85 groszy. Myślę że jest to cel realny do wykonania.

Ok wybiła 8;00 czas zabrać się do pracy


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - KazDam - 21-07-2016 07:12

Powodzenia Big Grin Uważam, że dobrze zrobiłeś rzucając pracę.


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - syndromx - 21-07-2016 07:14

Powodzenia, będę śledzić Smile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 07:19

Też tak myślę. W pracy zarabiałem 10zł na h. Pracowałem 7h, więc zarobki wynosiły 70zł/ dniówka. od tego należy odliczyć koszty związane z dojazdem w dwie strony. czyli 2xbilet po 3 zł. Tak więc czysty zarobem to 64zł w 8h (7h pracy+ 1h dojazd w 2 strony) co po przeliczeniu daje zaledwie 8 zł na godzinę.

wczoraj przy pracy w domu od 8 do 17 (oczywiście z przerwami) wpadło 27 leadów o wartości 166,20 więc średnio w godzinę wyszło ponad 18zł/h, czyli ponad 2 razy wiecej niż wychodzi na czysto w normalnej pracy

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - mikuss - 21-07-2016 08:05

Powodzenia i wytrwałości!


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Noozer - 21-07-2016 08:06

Powodzenia w osiągnięciu celu Smile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - aero2 - 21-07-2016 08:38

@[fejQ]
Rozumiem, że te leady z ewhoringu są?Big Grin Powodzenia.Smile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 08:39

Tak Smile ja głównie na ewhoringu zarabiam.


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Olszi - 21-07-2016 08:50

Sam niedawno rzuciłem pracę (choć nie koniecznie po to żeby poświęcić się całkowicie zarabianiu przez neta). Mimo wszystko w ,,normalnej'' pracy zarabiałem 1350zł. Dla porównania przez neta w tamtym miesiącu jakieś 2400zł...

Powodzenia Wink


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Captain - 21-07-2016 09:56

W pracy etatowej przynajmniej zarabiałeś uczciwie (chyba). A tutaj co robisz? Suby i ewhoring? Naciągasz jakichś napalonych ćwierćmuzgów na wysyłanie sms w zamian za nagie fotki których i tak nie dostają?
Sorry, ale ktoś to musi napisać... taki sposób zarobku jest niemoralny, nieetyczny i prawdopodobnie też nieuczciwy. Bardziej to powód to wstydu niż chwalenia się. Ja na Twoim miejscu bym takiego dziennika nie zakładał i nie przyznawał się na czym zarabiam.